Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino

Fotka

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....

• Prijavi se, če želiš komentirati
27285 komentarjev na to temo

#27276 Jeti 1

Jeti 1
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 152

Objavljeno: Včeraj, 15:25

Domoljubka heartpump.gif našla boš svoje ravnovesje, ko se boš poglobila vase in sama razčistila stvari wink.png 

pomoč je seveda vedno dobrodošla ... ne lpozabi, da je to pogled drugega ... saj razumeš, kajne rainbow.gif

#27277 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 130

Objavljeno: Včeraj, 15:57

Za ravnovesje je najbolje če se dela na falun, fashen, gong, xinxing...če uporabim kitajske izraze...tongue.png

Mi je pa zanimiva trditev da TKM ne gre na vzroke, ki povzročajo neko zdravstveno težavo, da se posveča samo meridianom, lajšanju težav, krepitvi či-ja...in ko človeček dovolj uravnovesi zgornje stvari, celo telo postane en meridian oz. ima lahko energijske točke na celem telesu...To po drugi strani pojasnuje zakaj lahko določeni otroci oz ljudje gledajo z bilokaterim delom telesa, tudi če se jim zaveže oči...

In še kot zanimivost...dantien (točka na področju trebuha) se lahko vrti tako desno kot levo, podobno kot čakre...če se vrti v smeri urinega kazalca dobrodejno vpliva na osebo samo, če se vrti kontra pa za ostala bitja v bližini...tralala...biggrin.png

Otkačeni človeček- ezoterik, okultist, mistik, polupismeni crnogorac...

myst1c.gif

#27278 Jeti 1

Jeti 1
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip

Objavljeno: Včeraj, 16:20

Brezo ... ne samo tebi wink.png

smo kar smo ... osveščeni ali ne na kateremkoli področju svojega življena

se iščemo ... spoznavamo

kakršnakoli pomoč je dobrodošla

a ne za ceno slepega sledenja

#27279 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 618

Objavljeno: Včeraj, 16:34

Jah ...

Sam mi nič ne pomaga, če samo analiziram in razčlenjujem ....to je itak nekak moj stil življenja ...biggrin.png

Čist vem kje sem zabluzila in kaj je glavni vzrok...

Dejstvo je, da se moram zdaj sam še v pospešek prestavit in malo več z zemeljsko energijo nafutrat..

...ok. ja, pa kakšno čakro prav zavrtet kot pravi Brezo...

Sem si kaki dve leti kar pozabila jemat priložnost za aktiivno vežbanje...tak da čist logično glede na vse kar se mi je dogajalo in nisem sproti delala na sebi...

Ampak sem prepičana, da brez  energije naše ljube Zemljice, ki je osnova za naš pogon ...čakrce ne bodo imele svoj žur...wink.png

Včasih sem živela v skladu s tem čist spontano ...in sem bla tu z energijo čis lepo na Ti...

Glavni vzroki za porušenje ravnovesja je pri meni vsekakor prehiter tempo s stresom, zanemarjen stik z naravo in gibanjem, ki sem ga včasih imela za osnovo zdravja pri sebi,  premalo časa zase v vsem stilu, ki ga nato ta vzrok prinese...

#27280 Jeti 1

Jeti 1
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip

Objavljeno: Včeraj, 16:48

Jah ...

Sam mi nič ne pomaga, če samo analiziram in razčlenjujem ....to je itak nekak moj stil življenja ...biggrin.png

Čist vem kje sem zabluzila in kaj je glavni vzrok...

Dejstvo je, da se moram zdaj sam še v pospešek prestavit in malo več z zemeljsko energijo nafutrat..

...ok. ja, pa kakšno čakro prav zavrtet kot pravi Brezo...

Sem si kaki dve leti kar pozabila jemat priložnost za aktiivno vežbanje...tak da čist logično glede na vse kar se mi je dogajalo in nisem sproti delala na sebi...

Ampak sem prepičana, da brez  energije naše ljube Zemljice, ki je osnova za naš pogon ...čakrce ne bodo imele svoj žur...wink.png

Včasih sem živela v skladu s tem čist spontano ...in sem bla tu z energijo čis lepo na Ti...

Glavni vzroki za porušenje ravnovesja je pri meni vsekakor prehiter tempo s stresom, zanemarjen stik z naravo in gibanjem, ki sem ga včasih imela za osnovo zdravja pri sebi,  premalo časa zase v vsem stilu, ki ga nato ta vzrok prinese...

kaj bi še rada ženska ... našla si vzroke, rešitev  za težave

zdaj pa akcija ... pomagaj si sama !!!!!!!!!!!!!...

če bi se jst na druge ozirala bi že zdavnaj pofilala

#27281 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 648

Objavljeno: Včeraj, 17:49

Ne, valjda poskuša lajat v pasjih smile.png. Na koncu smo ga vseeno pokopali doma..pod orehom. Ne tistim njegovim najljubšim, ampak drugim najljubšim.

ugotovila včeraj, da bil točno star 13 let in 13 dni. te dni enkrat ga še odjavim.

In madona, da sem človek navad, mu včeraj že iz navade hrano in vodo nastavila..me vpraša starejša..komu to nastavljaš(je prišla domov se poslovit od psa)...meni kar nerodno..hudirja..navada železna srajca...zvečer se mi zdelo, da slišim njegov lajež..danes zjutraj pa sem se tudi že k vratom zapodila,...

sklenili, da do nadaljnega ne bomo imeli psa...

mačka (tale lepotica Lina) me je tolaži kakor ve in zna..pa se stiska k meni, pa k mlajši, tudi k starejši se je non stop zvijala...skratka, dela ji ne zmanjka. Pa tudi mi je hecno, kako je včeraj sestrin pes prišel se stiskat k meni in me tako vdano gledal v oči...

hja ti pesjanarji...eno samo veliko srce jih je.

naš me je naučil, da brezpogojna ljubezen obstaja...

Naj bo mirna vaša pasja dušica. Mogoče mu pa sploh nisi tako iz navade postavila hrano in vodo, ampak čutiš, da postava kje okoli. 

Ekola, jz pa s pošivanim gobčkom, zaenkrat še omrtvičenih ust, bomo videli, kaj bo kasneje. 

#27282 shamannamo

shamannamo
  • Lunatik
  • Št. objav: 26 903

Objavljeno: Danes, 06:35

so mačke agenti vesoljčkov ... scratchchin.gifyes.gif ???  biggrin.png

klik

#27283 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 114

Objavljeno: Danes, 11:07

Kaj pa ta LNF tok šteka?

A je še zmer rMerkur al kaj?

You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#27284 čebelica01

čebelica01
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 984

Objavljeno: Danes, 15:13

Kak mesec nazaj so šle luči fuč, zdele pa gorivo nekje pušča.

Dobila eno staro škropucalo od avta. Bencina je blo notri za en pljunek. Klasika!

Moram pazit, da ne zgrešim becin/dizel, ker pol bo pizdarija.

Svak ima fajn izkušnje s tem ... štala.

Vsak avto je strošek, strošek in samo strošek, ampak sem navezana na moj avtič.

#27285 amalija

amalija
  • Lunatik
  • Št. objav: 12 144

Objavljeno: Danes, 18:05

»Mladost ima veliko prednosti pred starostjo: v sebi skriva semenje prihodnosti.

Enega pa nima nikoli: pospravljene letine dozorelega človeškega življenja.«

Elizabeth Lukas

#27286 amalija

amalija
  • Lunatik
  • Št. objav: 12 144

Objavljeno: Danes, 19:33

Zagotovo je že skoraj vsak od nas kdaj občutil breme te zemeljske poti kot utrujenost, naveličanost, predvsem pa kot nikoli končano zgodbo. Komaj neke težave rešimo, že se nad nas zgrinjajo druge. Si predstavljate, da bi vsak dobil kar bi hotel, rešil vse na mah, bil srečno zaljubljen in ljubljen, da ne bi bilo vseh vrst skrbi in nasilja? Zagotovo si. A potem ne bi potrebovali učenja in izzivov, ki smo si jih naložili. Kajti o sebi in o življenju se največ naučimo iz najtežjih trenutkov. Marsikdaj se niti zavedamo ne, kaj vse tiči v naši podzavesti, morda niti po več desetletjih ponavljajočih se istih vsebinah, ki redno prihajajo na dan, pa se jih še vedno trdovratno izogibamo. Čeprav bi marsikdaj radi slišali, da je končno že vse za nami, moramo vedeti, da je sleherni dan ena povsem nova priložnost in nov začetek. Ko lahko marsikaj rešimo, ali pustimo za jutri. Vendar zvečer zagotovo vemo, s katerimi mislimi se bomo prebudili v nov dan.

Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0