Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Moje sanje 2


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 6 x ocenjeno
2619 komentarjev na to temo

#2376 lia II

lia II
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 052

Objavljeno: 7. maj 2015, 09:42

ohmy.png grozne sanje- sanjala sem kosmate noge in to kake, jao

 

najhuje je bilo to, da so bile dlake bele- in sem se sekirala kako budalo sem bila, da nisem šla na laser, dokler so bile črne

 

zjutraj vesela, da jih ni na nogah toliko kot v sanjah, pa da so hvala Bogi, črnelaugh.png

 

kako malo je treba za srečoyes.gifbucktooth1.gif


Obečanje ludom radovanje...


 


#2377 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 7. maj 2015, 11:28

ohmy.png grozne sanje- sanjala sem kosmate noge in to kake, jao

 

najhuje je bilo to, da so bile dlake bele- in sem se sekirala kako budalo sem bila, da nisem šla na laser, dokler so bile črne

 

zjutraj vesela, da jih ni na nogah toliko kot v sanjah, pa da so hvala Bogi, črnelaugh.png

 

kako malo je treba za srečoyes.gifbucktooth1.gif

 

icon_smile_big.gif  a ne


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#2378 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 24. maj 2015, 12:40

Kake sanje. Da sem na bankomatu in da denar kar po kupih ven leti... jaz si ga pa tlačim za hlače in drugam, kamor ga lahko :)

 

V drugem delu sem se pa na novo zaposlila v knjižnici in me je knjižničarka uvajala v delo :)



#2379 lia II

lia II
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 052

Objavljeno: 26. maj 2015, 10:18

ohmy.png ta mesec sem sanjala več kot prej pol stoletja...in ko gledam nazaj, so bile te kosmate dlake...še najmanj

 

danes ponoči čista grozljivkaukid.gif owacko.png  hvala nebu, za čudovita leta brez spominjanja v sanjah

 

v ranem otroštvu tudi pomnim nočne more- in zdaj na stare dni spetph34r.png


Obečanje ludom radovanje...


 


#2380 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 30. maj 2015, 08:52

Danes se mi je pa sanjalo, da sem premaknila eno veliko skalo.  Skalo kot 10 m visoko ali več :)) kar je v realnosti čisto nemogoče. Ta skala mi je bila dokaj lahka. V bistvu sem jo prestavila ne eno drugo mesto ne tako zelo daleč stran, Na eni strani je imela kot vdoblino, vendar ne veliko, za zavetje. Potem pa sem videla starejšega moža, prijetnega, ki je pogledal skalo.

 

V drugem delu se mi je pa sanjalo, da sem videla jato rac. Takih lepih, pisanih. Pri sebi sem imela kruh in jim ga vrgla. Prej so letele, ko so pa videle, da imam kruh, so se ustavile in priletele k meni. Dala sem jim kruh, nato pa se spomnim orla. Mislim, da je orel napadel eno gosko, vendar je bil ta zadnji del tako nejasen. Vem, da sem ju ločila, orla od goske....

 




 



#2381 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 29. junij 2015, 15:03

Kakšne sanje. Sanjalo se mi je, da mi je nekdanji sodelavec, nedarejeni, nehote snel zlat prstan. Tega sploh opazil ni. Jaz pa sem v tem, ko on ni videl kaj dela, stegnila roko, da bi prstan ujela ali nekaj takega, zato sem šla z roko okoli njega in potem sva se oba zavrtela, kot v en tak objem. Ne vem, kaj je bilo potem, vem le, da je rekel, da sem ga hotela posiliti.

Bi kdo znal sanje interpretirati?

 

Prstan pomeni neko pripadnost, obljubo, zvestobo, lojalnost, neločljivost. In on mi ga je nehote snel. Morda bo nekdo nehote delal na tem, da uniči neko  'razmerje', uradno (čeprav ne zakonsko, ker nisem v zakonskem).  Čeprav se tega sploh ne bo zavedal. Svojih dejanj se ne bo zavedal, oziroma se bo skliceval na lastno nemoč.



#2382 Zala_

Zala_
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 447

Objavljeno: 29. junij 2015, 15:16

Kakšne sanje. Sanjalo se mi je, da mi je nekdanji sodelavec, nedarejeni, nehote snel zlat prstan. Tega sploh opazil ni. Jaz pa sem v tem, ko on ni videl kaj dela, stegnila roko, da bi prstan ujela ali nekaj takega, zato sem šla z roko okoli njega in potem sva se oba zavrtela, kot v en tak objem. Ne vem, kaj je bilo potem, vem le, da je rekel, da sem ga hotela posiliti.

Bi kdo znal sanje interpretirati?

 

Prstan pomeni neko pripadnost, obljubo, zvestobo, lojalnost, neločljivost. In on mi ga je nehote snel. Morda bo nekdo nehote delal na tem, da uniči neko  'razmerje', uradno (čeprav ne zakonsko, ker nisem v zakonskem).  Čeprav se tega sploh ne bo zavedal. Svojih dejanj se ne bo zavedal, oziroma se bo skliceval na lastno nemoč.

Men malo asocira na vstop v tvoj "nedovoljen"/ osebni prostor al pa mogoče poseganje v osebni prostor nekoga drugega. Mogoče tudi mal na zmedo v kakšnem odnosu- da ne veš, kje točno si...sam to so res samo asociacije...

 

Hja, jaz pa sem zdaj nekajkrat sanjala smrt mame, ne samo smrt, ampak čas po tem, ko je ni več- občutke ob tem, ko je ni več. Na nek način sem jo hotela obdržat. Verjetno domnevam, da gre za razpad nekih idej, ki mi jih je vcepila- recimo, ne vem. 



#2383 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 29. junij 2015, 15:52

Kakšne sanje. Sanjalo se mi je, da mi je nekdanji sodelavec, nedarejeni, nehote snel zlat prstan. Tega sploh opazil ni. Jaz pa sem v tem, ko on ni videl kaj dela, stegnila roko, da bi prstan ujela ali nekaj takega, zato sem šla z roko okoli njega in potem sva se oba zavrtela, kot v en tak objem. Ne vem, kaj je bilo potem, vem le, da je rekel, da sem ga hotela posiliti.

Bi kdo znal sanje interpretirati?

 

Prstan pomeni neko pripadnost, obljubo, zvestobo, lojalnost, neločljivost. In on mi ga je nehote snel. Morda bo nekdo nehote delal na tem, da uniči neko  'razmerje', uradno (čeprav ne zakonsko, ker nisem v zakonskem).  Čeprav se tega sploh ne bo zavedal. Svojih dejanj se ne bo zavedal, oziroma se bo skliceval na lastno nemoč.

Precej enostavna zadevšna po Jungu. Naj bi se v tvojem lajfu pojavu nekdo, ki bo s svojo prisotnostjo, lahk bi rekli tut nerodnostjo, nekako ogrozil tvojo trenutno pozicijo oziroma položaj. Vsekakor nekdo ki ti je blizu, oziroma do katerega gojiš določena iskrena čustva, ki ti je nekako cool. Se bo pa vsa situacija, oziroma dogodek, na koncu vendarle obrnila v tvojo prid, korist. 

Ni zime za eskime. wink.png



#2384 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 30. junij 2015, 11:47

Danes sem sanjala, da sem bila kot v nekem labirintu. Notri je bilo milijon poti in ogromno ogledal. Kamor sem pogledala sem vidla sebe. Iskala sem izhod, da grem ven in zagledam 2 izhoda (levo in desno). Na desnem izhodu je bila svetloba in na levem tema. Spogledovala sem z obema izhodoma. Izbrala sem levega in padla v temo. 

 

Kaj pomeni, če sanjaš labirint, mnogo poti, ogledala in 2 izhoda?



#2385 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 30. junij 2015, 13:39

Malo sem prečekirala in če sanjaš dve ali več ogledal, baje, da so slednja ogledala pokazatelj več lastnosti od značaja. Moram reč, da občutek, ko sem se vidla v ogledalu kamorkoli sem pogledala je bil zelo neprijeten in me je bilo strah. Pa kaj to pomeni, da se bojim sama sebe al kaj? mmm.gif

 

Pa bega me, ker sem izbrala izhod kjer je bila tema.



#2386 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 30. junij 2015, 14:01

Danes sem sanjala, da sem bila kot v nekem labirintu. Notri je bilo milijon poti in ogromno ogledal. Kamor sem pogledala sem vidla sebe. Iskala sem izhod, da grem ven in zagledam 2 izhoda (levo in desno). Na desnem izhodu je bila svetloba in na levem tema. Spogledovala sem z obema izhodoma. Izbrala sem levega in padla v temo. 

 

Kaj pomeni, če sanjaš labirint, mnogo poti, ogledala in 2 izhoda?

Podzavestno si želiš, da bi prišla do pravih odgovorov na svoja vprašanja o problemih, težavah ki jih imaš. Zavedaš se, da si srž problema ti, tvoje razmišljanje, želje. Gledaš druge, vidiš njih srečo in jih kopiraš ali ponavljaš za njimi v želji, da bi se tut sama imela tako fajn. A spoznati bi morala, da kopiranje drugih ni pravi recept za tvojo srečo, niti tvoja želja, da bi imela to kar majo drugi. Upoštevat bi morala sebe, svoje specifične želje, svoje danosti in le to bi te na dolgi rok lahko osrečilo. Ne da je na zunaj tutto rose in fiori, ampak v tvoji notranjosti. Zbudi se in začni se upoštevat. 



#2387 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 28. julij 2015, 18:49

Danes sem pa v sanjah kuhala juho v kuhinji. Vsaj mislim, da je bila juha. Potem pa mi je mama rekla, da zakaj pa nisem raje naredila štrukljov. Nato sem se zbudila. Velik lonec je bil poln juhe :)



#2388 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 30. julij 2015, 12:47

milo mater ... dobil sem živo sliko ... rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Kaj ti jaz sem jo dobila pri Boudiki in pr Cookie :D še vse skupaj zmešam pol pa icon28.gif


ohmy.png grozne sanje- sanjala sem kosmate noge in to kake, jao

 

najhuje je bilo to, da so bile dlake bele- in sem se sekirala kako budalo sem bila, da nisem šla na laser, dokler so bile črne

 

zjutraj vesela, da jih ni na nogah toliko kot v sanjah, pa da so hvala Bogi, črnelaugh.png

 

kako malo je treba za srečoyes.gifbucktooth1.gif

em119.gif


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#2389 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 17. avgust 2015, 07:53

sanjala...moška roka me je prijela za roko...ljubeče, nežno ampak trdno...občutek, kot, da bi mi nekdo s tem želel povedati tukaj sem heartpump.gif ....scratchchin.gif smešno, da tega trenutno ne čutim...


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#2390 A65

A65
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 422

Objavljeno: 17. avgust 2015, 20:59

sanjala...moška roka me je prijela za roko...ljubeče, nežno ampak trdno...občutek, kot, da bi mi nekdo s tem želel povedati tukaj sem heartpump.gif ....scratchchin.gif smešno, da tega trenutno ne čutim...

 

Kako bi zvenelo tolmačenje tistih, ki bolj obvladajo sanjske simbole, sicer ne vem. A meni se zgodi, da se v sanjah pojavijo osebe (včasih znanci, ob katerih se ponovno sprožajo že doživeti občutki, včasih ljudje, ki nimajo konkretnih obrazov), ki prinesejo tisto tolažbo oz. pomiritev, ki bi jo potrebovala v minulem dnevu.

 

Če so intenzivne sanje (že iz otroštva) odraz domišljijskega sveta podzavesti, če se včasih nočne zgodbe zlagajo kot puzzle (takih se do - na videz nepomembnih, a ključnih - detajlov spomnim tudi v jutru), mi je ob prebujanju po takih, kot jih navajaš ti, Pinka, toplo pri srcu. To pa je bistveno, kajne?



#2391 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 18. avgust 2015, 09:19

Čutim jih tako, kot, da bi mi želel nekdo pomiriti, mi s to potezo povedat, da bo vse uredu...da sem ljubljena...res pomirjajoče heartpump.gif

Sicer mi pa roka ni bila poznana....mogoče pa prejšnji lajf ;) 


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#2392 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 18. avgust 2015, 10:38

Nekaj je sanjati, nekaj pa prav občutiti med stanjem pol budnosti- pol spancem...v drugem primeru je skoraj podobno kot fizični dotik samo bolj "mehkejše", ker je v igri bolj eterični sloj aure...tongue.png

 

Kot da poznaš vse rođake in sorodnike, bakice in dedke...recimo 2-3 ali več rodov nazaj...kaj pa če so oni prišli malo pobožat vnukico al pa pravnukico...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#2393 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 18. avgust 2015, 12:45

:D lahko bi se mi predstavli, če smo glih sorodniki no :P da vem, če jih moram pozdravit, k jih kje srečam :P


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#2394 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 21. avgust 2015, 14:32

Uh, spet se spomnim sanj. Pred časom se mi je spet sanjalo, da jem marelice. Te sanje so bile vedno prijetne.
Danes se mi je pa sanjalo, da sem vstopila v eno veliko, prijetno sobo, ki je bila na vrhu stavbe. Na sredi v sobi je bila velika, dolga miza s stoli. Hotela sem do vode, vendar so bile na poti do vode velike ptice. Sprva sem bila zadržana, nisem vedela, če bi šla naprej. Ptice so to opazile in se nekoliko odmaknile. Prišla sem do vode in jo odprla. Takrat pa pride velika ptica do vode in se osveži pod vodo, jo pije :)  Odžejala sem se tudi jaz, nato pa sem odšla iz sobe....



#2395 Mantis

Mantis
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 378

Objavljeno: 23. avgust 2015, 18:16

Nekaj je sanjati, nekaj pa prav občutiti med stanjem pol budnosti- pol spancem...v drugem primeru je skoraj podobno kot fizični dotik samo bolj "mehkejše", ker je v igri bolj eterični sloj aure...tongue.png

 

Kot da poznaš vse rođake in sorodnike, bakice in dedke...recimo 2-3 ali več rodov nazaj...kaj pa če so oni prišli malo pobožat vnukico al pa pravnukico...tongue.png

 

točno to... včeraj zvečer...

 

sem bil napol v snu, ko je prišla k meni žareča dlan (v rumeni svetlobi) in mi ožarila temne predele v zgornjem delu telesa. Še danes mi je prijetno, ko se spomnim na ta dogodek.


Čuj, pa kaj me gledaš kot kremšnito? horro-cb.jpg


#2396 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 23. avgust 2015, 19:04

točno to... včeraj zvečer...

 

sem bil napol v snu, ko je prišla k meni žareča dlan (v rumeni svetlobi) in mi ožarila temne predele v zgornjem delu telesa. Še danes mi je prijetno, ko se spomnim na ta dogodek.

 

To je eden izmed primerov kako lahko neko bitjece- človek v fizični inkarnaciji al pa višje razvito bitjece, ki ni inkarnirano pomaga človečku, če si človeček ne more pomagati sam al pa bi potreboval dolgooo časa...seveda morajo biti izpoljnjeni določeni pogoji...

 

Če recimo v sanjah pride do podobnega "intenzivnega" posega pri človečku, ki je težko bolan (rak), lahko pride celo do tega kar nekateri imenujejo "čudežna ozdravitev"... biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#2397 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 31. avgust 2015, 13:00

Rabim vaš nasvet.

 

Sanjalo se mi je, da so me napadale podgane. Sprvaje bilo še vse mirno in sem bila v družbi ljudi. Prijetno okolje. Potem pa sem šla pogledat okolico in takrat vidim, da so bile na drugi strani podgane. Bilo jih je veliko. Ene so bile majhne, druge pa precej velike. Teren je šel malo dol, pa spet gor, vendar ne veliko. In potem so me podgane začele napadati, ne vse naenkrat, ampak po ena in dve. Uspešno sem jih odbila, vendar sem se počutila čedalje bolj ogroženo, zato sem poklicala na pomoč ljudi s katerimi sem bila,.... takoj zatem pa sem se zbudila.

 

In sedaj realnost. Dala sem en oglas v javnost.... sedaj me je pa malo strah, kaj lahko pričakujem.

 

Kaj menite o takih sanjah? Me bodo preizkušali z lažmi, spletkami in celo goljufijo?



#2398 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 18. september 2015, 12:55

Ponovno je v moj sanjski svet prišel duh huh.png sem se zbudila iz sanj ohmy.png pa vendar, ko sem se zbudila sem začutla, da je bil duh dober oz. da mi hoče dobro...v celoti se sanj ne spomnim...je šel pa za moj hrbet in me objel okoli pasu...čutila sem ga najbolj okoli ledvenega dela...mellow.png


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#2399 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 18. september 2015, 13:08

Ponovno je v moj sanjski svet prišel duh huh.png sem se zbudila iz sanj ohmy.png pa vendar, ko sem se zbudila sem začutla, da je bil duh dober oz. da mi hoče dobro...v celoti se sanj ne spomnim...je šel pa za moj hrbet in me objel okoli pasu...čutila sem ga najbolj okoli ledvenega dela...mellow.png

 

In kje ti je bila gostoljubnost...kavica, piškotki pa to...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#2400 Monday

Monday
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 210

Objavljeno: 19. september 2015, 06:41

Morda kdo ve kaj pomeni ce se sanje ponavljajo na par let od otrostva dalje?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0