Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Moje sanje 2


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 6 x ocenjeno
2619 komentarjev na to temo

#2226 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 21. oktober 2014, 06:38

No, to še pri belem dnevu ne sanjam... flirt.gif Se mi je pa danes sanjalo, skoraj nekaj podobnega z nekom... laugh.png čeprav v realnosti bi se verjetn včeraj zvečer pobila... al pa ne, mogoče to razvnema strasti.



#2227 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 21. oktober 2014, 08:11

sanje so okrnjena vzporedna resničnost ... ali resničnosti ...

veliko ti lahko povejo o tebi v drugačnih situacijah ... veliko se lahko naučiš iz sanj ... 

v bistvu ni toliko pomembno kaj pomeni sanjat recimo kuro, konja ... al pa črnca ... wink.png

 

in ja bejbe ... mogoče si pa močno želite kakega črnca laugh.png ... in potem še odsanjate kako sceno z njim ... tongue.png

 

He he

 

Kaj pa, če je še bližja vzporedna resničnost tista, ki jo vidimo v ogledalu?



Jaz se redkokdaj spomnem sanj, vendar ko se jih spomnem se pozanimam za njihov pomen, in čist vedno drži kot pribito. Neverjetno.

 

In še posebno kar se tiče mojega počutja. V teh zadnjih mesecih sem imela same neke temačne sanje. Sanjala sem predore, tunele nerazsvetjene, pa črnce.

 

Nisem vedla, da če sanjaš temno okolje, črno, al pa črnce, kaže na našo podzavest.

 

Hoj Čebelica01

 

Vse sanje so tvoja 'podzavest' - tisti del tebe, ki se zaveda vsega.

In mimogrede: Za razlago sanj se pozanimaj - pri sebi.

Ti si sama sebi najboljši razlagalec sanj. Seveda pa si prej pripravi - vprašanja.

 

No, tukaj pride prav življenjski coach, ki te vpraša vprašanja, ki se jih sama ne bi domislila...

 

lp, Vojko


Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#2228 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 24. oktober 2014, 20:03

Čebelica kako si razlagaš to s podzavestjo?

Jaz bi rekla tako, da ne pomeni nujno črno (darkersko) podzavest. Bolj se nagibam, da so tema, tuneli, neosvetljenost odsev tvojega notranjega kompasa. Ali ga nimaš ali se ne vidi dobro kam bi naj šla. Prižgi lučko, da ti malo osvetli wink.png

 

Tisti tunel, ki sem ga jaz sanjala je bil podzemeljski tunel. 

Podzemeljski tunel kjer ni nobene svetlobe naj bi pomenil žalost, strah, pomanjkanje energije, pesimizem itd.

 

Te zadeve sem jaz doživljala čez celo poletje, sem bila v hudi stiski zaradi moje mame, no pol se je izkazalo, da se je vse v redu.

 

Imam občutek, da se še nisem pobrala od tega. Nekaj se še dogaja in nekdo brska po moji podzavesti in po bolečih točkah.

 

Takrat je bil T Saturn točno na moji N Luni v osmi hiši. Sam kaj ni T Saturn bolj močen, ko gre mimo?

 

Ti praviš, da so tema, tuneli, neosvetljenost odsev mojega notranjega kompasa, hmmm ... ja tudi to je možno ...



#2229 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 2. november 2014, 14:50

Tokrat pa se mi je sanjalo, da sem jedla večerjo, ki je vsebovala jagode, zmiksane. Običajno naredim kremo iz jagod in smetane, ki je zelo okusna. Videti je bilo enako, čeprav se ne spomnim kako naj bi se jed imenovala. Skratka v tej moji večerji je bila še banana (po koščkih). Spomnim pa se, da sem jedla, četudi sem bila sita in sem si mislila, da moram nehati, ker sem tako sita.

 

Mislim, da imajo te moje sanje seksualni pomen (tako jagode kot banana so vezane na spolnost in erotično privlačnost)... problem je v tem, da v mojem življenju ni spolnosti.

Če si sedaj na hitro skušam razložiti pomen, bi to lahko pomeni, da me bo v bolj "zrelih letih" - pač večerja, začela spolnost bolj privlačiti ali pa bom bolj prvilačna za druge.. ah, kaj pa vem... ali pa me bodo drugi začeli bolj privlačiti.... ker priznam, do sedaj me moški niso najbolj privlačili...  Čeprav se v pomen nisem spuščala. Duševna hrana - ljubezen... biti sit....  no ja, bom videla, čeprav ne vem zakaj se mi zdi, da bi to lahko pomenilo le en zadovoljen dan v mojem življenju.... ko bom zadovoljna.... ah, bolje, da neham.



#2230 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 2. november 2014, 14:58

Uf, danes pa sem imela sanje. Pred kratkim se mi je sanjalo o enem dunajskem zrezku in otrocih. Skratka jedla sem dunajski zrezek, skupaj z enimi otroci.

Danes se mi je pa sanjalo o velikem rjavem orlu, ki je prekril modro nebo (bilo je brez oblačka, podnevi) in je bil večji od mene. Sprva sem ga videla v zraku, nato pa je pristal na našem vrtu zraven mene. Malo me je bilo strah, ker je bil tako velik smile.png Še preden pa sem videla orla sem videla veliko različnih a bolj majhnih ptic, ko preletavale hišo....

 

Se je komu sanjalo kaj podobnega? In kaj se je potem zgodilo?

Mislim, da tudi vem kaj pomenijo te sanje.... eden od sorodnikov je šel kandidirat za neko pomembno funkcijo.... no, izvoljen ni bil, samo malo večjo prepoznavnost ima.... čeprav bi te sanje lahko pomenile tudi še nekaj drugega.... ampak bom videla.....



#2231 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 3. november 2014, 17:22

Tokrat pa se mi je sanjalo, da sem jedla večerjo, ki je vsebovala jagode, zmiksane. Običajno naredim kremo iz jagod in smetane, ki je zelo okusna. Videti je bilo enako, čeprav se ne spomnim kako naj bi se jed imenovala. Skratka v tej moji večerji je bila še banana (po koščkih). Spomnim pa se, da sem jedla, četudi sem bila sita in sem si mislila, da moram nehati, ker sem tako sita.

 Po mojem, oziroma bl po Freudu,wink.png  bi se tele sanje lahk bl tolmačle, da si podzavestno želiš otroka, da si nekako podzavestno prpravljena met otroka. Jagode pomenjo senzualnost, žensko senzualno željo, banana je pozitivna in močna seksualna energija, vse skupi s smetano, večerjo, sitostjo pa napeljuje na nosečnost. Oziroma prpravljenost nanjo. icon1_blush.gif



#2232 cipcipilonika

cipcipilonika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 120

Objavljeno: 3. november 2014, 17:28

bili so petelinčki in kokoške, malce oskubljene, taprave, čeprav so se obnašale čisto po človeško: vsak od njih je šel po oveli cvet vrtnice, ga objel in rpav nežno nesel na eno mesto. "Juj, lejte to, kako lepo poskrbijo za cvetove!" Sem v sanjah rekla. Cvetovi so še dišali, kokoške so bile res zelo nežne do njih in jih prav na rahlo položile na kupček.

 

keri mix biggrin.png blink.png icon1_eek.gif


If the sun shines in your soul, what does it matter if it rains outside.

#2233 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 4. november 2014, 18:06

 Po mojem, oziroma bl po Freudu,wink.png  bi se tele sanje lahk bl tolmačle, da si podzavestno želiš otroka, da si nekako podzavestno prpravljena met otroka. Jagode pomenjo senzualnost, žensko senzualno željo, banana je pozitivna in močna seksualna energija, vse skupi s smetano, večerjo, sitostjo pa napeljuje na nosečnost. Oziroma prpravljenost nanjo. icon1_blush.gif

 

Zanimivo ja. Mogoče. V bistvu sem že v poznih letih za otroka,... tako da mislim, da bom ostala kar stara teta. Pa ne zato, ker bi tako hotela, ampak ker ni službe, ni denarja in ker ni denarja (seveda zato, ker rabim denar za umetno oploditev)..... pa sej ni pomembno....   Moški so mi več ali  manj neprivlačni in vedno so mi bili... seveda obstaja ene par izjem...  skratka v mojih "idealih" pač ni tipa, moškega.... Seveda da ne bo tega kdo napačno razumel, da so mi všeč ženske. Ne niso mi.



#2234 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 4. november 2014, 21:31

 Po mojem, oziroma bl po Freudu,wink.png  bi se tele sanje lahk bl tolmačle, da si podzavestno želiš otroka, da si nekako podzavestno prpravljena met otroka. Jagode pomenjo senzualnost, žensko senzualno željo, banana je pozitivna in močna seksualna energija, vse skupi s smetano, večerjo, sitostjo pa napeljuje na nosečnost. Oziroma prpravljenost nanjo. icon1_blush.gif

Menda bo res neki na tem flirt.gif . Sem našla, da tud po Freudu, prejšnje sanje - da "orel simbolizira očeta, če o njem sanja ženska, pomeni podzavestno željo po nosečnosti". Lahko pa da pomeni orel, da se s svojo bitjo želiš dvignit, čutit svobodo in zanos (to pa jz razmišljam wink.png ), a te je tega malo strah.  Vendar...ali se moraš osredotočit bolj na podrobnosti (manjše ptice) ali pa se ravno preveč zadržuješ na podrobnostih in zaradi tega ne moreš uvidet neke svoje dejavnosti, namena z višine - od koder se zajame širši pogled in lahko stvari povežeš, jim daš nek zaključek. Ali pa...so ptički tisti, ki prinašajo srečo tvoji hiši, domu...pa se bojiš, kakšnega plenilca, da ne bi tega ogrozil...  Kr neki, malo sem se prepuščala asociac. razmišljanju, mogoče te na kaj spomni scratchchin.gif .  



#2235 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 5. november 2014, 08:43

Zanimivo ja. Mogoče. V bistvu sem že v poznih letih za otroka,... tako da mislim, da bom ostala kar stara teta. Pa ne zato, ker bi tako hotela, ampak ker ni službe, ni denarja in ker ni denarja (seveda zato, ker rabim denar za umetno oploditev)..... pa sej ni pomembno....   Moški so mi več ali  manj neprivlačni in vedno so mi bili... seveda obstaja ene par izjem...  skratka v mojih "idealih" pač ni tipa, moškega.... Seveda da ne bo tega kdo napačno razumel, da so mi všeč ženske. Ne niso mi.

Hm......

Ma niti ne, da bi zej hotu kakorkoli oporekat.....nenazadnje boš ti že vedela kako in kaj, sam vseeno moram neki prpomnit. Sanje so podzavest, vse tisto zakopano globoko v tebi, kar ti tebi, zavestni, poskuša neki povedat. In služijo temu, da razmisliš, da se upoštevaš. Poleg tega, da niti ni nujno res da si v spet tko poznih letih, bi ti mal upoštevanja astrota povedalo, zakaj tako pišeš in razmišljaš. In ti astro čist dovolj obvladaš, da veš o čem govorim. wink.png



#2236 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 5. november 2014, 08:53

Menda bo res neki na tem flirt.gif . Sem našla, da tud po Freudu, prejšnje sanje - da "orel simbolizira očeta, če o njem sanja ženska, pomeni podzavestno željo po nosečnosti". Lahko pa da pomeni orel, da se s svojo bitjo želiš dvignit, čutit svobodo in zanos (to pa jz razmišljam wink.png ), a te je tega malo strah.  Vendar...ali se moraš osredotočit bolj na podrobnosti (manjše ptice) ali pa se ravno preveč zadržuješ na podrobnostih in zaradi tega ne moreš uvidet neke svoje dejavnosti, namena z višine - od koder se zajame širši pogled in lahko stvari povežeš, jim daš nek zaključek. Ali pa...so ptički tisti, ki prinašajo srečo tvoji hiši, domu...pa se bojiš, kakšnega plenilca, da ne bi tega ogrozil...  Kr neki, malo sem se prepuščala asociac. razmišljanju, mogoče te na kaj spomni scratchchin.gif .  

To kar si ti tu napisala, je BTW čist slučajno delni opis njene Lilith v njenem chartu. In ker je njena Lilith na posebnem mestu ji iz podzavesti daja točno take signale. No, pa še kake druge........

Zanimivo. ylflower.gif



#2237 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 5. november 2014, 08:58

To kar si ti tu napisala, je BTW čist slučajno delni opis njene Lilith v njenem chartu. In ker je njena Lilith na posebnem mestu ji iz podzavesti daja točno take signale. No, pa še kake druge........

Zanimivo. ylflower.gif

A dej, a res? Meni se je ljubilo včeraj malo prepustit v intuicijo...da mal razvijam... Fajn. inno.gif



#2238 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 5. november 2014, 09:00

Ni deca - ni otrok. Simpl. Umetno oplojevanje samskih žensk je bedarija; še mal, pa dedci ne bodo maral živet z ženskami, pa si bodo sam maternico najeli za 9 mesecev Whatever_anim.gif


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#2239 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 5. november 2014, 09:14

Ojoj, bomo takoj šli v novo debato. Saj mogoče po naravi je res, kar narava da, to imaš. Torej tudi odpade umetno vzdrževanje težav v nosečnosti, opažam, da se danes na veliko pojavljajo težave in zdravniki z vsemi sredstvi vzdržujejo, da nosečnost pripeljejo do konca? Pa v koliko stvari se vtikamo. Umetno podaljšujemo trpljenje in življenje, ko človeku dajemo tekočine, antibiotike..ipd.. Tu je,  a veš, tolk in tolk vsega, ko se vmešavamo v naravni princip... Lahko bi našla veliko argumentov, tako za kot proti, kr na hitro se nagibam v prid umetne oploditve...ampak sej pravim...nimam cajta za debato... chat.gif



#2240 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 5. november 2014, 09:20

Ni deca - ni otrok. Simpl. Umetno oplojevanje samskih žensk je bedarija; še mal, pa dedci ne bodo maral živet z ženskami, pa si bodo sam maternico najeli za 9 mesecev Whatever_anim.gif

A to so ble tvoje današnje sanje? bucktooth1.gif



#2241 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 5. november 2014, 09:51

Mora pripomnit, da načeloma se kar strinjam s Silico. Dopuščam pa možnost, da je umetna opolditev za samske ženske za nekatere primere vendarle primerna. Težje je definirati kateri so to primeri.

 

Jaz pa zadnej čase nič ne sanjam oz. vsaj spomnim se ne. Zdej ne vem, al sem tok zmatrana al pa mi nima podzavest nič za povedat. Za ene stvari se pa tut ne upam sekirat oz. kej dost razmišljat o tem.


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#2242 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 5. november 2014, 11:42

Ne zaradi (ne)naravnosti, pač pa zato, ker otrok potrebuje tudi fotra. Al ga ne? Tole po mojem mnenju moške zreducira zgolj na bežne oplojevalce, no še to le posredno... sicer so pa odvečna roba, ok, morda še kakšna težaška dela se jim navrže....

Saj se marsikaj lahko zgodi, recimo ločitev staršev, smrt, ... sam zakaj prav namenoma že v štartu odvzet enega od staršev.

(Temo smo menda nekje imeli, pa je ne najdem)

 

Nč nisem sanjala frog.gif offtopic pa kaj pol, saj je povsod.  


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#2243 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 5. november 2014, 12:30

Ne zaradi (ne)naravnosti, pač pa zato, ker otrok potrebuje tudi fotra. Al ga ne? Tole po mojem mnenju moške zreducira zgolj na bežne oplojevalce, no še to le posredno... sicer so pa odvečna roba, ok, morda še kakšna težaška dela se jim navrže....

Saj se marsikaj lahko zgodi, recimo ločitev staršev, smrt, ... sam zakaj prav namenoma že v štartu odvzet enega od staršev.

(Temo smo menda nekje imeli, pa je ne najdem)

 

Nč nisem sanjala frog.gif offtopic pa kaj pol, saj je povsod.  

 

Ja...ga rab, mislm, fotra...ne moškega. Tko kt mamo...ne ženske

 

icon25.gif


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#2244 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 5. november 2014, 12:36

Nč nisem sanjala frog.gif offtopic pa kaj pol, saj je povsod.  

Ja sam....scratchchin.gif .....ti si, ...............no,........naj bi bla, .......v prvih vrstah za pravice tem tu na LN-ju, da ne ratajo oftopic, v bistvu zmeri v prvih borbenih linijah da se teme ne smeti, v bistvu crem de la crem vzora, da se v temo piše sam kar paša v temo......skratka oh in sploh.....

 

In pol lih ti........

 

Ah....zmeden sm, pa lih sm, se odloču, da ne bom več smetil tem.......icon_smile_tongue.gif



#2245 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 5. november 2014, 14:45

Ne vem, če sm bila glih kak vzor, načeloma pa sem bila za to, da se ne piše off topic, itak. Sam to je bilo v cajtih, ko sem še menila, da se da kej dosežt tle wink.png

 

----

 

V popolnem nasprotju s tvojim mnenjem, Ceres, pa jaz ne vidim niti enega razloga za umetno oploditev. Bedarije drugih ljudi niso izgovor, razlog za. V bistvu si ne morem namislit sploh razloga, zakaj bi si katera to želela, mislim a na celem svetu res ni nihče primeren za partnerja / očeta?

 

 

Butl, ne vem če glih štekam, kaj hočeš rečt? 


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#2246 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 5. november 2014, 15:13

V popolnem nasprotju s tvojim mnenjem, Ceres, pa jaz ne vidim niti enega razloga za umetno oploditev. Bedarije drugih ljudi niso izgovor, razlog za. V bistvu si ne morem namislit sploh razloga, zakaj bi si katera to želela, mislim a na celem svetu res ni nihče primeren za partnerja / očeta?

Recimo da so kaki bejbi všeč sam istospolne partnerke, pa si vseeno želi otroka, pa če ma kaka partnerja z okvarjenimi - premalo spermiji, da je sterilen nekako...... pa še pa još je takih razlogov.......



#2247 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 5. november 2014, 15:18

Recimo da so kaki bejbi všeč sam istospolne partnerke, pa si vseeno želi otroka, pa če ma kaka partnerja z okvarjenimi - premalo spermiji, da je sterilen nekako...... pa še pa još je takih razlogov.......

sem najprej polajkala, pol sm pa vidla bold, te pa itak v IVF spadajo.

Za istospolne se še nisem odločila, ker kar tako v en koš metat ne gre, po drugi strani pa je nujno, da ima otrok nek moški in ženski vzor - ni pa muss, da se to nauči glih iz partnerstva. Npr. tut stric od kake lezbijke lahko enako dobro pokaže moški vzor, al pa stari oče npr.

 

ampak zdej smo pa tok off topic, da je groza.

zvizzz


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#2248 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 5. november 2014, 16:18

Omar, morda si spregledal, da je govora o oploditvi SAMSKIH žensk, ne o tistih, ki imajo partnerja enakega spola ali pa  takega, ki otrok ne more imet.

Kar se istospolnih parov tiče, pa tut... ne vem, no. Ja, lahko je kdo drug moški / ženski vzor, me pa ne navdušuje. In vem, da je v heteroseksualnih zvezah veliko kaosa, a kot rečeno, zavestno it v to, da bo en od staršev manjkal... men ne diši.


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#2249 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 5. november 2014, 17:08

Omar, morda si spregledal, da je govora o oploditvi SAMSKIH žensk, ne o tistih, ki imajo partnerja enakega spola ali pa  takega, ki otrok ne more imet.

Kar se istospolnih parov tiče, pa tut... ne vem, no. Ja, lahko je kdo drug moški / ženski vzor, me pa ne navdušuje. In vem, da je v heteroseksualnih zvezah veliko kaosa, a kot rečeno, zavestno it v to, da bo en od staršev manjkal... men ne diši.

Pa ja, najbrž sm res spregledu da je v temi Moje sanje 2 govora o oploditvi samskih žensk. icon1_blush.gif Jebiga. bucktooth1.gif Se opravičujem. Si me zmedla, ku ponavadi. whistling.gif

Se strinjam pol ja, da je zavestno it v projekt mame samohranilke mal zajebano.......



#2250 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 6. november 2014, 09:38

Opravičilo sprejeto icon_smile_approve.gif


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0