Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 10


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
- - - - -
2239 komentarjev na to temo

#1 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. april 2004, 15:17

Tema je nadaljevanje
Vesoljnega dnevnika LNF,
Vesoljnega dnevnika LNF 2,
Vesoljnega dnevnika LNF 3,
Vesoljnega dnevnika LNF 4,
Vesoljnega dnevnika LNF 5,
Vesoljnega dnevnika LNF 6,
Vesoljnega dnevnika LNF 7,
Vesoljnega dnevnika LNF 8 in
Vesoljnega dnevnika LNF 9
(*zadnja stran LNF 9 - vam na uslugo, vse za lazje spremljanje in vklopljenje x;)x :palec:).

V to temo si lahko clani LN foruma zapisujemo svoje misli, zadeve... zase, za svoj, LNF dnevnik.
Ce imamo kaj za povedati, morda zgolj, da si zapomnimo, da morda povemo sebi (pa ce bi pisali dnevnik, bi morda jutri pozabili, kam smo vse skupaj -in ce smo - sploh zapisovali), kar ne sodi drugam in o cemer se morda nismo imeli namena sploh pogovarjati (lahko pa tudi)... Ko ne gre za neke zakljucene, strnjene teme oz. misli, pa morda pri sebi kaj ugotavljamo... pa ne moremo spraviti to v nek naslov...
Pa bi sem zgolj nizali, kaj smo poceli... ali kar smo mislili... ali kar smo cutili... ali kar bi se nam pac zdelo... Dnevnik pac. Temo si lahko pri sebi brez tezav preoblikujete v "Organiziranje svojih misli", "Nacrtovanje", "Pregledovanje bilance"... ali "Moje misli tebi, prijatelj, da bos stekal, zakaj se ti nisem oglasil..." x:)x itd. ipd. .. ...


:palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#2 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 20. april 2004, 15:31

Pa naj bom prvi.... dan je bil za enkrat zelo lep... gremo naprej.
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#3 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. april 2004, 15:36

xokx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 20. april 2004, 16:19

hojla, bila pri mami, na banki x:Dx , pa na enem simpatičnem zmenku, kadar imam takšno srečanje, mi pa planetki dol visijo x:o)x vsaj za nekaj časa x;)x
sedaj pa deci cvička pa pogledat če ste bli kej plidkani x:Xx
evo za v dnevnik... danes je en super dan xsrcx

#5 lana1

lana1
  • D član
  • Št. objav: 815

Objavljeno: 20. april 2004, 16:33

Včeraj sem v temo kako deluje mrk,napisala,kako sem fino skulirana.Pa mi je telefonski klic zvečer vse podrl. :xx!: Danes uspešno podaljšala izredni limit na banki,seveda zadnje minute. x8Dx Potem sem se odločila,da po e-banki opravim še določeno obveznost,ki sem jo sicer nameravala že prej,pa nisem vedela če se bo izšlo x;)x .In mi napiše:sklic ni pravi...in kakorkoli sem štrikala,sklic ni bil pravi.Potem sem pa le pogruntala,da na spl.pol.pa mogoče bo pravi.Zadeva je uspela :palec: Potem pa hočem sporočiti nekaj Marsi,pa mrkne Lunin net :eek: .Vse drugo mi je delalo.Po besnih klikanjih pa se pojavi spet,z datumom 15.marec,prijavljeni pa jaz in GOMetuljčica :eek: .Nakar me je hčerka spravila stran od računalnika...Ob tem sem se spomnila Bernove razlage,da je verjetno vse narobe,če mi crkne mobitel.Ne,vse je narobe,če mi računalnik ne dela :sori: ,sploh pa,če ne dela Lunin net.
Iz takšne smo snovi, kot sanje...

#6 bigm

bigm
  • D član
  • Št. objav: 907

Objavljeno: 20. april 2004, 17:15

Selene, ne samo danes, vsak dan ti mora bit super dan.

Takoj ko vsataneš, si dopovej da bo ta dan prinesel polno veselih in zanimivih dogodivščin. Verjemi in zgodilo se bo tako!
Naj vam bo vsak dan najlepši dan!

bigm

#7 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 20. april 2004, 17:17

vem, hvala xsrcx

#8 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. april 2004, 17:52

Hojla, ja, ful je lepo. :2src:

Mene je danes ful forumovcev razveselilo, xsrcx hvala vsem, v glavnem z donacijami in supportom, dobila sem pa tudi posebno darilo - paket-presenecenje, notri pa Gel Aloe vere - 100%, bio in vse. xsrcx (*pa glih mi ga je zmanjkalo!!! :eek: x?x)...
Obozujem taksne pozornosti, pomeni, da nekdo misli name in mi zeli, da mi je kul.
Sem razmisljala, kaksne dobre stvari sem ze vse dobila, sploh ne morem vseh nasteti, pa same prave, domace, pa tocno vse, kar imam najraje, eni res berejo/te misli in zelje. xsrcx x:Xx

Lana, hvala! x:Xx :vio:
*Nekaj me bega - mi je 'znana' tvoja energija in blizu, vendar me nekaj 'zmoti' - ali imas novo ikonco morda? x:Ix :8):

p.s. Kok lepo disi zdajle - po Patchoulyju, sem si ga prav specialno zazelela. :vio: x:Xx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#9 lana1

lana1
  • D član
  • Št. objav: 815

Objavljeno: 20. april 2004, 18:25

x:Ix Marsa,ni za kaj.Ikonco imam pa novo,ker je bla ta prva meni zeloo všeč,ker pa sem muhasto bitje,pa se mi je en dan zdelo,da jo moram zamenjat za bolj umirjeno.Naredilo pa se je tako kot Mateji,da je potem še nekdo imel isto,v istih barvah.Pa sem skenslala in potem se namučila z iskanjem nove.Ta mi je pa trenutno ful všeč.Mi sede. x;)x A Pachouly?Meni je tud fajn x^x ,pa bergamotka in Ylang-Ylang x^x
Iz takšne smo snovi, kot sanje...

#10 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 20. april 2004, 18:53

hm, pri nas je pa malo vlivalo.....ampak je blo vseeno kul :palec:

z Noprd sma spet bili na tekmi(ženski fuzbal-OŠ) in 'upravljali' semafor

ju3 pišemo kemijo in zdaj ko sma z Nord preko telefona obdelali celo preverajnje si lahko privoščim malo počitka.....za štiri pa že znam...itaq bo pet zaključena kemija

mame ni doma, pride ju3...v soboto odpotujem....upam, da bom lahko kje na net prišla, da vas spet 'vidim'....heh..berem....joj vas bom res pogrešala naslednji teden :cry:

xsrcbumx

#11 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. april 2004, 18:56

O, kristalka, a sibas v D?

Sory, ker se nisem fotkala se, nekako mi ni obdobje zdaj.
Sem pa knjigico vceraj po premisleku nesla mami (ker frend, ki mu je bilo namenjeno, to vse ze pozna in ima nekaj podobnega, za mojo mamo pa bo ravno dbest).
Se enkrat ti hvala, res neverjetno pozorno od tebe. x:Xx :vio:
lepo se imej - aja, ziher bos nasla kak net, merkurcek kot si! x;)x x:Xx x8Dx
Se vidimo, srecno! :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#12 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 20. april 2004, 18:59

v D? misliš deutschland? yeah xsrcx

ni blema za fotkico...ko ti bo x;)x
sem vesela, da bo knjigica prišl nekomu prav :palec: :palec: x:Xx
tnx x:Xx

#13 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 20. april 2004, 19:06

ZZivijo Lunatiki

Pisem vam iz Munchna!
Kot vas veliko zze ve, sem na poti na solanje Devetzvezdnega KIja oziroma Feng Shui Astrologije na Nizozemskem.

No, do sedaj je pot minila lepo, brez tezav. Startal sem ob 10h iz Ljubjane in prispel v Munchen ob 16:35.
Zdaj ccakam na vlak za Amsterdam, ki spelje ob 22:40.
Tu je lepo in toplo vreme, tako, da sem kar prevecc obleccen. Pa ni problema, zdaj se zze vecceri in temperatura pada.
Ob tej uri so odprti le lokali blizu zzeleznisske postaje in seveda na rdecci ulici.

Nisem si mogel kaj, da vas ne bi vsaj malo pozdravil.

Imejte se vsi skupaj lepo, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#14 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 20. april 2004, 19:10

Hej, Vojko....kul :palec:

Lepo potuj v Amsterdam in uživaj na šolanju x;)x :palec: x8Dx

#15 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 20. april 2004, 19:11

Vojko lep pozdrav v Nemčijo!!!!!

Fajn se imej še za nas, pa popazi nase.....prijetno bivanje v tujini, Borism x;)x :palec: :palec:


#16 majica

majica
  • D član
  • Št. objav: 4 304

Objavljeno: 20. april 2004, 19:18

:C: :C: tut Voko je šel... x:Dx x:Dx
Bon Voyage :palec:
majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!


Objavljena slika

#17 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. april 2004, 19:19

Vojko, xokx - super si naredil, da si 'nas vsaj malo pozdravil', pozdravcke in vse naj!!! :palec: :palec: x8Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#18 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 20. april 2004, 19:22

Marsa, Vsi

Hvala vam za lepe zzelje!
Upam, da bom tudi vam vsem, posebej tistim, ki spremljate forum Devetzvezdni KI, veliko prinesel.

Imejte se lepo, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#19 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. april 2004, 19:29

Ma, res, to se nam ful dobro vedno zdi, ko se kdo 'javlja', smo se bolj nekako povezani, pa vsesvetovni! :palec: x^x
Pa fino se nam zdi, enkrat si se ze spravljal, zdaj si res sel. Fajn. Imej se dbest!! :palec: x:Xx x^x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#20 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 20. april 2004, 19:32

Ma, res, to se nam ful dobro vedno zdi, ko se kdo 'javlja', smo se bolj nekako povezani, pa vsesvetovni!  :palec:  x^x
Pa fino se nam zdi, enkrat si se ze spravljal, zdaj si res sel. Fajn. Imej se dbest!!  :palec:  x:Xx  x^x

Marsa

Pa tudi meni je ful dobro, ko se mi zdi, da ste vsi z menoj.

Uzzivajte, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#21 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 20. april 2004, 19:33

hm, čist pozabla....i feel good, mam novo frizurco......in glede na to da moram bit še samo nemščino vprašana.......se res dobro počutim.....sicer čakam pismo(mam vedno nesreče s pismi.....ponavadi dolgo čakam na njih ali pa sploh ne pridejo :o|o: ) od II.gim MB.......o f***...kje sem ostala....sem se spet zapisala..............moogče ko se spomnim :inocent: :sori:

#22 Vendula

Vendula
  • Nepogrešljivi
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 215

Objavljeno: 20. april 2004, 19:37

Zjutraj sem lepo vse (moža,otroke in obveznosti) pustila za seboj in si privoščila dolg sprehod pri morju.Dopoldan sem šla z majčkeno v park z gugalnicama.Smo skupaj opazovali rožice,metulje,ptice.Končno po peti letih v SLO sem našla Pikopoko. xsuperx No in popoldan sem se skregala z možom,se znašala na to vetšjo in bila čist v k****.Zdaj se že sproščjam,saj sem z vami. x;)x x:Dx Lep večer vsem x:Xx

#23 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 20. april 2004, 19:54

Naredila prvih 60 km z motorjem. x8Dx Letos. Zaenkrat se z bratovim, jutri grem pa mojega bodocega lepotca pogledat.. Zmrznjen nos in prste na rokah, ampak obcutek pa... :hepko: :hepko: :hepko:
Doma dozivela mini histericni napad. x:o)x Jokala.. besna na brata, ki totalno neresno jemlje svoj lajf.. dva dni do oddaje seminarske za maturo on igra igrce na racunalniku.. S tem da je danes dal resevat ankete folku.. Besna, besna, besna!!! Ker je mulc ful inteligenten, ampak se mu ne da.. Pustmo..
V cetrtek imamo predstavo. Ce ima kdo cas - vabljeni - 20.00 v kulturnem domu Grosuplje.. Selektorji bodo tam, jaz pa mocno upam, da nam ne bo treba pred prazno dvorano igrat, ker to ful ubije predstavo.. :sori:
Prevedla tekst v portugalscini.. x:o)x Mi poslala profesorica, ce ji lahko prevedem, samo je verjetno mislila, da je spanscina to.. jaz pa gledam, gledam in mi nic jasno.. Pol sem se pa vseeno spravila malo improvizirat, saj v bistvu je kar podobno no... In je kar uspelo.. Zdaj pa se malo anglescine..
Kar nekaj energije imam. x:)x Kul... zadnji cas..

Uzivajte!
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#24 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 20. april 2004, 20:07

:palec: , o, Aliana, vidim, da si boljse energije kot v obdobju malo nazaj! :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#25 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 20. april 2004, 20:11

Naredila prvih 60 km z motorjem. x8Dx  Letos. Zaenkrat se z bratovim, jutri grem pa mojega bodocega lepotca pogledat.. Zmrznjen nos in prste na rokah, ampak obcutek pa... :hepko:  :hepko:  :hepko:
Doma dozivela mini histericni napad. x:o)x  Jokala.. besna na brata, ki totalno neresno jemlje svoj lajf.. dva dni do oddaje seminarske za maturo on igra igrce na racunalniku..  S tem da je danes dal resevat ankete folku.. Besna, besna, besna!!! Ker je mulc ful inteligenten, ampak se mu ne da.. Pustmo..
V cetrtek imamo predstavo. Ce ima kdo cas - vabljeni - 20.00 v kulturnem domu Grosuplje.. Selektorji bodo tam, jaz pa mocno upam, da nam ne bo treba pred prazno dvorano igrat, ker to ful ubije predstavo.. :sori:
Prevedla tekst v portugalscini.. x:o)x  Mi poslala profesorica, ce ji lahko prevedem, samo je verjetno mislila, da je spanscina to.. jaz pa gledam, gledam in mi nic jasno.. Pol sem se pa vseeno spravila malo improvizirat, saj v bistvu je kar podobno no... In je kar uspelo.. Zdaj pa se malo anglescine..
Kar nekaj energije imam. x:)x  Kul... zadnji cas..

Uzivajte!

Kul Aliana.......no kakšnega lepotca pa boš nabavla x8Dx

upam, da se bo tvojemu bratu uspelo spravit k seminarski :o|o: in da bo predstava uspela :palec: :palec: x:Xx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0