Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Moje sanje 2


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 6 x ocenjeno
2619 komentarjev na to temo

#2201 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 2. oktober 2014, 17:11

Meni se pogosto, ko se na novo zaljubim, sanja o tistem moškem, ampak sem ugotovila, da samo, če sem z njimi zelo nekako povezana, da gre za sorodno dušo. Tako se spomnim enih sanj 10 let nazaj z nekom, ki je res bil sorodna duša. o mi je povedala tud kolegica, zelo dobra astrologinja in po desetih letih sem vzpostavila z njim stik in ima še vedno mojo številko in nekaj mojih osebnih stvari, tako da jih vsak dan gleda. Me je ful presenetilo, pozitivno, čeprav veza se ni obnesla. Zdaj se mi spet o nekom intenzivno in res se čutim na nek način povezano, sam vem, da je to prehodne narave.

 

Drugače se mi pa ne sanja o ljubimcih, vsaj en da bi se še spomnila za nazaj, mogoče da se mi je kdaj. Se mi je pa pogosto o starem atu, bila ful povezana, pa stari mami - isto. Medtem ko o drugem, ko nisva imela nekih stikov, se mi ni niti enkrat, pa še ko je umrl, nisem začutila poslavljanja duše, ker to se mi čist vedno zazdi.



#2202 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 2. oktober 2014, 17:23

Danes sem pa sanjala o Aliani (spet)icon_smesko.gif. Očitno smo živeli v istem stanovanju, Aliana je pa poleg enega večjega otroka ravno dobila četvorčkew00t.gif


Life begins at the end of your comfort zone. 


#2203 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 2. oktober 2014, 17:41

po desetih letih sem vzpostavila z njim stik in ima še vedno mojo številko in nekaj mojih osebnih stvari, tako da jih vsak dan gleda.

 

Creepy.

 

 

Kaj zdej tole, nihče ne sanja o meni? icon17.gif


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#2204 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 2. oktober 2014, 18:00

icon_smile_big.gif no fajn, da kdo obrajta mojo lepo kozico


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#2205 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 2. oktober 2014, 18:12

Creepy.

 

 

Kaj zdej tole, nihče ne sanja o meni? icon17.gif

Haha, saj je res mal creepy... Od takrat imam čudno življenje, bog ve kaj dela s temi predmeti :))) In jaz sem si štela v ponos, mi je kr ego nabilo... :)

 

Pa res maš ful odštekan avatar :))



#2206 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 2. oktober 2014, 22:11

Lili, nič ne bereš bloga od silverja :) tole mi je on zrihtal :P


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#2207 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 3. oktober 2014, 10:21

Seveda smo opazili tvojo kozico. Čeprav najprej nisem vedela, da je kozicainno.gif.

 

Silica, sinoči te spet ni bilo mimo, je pa prišla Ceres! Takšna prijetna, topla, materinska oseba... Poln avto nekih kruhkov je bil, ki jih je pripravila. 


Life begins at the end of your comfort zone. 


#2208 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 3. oktober 2014, 10:27

Seveda smo opazili tvojo kozico. Čeprav najprej nisem vedela, da je kozicainno.gif.

 

Silica, sinoči te spet ni bilo mimo, je pa prišla Ceres! Takšna prijetna, topla, materinska oseba... Poln avto nekih kruhkov je bil, ki jih je pripravila. 

 najbl pa mene boli, moja odsotnost iz vaših sanj!


prenos.jpg


#2209 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 3. oktober 2014, 10:30

Pa že nismo tako pokonektani, kot si ti mislištongue.png.


Life begins at the end of your comfort zone. 


#2210 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 3. oktober 2014, 10:43

Pa že nismo tako pokonektani, kot si ti mislištongue.png.

 

Posluš ti žiher vem da sem te že večkrat miselno poseksal, sam zgleda da je blo to tok hitro da nis niti obrajtala..k pol sem že bil na Jupiteru pa tak..


prenos.jpg


#2211 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 3. oktober 2014, 10:44

sam zgleda da je blo to tok hitro da nis niti obrajtala.

No, s tem se ni glih za hvalit...


Life begins at the end of your comfort zone. 


#2212 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 3. oktober 2014, 10:53

 

No, s tem se ni glih za hvalit...

 

 

 jst sm brutalno iskren.. moje misli pa še tolk bolj.. poleg tega nisi bila sama.. pa če upoštevaš da sanje trajajo nekaj sekund...

 

hmmm ... da ni to spolno nadlegovanje z elementi posilstva, če ti slučajno ni sama rada dala ... scratchchin.gif

 Nikol pri meni so miselno vse voljne... še več k to prou prikradejo se mi v misli


prenos.jpg


#2213 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 6. oktober 2014, 18:52

Jaz bi pa vedno sanjala takšne sanje, kot sem jih zadnjič - nekdo je pokal vice in cele sanje sem se samo smejala. 



#2214 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 7. oktober 2014, 07:09

Nekatere sanje so preroške ostlo je pa balast naše podzavesti li zavesti tko da s sanjm lhko raščistujete samo svojo psiho in je brez veze iskati v vsakodnevnih sanjah kakršno koli simboliko to je kr neki ampk resnično krneki.ko bo človek imel preroške sanje bo točno vedel da jih ima ker so čisto nekaj drugega

Meni se je enkrat to zgodilo, sam nisem vedela, da so - dokler se ni zgodilo. Ampak samo enkrat in ni bilo kot dejavu, ker preden se je zgodilo, sem povedala za te sanje prijateljici. In sem jo potem vprašala, če sem ji govorila o tem, ker nsiem vedela če se mi meša ali ne. Samo ena razlika je bila med sanjami in resničnostjo - v barvi oblačil, ki so jih nosili ljudje iz sanj... Šlo je pa za eno nesrečo, zaleteli so se v en tovornjak. Sam se ni nikomur nič zgodilo, sam mal podrajsani so bili. No, ker nisem vedela kaj to pomeni, pač jim nisem ravno šla pravit kaj se bo zgodilo... itak nisem vedela, da se bo res.

 

Pa danes sem imela jaz res ene čudne sanje... Ne vem kaj si naj mislim. A je to iz moje podzavesti, kaki strahovi ali kaj... Ali prenos misli od človeka, o katerem razmišljam, včeraj sem pa še bolj - ker bi bilo lepo, da sam stopi v stik z menoj, če ima kaj manir... Sanje so bile pa o tem, kaj si o meni misli in to kar misli, ni niti približno res in niso lepe stvari mellow.png



#2215 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 7. oktober 2014, 22:06

Pa kaj je z vami? Telefon v roke in poklicat/poslat sms! Kje je akcija, punce?;)

Life begins at the end of your comfort zone. 


#2216 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 8. oktober 2014, 19:15

No zanimivo... ker tud te moje sanje so bile, da se pogovarjam po telefonu...



#2217 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 8. oktober 2014, 21:12

Saj sem jaz tud klicala, sam moje sanje niso bile pozitivne, no sam v resnicii je bil pogovor bolj prijazen :) Sam... kot da nekaj skriva, pa ne vem a si to sam mislim al je res...



#2218 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 9. oktober 2014, 07:28

Klic duše...lunin mrk...tralala...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#2219 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 9. oktober 2014, 07:54

Meni se je danes, da so me ostrigli... na preveč kratko in sem bila jezna. In to me je moj brat... Pa a imam lahko še bolj čudne sanje...



#2220 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 17. oktober 2014, 11:58

Brezo me kr zmrzne, ki si napisal klic duše....sem mela nočne more v katerih je umrla moja mami sad.png...me je oči poklical in povedal kaj se je zgodilo in ob kateri uri sad.png (v sanjah - za butla)


To temo je popravil/a Pinka: 17. oktober 2014, 13:22

What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#2221 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 17. oktober 2014, 12:05

Brezo me kr zmrzne, ki si napisal klic duše....sem mela nočne more v katerih je umrla moja mami sad.png...me je oči poklical in povedal kaj se je zgodilo in ob kateri uri sad.png

 

A zdej?

 

Moje sožalje, Pinka

 

heartpump.gif


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#2222 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 17. oktober 2014, 13:20

Butl prosim, ne prehitevaj ohmy.png za enkrat so bile sam sanje...


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#2223 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 17. oktober 2014, 13:32

Butl prosim, ne prehitevaj ohmy.png za enkrat so bile sam sanje...

 

icon1_eek.gificon_smile_blush.gifschwitz.gif

 

Uh, sori Pinka.

Evo, kok je pomembna dobra komunikacija.

Jst sem zastopu, da se ti je sanjal, da je mama umrla /sanje/, nakar te je poklical oče.../rl/

 

Hvala bogu, da je bil tud klic samo del sanj

 

icon25.gif


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#2224 Mantis

Mantis
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 378

Objavljeno: 17. oktober 2014, 14:27

Sanjal sem dve luštni punci, kako vstopata v veliko pritlično sobo, v kateri je samo parket in je polna jutranjega sonca. Nato

eno dekle reče: "najinem lokalčku bo ime Ema Krema". Nato lepo mirno zaplešeta, sta obsijane s soncem.


Čuj, pa kaj me gledaš kot kremšnito? horro-cb.jpg


#2225 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 17. oktober 2014, 19:34

Jaz se redkokdaj spomnem sanj, vendar ko se jih spomnem se pozanimam za njihov pomen, in čist vedno drži kot pribito. Neverjetno.

 

In še posebno kar se tiče mojega počutja. V teh zadnjih mesecih sem imela same neke temačne sanje. Sanjala sem predore, tunele nerazsvetjene, pa črnce.

 

Nisem vedla, da če sanjaš temno okolje, črno, al pa črnce, kaže na našo podzavest.






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0