Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

SODOBNA ŽENSKA


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
293 komentarjev na to temo

#101 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 1. avgust 2007, 10:14

Calvo ženska :vragec:
Jst sm čista navadna tuna (ženska), rad bi biu pa Calvo (superženska) x:o)x

Kt da Calvo tune obstajajo xrolleyesx x:o)x
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#102 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. avgust 2007, 10:16

Calvo ženska

:D

sam ce ze, pol sm rajs rio mare. :D
se boljs slis, k je tak morsk. xokx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#103 Prabha

Prabha
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 722

Objavljeno: 1. avgust 2007, 11:07

No vskočim tudi jaz.
Po mojem si ženske danes preveč belijo glavo zato, da ugajajo nasploh.Večina ima žal nalimane maske, od čustev do ličil do vsega mogočega še zraven.Saj lepa ženska mora biti tudi nasmejana, ane?Se pravi PUM nalimat nasmeh.
Doma so gospodinje, kuhajo čistijo skrbijo za otroke (99,99%), zjutraj šibajo v službo, ko končajo pa še v trgovino, hitro potem domov kaj skuhat, pa otroke na hitro pocartat, jih pospremit na kak krožek, itd itd in v vsem tem času "morajo" biti zrihtane in lepo naštimane. To je 99% žensk zato nstrojenih in nemogoče, da je ta prilimani nasmeh resničen:(( Žal ni tako.
Ženska je skoraj moški danes, žensk ni več, kot tudi moških ni več.Vsi smo nekako pomešali vloge, več ali manj.

Najbolj se počutim ženska, ko sem lahkotna, sproščena, oblečem dolgo belo krilo in kadarkoli lahko sesezujem in hodim bosa.Drugače nosim čisto navadne natikače in pazim na prizemljenost, oziroma dovolim si biti na zemlji:))
Nevem, ampak ko vidim te boge ženske kako se mučijo s petami in nekatere se že tko navadijo, da jim celo všeč postane, me enostavno žalost ujame-za njih, ker izgubljajo našo žensko lepoto, tisto tapravo!Škoda je, ker stopala trpijo, pa celo telo zraven.Kako to slabo vpliva na celoten sistem energije v telesu.
Preko nas teče kot neka nitka, ki se začne visoko na nebu nad nami in teče preko nas do središča zemlje.Ta črta je zelo pomembna, kajti povezuje moško in žensko energijo v nas , hkrati pa nas drži v življenju na zemlji in le tako je energija pravilno porazdeljena.Stopala sodijo na tla v celoti, kot sodi glava na vrat!

Prabha -bosa:))))) xsrcx

#104 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 1. avgust 2007, 11:10

Ammm, a pozimi si tudi bosa :8):
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#105 Prabha

Prabha
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 722

Objavljeno: 1. avgust 2007, 11:15

Ajoj to pa ne, kuki! Samo poleti ujamem čim več zemlje!

P xDDx

#106 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. avgust 2007, 11:18

zanimiv post, Prabha! :palec:

mi je vsec, ko pravis, da si rada na tleh. :palec:
Morda pa jaz zato ne nosim pet (k pol bi bil pa ze sctraufenpacht x;)x)

žensk ni več, kot tudi moških ni več.Vsi smo nekako pomešali vloge, več ali manj.

No glih o temle sem hotla kaksno rect; namrec, pravimo sododna zenska, lepa zenska, privlacna zenska, biti zenska, zenska gor/dol.....
Kaj pa moski? Sodoben? Sej zanj je v bistvu tezje, na nek nacin.
V bistvu smo zenske prevzele to vlogo, ker smo jo pac morale, sam po drugi strani pa smo deloma tud odrezale moskim jajca (sory k se tko izrazm, sam sem vecX slisala pa se mi zdi dobr povedan).
Kako naj se tip znajde v vsem tem?? xnckrivx

saj sem v eni drugi temi, kakiih 5 let nazaj ze o tem pisala, da po 1 strani hocmo bit zenske emancipirane, po miz tolcemo, sploh nimamo skor nc vec zenskega... a po drugi strani nas pa seveda nc ne mot, ce je moski se vedno gentleman in nas ujcka k puncko. x:o)x x;)x
Moski pa si morda mislijo: dejte se odloct, babe! a boste babe al kaj boste?
Ker se morjo odzivat na nas in me nanje, smo vse pobrkal..
Smo jim ocitale, nisi dost nezen in ljubec!
Ko so postali to, smo rekle, nisi vec dec, kje je tvoja mozatost.

Tko da smo zmedeni sodobni ljudje, ki smo se mal izgubil nekje na svoji poti.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#107 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 1. avgust 2007, 11:42

zanimiv post, Prabha! :palec:

mi je vsec, ko pravis, da si rada na tleh. :palec:
Morda pa jaz zato ne nosim pet (k pol bi bil pa ze sctraufenpacht x;)x)
No glih o temle sem hotla kaksno rect; namrec, pravimo sododna zenska, lepa zenska, privlacna zenska, biti zenska, zenska gor/dol.....
Kaj pa moski? Sodoben? Sej zanj je v bistvu tezje, na nek nacin.
V bistvu smo zenske prevzele to vlogo, ker smo jo pac morale, sam po drugi strani pa smo deloma tud odrezale moskim jajca (sory k se tko izrazm, sam sem vecX slisala pa se mi zdi dobr povedan).
Kako naj se tip znajde v vsem tem?? xnckrivx

saj sem v eni drugi temi, kakiih 5 let nazaj ze o tem pisala, da po 1 strani hocmo bit zenske emancipirane, po miz tolcemo, sploh nimamo skor nc vec zenskega... a po drugi strani nas pa seveda nc ne mot, ce je moski se vedno gentleman in nas ujcka k puncko. x:o)x x;)x
Moski pa si morda mislijo: dejte se odloct, babe! a boste babe al kaj boste?
Ker se morjo odzivat na nas in me nanje, smo vse pobrkal..
Smo jim ocitale, nisi dost nezen in ljubec!
Ko so postali to, smo rekle, nisi vec dec, kje je tvoja mozatost.

Tko da smo zmedeni sodobni ljudje, ki smo se mal izgubil nekje na svoji poti.

Fajn povedano, pa tudi od Prabhe mi je všeč. Dodal bi samo, da sodobni ženski pa tudi moškemu tujci vzgajajo otroke.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#108 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 1. avgust 2007, 11:48

Ženska je skoraj moški danes, žensk ni več, kot tudi moških ni več.Vsi smo nekako pomešali vloge, več ali manj.

xyesx

In posledično smo zaradi tega seveda nezadovoljni; samo kaj, ko ne bo tega skorajda nihče priznal.
Possible—but highly unlikely.

#109 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 1. avgust 2007, 12:00

Smo jim ocitale, nisi dost nezen in ljubec!
Ko so postali to, smo rekle, nisi vec dec, kje je tvoja mozatost.

Tipična ženska zmedenost. x:Dx
Possible—but highly unlikely.

#110 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. avgust 2007, 12:01

sej ne gre tok za priznat, sej priznamo, sej vids, sam bolj je caka v tem, da smo ze not... in se bolj not rinemo, k vse tok drvi.....
pa je tezko zaustavt to oz. nemogoce.
potem pa skusamo na silo, ucimo se nazaj dihat, v bistvu....
vcas zenske niso rable delavnic: "kako biti zenska"... xDDx
zdej se mormo pa nazaj naucit tega, kar smo pozabil, po drugi strani pa smo to sami hotl in je tud neumno, da vsega napredka ne bi uporabljal in da ne bi tezili k razvoju in spreminjanju...
sam pac, smo zasli v slepo ulico.

v bistvu je tok prevec CIST VSEGA, vkljucno z nami, ljudmi, tok enih potreb in porabe, gonja za vsem... sej jasno da folk rata cist blazen v izpopolnjevanju vsega tega, vseh teh sistemov, k mu omogocajo kao boljsi lajf, v bistvu pa mu ga ravno jemljejo - kvalitetnega, to pa zato, ker ga oddaljuejo od njega samega.

Zakaj ne bi zenska kao uporabla lepotnih operacij, ce je zdej to tko kt it si zob spult, skor. x:o)x
in pol jih (nas) je par, k prisegamo recimo kao na naravno staranje, nc tega, nc onga, pa morda na konc izpademo uboge budale, kje pa da zivimo.
Tud, ce mas avto, zakaj bi pes hodil?
in to......
tko da, ker JE vse, hocmo to tud ohranjat.

v bistvu je najbrz napaka sam v tem, da prevec pozornosti psovecamo materialnemu, namest duhovnemu: pa saj se tu je to tesno povezano....
placujemo velke dnarje za vse zivo, kar nam kao omogoca dvig duha, po drugi strani pa pozabljamo, da je meditacija, stik sabo in biti v sebi, zastonj in da to ZE imamo.... oz. bi moral bit to nase naravno stanje (pa ni).

Plasticno, kemicno stoletje. :V:

V bistvu smo mel tok velik, pa tok mal dobrega smo s tem naredil... :o|o:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#111 Prabha

Prabha
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 722

Objavljeno: 1. avgust 2007, 12:04

Pa evo moj konkreten primer.Živim zelo zelo skromno, ampak zato imam ČAS zame in za moje otroke, pa še za sosedove:)) Včeraj mi je hčera rekla:Mama, ma nobena mama se ne igra z otroci tko kot ti.No sej verjamem da se marsikatera igra, samo tako malo:(((( Jaz kot otrok pogrešam mamo v fizičnem slislu, objemi, telo, čutenje, igra.....Očeta pa itaq. Ma ravno zato živim skromno, ampak vsaj vem da živim, oziroma živimo.
Mama, ženska sem opazila ima veliko fizične ljubezni, ki jo s telesom daje, predvsem otrokom.A si ne želimo vsi maminega objema? Po mojem je to biti ženska. xsrcx

Prabha

#112 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 1. avgust 2007, 12:08

koja kompliciranja. xrolleyesx
zakaj bi pa morala biti samozavestna, znati usklajevati družino, kariero, gospodinjstvo ???

kot prvo mora biti človek, takšna kot je, sprejeti svoje napake in se ne bati biti srečna. velja za moške in ženske. zakaj bi morala pa biti samozavestna? zakaj bi morala biti uspešna? važno, da gre po svoji poti kot gre po svoji poti moški, otrok, starec, starka ... kar ji narekuje srce. čimmanj poslušati zahteve okolice in čimbolj svoje srce in instinkt. če hoče imeti petke, naj jih ima. če se s tem resnično počuti ženstveno. in če hoče imeti army hlače, naj jih ima. samo naj ne bo marioneta.

če mi paše imeti kosmate noge in biti brez make upa, bom taka. taka bom šla ven. če hočem imeti petke in oranžno šminko, tudi imam in grem ven.

kdo mi postavlja zahteve? igram tisto vlogo, ki jo začutim tisti dan ... ne vem pa ali izhaja resnično iz mene in mojega občutka za dramatiziranje ali sem samo marioneta ...

#113 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. avgust 2007, 12:12

hmm, ne vem, ves, Prabha.....
ti si najbrz itak mislila splosneje, sam jaz sem pa not vidla vse zenske, k se bodo vidle not, pa niso mame in si jih s tem na nek nacin avtomaticno odrezala oz. jim odvzela prvinsko zenskost, katere torej ne-mame ne izpolnjujejo.

ne vem tud, ce si tega vsi zelimo.. ljudje smo razlicni...
men je pa recimo velik bl pomembno razumevanje in podpora, sprejemanje, kot pa telesni dotik in to, kar omenjas.
in tud cas, ki ga omenjas: morda pa smo nekateri taki, da mamo radi da bi nam mal MANJ casa in pozornosti posvecal starsi... x;)x xDDx
mene bi mogoce dushila vsa ta materinska pretirana ljubezen: VSE da mi das.. sebe, svoj cas..
ma ne, nocem tega.
sam bod tle zame, mej me rada, me sprejemaj, podpiraj, da vem, da je vse kul pa da smo prjatli. xDDx

Plus da mam na tole obcutljive radarje, sem prec mal 'na prezhi', k je govora o tem predanem materinstvu, k se mi zdi, da je dost egoizma zravn in drugih, v bistvu negativnih naravnanosti, nekak svoje scene da se pogosto resuje - s cimer pa ne mislim tebe (k te ne poznam in kako furas), samo razvijam tok misli....
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#114 Prabha

Prabha
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 722

Objavljeno: 1. avgust 2007, 12:27

Marsa, bingo!
Gremo dalje..
Ženska je v nekem smislu :"izgubila svoje telo". Iz mojega zornega kota gledano je točno tako. Ženska postaja ženska takrat, ko dobi menstruacijo, v bistvu ko postane plodna.Dinamika je sprejemanje in dajanje.Med odnosom sprejme seme, se zaplodi, in zraste plod, potem pa se rodi otrok in še dalje, ga doji in ves čas ga neizmerno ljubi, dokler ne umre.Ona. To pomeni biti ženska.Mislim, da ima moški tu kaj malo vloge, kot samo to, da zaplodi otroka in potem ščiti in skrbi za družino.No hotela sem reči, da moški ne naredi ženske v tem pomenu, kot smatra večina žensk danes, da se morajo tolko rihtat:))Drugače ima moški v družino zelo veliko vlogo! Če ostane seveda:(Teh pa je vedno manj.Statistika kaže da je vsaka druga ženska samohranilka z enim otrokom.
Marsikatera ženska se vsemu temu odreče, ker: dojenje ti vzame čas, vzgoja otroka ti vzame čas, ljubezen tudi vzame veliko časa....No samo za nosečnost se ve, da mora trjati 9 mesecev, tega še niso skrajšali:))Vsaj to.

Če je statistika res prava, je skoraj normalno da ženske na "veliko" zapeljujejo moške in zato morda na instinktiven način skrbijo prekomerno z svojo lepoto, zaradi ohranjanja vrste, naravno pač to. Ampak vse to morda, ker družine prekomerno razpadajo in odgovor je potem tak, da ženske postajajo moški? Tako je moje gledanje na to.
Kaj pa naj moški naredijo ob vsem tem? Zmedeni so? Vsaka ženska ve, kako lahko je zapeljati moškega. No to bodo pa oni odgovorili na to, jaz ne znam:)))

Prabha

#115 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. avgust 2007, 12:35

...No samo za nosečnost se ve, da mora trjati 9 mesecev, tega še niso skrajšali:))Vsaj to.

Men je ratal. x:Dx
ocitno sem nad sodobna. x:px

drugac pa je res, kar pravis, mas zanimiv nacin gledanja, mi je svec. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#116 Prabha

Prabha
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 722

Objavljeno: 1. avgust 2007, 12:38

Seveda, na splošno mislim!
Ženska je ženska tudi če ni mati!Absolutno!

Ljubezen ne more biti egoistična ali zadušujoča, ja so nekateri primeri, ampak ne govorim o teh, ker to potem ni ljubezen. Kot fizično ljubezen mislim na osnovne potrebe, ki jih majhen otrok ima, potem je ta isti otrok bolj samozavesten in ljubi samega sebe, ker je bil ljubljen od malega in je zato samostojen! Takrat mama in očka odrineta otroka stran in to je to.Seveda s pravim prijemom.
Aja še tole sem pozabila prej povedati.Po moje je tudi pomembno, da se partnerja preveč na zapletata, pomembno je da ohranita vsak svoj jaz.Mogoče tako uspeta ostati vsak v svoji vlogi:moški-ženska.Aamapk spet je pogoj da uspeta to narediti ta, da imata temeljno ljubezen v sebi (prej omenjeno).Drugače iščemo starše v partnerju in je potem ljubezen res lahko negativna in zadušujoča.

Prabha

#117 en_bk

en_bk
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 1. avgust 2007, 13:05

Marsa, bingo!
Gremo dalje..
Ženska je v nekem smislu :"izgubila svoje telo". Iz mojega zornega kota gledano je točno tako. Ženska postaja ženska takrat, ko dobi menstruacijo, v bistvu ko postane plodna.Dinamika je sprejemanje in dajanje.Med odnosom sprejme seme, se zaplodi, in zraste plod, potem pa se rodi otrok in še dalje, ga doji in ves čas ga neizmerno ljubi, dokler ne umre.Ona. To pomeni biti ženska.Mislim, da ima moški tu kaj malo vloge, kot samo to, da zaplodi otroka in potem ščiti in skrbi za družino.No hotela sem reči, da moški ne naredi ženske v tem pomenu, kot smatra večina žensk danes, da se morajo tolko rihtat:))Drugače ima moški v družino zelo veliko vlogo! Če ostane seveda:(Teh pa je vedno manj.Statistika kaže da je vsaka druga ženska samohranilka z enim otrokom.
Marsikatera ženska se vsemu temu odreče, ker: dojenje ti vzame čas, vzgoja otroka ti vzame čas, ljubezen tudi vzame veliko časa....No samo za nosečnost se ve, da mora trjati 9 mesecev, tega še niso skrajšali:))Vsaj to.

Če je statistika res prava, je skoraj normalno da ženske na "veliko" zapeljujejo moške in zato morda na instinktiven način skrbijo prekomerno z svojo lepoto, zaradi ohranjanja vrste, naravno pač to. Ampak vse to morda, ker družine prekomerno razpadajo in odgovor je potem tak, da ženske postajajo moški? Tako je moje gledanje na to.
Kaj pa naj moški naredijo ob vsem tem? Zmedeni so? Vsaka ženska ve, kako lahko je zapeljati moškega. No to bodo pa oni odgovorili na to, jaz ne znam:)))

Prabha


O Prabha

Zdej, jst sem samo en butl in se ne spoznam glih na materinstvo, pa tud hčerke nimam, ampak, tale je mal huda veš. Očetova vloga je silno pomembna, posebno v takoimenovani ojdipski fazi razvoja. Sicer drugačna, če je otrok moškega spola, kot če je ženskega, pomembna pa vsekakor in podcenjevanje te vloge zna biti kaj škodljivo za razvoj otroka.

butl xsrcx

#118 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. avgust 2007, 13:11

NI res, da vsaka zenska ve, kako zapeljati moskega. Ni res, da ima vsaka zenska zeljo vse okrog zapeljevati ali nekaj njih.

mantis, JE res. ne da VE, kako ga zapeljati, vendar da ga LAHKO in ga. ker moskemu je zenska pac privlacna in zenski moski.
kako je nastiman clovek, kako je v naravi?
dva naredita tretjega.
torej se morta najprej najdt - in tud SE.
najdeta pa se s taksno ali drugacno privlacnostjo. to je v nasi naravi, mantis.
ce tega (pri sebi) ne prepoznas, se ne pomeni, da ne obstaja.
ce pa nikoli nimas zelje po moskem, si pa izjema.
to je naravni nagon.
nic "kurbirskega".

Merlin, ok, ****** x^x x;)x

Kaj dogaja butl?
a si kej spreminjal pa ne mors not?
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#119 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 1. avgust 2007, 13:15

:eek: Nak, mal sem se zajebal pri logiranju. Drugje uporabljam ta nick, nisem pa vedel, da sem ga tle tud registriral. Sem že zamenjal. x:o)x
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#120 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. avgust 2007, 13:17

x:Dx OK, fino pol.
mas pa skladne nicke med sabo. xDDx

Jaz pa onega sploh opazla nisem oz. sem nekak vidla v drugacnem kontextu, morda sm bla sam porvsna..
z onimi 'ocheti'.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#121 Prabha

Prabha
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 722

Objavljeno: 1. avgust 2007, 13:29

En-bk,
nene nisem rekla da ima moški majhno vlogo, nisi prebral do konca! Ima majhno vlogo ob tem da ženska postane ženska, to sem mislila! Isto je obratno!

Mantis,...
na veliko zapeljevanje je mišljeno s tem, kako se danes ženske rihtarijo: skoraj vedno zelo agresivno zapeljivo: mini krilca, visoke pete (zelo visoke), kratke hlačke (zelo kratke, mislim na tiste ko ti pol riti visi ven;),...itd itd.Na zelo sem mislila ekstreme, ki so pa žal v današnjem času "normalni).Sem iz obale in skoraj ni lokala, kjer nimamo golih žensk, ali pa "vsaj" zelo pomanjklivo oblečenih. Jaz tega ne sprejemam, čeprav večina to sprejme. In kako se "zrihtaš" ko greš v tak lokal?Večina podobno, ženske konkurirajo zgleda.
No kar se tiče ločenih družin, je malo takih, ki so resnične,žal.Veliko je takih, kjer je od zunaj vse ok, odznotraj pa veliko laži, žal!Upam da nisi premlada, da ti tole govorim, je pa žal resnica taka.Po moje je bolje it na randi normalno oblečena, vsakdanje, ker če si mu všeč, si mu všeč taka kot si in pomeni da te ima rad iz srca.
Jaz ne hodim ven itaq pa ne v lokale! Sem oblečena kot kmetica in tako sem si všeč, čeprav me res nekateri gledajo čudno včasih.Ker imam lepo zunanjost mislijo, da bi se morala bolj rihtat, ampak sem kul v širokih cunjah.Počutim se svobodno!
Prabha

#122 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 1. avgust 2007, 13:33

x:Dx OK, fino pol.
mas pa skladne nicke med sabo. xDDx

Jaz pa onega sploh opazla nisem oz. sem nekak vidla v drugacnem kontextu, morda sm bla sam porvsna..
z onimi 'ocheti'.


xg:Dx Sej bi bil jst tud mrbit, če bi bil mama, k sem pa oče, sem pa mal blj pozoren, še blj mrbit zato, k sem Prabho dojel kt otroka, ki izhaja iz take nepopolne družine in pač čist avtomatsko tera naučen vzorec dalje /upam, da se motim/ xnckrivx

xsrcx

En-bk,
nene nisem rekla da ima moški majhno vlogo, nisi prebral do konca! Ima majhno vlogo ob tem da ženska postane ženska, to sem mislila! Isto je obratno!


Točno na to sem ciljal, namreč da ima oče veliko vlogo pri tem, da ženska postane ženska...enkrat.
xsrcx
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#123 Prabha

Prabha
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 722

Objavljeno: 1. avgust 2007, 13:40

Aja, zdaj kapiram Butl:))Prej en bk?
Pa jasno oče in mati naredita otroka, ta pa postane moški ali pa ženska kasneje:))))Jasno!!! Oče, je pa zame osebno pojem, ker je bil moj oče zelo odsoten in lahko to razumem samo teoretično, izkusila nisem tega, žal:(((
Prabha

#124 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. avgust 2007, 13:53

Ne pa ne :vragec: To je pri tebi, tvoja izkusnja :vio: Ker ti to znas. Pa izkusnja drugih zensk.

ma ne, nisem TEGA mislila! xrolleyesx

Mislila sem preprosto: da to pac ZNAMO.
eni bolj, veckrat in tako dalje.
a vsi mamo ta cut. to sem mislila, ne zapeljevanja.
ah, nc ne stekas. x:o)x x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#125 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. avgust 2007, 14:07

Ni res, da se morta najdet in da se najdeta. To je pri vas v mestu mogoce.

ja saj v bistvu TO pa stekam, nekaj pointa je tle ziher. tu ti dam rpav...
je pac manj moznosti za kaj taksnega.
jaz sem mislila splosneje, da pac mamo to, ne glede na to, da ne znamo.
saj jaz tud ne znam oz. nocm znat oz. ni da hocem znat, ampak se preprosto dogaja.
ni nujno, da to hocmo izzarevat al pa da izzarevamo.
mene je se kot majhno dobesedno PRESENECAL, k so bli skoz kaksni okol.. seb se nisem zdela nic psoebnega, tko da sem clo mislila, da je kej narobe z mano, k so bli vsi tok prjazni, resnicno!
pa nisem nikakrsna lepotica, prej nasprotno.
Pa tud nc si ne prizadevam (ok, polet nosim minice, sam to zarad sebe, tko kot ne plavam v kavbojkah xDDx).
Pa preprosto je pol vcas tak *rezultat*, kot da bi si (prizadevala). x:)x

Tko da, ne smes bit zaljiva pa posplosevat.
jaz nisem nobena kura in se nc ne smejckam pa z ucki se ne grem in nc.
pa me tlacs v tele okvirje.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0