Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


  • Prijavi se, če želiš komentirati
25961 komentarjev na to temo

#25901 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 24. marec 2023, 11:21

Pa različno Čebeli ...

Zna bit januarja, februarja tud do - 15 °C pod ničlo ... podnevi okrog -5 °C  ... se pa še spomnem časov tudi  - 23 °C ... in je naša Krka bila čist zaledenela ... pa debeli, veliki kapniki sveč so viseli iz dreves ...

No ja, zadnje zime so bolj mile ... pa vendar, če je že nekaj minusa - ga sama kar dobro čutim ...

Sploh, ker je NM v kotanji in se tista mrzla megla vleče čezenj ...

Meni seže do kosti ... zaradi Raynaudovega sindroma sem kmalu čist bela in otrpla v okončnine ...

Najbolj zoprni so mi dnevi ko ta meglica prši naokoli  ...

Res se ves čas tresem ...  me pomrzava  ...

 

Ja nasprotno pa učinkuje sneg ...

Takrat pa kot, da telo kljub mrazu tega ne čuti toliko  ...

Ok.

Moram biti oblečena, ... pa vendar - kot praviš ...

Zlasti v gozdu je takrat kot iz pravljice ...

Tista tihota lahnih snežink, ki se spreminja v klepet kapljic prelivajočih se skozi pokrajino ... ta neskončna celotna belina poti skozi rumbo snežink  ... tvoje samotne stopinje in tam v bližini pogled pozorne, umirjene srne  ... hypnodisk.gif ...

 

Ampak sem vesela, da se narava že nagiba v pomlad ...

Prvi zvončki, žefran ... ptičke pojejo ...

... Le ni mi jasno zakaj so v mojem gozdu od lani drevesa tako osušena, padajo ... veliko je sečnje   ... meni pa je vsako drevo tam kot mnoga leta mojega življenja  ...ermm.gif ...

761643.jpg

 

 

No ja  ... če je potrebno je  .. potem ja  ... je pa marsikje tudi še kaj gratis v neumnih odločitvah   ...
https://old.delo.si/...ih-minutah.html

 

15 stopinj pod nulo? icon1_eek.gif In čez dan imate tudi pod 0. Me pa zanima, kako se ta mraz čuti? Na obali nimamo nikoli čez dan pod 0. 

Pri nas na obali imamo morda čez celo zimo vseskupaj 1 teden okrog 4, 5 stopinj čez dan, ponoči pa pade morda do -3.

Ne bi mogla živeti tam, kjer je strupen mraz. Blažena obala. Dež, pršenje, megla, mraz ..... ne hvala! Dolenjcem nič ne zavidam. Ste pa vi najbrž že navajeni tega.

 

Se mi pa zdi zanimivo, ko praviš, da ko sneži, telo občuti mraz malce drugače. Da je recimo mraz bolj znosen. 

Z dragim greva rada na Jezersko, ko je sneg in res sprehod po zasneženem gozdu je nekaj prečudovitega. Kot sem že povedala, meni je to užitek. In vse okrog so pobeljene gore, ki segajo do neba in številčni so tudi gamsi. Lepo je!

 

Je pa snega vedno manj! sad.png

Enkrat morava na Jezersko tudi spomladi, ker tam je narava .... stoj in glej! hypnodisk.gif flirt.gif rainbow.gif srcoci.jpg icon25.gif flower.gif

 

*****

 

Drugače sem pa jaz čist zeliščarsko razpoložena. Preživim, kar nekaj časa v naravi in nabiram rastline.

Moj najlepši letni čas je pomlad. ylflower.gif Ko vse diši po cvetočih drevesih in sonce prijetno greje.

Šibam jaz v gozd ..... jutri bo dež in mokro.



#25902 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 25. marec 2023, 19:34

Ahahahah ... i opet  ....sing.gif  ... ALPINA ...72.png72.png72.png

VESEL MATERINSKI DAN!

 

 

Drage mame!


 ob
materinskem dnevu bi se radi zahvalili vsem mamicam, ki nas spremljate
in podpirate. Vaša ljubezen do otrok je izjemna in navdihujoča. 


 Želimo vam vse najboljše, vesel materinski dan!

 



Na ta poseben dan si privoščite nekaj lepega samo zase. 


Preverite lahko in udobno obutev


za vsak dan>>>
 

JAO ... partyy.gif laugh.png up.gif ...Hydrogen.gif 
 

 

 

 

 

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25903 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 25. marec 2023, 20:19

15 stopinj pod nulo? icon1_eek.gif In čez dan imate tudi pod 0. Me pa zanima, kako se ta mraz čuti? Na obali nimamo nikoli čez dan pod 0. 

Pri nas na obali imamo morda čez celo zimo vseskupaj 1 teden okrog 4, 5 stopinj čez dan, ponoči pa pade morda do -3.

Ne bi mogla živeti tam, kjer je strupen mraz. Blažena obala. Dež, pršenje, megla, mraz ..... ne hvala! Dolenjcem nič ne zavidam. Ste pa vi najbrž že navajeni tega.

 

Se mi pa zdi zanimivo, ko praviš, da ko sneži, telo občuti mraz malce drugače. Da je recimo mraz bolj znosen. 

Z dragim greva rada na Jezersko, ko je sneg in res sprehod po zasneženem gozdu je nekaj prečudovitega. Kot sem že povedala, meni je to užitek. In vse okrog so pobeljene gore, ki segajo do neba in številčni so tudi gamsi. Lepo je!

 

Je pa snega vedno manj! sad.png

Enkrat morava na Jezersko tudi spomladi, ker tam je narava .... stoj in glej! hypnodisk.gif flirt.gif rainbow.gif srcoci.jpg icon25.gif flower.gif

 

*****

 

Drugače sem pa jaz čist zeliščarsko razpoložena. Preživim, kar nekaj časa v naravi in nabiram rastline.

Moj najlepši letni čas je pomlad. ylflower.gif Ko vse diši po cvetočih drevesih in sonce prijetno greje.

Šibam jaz v gozd ..... jutri bo dež in mokro.

 

o ja ... že dolgo nisem bila na Jezerskem  ...  res lepa destinacija ... Bi bilo fajno it na kakšne počitnice tja  ... sam jst sem pa tu bolj za poletje  ...wink.png

 

Tako da ja  - juhuuu .. pomlad je že tu ...  jst pa eno za drugim brez forme ...sleepy.gif ...

Najprej tisti " ružni mali zeleni ", k se niso več kot deset dni iz mene spravli  ... in nato zjutraj hočem nekaj okrog zalaufat  ... in me zagrabi spet neka prfuklarija mišična, da pošepavam  ... partyy.gif  ... 

 

Drgač pa ... včasih kakšno nedeljo tako na hitro skočimo radi tudi na jezero Jasna ...

Lepa destinacija ... lahko za pohajat naokoli  ... lahko pa tudi tako za malo lenarit  ob jezeru ...

 

No, zato zdaj nabiram zelišča - nič  ... še kak sprehod med tem redko ujamem ...huh.png

Bom pa začela z eno kuro očiščevanja telesa z zeleno in jabolkom, pa dodajanjem železa na vse načine ...

Zaenkrat od nabiranja uspe le regrat, ki kliče kar tu iz bližnje soseščine ...clover.gif

 

Vse ostalo bo pa moglo še malo počakat name  ... zalostko.gif ,,,
 

Jezero Jasna ...  https://www.zadovolj...njska-gora.html

 

4593417ef1_62108659.jpg?v=d41d


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25904 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 30. marec 2023, 13:14

Zadnje cajte me kličejo neke čudne številke.

 

Kosovo, Češka, Litva ....

 

Mah!



#25905 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 31. marec 2023, 13:03

Ko se znajdemo pri meni doma same bejbe in čvekamo ......

 

Teme moški, ljubezen, sex, nezvestoba, ljubosumje, prijateljstvo moški-ženska itn.

 

Kako smo si različne. tongue.png

 

Pa pade vprašanje ..... kako je s kontroliranjem telefonov, sporočil, socialnih omrežij, majlov od partnerja?

 

In sledi.

 

Kaj pa analni sex .... ste kdaj probali?

 

In sledi.

 

Kaj vas najbolj rajca?

 

In sledi.

 

Ste kdaj uporabljali spolne igračke?

 

In sledi.

 

Ste že kdaj poljubili z jezikom nekoga istega spola?

 

In sledi.

 

Povejte kakšno skrivnost, ki prekrivate partnerju?

 

In tako naprej ......

 

Fajn je bilo .... veliko smeha.



#25906 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 1. april 2023, 19:50

Ko me pokliče ena frenda in me vpraša, da, če ima moj fotoaparat vgrajeno kamero za snemanje?

 

Pravi, da rabi službeno en posnetek od divjih ptic iz gozda.

 

Da bi ona postavila krmilnico sredi gozda in ko bi ptice začele obiskovati krmilnico, bi jaz to posnela.

 

Hmmmmm ja, ne vem, če je tole ravno primeren letni čas, za tole potezo, ker sedaj bodo imele ptice zunaj vedno več hrane na razpolago, ker bo vedno topleje.

 

Tole bi bilo bolj pametno narediti pozimi, ko bodo imele ptice manj hrane in posledično bodo ptice bolj pogosto obiskovale krmilnico.

 

Po mojem to narediti spomladi, je brca u temo. Ne bo uspelo.

 

Lahko pa vseeno probava ......

 

Je pa treba iti tukaj step by step.... najprej je potrebno najti primerno lokacijo, kjer ne hodi veliko ljudi, pol se postavi krmilnico in treba čakati, da jo ptice najdejo in da začnejo hoditi na krmilnico in pol bo morda prišlo na vrsto snemanje .....

 

Je pa tko, da tle pri meni, nikoli ni bilo postavljenih nobenih krmilnic v gozdu tako, da tega ptice niso navajene.



#25907 enapačtaka

enapačtaka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 392

Objavljeno: 4. april 2023, 07:42

Ko me pokliče ena frenda in me vpraša, da, če ima moj fotoaparat vgrajeno kamero za snemanje?

 

Pravi, da rabi službeno en posnetek od divjih ptic iz gozda.

 

Da bi ona postavila krmilnico sredi gozda in ko bi ptice začele obiskovati krmilnico, bi jaz to posnela.

 

Hmmmmm ja, ne vem, če je tole ravno primeren letni čas, da tole potezo, ker sedaj bodo imele ptice zunaj vedno več hrane na razpolago, ker bo vedno topleje.

 

Tole bi bilo bolj pametno narediti pozimi, ko bodo imele ptice manj hrane in posledično bodo ptice bolj pogosto obiskovale krmilnico.

 

Po mojem to narediti spomladi, je brca u temo. Ne bo uspelo.

 

Lahko pa vseeno probava ......

 

Je pa treba iti tukaj step by step.... najprej je potrebno najti primerno lokacijo, kjer ne hodi veliko ljudi, pol se postavi krmilnico in treba čakati, da jo ptice najdejo in da začnejo hoditi na krmilnico in pol bo morda prišlo na vrsto snemanje .....

 

Je pa tko, da tle pri meni, nikoli ni bilo postavljenih nobenih krmilnic v gozdu tako, da tega ptice niso navajene.

Glede na tvojo prejšnjo objavo, sem po prvem stavku pomislila, da boste kaj drugega snemale ;)))


Dr. Dolittle je fantazijski lik.


#25908 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 4. april 2023, 20:44

Hehehehe ..... kaj si pa mislila, da bova snemali? Kar z besedo na dan. Reci!

 

Drugače pa ja, s frendo sva že šle v akcijo in bomo videli, če bo uspelo.

 

Če ne bo, pol bo pa treba počakati na pozno jesen.

 



#25909 enapačtaka

enapačtaka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 392

Objavljeno: 5. april 2023, 06:12

Kakšen odgovor iz teme bejbe čvekamo...inno.gif biggrin.png 


Dr. Dolittle je fantazijski lik.


#25910 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 5. april 2023, 09:34

laugh.pnglaugh.pnglaugh.pnglaugh.png



#25911 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 5. april 2023, 17:18

Ko grem u hosto in slišim, da precej v bližini nekaj šelesti in zdelo se mi je kot da slišim stopinje. Najprej sem mislila, da je kakšen človek, ki nabira šparglje.

 

Gledam v tisto smer, a ne vidim ničesar.

 

Pol pa slišim tisti tipičen zvok, ki ga imajo pujsi. icon_smile_evil.gif Pa sem malo zažvižgala in sem slišala, da se oddaljuje. icon1_wink.gif Pujsi so plašni. Se bojijo.

 

Sem šla preveriti, kako je s krmilnico v gozdu, ker je pihala močna burja in da je ni slučajno prevrnilo in odneslo. Zgleda, da je vse ok! icon1_thumbup.gif

 

 



#25912 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 13. april 2023, 19:04

Ko se znajdemo pri meni doma same bejbe in čvekamo ......

 

Teme moški, ljubezen, sex, nezvestoba, ljubosumje, prijateljstvo moški-ženska itn.

 

Kako smo si različne. tongue.png

 

Pa pade vprašanje ..... kako je s kontroliranjem telefonov, sporočil, socialnih omrežij, majlov od partnerja?

 

In sledi.

 

Kaj pa analni sex .... ste kdaj probali?

 

In sledi.

 

Kaj vas najbolj rajca?

 

In sledi.

 

Ste kdaj uporabljali spolne igračke?

 

In sledi.

 

Ste že kdaj poljubili z jezikom nekoga istega spola?

 

In sledi.

 

Povejte kakšno skrivnost, ki prekrivate partnerju?

 

In tako naprej ......

 

Fajn je bilo .... veliko smeha.

pih....

babe k babe.

cel kup uprašanj, pa nč odgovorov.


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#25913 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 15. april 2023, 15:13

Odgovori bodo ostali v prijateljskem krogu med štirimi stenami. wink.png



#25914 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 24. april 2023, 19:13

Ko me frenda kliče in reče, včeraj sem šla s sosedo nabirati šparglje in sredi poti 5 metrov pred nama sta stala dva pujsa in smo se gledali, pa sem se spomnila nate, da kaj si mi rekla, da kaj narediš, če jih srečaš in sem malo zažvižgala in je delovalo..... oba sta zbežala in to hitro. Je rekla, da so se ji malo zašibila kolena od strahu, ker sta bila velika pujsa.

 

Eeeeeh, jaz sem tudi včeraj videla pujsa v gozdu, ampak je bil daleč. Malo sva se gledala, pol sem malo zaploskala in sem rekla alo alo in je šel hitro stran. In tudi srno sem videla.

 

Jaz si vedno rečem, da ne smem pozabiti, da sem v gozdu. Imamo pa srečo na primorskem, da nekih nevarnih divjih živali ni na obali. Jaz ne bi hodila v naravo tako pogosto, če bi bili recimo medvedi in volkovi na naših koncih.



#25915 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 27. april 2023, 21:15

Zadnje cajte vsi neki srečujemo pujse. dry.png Ja, jih je veliko. Preveč!

 

Najprej frenda s sosedo, včeraj jaz in danes mami.

 

Da takoj, ko je slišala, da so pujsi v bližini, je pospešila in šla domov.

 

Ampak sem ji povedala, da, ko jih sliši, da so nekje v bližini, naj tudi kaj glasno reče in se bodo oddaljili.

 

Kot prvo, kako naj oni vedo, da se ona nahaja na določeni točki, če je tiho in nič ne reče in kot drugo, ona je na njihovem teritoriju in ne oni na njenem.

 

Danes, ko sem bila v naravi, je nekaj ornk zaropotalo na enem drevesu in sem mislila, da je kakšna velika ptica, a je bila veverička, ki je skakala iz veje na vejo. Kako so to ljubke živalice.

 

In ravno tam v bližini, je postavljena moja krmilnica za ptice. 

 

Sumim, da jo je veverička najdla in da kakšen semenček, tudi ona vzame. Vem, da veverice rade hodijo na krmilnico.

 

Aja, in tudi košuto sem videla. wink.png



#25916 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 4. maj 2023, 19:28

Danes okrog poldan sem razmišljala, kaj naj naredim za kosilo. Pa sem si rekla, kaj pa, če naredim juho od koprive, ker se glih nahajamo v obdobju, ko se nabira kopriva. Ne pomnim, da bi jo kdaj naredila.

 

Pa iščem recepte, da kako se jo naredi in vsepovsod piše, da kopriva mora biti sveža.

 

Pa sem si rekla, ajoj, sveže koprive nimam in kaj zdaj? Okrog bajte je nimam. Če želim imeti svežo koprivo, jo moram iti nabrati u hosto in lokacija, kjer raste kopriva, ni glih blizu. Moram iti gor po hribu in čez grič in čez kamne. In pol spet nazaj čez kamne. Jaoooooo ...... ni se mi dalo. Ampak sem zagrabila škarje, rokavice, vrečko, obula sem si teniske in gas. Nabrala sem nekaj koprivnih vršičkov in šibala nazaj domov.

 

Moram reči, da, ko sem naredila juho od kopriv, sem bila presenečena. Nisem vedela, da je tako dobra. Odlična je! Probajte jo narediti! 

Dodala sem tudi malo krompirčka v juho in namočila sem gresine. Njamsi, njamsi! yuma.gif

Pol sem pa še naredila krompir v kosih, naravni zrezek in solato.

Za sladico je bil .... gelato!

 

Za večerjo pa bo .... skleda solate! wink.png Zdaj jo delam.

 

Jaz rada uporabljam zelišča v kulinariki. Mami pa tega ne mara. Ne da se ji packati. Ona nabira zelišča samo za čaje.



#25917 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 12. junij 2023, 14:07

V dobro poslušanje  - sploh dr. Biserko Ilin, Antona Komata, Violeto Tomič  o WHO -ju  in o novih pravilih, ki so jih pred enim tednom v tišini podpisali v Ženevi, o klimatskih spremembah, o izsledkih cepljenja itd  ! wink.png

 

Ljudski shod za svobodno Slovenijo v Ljubljani na TR3 7.6.2023
https://rumble.com/v...6UN2i34N9JtEf2w

 

 

7. 6. 2023 bo ob 16h na Trgu republike v Ljubljani potekal ljudski shod za svobodno Slovenijo.

 

Namen shoda - zahtevati izredno sejo Državnega zbora, ki naj obravnava:

 

- JAVNO POBUDO: REZULTATI KORONSKEGA ZDRAVLJENJA z analizo cepljenja proti Covid 19 in epidemičnih ukrepov; pobuda je bila dostavljena obema odboroma za zdravstvo 11. maja 2023.
- SPREMEMBE MEDNARODNIH ZDRAVSTVENIH PRAVIL, sprejete na skupščini WHO maja 2022 / sprejetih je bilo pet (5) amandmajev, ki naj bi stopili v veljavo novembra 2023, če jih države članice ne zavrnejo.

 

Program shoda je bil:


Glasbeni gost bo ADI SMOLAR
Srečko Šorli - Edini rezultat koronskega cepljenja v Sloveniji je 5000 prezgodaj umrlih
Biserka Ilin - WHO včeraj, danes, jutri
Tomaž Ogrin - S-beljakovina biološko orožje?
Maja Zakotnik - Posledice cepljenja in brezbrižnost odgovornih
Sanela Štadler - Zaščitimo naše otroke pred pedofilsko vzgojo WHO in WEF
Darja Lovšin - Eno zdravje, ena laž
Mirjan Kocijančič - Zahod kot metafora nihilizma in dehumanizacije
Anton Komat - Splav Meduze
Violeta Tomič - Politika kot sužnja (vele) kapitala
Esmeralda Vidmar - Svoboda je gradnik človečnosti in naša moč
Mateja Žlogar - Moč suverena in njegova vloga v družbi


Za izredno sejo Državnega zbora bodo predstavniki zainteresirane javnosti pripravili in
pravočasno dostavili vsa potrebna gradiva ter delegirali poročevalce.


Zakaj je potrebno opozarjati na to kar se dogaja v zvezi s Svetovno zdravstveno
organizacijo in kakšne so pasti v novem predlogu pogodbe SZO in v
spremembah mednarodnih zdravstvenih pravil (IHR) si oglejte v video
prispevku Pasti v predlogu nove pogodbe SZO (WHO).


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25918 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 16. junij 2023, 20:47

Na terasi sedim, slišim le škržate in murne, ki godejo. Vidim pa ptice, ki obletavajo teraso.

 

Sumim na netopirje!

 

Prej je malo deževalo, a ni bilo panike. Taka prijetna tišina je zunaj. Prav sede!

 

Berem knjigo. Človek, ko jo bere, pa ne more biti resen.

 

Ful je smešna! 

 



#25919 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 30. junij 2023, 15:27

Ko me oseba x kliče in reče..... živ, a mate dež? 

Jaz: ne pri nas ne dežuje, ampak mislim, da je pomota.

In vrže dol.



#25920 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 3. julij 2023, 10:19

Ko človek najprej zapelje porscheja na čist drugi konec naselja in pol gre iskati pleskarja z ženinim avtom, ki vozi opel corso, da ne bi mislil pleskar, da so bogati in, da ga ne bi fajn udarili po žepu.

 

Pa, saj razumem no ......

 

 

 



#25921 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 15. julij 2023, 00:58

p.s.5.9: Mislav Kolakušić je v Bruslju organiziral mednarodno konferenco o sodelovanju držav članic s Svetovno zdravstveno organizacijo (WHO) in nevarnostih, ki izhajajo iz načrtov te mednarodne organizacije, v veliki meri financirajo zasebni donatorji, kot so farmacevtska podjetja. 2757.png
 
Posnetek konference 1f449.png https://fb.watch/lKgVZmqRIS/
 
Konference so se udeležili poslanci Evropskega parlamenta, strokovnjaki in aktivisti z vsega sveta, zdravniki, epidemiologi, znanstveniki, pravniki, univerzitetni profesorji. V svojih govorih in razpravah so argumentirano opozorili na nevarnosti, ki izhajajo iz novih pobud Svetovne zdravstvene organizacije, ki gradi novo arhitekturo, skuša prevzeti nove moči in novo, veliko javno financiranje, ki bi skupaj z njihovimi zasebnimi financerji postalo nadrejeno državam članicam v javnosti zdravstvene težave.
Zaradi te objektivno velike nevarnosti za prihodnost svoboščin in pravic državljanov v EU, pa tudi po vsem svetu, se trenutno organizira mednarodna evropska državljanska iniciativa s ciljem izobraževanja, ozaveščanja ter konkretnega državljanskega in političnega delovanja, da bi omogočili nove sporazume Svetovno zdravstveno organizacijo, ki bi škodila prihodnosti. državljani.
 
 Mislav Kolakušić, poslanec Evropskega parlamenta, eden najpogumnejših borcev, ki stvari imenuje s pravim imenom in reče:
bobu bob, zločinu zločin, kriminalu kriminal. O WHO.
 
 

 

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25922 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 15. julij 2023, 01:07

Rekordi dobaviteljev v zdravstvu: milijonski dobički, vile in jahte
https://necenzuriran...n-jahte-1072390


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25923 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 15. julij 2023, 14:52

Upam, da veste kaj se vlada odloča glede cepljenja mladostnikov in otrok  ...in da se sliši esmeralda vidmar - FB
https://m.facebook.c...91&id=539588387


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25924 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 15. julij 2023, 15:37

Tako o izstopu Društva Belis iz WHO-ja in za zavrnitev IHR 2005 s spremembami in dodatki za izstop iz UN piše ter obvešča  Bellis Mihael

https://m.facebook.c...id=&mdp=1&mdf=1

 

Povabilo na današnjo konferenco preko Zooma

https://preview.mail...715507333564389

Tukaj je vabilo: https://cutt.ly/FwoRNtbd

 

 

VSTOP V ZOOM

Društvo Belis is inviting you to a scheduled Zoom meeting.



Topic: Društvo Belis' Zoom Meeting


Vsako soboto ob 19.00 uri - Vabljeni!


Time: This is a recurring meeting Meet anytime

Join to BELIS Zoom

LINK DO ZOOMA JE TUKAJ

Meeting ID: https://vimeo.com/843131564/c49921d514
 


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25925 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 18. julij 2023, 08:38

Spet sem imela pizdarije, ker je en model parkiral na parkirišču, ki ga plačujem jaz.

 

Sem pofotkala avto in sem šla na policijo in to 2x in sem zahtevala, da naj mi povejo ime in priimek od lastnika, ki je parkiral na mojem parkirišču.

 

In so neki začeli nakladati, da ne morejo in, da naj se obrnem na odvetnika.

 

Blablabla .....

 

Pa sem šla do enega gospoda, ki vse tam pozna. Ampak ga ni bilo. Njegove cifre pa tudi nimam.

 

In sem razmišljala, kaj naj naredim ..... pa pride ena gospa in rečem ..... oprostite, kaj vi veste čigav je ta avto? In reče, ja vem in mi pove, kako bi lahko prišla do lastnika. Sam pol sem bila malo zbegana, ker nisem vedela ali moram iti levo ali desno. In grem jaz gor po štengah in srečam eno gospo, ki jo poznam in vprašam še njo in me pospremi do vhodnih vrat. In pol je takoj spizdila, ker ni želela, da se ve, da je ona tista, ki je povedala.

 

Potrkam jaz na vrata, ker dindon ne dela in nič. Čakam, čakam in nič, a slišim otroke.

 

Še 1x potrkam in čakam in končno se vrata odprejo in pred mano je stala ena gospa, ki je bila pokrita z ruto (muslimanka).

 

In ji pomolim pod nos fotko od njenega avta, ki je parkiran na parkirišču in rečem.... je to vaš avto? In ona, ja ..... in jaz, to je moje parkirišče, ki ga jaz plačujem. In ona .... bom povedala možu.

 

Zgodba zaključena!

 

Jutri bom šla preveriti, če je parkirišče prazno.

 

Če bo avto še vedno tam.... to bo šele pizdarija. Zadnjič ena babnca, zdaj muslimani .... pa kva je to?

 

Folk si lasti parkirišča, plačujemo pa drugi. Pa kje smo? A smo čist znoreli?

 

Če nimajo parkirišča, pa naj najamejo parkirišče in naj si ga plačujejo. Na mojem pa ne bodo parkirali, pa, če se na trpalnice postavijo. Nema!






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0