Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ožganost planetov


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
87 komentarjev na to temo

#26 myrjam

myrjam
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 210

Objavljeno: 16. junij 2008, 11:36

tole smo pa na enem drugem forumo že nekaj gledali, pa je bilo rečeno, da če je bližina manj kot 1 je planet v srcu sonca in je močnejši ( v primeru merkurja je bilo govora celo o jasnovidnosti), na razdalji 1 - 5 je ožgan, kar je pa zunaj tega je konjunkcija, ki je pri soncu lahko do 10 stopinj...samo povzemam...mogoče kdo z več izkušnjami pove kaj več x;)x
"Vse materialno je le navaden odsev duhovnega"
...človek ni le skupek celic, je tudi odraz svojih misli...
Martin Kojc

#27 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. junij 2008, 11:41

ja sej, sem rekla parkrat da ko gre za luno ali sonce je lohk orbis clo do 10.
za ozganost pa se ne strinjam, halo, do 5, znak ima vendarle samo 30 stopinj!
zato je ze 10 kar tumach za konjunkcijo skor - tretjina znaka!

(*ce pr seb pogledam, recimo, bi -v primeru 5 orbisa- 3/4 mojih konjunkjcij blo zazhigalnih; vse razen neptun/asc, uran/pluton, mars/merkur)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#28 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. junij 2008, 11:50

a tud tok cveka k jaz (k si namrec men pa pr istem aspektu slednje pripisal x;)x xDDx)

*sicer pa so aspekti moja *specialiteta* (ker sem pac *matematik*), s tem sem se dost bezala in mi je med najzanimivejsimi in najljubsimi platmi tega dela (*tehnicnega*) astrologije.

In so tud najbl delujoci, ce vzamemo vse upostevane dejavnike - npr. edini skor 'grejo skoz' pr vseh sistemih...
skratka, ne glede na to, da jemljemo zamik, ta ali oni sistem his, opozicija sonca in lune (scip) bo vedno opozicija sonca in lune. x:)x
(sama sem rojena na mlaj, sonce skor zhge luno - cca 1.5 orbisa)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#29 myrjam

myrjam
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 210

Objavljeno: 16. junij 2008, 12:00

Se strinjam Marsa. meni so se ti orbisi zdeli malo široki...sem pa omenila prav zaradi tistega prvega dela, ki govori o planetu v srcu sonca xDDx x;)x
"Vse materialno je le navaden odsev duhovnega"
...človek ni le skupek celic, je tudi odraz svojih misli...
Martin Kojc

#30 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. junij 2008, 12:05

saj slisi se res fino, tko da se mal ustavis in pomislis.. lepo receno... x:)x

ampak saj to je to, kar sem govorila (tu al v eni drugi temi dons) - da orbisi so pac od astrologa do astrologa razlicni.

vendar ce so taki blazni, pomen.. hm, zanemarjanje same osnovne narave aspektov.. x:o)x
ker namrec: imamo tudi manjse aspekte, ki so tolk bl natancnejsi, pa ce bi tole tko siroko zastavljal, sploh ne bi prisli do veljave (pa zelo pridejo).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#31 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 16. junij 2008, 12:34

Poskusimo ne pretiravati v zvezi s tem.

Da bi "Neptun vzel moč Soncu", mora biti sonce prav grdo slabo, šibko v horoskopu, poleg tega pa Neptun zeloooooo močan, kar pa je bolj poredkoma. Tako Neptun daje svoj prispevek k Sončevemu delovanju oziroma vpliva nanj, ni pa močnejši.

Recimo, da smo zaradi tega delovanja bolj nejasni, neodločni, mehki, smotani, vendar je oseba s takim položajem kljub vsemu še vedno Strelec (če se to pač dogaja v znamenju Strelca) in ne kar naenkrat Riba - kar bi se zgodilo, če bi "Neptun vzel moč Soncu".

Lep pozdrav!

Tule sem itak svetovni prvak x:Ix
sonce -0.32 strelca, neptun0,37 strelca.

Sonce nima nič slabih aspektov, torej lepo položeno(neptun tudi, kaj če druga) in seveda samo prikimavam Bernu

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#32 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 16. junij 2008, 12:50

Ne skoz, ko pa - zato v izobilju. Poplave, če hočeš x:o)x

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#33 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. junij 2008, 12:51

ahaaa, zato se pa cmizdiš skoz x:Dx

haha! :D :D :D
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#34 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 16. junij 2008, 13:44

in pri men bikovski hedonizem :lol:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#35 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 16. junij 2008, 17:17

ma niti ne,
on je asc. sco xrolleyesx

aja. x:o)x
to pa je potem res cist druga pesem... x:Dx x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#36 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 17. junij 2008, 11:11

x:Dx x:Dx Evo ti tiste ribe, na katero je klarus namigovala. :D


Še vedno ne vem. Doma imam ribo, pa ni kaj dosti objokane sorte.
Neptun obvlada vodo - torej nimam nič proti, če pri meni gre voda iz telesa - pa magari v obliki solz, kot pa da se nabira recimo v kolenih x8Dx ali pa zatečeni gležnji..

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#37 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 17. junij 2008, 11:22

Ja samo sonce v ribah, venera v vodnarju, luna v tehtnici..taka zračna riba je:)) asc pa še v dvojčku. Taka spremenljiva, prilagodljiva, pa vendar čustvena. tista boga, boga riba ji včasih udari na plan in pol dobim kar mlade

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#38 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. junij 2008, 11:22

Še vedno ne vem. Doma imam ribo, pa ni kaj dosti objokane sorte.
Neptun obvlada vodo - torej nimam nič proti, če pri meni gre voda iz telesa - pa magari v obliki solz, kot pa da se nabira recimo v kolenih x8Dx ali pa zatečeni gležnji..

dobr etitjud! xokx x;)x

(jp, ti mas TA neptun x;)x x:o)x)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#39 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 17. junij 2008, 11:25

:palec: ja res je. in z leti očitno vedno bolj dela. V mlajših letih ni bilo šans, da kakšno solzo spustim, zdaj vse not spravim. Najhuje pa je, da sploh ne morem nehat ko enkrat začnem.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#40 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. junij 2008, 11:31

jaz ga pa mam, pa lohk neham. x:o)x x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#41 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 17. junij 2008, 11:36

Ne tolko na asc, na soncu pač.

Pa kaj vem zakaj je tako, pač je. Je pa nadležno - sploh ko ti kdo reče: zdaj pa lahko nehate jokat...mislim halo..kot da jaz glumim nekaj ali kaj..in jaz še kar jočem...

sicer pa - ni tole tudi ne tako zelo slabo. prvič, ker na ljudi gledam pozitivno - in v glavnem se potem te njihove pozitivne strani tudi izkažejo, vedno prisoten nek optimizem..ok. ko ga pa ni, je pa globina od teme, smotana sem tudi - če že sama sebi, kak še le pol drugim :eek: :eek:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#42 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. junij 2008, 11:38

saj... k ni sam custveno, pac pa je dejansko prav telesno (kot si ugotovila xDDx) xyesx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#43 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 17. junij 2008, 11:42

:palec: ja res je. in z leti očitno vedno bolj dela. V mlajših letih ni bilo šans, da kakšno solzo spustim, zdaj vse not spravim. Najhuje pa je, da sploh ne morem nehat ko enkrat začnem.


:palec: Ja z leti se spreminjamo, to pa zato, ker se naše progresivno sonce seli v druga znamenja, luna v progresivni karti menja znak vsaki dve leti in pol, tko ,da ne glede na rojstno luno, pričnemo tudi mi kdaj jokat na tri šihte, če mamo progresivno luno v ribah in nas kar precej moti, ker je naša natalna luna precej bolj trda. Take spremembe povezujejo včasih z določenimi tranziti, ampak, če dejansko pogledamo naše progresivno sonce, ki pade npr. iz hladnega, odgovornega kozoroga nekam v odštekanga vodnarja, pa se potem čudijo okrog nas, ker kar na lepem pri 30 letih ne upoštevamo več nobenih konvencij. x;)x

#44 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. junij 2008, 11:45

... al pa ratamo nekam trdi pa togi pa pocasni pa taki, ce vse skp tole pol pade v kakega bika al pa kam... :8): x;)x

sam jaz dam najbl na tranzite, pol na recimo solarca... in ne spet tok na progresije (so pa pac zanimivi vsi pogledi, kar jih je in si jih lohk se izmislis xDDx - pa ze zato)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#45 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. junij 2008, 11:50

Rekla sem na asc, ker mam v zadnjem času (kot sem omenila) veliko novih znank in znancev, ki imajo Neptun na asc ... in sami sebe opisujejo kot cmerave. :)

count me off. xDDx xcivx

aja no saj jaz sem itak stara znanka (:madpro:) xDDx x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#46 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. junij 2008, 11:56

aja kaj pa kej pravjio vsi tvoji stevilni znanci, k jim pluton zhge mc? :8):
(k zdej smo bl elasticni pr teh orbisih pa to... x:Dx x:px x;)x - pluton je namrec cca 2 st. oddaljen oz. 2:28 mensezdi)

ih, jaz sem tle...
sam ti si tam v enih zabachenih dezevnih al kaksnih plejsih. x:px xcivx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#47 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. junij 2008, 12:01

eh pozabi.
kot bom tud jaz (upaj x!x) da si mi rekla packa.

x:Dx x:Dx x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#48 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 17. junij 2008, 12:24

še ena cmera se javlja.....ampak solz v večini ne pokažem..dam masko na obraz....pol ko sem pa sama, pa poplava x:Dx

tist ki me zelo zelo zelo dobro pozna, mogoče ugotovi, kaj se dogaja v men....večina pa ne....niti če se me pogleda v oči

neptunnaasc.press

me pa neki zanima, kero znamenje pri men ven bute, če imam ožgano venero..tehnica al bik :inocent:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#49 loonanai

loonanai
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 399

Objavljeno: 17. junij 2008, 17:37

A lahko še jaz pristavim svoj lonček? x:Dx Upam, da sem prav zasledila - ožganost do 5° pa to...

Jaz imam takole (je tudi to ožganost?); In kaj bi pomenilo, če je ožgan Jupiter?
Sun Conjunction Jupiter 3°41



Prav tako me zanima, če ožganost sproži samo sonce (verjetno da ja), a tudi drugi planeti? Konjukcijo mi tvorita tudi Merkur s Saturnom (1,02°) in Neptun z Ascendentom (Strelcem) na 1,07°.


Kot vidite sem še začetnica, ampak imam pa ogromnoooo firbca in želje po znanju :D


LP xrosex
sleepwalking past hope

#50 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 18. junij 2008, 06:50

[quote name='klarus' date='17. Jun 2008, 13:25' post='978803']

neptunnaasc.press

:palec: S tem položajem neptuna na ASC, te ne morjo čist pogruntat tud tisti najbližji, maš res en kup mask.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0