Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 10


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
- - - - -
2239 komentarjev na to temo

#26 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 20. april 2004, 20:12

Naredila prvih 60 km z motorjem. x8Dx  Letos. Zaenkrat se z bratovim, jutri grem pa mojega bodocega lepotca pogledat.. Zmrznjen nos in prste na rokah, ampak obcutek pa... :hepko:  :hepko:  :hepko:
Doma dozivela mini histericni napad. x:o)x  Jokala.. besna na brata, ki totalno neresno jemlje svoj lajf.. dva dni do oddaje seminarske za maturo on igra igrce na racunalniku..  S tem da je danes dal resevat ankete folku.. Besna, besna, besna!!! Ker je mulc ful inteligenten, ampak se mu ne da.. Pustmo..
V cetrtek imamo predstavo. Ce ima kdo cas - vabljeni - 20.00 v kulturnem domu Grosuplje.. Selektorji bodo tam, jaz pa mocno upam, da nam ne bo treba pred prazno dvorano igrat, ker to ful ubije predstavo.. :sori:
Prevedla tekst v portugalscini.. x:o)x  Mi poslala profesorica, ce ji lahko prevedem, samo je verjetno mislila, da je spanscina to.. jaz pa gledam, gledam in mi nic jasno.. Pol sem se pa vseeno spravila malo improvizirat, saj v bistvu je kar podobno no... In je kar uspelo.. Zdaj pa se malo anglescine..
Kar nekaj energije imam. x:)x  Kul... zadnji cas..

Uzivajte!

Da vidiss Aliana kako dobre voje boss v maju!
Ne boss verjela, da je res.
Ta mesec pa si sposobna posebno zahtevnih opravil, zato ga dobro izkoristi.

Lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#27 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 20. april 2004, 20:13

... In, Aliana

Ne pretiravaj z motorji sse dva meseca. Preccitaj meseccni predvid.
Prosim te, res.

Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#28 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 20. april 2004, 20:21

Vojko ti si pa res genij, še na poti, tako rekoč "mobil" devaš skrbne napotke vsem, kdo ne bi tebe spoštoval x:Ix ...kdaj pa prideš nazaj med nas x?x ....srečno Vojko x:)x

#29 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 20. april 2004, 20:35

good night :inocent:

#30 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 20. april 2004, 20:52

Lep pozdrav vsem po dolgem casu!

Ma zadnje case sem tko malo na netu, faks in to.... :xx!: Tok da scekiram maile........mogoce kaj preberem....to je to.

Zdej se bom sla ucit, sem pa ful vesela za mami, ki je danes koncno prodala Forda (ga je imela ze poln .....) in kupila Hondo Civic Sport..... :wOOt: x^x Srecno mami! x:Xx

x:Xx x:Xx x:Xx x:Xx x:Xx x:Xx x:Xx x:Xx za lunatike, ker sem vas tako zapostavljala...... x:Ix :inocent: :vio:


ribica Katja

What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#31 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 20. april 2004, 21:08

Meni ful lepo dogaja... Nežno, svetlo... xrainbowx Baje vse, kar si kdaj naredil, pride enkrat nazaj. In mislim, da je to to. xyiyax


Ribica Katja, lepo te je spet brat xsrcx Držim pesti, da boš uspešno speljala stvari za faks :palec:

Selene, upam, da se je dan tako lepo zaključil (oz. se zaključuje), kot se je začel xsrcx x:Xx

Marsa, saj vidiš, vse je kroženje energije... Ful sem vesela, da se ti dogajajo lepe stvari x:Xx

Kristalka naša draga, držim figice jutri za test, pa ful lepo se imej v Nemčiji xcrossfingx Vmes me sicer nekaj ni bilo, tako da ne vem točno, kaj greš gor delat, ampak vseeno... vse naj naj x;)x

Vojko, tudi tebi želim vse najlepše gor... Verjetno kar svetiš od veselja, ko greš na eno tako dogajanje, ki se tiče teme, ki ti je pri srčku xsrcx

Vendula, upam, da se ti je dan že razelektril x;)x


Jaz se super počutim, kar letim malce... :wub: In je ful fino, kar naenkrat imam noro veliko energije za ustvarjanja... me čakata risanje in poezija, s katerima se noro rada igram... občutek imam, kot da vedno več duše proseva skozme, noro... xrainbowx Še za faks sem dobila spet zalet in že danes se lotim prepisovat zapiske!! x;)x
(Ne ne ne ne morem verjet... :2src: )

En lep večer vam želim, sončki x:Xx


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#32 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 20. april 2004, 21:11

:palec:

#33 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 20. april 2004, 21:15

Naredila prvih 60 km z motorjem. x8Dx  Letos. Zaenkrat se z bratovim, jutri grem pa mojega bodocega lepotca pogledat.. Zmrznjen nos in prste na rokah, ampak obcutek pa... :hepko:  :hepko:  :hepko:

Ajaa x?x Kateri motor pa furaš x?x Madona motoristka si x!x

:palec: :palec:
Ja sam ka mali pao s lipe

#34 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 20. april 2004, 21:19

Sončna :palec:
fino te je brat, si tako polna pozitivnega naboja x;)x

Tole bi mogoče tudi v kakšno drugo temo pasalo, a ko sem že tu... v službi imam še kar našponane scene, zdaj so se začele še pomembne datoteke sesuvat :sori: ... a se ne damo.
Nikakor se ne morem spravit k pisanju enega sestavka v angleščini xrolleyesx
Roka je precej boljša, ampak očitno sem pretiravala z raznimi obkladki in kremicami, tako da se mi je spustil nekakšen ekcem (zkaj me to sploh ne preseneča :inocent: ), ampak bomo tudi to porihtali.

#35 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 20. april 2004, 21:20

Danes je pa krneki živahno x:Dx x:Dx ...
Ja sam ka mali pao s lipe

#36 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 20. april 2004, 21:25

Ajaa x?x  Kateri motor pa furaš  x?x Madona motoristka si  x!x

:palec:  :palec:

Kawasaki ER5 bo po novem.. zaenkrat pa bratovo Yamaho dragstar 125..
Ja, Vojko.. bom prebrala, bom pazila... obljubim. Pa super se imej!!
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#37 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 20. april 2004, 21:29

Kawasaki ER5 bo po novem.. zaenkrat pa bratovo Yamaho dragstar 125..

No če se kdaj srečava, a me boš naučila furat motor x?x
Ja sam ka mali pao s lipe

#38 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 21. april 2004, 00:22

No če se kdaj srečava, a me boš naučila furat motor x?x

To drugac v avtosolah delajo. x;)x
Bom te pa en krog zapeljala.

Yes, se je kar v redu koncal dan.. sva si z bratcom posiljala maile iz ene sobe v drugo in sestavljala seminarsko, zdaj mi je pa se un angleski prevod pomagal v eno 'berljivo' obliko spravit.. Ej, ravno zato sem besna nanj.. tamal ma ful smisel, ful obvlada.. in vpisan je na anglescino.. edini problem je, da ne ve, ce bo sploh do mature prisel.. Ma saj bo.. mora bit x:)x

Nocko!
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#39 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 21. april 2004, 01:43

:vragec:

hihi..... x:o)x
spet kle x:)x


666 zlomkou v povratku x:Dx x:o)x x:)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#40 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 21. april 2004, 05:03

aakhut!!!!!!!!! :2src: x:Xx x:Xx x:Xx

WB :palec:

#41 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 21. april 2004, 05:57

Dobro jutrčko, sem že za kavico gor postavila, a tako lej ga lej g.Pogrešani, kje si hodil, tukaj smo skoraj poslali že tiralico za tabo...Išče se Zlomek z rozhicki ali brez... x:Dx x;)x
Welcome back x:Xx

In kaj je danes v planu? Ja en lep pomladni dan, že zdaj zjutraj veselo ptički žvrgolijo x^x čez dan jim bomo še mi pomagali, ne?

Lep dan vsem
:) Stanka

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#42 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 21. april 2004, 06:02

Pozdravljeni! x:)x

Naj se vam naredi en lep, merkurjevo pomladanski dan x:Xx , Borism
x;)x :palec:

#43 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 21. april 2004, 06:08

mene pa čaka danes naporen dan... zadeve ki so se mi pričele odvijat so se zaradi uradniške napake prestavile na 8. maj, moralo bi biti nakazano danes ( krvavo potrebujemo, da plačamo mojemu prvi del šolnine). obrazložitev - s sodelavko se nisva sporazumeli... hehe dve vlogi obe oddani 12.3, obe pozitivno rešene ampak se nista sporazumeli...in kao da je tako težko vnesti datum plačila drug a, ej mi ni nič jasno... dobro da vem, da je čas takšen, če ne... no in danes klicati zaradi šolnine, potem oditi k eni zoprni odvetnici rešiti nekatere stvari če se rešititi dajo...al naj Marsa počakam do konc tedna, kup zoprnih sestankov in dogovarjanj v službi... ne ni danes moj dan... ali pa si bom rekla, hej mačka to boš vse z levo roko opravila, saj so le priložnosti, da se dokažeš kolk znaš...
no pa pejmo v borbo za vsakdanji kruh..
aja Akutek, končno x:Xx
Naj se vam naredi lep dan x8Dx

#44 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 21. april 2004, 06:15

dobro jutro vsem in še lepši dan. x;)x
kup birokratskega posla, ki je samo sebi namen :xx!: .....ustvarjalnost pa v jok, pa na drevo, pa vse igrače s sabo x^x .......ah, upam, da bo vsaj sonce posijalo :o|o: :inocent: x:o)x x:Xx

selene :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#45 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 21. april 2004, 07:24

:vragec:

hihi..... x:o)x
spet kle x:)x


666 zlomkou v povratku x:Dx  x:o)x  x:)x

Ja Zlomk, hvala bogu, da si spet nazaj x:Xx x:Xx x:Xx Moje smejalne mišice te pogrešajo, da rilca sploh ne omenjam. No coolsko x;)x .

Selene
- sem opazila tvoj spremenjeni besednjak - priložnosti, yessssss :onfire: :onfire: Kar se pa tvojih priložnosti tiče, sem pa ziher, da boš poštimala maximalno.

Marsa - vesolje ti vrača, kar daješ, kaj pa druzga x;)x x:Xx

Sončna - coolsko brata tvoje dnevnike, energija veje iz njih,sploh mi je pa všeč o :wub: prebirat

Aliana - polna energije xokx , vidim da dneve polno izkoriščaš, pa taka lušna deklinica na motorju, po mojem se ti ne bojo mogli upreti x;)x

Vojko - krasno, si si omislil izobraževanje, super. Pa kako nas imaš v mezincu :eek: . Uživaj, Nizozemska mi je zelo zelo všeč, pa tema ti je tudi xyesx , tako da boš sigurno užival.

Vsem jutranjim dobro jutro x;)x , pa čisto vsem en prekrasen navihan dan x:Xx
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#46 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 21. april 2004, 07:35

Včeraj spala kot ubita. Potem me soseda povabi na ocvrta jabolka -njami, potem pa s cuckom na sprehod in seveda hčerki zraven x:Dx -končno ratalo starejšo kaj ven dobit.
Zvečer pa imela dolg...zanimiv pogovor...s Š. seveda - po mobiju...dobro, da ni žice gor..bi pregorela x:Dx x:Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#47 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 21. april 2004, 07:54

Uh, saj res, pozabila napisat, kaj sem našpičila včeraj in danes....

Včeraj bila na cyber sprehodu x;)x , jaz, vrvica pa potem ena ovratnica, pa potem eno volneno bitje, ki jo full nazaj na rit vleče x:Dx x:Dx x:Dx . Nič ni bil razpoložen, ampak se nisem dala motit. Treba u formo spravt, da bo spet gibčen. Aja, pa včeraj prvič po full cajta "tekel" x;)x , to pomeni tace premaknil z enega mesta prej kot v 3 sekundah x:Dx . Ne se hecam, ampak je bil bolj tak tek, težkokategornika x;)x , ampak napreduje fant. No ko sva hodila tam po travnikih, sem majčkeno stran vidla eno podobno obliko kot bi bil kak medved ali pa izpuščen pes. Sem se spomnila na napoved, da bodo mogoče oči kaj narobe zaznale :inocent: , če se prav spomnim, pa nisem šla preverjat, če ima marsa prav al ne, sva šla rajš naokoli domov. Tako da je na koncu izpadel ful dolg sprehod, no fino.

Sicer se pa res že majčkeno pozna učinek hujšanja in pasjega fitnessa, je za vikend spet skočil na posteljo in to na uno ta velko zakonsko. Začne se tko, da zasede mal postle, potem se pa razleze čez cel jogi - kot v pravljici o lisici in ježu. Jaz sem pa itak že od oktobra zaradi moževe medenice izseljena na svojo posteljo. se mi zdi full hecno, kot da bi bila tik pred ločitvijo x;)x .

Danes zjutraj nama je pa na poti v službo prekrižal pot jazbec, me prav zanima kaj že to pomeni. Uf, na poti v službo srečava svašta - jazbeca, pse, mačke, zajce, srne, žabe, miši, zadnjič veverica zašibala čez cesto. Jaz mislim, da je živali skoraj več kot v živalskem vrtu.

Me je Nataly spomnila s kužkom, da je treba kako reči x;)x .
Dobro jutro Nataly x:Xx
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#48 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 21. april 2004, 08:52

Lep dan Janjak x:Dx :palec: (ti in tvoja volnica x:Dx ) :palec:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#49 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 21. april 2004, 08:55

oj everybody!!!!!!


danes je vse mnogo boljse, hvala za lepe zelje v dnevniku LNF9 x:Xx

pujsika ...dobri napotki... x:)x

cosma, se bo treba kaj videt, ce ze mislimo en na drugega x;)x

bigm, bi sla kaj ven, ce bi se dalo.... :o|o: :vio:

soncna....se imas lepo.... :palec: x:)x :2src:
sem imela podobno izkusnjo z nono...sem bila zraven, ko je umrla...je bilo...lepo, samo to lahko recem.
velika izkusnja! me od takrat sploh ni strah umiranja..in teh prehodnih stanj...

vojko xsrcx lepo se imej tam dol/gor x;)x

aakhut :8): x:)x dobrodosel doma....


vsem en superdan, do kmalu!!!!!!
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#50 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. april 2004, 08:57

Ojla vsem, se posebej pa Aakhutu, ki ga dolgo nismo videli!
Zivjo Aakhut, kaj dogaja? Si zdrav? Vse kul? PC pa dela ocitno... :palec: x8Dx :vio:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0