Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

SODOBNA ŽENSKA


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
293 komentarjev na to temo

#26 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 11. avgust 2005, 11:49

Ruby z viklerji, jaz pa s krtačo, da si zravnam lase x:Dx pa sva kao obe so-dobne, vsaj jaz x:px :vragec: x:Dx
Sodobna ženska, naj bi znala uporabljati, telefon, voziti avto, uporabljati računalnik, najnovejše modne trende in jih prilagoditi svoji postavi, potrebam in okolju, donositi kakega potomca, upravljati vesoljsko plovilo, skuhati govejo juho, pogreti jed v mikrovalovki, voziti odnos s taščo, prebrati **sodobne kultne** knjige, obvlada jezike, zgodovino, umetnost, ima ljubimca skritega v omari, je uspešna poslovno...


Vsak od nas vidi sodobno žensko drugače....in pojem sodobne ženske je nekako isti v Afganistanu, Sloveniji, Irski, Islandiji.... princip je isti, sve ostalo su nianse.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#27 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. avgust 2005, 11:50

o a res, Smajcica, daj nehaj, mega!!! :palec: xDDx

no jaz sem pa iz mesta.. :)
ampak mi je vsec preprostost.
alergicna sem na snobizem, ko pa vidim pojem 'sodobna zenska', imam pred ocmi vse mozne snobice od blizu in dalec.
zato sem to kmeckost poudarila oz. ji dala prednost.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#28 smajcica

smajcica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 11. avgust 2005, 11:59

hahaha...marsa...

ko bodo klobase...vas ženske iz foruma povabim na pojedino.....moški pa naj doma ostanejo pa froce čuvajo,če jih imate...saj sodobna ženska je tudi taka.))....
Samo,če ljubimo smo nesmrtni

#29 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. avgust 2005, 12:00

xokx to to... x;)x x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#30 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 11. avgust 2005, 12:17

Tudi tale ženska je povsem sodobna, pa še v najštevilčnejši kategoriji je:

Sodobna ženska, žrtev pričakovanj lastne okolice:
-služi lasten denar za skupno kaso, po možnosti na osnovi dobre kariere
- je praviloma izobražena
- soživi v lastnem stanovanju
- ji po defoltu pripada od dveh, manjši, starejši in slabši avto
- mora dobro izgledati in ne sme biti debela
- naj bi hodila k kakšnemu športu
- ne sme imeti hišne pomočnice
- ima dva zelo pridna otroka
- skrbi za svoje starše, moževe
- skriva, da ima pri vsem tem roke do tal in da jemlje huda pomirjevala/ansiolitike/ali naskrivaj cuka iz kakšne flaške, ko briše prah :vragec:

:xx!:

#31 smajcica

smajcica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 11. avgust 2005, 12:22

marsa...

sam ko bo čas za tovrstno zabavo...da ne boš izvisela..ker jaz to čist resno jemljem..... x:)x
Samo,če ljubimo smo nesmrtni

#32 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. avgust 2005, 12:25

jah, Ruby, tole, ja... :o|o:

izvis, Smajcica?
upckam da ne. x:Dx x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#33 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 11. avgust 2005, 12:28

Rubyx:Dx :palec:

- s svojim lastnim denarjem krije stroške položnic
-z nenehnim izobraževanjem sledi moškemu veleumu
-stroški za avto so popolnoma nepotrebni (nabava zimskih gum je čisti luksuz avto večji kot kolnkišta je pa itak nepotrebn balast..)
-njen hobi je specializacija gurmanskih umetnosti
-zgleda naj ko najstnica, kuha ko omama, zasluži naj ko direktor...
x:o)x

x:Dx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#34 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. avgust 2005, 12:33

<{POST_SNAPBACK}>
-z nenehnim izobraževanjem sledi moškemu veleumu

x:Dx x:px :palec: :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#35 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 11. avgust 2005, 12:35

<{POST_SNAPBACK}>hahaha...marsa...

ko bodo klobase...vas ženske iz foruma povabim na pojedino.....moški pa naj doma ostanejo pa froce čuvajo,če jih imate...saj sodobna ženska je tudi taka.))....

:xx!: v tem primeru sem rajsh moshki x:Dx

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#36 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 11. avgust 2005, 12:37

x:Dx k Fassbinderjeva Marta, Marta če jo je kdo gledal....

Fassbinder se mi je v rani mladosti zdel čist odpulen, zdej pa vidim da je bil jako bister fant...je vidu v prihodnost x;)x x:Dx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#37 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. avgust 2005, 12:40

ah, Cigichka, in jaz bi v 'tem primeru' rajs vidla mosko druzbo se zraven, ker zraven sodi se kak cvicek, pa ne bi rada sama seb nazdravljala, ker
sodobna zenska
- ne pije alkohola, pac pa navadno vodo iz flashke, ki jo ima zmeraj s sabo in se torej vedno obnasa nadvse primerno in ustrezno.

torej - dolgcajt. x:o)x x:Dx x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#38 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 11. avgust 2005, 12:41

<{POST_SNAPBACK}>ah, Cigichka, in jaz bi v 'tem primeru' rajs vidla mosko druzbo se zraven, ker zraven sodi se kak cvicek, pa ne bi rada sama seb nazdravljala, ker
sodobna zenska
- ne pije alkohola, pac pa navadno vodo iz flashke, ki jo ima zmeraj s sabo in se torej vedno obnasa nadvse primerno in ustrezno.

torej - dolgcajt. x:o)x x:Dx x:px

x:Dx jst cvichka :vio: z veseljem,sam dalec od klobas :xx!:

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#39 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 11. avgust 2005, 12:42

<{POST_SNAPBACK}>x:Dx k Fassbinderjeva Marta, Marta če jo je kdo gledal....

Fassbinder se mi je v rani mladosti zdel čist odpulen, zdej pa vidim da je bil jako bister fant...je vidu v prihodnost x;)x  x:Dx


:inocent: nemški film Marta iz 70-tih let? Gledala mhm...
Mushi

#40 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 11. avgust 2005, 12:44

x:Dx se spomniš k se je reva boga učila na pamet vse o betonu in jeklenih konstrukcijah, da se je lahko pogovarjala z njim :vragec:
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#41 smajcica

smajcica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 11. avgust 2005, 12:44

cigancica..

zate bodo postrvi sveže iz reke Rižane...na žaru in domač muškat al malvazija...cvička pr nas ne poznamo x:Dx

sicer pa...nič ne bo narobe..če v svojo družbo prpeljete še vsaka svojega izbranega princa: x;)x
Samo,če ljubimo smo nesmrtni

#42 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 11. avgust 2005, 12:46

<{POST_SNAPBACK}>cigancica..

zate bodo postrvi sveže iz reke Rižane...na žaru in domač muškat al malvazija...cvička pr nas ne poznamo x:Dx

sicer pa...nič ne bo narobe..če v svojo družbo prpeljete še vsaka svojega izbranega princa: x;)x

smajcica ,sej midve sva obe z obale,ves.... x:o)x
postrvichke x:px in refoshk prosim :vio: x^x x:Dx

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#43 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. avgust 2005, 12:51

jah saj jaz tud ne maram klobas, no! xrolleyesx
sam ce bi mi jih smajcica ponudila, bi jo jedla.

men je bil pa vsec en film, ki se zdajle ne spomnim naslova, sam je bil mega.
ena debeluska se je zaljubila v sprevodnika na metroju se mi zdi... nemski film najbrz...
no in pol ga je na hrano zvabcala, pa petke pa strumpantle si je ubodla, za znort fajn film, simpaticno, pa tud tko, mal umetniski je bil film al pa na vsak nacin mal 'drugacen', karkoli ze to pac pomeni.
Morda sva ga z mushi ze enkrat omenli in bo vedla naslov? x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#44 smajcica

smajcica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 11. avgust 2005, 12:57

cigancica....

pol je že cajt...da se spoznava tud na kavici:))...

marsa....

ti pa si dobrodošla na moji kmetiji:)))))....take mam rada..k se ne bojijo klobas..sicer pa naše niso mastne..so bl mesnate.)))).....
Samo,če ljubimo smo nesmrtni

#45 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 11. avgust 2005, 12:59

<{POST_SNAPBACK}>cigancica....

pol je že cajt...da se spoznava tud na kavici:))...

marsa....

ti pa si dobrodošla na moji kmetiji:)))))....take mam rada..k se ne bojijo klobas..sicer pa naše niso mastne..so bl mesnate.)))).....

:sori: sori za klobase,sam od rojstva organsko ne prebavljam mesa,me ze samo vonj spravi bruhat....jebiga,tko je xnckrivx
kavica komot,s kje pa si tocno?jaz sem v kp center

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#46 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 11. avgust 2005, 13:04

lia... jao ko sta s hrbti drug proti drugemu sedela, ko je ni ne objel, ne poljubil, ne pustil to njej ko je šel al pa prišel v hišo, ko je mogla it po stopnicah it za njim opravljat zakonsko dolžnost, ko je fental mačka, taka čist brez hrbtenice je bla, ko lutka, ko robot, ko nrdi vse kar mu en ukaže..

Ampak film mi je bil full dober. Kaj pa enga si gledala nemškega tudi.. o Edwinu, ki je postal Elvira? xDDx

Marsa, se ne spomnim naslova, se spomnim pa filma! x;)x Nemški tudi, mhm. x^x Ona je pa mrliče "lepšala", ne?
Mushi

#47 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 11. avgust 2005, 13:12

<{POST_SNAPBACK}>ah, Cigichka, in jaz bi v 'tem primeru' rajs vidla mosko druzbo se zraven, ker zraven sodi se kak cvicek, pa ne bi rada sama seb nazdravljala, ker
sodobna zenska
- ne pije alkohola, pac pa navadno vodo iz flashke, ki jo ima zmeraj s sabo in se torej vedno obnasa nadvse primerno in ustrezno.

torej - dolgcajt. x:o)x x:Dx x:px


x:Dx x:Dx ja pa to tut, kriza...sicer jaz tale tvoj cviček zamenjam za refošk ali pa cabernet sauvignon ali pa konec koncev tudi za pir, pa še kak pršut in ostala meza.....voda pa naslednji dan x:px


xcheersx
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#48 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 11. avgust 2005, 13:17

jst bi tud cviček zamenjala
1. cabarnet sauvignon
2. refošk
3. pir
sam to je tema za v pitje.. ko cvička še nisem pila dobrega.. xrolleyesx
Mushi

#49 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. avgust 2005, 13:17

ne ne ta.... nic tacga, brez hrbtenice pa to, sam tko tiho vztrajna je bila..
saj se bom mroda spomnila naslova (zadnje dni mam nekam zablokirano glavo)....
noup, edwin elvira, tega pa nisem.

Ja Smajcica, taka sem.
ne viham nosu, da cesa vsega ne jem (v resnici najbrz jem pol manj kot vecina x;)x), vecinoma sprejmem, kar mi kdo ponudi. ne pojem jasno cist spet vsega pac, tko da vampe bi odklonila tud jaz, pa kake druge take... drobovine pa tak....
tko, taka sem pac.
ce nekdo nekaj dela s spostovanjem, 'andahtjo', jaz to s spostovanjem in andahtjo tud sprejmem.
nocem bit vzvisena nad enim kmetom tam.

jaz tud ne zrem vegete ze desetletja, pa nisem pameti solila seki, ko je rekla, da je NUJNO dat v brodet. sem rekla ja ok. :)
tud ko so pripravili tam z vegeto, ki je ne jem, sem vseen pojedla, sam pac cist mal-
od ene zlice me ne bo konc, ne bom pa v eni zlici jim spremenila majnda, sam zmedla bi jih pa morala bi se zacet pregovarjat, kar se mi pa ni dal.
za kogar pa sem zacutila, da bi utegnil stekat, ga zanimat, je pa dobil stanetovo sol.

tko da - jaz 3/4 stvari, ki se jih je, ne jem, a sam zato, ker jih pac sama ne kuham, pripravljam.

recimo jaz tud fizola 'ne jem' - preprosto ker ga ne skuham, mi ne zadisi.
ce mi pa kdo ponudi, ga pa pac jem. torej ne mroem reci, ne da ga jem in ne da ga ne jem.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#50 Robida

Robida
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 12. avgust 2005, 11:08

<{POST_SNAPBACK}>
- skriva, da ima pri vsem tem roke do tal in da jemlje huda pomirjevala/ansiolitike/ali naskrivaj cuka iz kakšne flaške, ko briše prah :vragec:

:xx!:

Na koncu pa pregori in tisti ki so jo vedno kovali v oblake ZGINEJO kot kafra. xsrcx
Preteklost obstaja le v mislih in na način, za katerega se v mislih odločimo.
Živimo v sedanjem trenutku. Čutimo v sedanjem trenutku.
Doživljamo sedanji trenutek.
Kar počnemo v sedanjem trenutku, ustvarja temelje za jutrišnji dan.
Torej se odločimo v sedanjem trenutku. Jutri ne moremo storiti ničesar in tudi včeraj ne.
Samo danes lahko delujemo.
Pomembno je, kaj se odločimo misliti, verjeti in reči sedaj.

Luis L. Hay - Moč je v tebi




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0