Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Barvanje las


  • Prijavi se, če želiš komentirati
731 komentarjev na to temo

#1 Cat

Cat
  • D član
  • Št. objav: 485

Objavljeno: 12. oktober 2002, 01:00

No, si barvate lase? Kako pogosto? Objavljena slika
Imate kakšne barve na sumu, da so manj škodljive? Objavljena slika
Kakšne barve imate najrajši [?]
Cat Objavljena slika


#2 soncnica

soncnica
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 262

Objavljeno: 12. oktober 2002, 01:00

Vcasih ko sem imela se kratke lase, sem se barvala zelo pogosto. Imela sem razlicne barve od crne, vijolicne, rdece do oranzne. Edina barva za ketero se nisem odlocila je blond.
Zdej nekako vstrajam pri svoji naravni barvi.
Sigurno je najmanj skodljiva naravna kana. Je pa veliko dela z njo, cela procedura.

#3 Cat

Cat
  • D član
  • Št. objav: 485

Objavljeno: 12. oktober 2002, 01:00


Aha, kana, vendar je meni tako nezanimiva barva.
Imam rajši bolj intenzivne.Objavljena slika
Kaj pa recimo, listi orehov?
Bojda se da, nekaj pripraviti, nekakšna vodica?


#4 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 12. oktober 2002, 01:00

Jaz osebno uporabljam Vega frizuro Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika. 70% pokritost Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika. Se pravi ni sans da se farbam Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika.
Ja sam ka mali pao s lipe

#5 Cat

Cat
  • D član
  • Št. objav: 485

Objavljeno: 12. oktober 2002, 01:00


Haha, Volk, kakšen humoristObjavljena slika
Ne bi imel plave?
Misliš, da bi jih kaj prej zmanjkalo?Objavljena slikaObjavljena slika
Cat Objavljena slika


#6 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 12. oktober 2002, 01:00

hej, jest pa se farbam na blond, pa na temno čokolit; nkol pa se še nism farbau na rdečo, to je hudičkastoObjavljena slika

Pokowc

#7 Cat

Cat
  • D član
  • Št. objav: 485

Objavljeno: 12. oktober 2002, 01:00


Objavljena slika
Haha, meni je pa rdeča všeč, če je živa!
Imam pa pretemne lase in nič ne prime, hm Objavljena slika
Cat


#8 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. oktober 2002, 01:00

Evo. Dost! Zdej pa ne morem bit vec tiho!!!
Ves dan ze gledam tole temo, pa se mi hecno zdi, pa ne upadem notri, ker... bi bil cel esej! :)))
Ampak, MORAM se vplest, namrec; ... mam glih barvo gor... Objavljena slika

Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iscem le eno - da bi izrazil tisto, kar hocem... In ne iscem novih oblik, temvec jih najdem." Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#9 Cat

Cat
  • D član
  • Št. objav: 485

Objavljeno: 12. oktober 2002, 01:00


Objavljena slika Kakšno vendar ?!?!
Objavljena slikaObjavljena slika


#10 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. oktober 2002, 01:00

Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika

Ne povem! Objavljena slika

Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika



Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iscem le eno - da bi izrazil tisto, kar hocem... In ne iscem novih oblik, temvec jih najdem." Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#11 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. oktober 2002, 01:00

quote:
Cat pravi:


Objavljena slika
Haha, meni je pa rdeča všeč, če je živa!
Imam pa pretemne lase in nič ne prime, hm Objavljena slika
Cat




Cat - Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika - meni pa "vse"... hehehe...

Saj te ne bom puscala v dvomih, saj vem, da te to ta moment najbolj skrbi Objavljena slika - "dolgcas" - nekaj podobnega kot na fotki.
Oranznozlato, tako nekako...

Meni vse prime, a mi vse prime na malo rdeckasto, tako sem imela cisto vse (ampak VSE!!! - se celo kodrlajsasto!Objavljena slika), razen srebrno bele - no way, da to dobim ven tule! :)))))))
Se celo crno sem imela... mama pa je rekla: okej, vse, vse, kul, res vse, samo ne crne in kanarckaste! Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika

Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iscem le eno - da bi izrazil tisto, kar hocem... In ne iscem novih oblik, temvec jih najdem." Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#12 Cat

Cat
  • D član
  • Št. objav: 485

Objavljeno: 12. oktober 2002, 01:00


Objavljena slika
Zdaj bom imela še nekaj časa malo daljše lase, ko pa se ustrižem, mama mija,
potem je ni barve, ki je ne bo na moji glaviObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika
HahahaObjavljena slika
Cat


#13 Cat

Cat
  • D član
  • Št. objav: 485

Objavljeno: 12. oktober 2002, 01:00


Ja, no, ne morem pomagat.
V naročju mi sedi moj sinko-pobalinko,
ki še ne zna brati, z užitkom pa gleda in narekuje,
katere smeškote morava gor naflikat, hehe
No, tegale si je zbral: Objavljena slika
Cat in ŽIGA


#14 mawan

mawan
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 24

Objavljeno: 12. oktober 2002, 01:00

No, tut js se morm vplest, ker sm mela tut že vse možne barve na laseh. Od črne do blond. Pa rdeče, oranžne, vijolčne. No, nism mela kšne ekstremno zelene ali modre :)

#15 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. oktober 2002, 01:00

Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika

...cat, a ves, da me lica bolijo in imam cisto "ukocena" od smeha" - ko tu s tabo klepecem...

Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iscem le eno - da bi izrazil tisto, kar hocem... In ne iscem novih oblik, temvec jih najdem." Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#16 Cat

Cat
  • D član
  • Št. objav: 485

Objavljeno: 12. oktober 2002, 01:00

Hehe, samo da ne boš imela barve predolgo gor na laseh Marsa, hehe Objavljena slika
Jest pa sem letos poleti naštimala svojega prijatelja,
da je bil živo plav. Matr je bil kul! Objavljena slikaObjavljena slika


#17 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. oktober 2002, 01:00

Mawan - kot kaze, sva istocasno odgovarjali, pa je videti, kot da bi te zignorirala...

quote:
mawan pravi:

... No, nism mela kšne ekstremno zelene ali modre :)



Jaz pa. Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika
Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika

Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iscem le eno - da bi izrazil tisto, kar hocem... In ne iscem novih oblik, temvec jih najdem." Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#18 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. oktober 2002, 01:00

Cat - tratatatata-taaam! Objavljena slika

Ravno prav casa sem imela gor... Objavljena slika



Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iscem le eno - da bi izrazil tisto, kar hocem... In ne iscem novih oblik, temvec jih najdem." Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#19 Cat

Cat
  • D član
  • Št. objav: 485

Objavljeno: 12. oktober 2002, 01:00


Objavljena slika
Cat


#20 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 13. oktober 2002, 01:00

Jaz pa nikoli več barve gor!!Nikoli več!! Definitivno! Pa čeprav sem pred nekaj dnevi našla prve 3 sive lase..!!Pa naj kar bojo!!
Imam pol metrske črne lase in pred leti sem kakor vse poizkusila z barvo!
Pol pa sem cela lisica ratala!!!! In ostrigla lase.
Preprosto so pretemni in pigment premočni, tako, da....nič ne bo iz barvanja!! Nič več! Sploh!
Si pa hčerki nekaj gor dajejo: ena rdeče pramene, druga blond. Če jima paše kar naj!

natalija

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#21 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. oktober 2002, 01:00

...Takole je s tem...
Lase si barvam ze vec kot 20 let. (!!!(OO)!) ...
Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

... Ko sem bila stara 17 let (ali kaj takega), so (skodozeljno) rekli:
"Pri tridesetih bos plesasta!"
No, jaz pa (z zugajocim prstom seveda) - ne ne bom! Objavljena slika

No, in - nisem. Objavljena slika

Ko pa sem recimo prisla k frizerju in sem izjavila, da se ze vec kot 20 let barvam Objavljena slika, so me vedno vsi naenkrat pogledali.. najprej so pomislili, da kako... kdaj pa sem se potem zacela barvat? ;))))
Drugo pa, koliko imam uboga trapa sploh se las. Objavljena slika

No, las imam natancno toliko kot sem jih imela. :)

Res pa je, da sem se vedno v teh letih vsake toliko lotila katere od kur, da sem si tako popravila lase in res je tudi, da sem se venomer strigla.

Tudi sem se leta barvala s kano, a mi ne ustreza prevec na tak nacin odebeljen in okrepljen las.
Raje imam, da lasje "dihajo".

Kot pravi mama Jadrana Krta - "samo pomagam jim do prave barve" - malo odtenka dodam... ;)))

Hocem pa seveda imeti zive barve in ni je, ki je ne bi bilo na moji glavi ze - edino roza mislim, da nisem imela (kar ne pomeni, da nisem imela zivo vijolicne) Objavljena slika

Ja, ja... barvanje las...

Tokrat mi je prijelo prej na rdece kot na oranzno.
Zelo mocna barva je in lepa - imam res sreco. Objavljena slika



Marsa

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Jaz iscem le eno - da bi izrazil tisto, kar hocem... In ne iscem novih oblik, temvec jih najdem." Picasso

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#22 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 13. oktober 2002, 01:00

Jaz sem bla pa par let na rdecih odtenkih. Tista barva, ki naj bi se po 5h pranjih sprala. Yeah, right! Objavljena slika Se po enem letu imam odtenk rdece na soncku. Zdaj sem pa koncno zbrala pogum in sla k frizerju in rekla, da hocem cist nezne blond pramencke. In me je ful lepo pobarval. In se tako sveze pocutim Objavljena slika Objavljena slika
Vcasih tko pase mal spremembe Objavljena slika
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#23 mawan

mawan
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 24

Objavljeno: 20. oktober 2002, 01:00

Mal pozn, ampak vseen, nc hudga, Marsa (ker si me zignorirala :) , sej se zgodi...).

Men gre pa pr rdečih odtenkih predvsem to na živce, ker prekmal izgubijo un taprav lesk... pol je treba pa dost pogosto obnavljat barvo...

Aja, pa to sm hotla dodat, da mi je zaenkrat lase unicla najbl uničla Trio color. Pol so bli cist slamnati, hujs kokr po peroksidu, pa ni bla blond barva....

#24 daisy

daisy
  • D član
  • Št. objav: 889

Objavljeno: 23. oktober 2002, 01:00

Tudi jaz se javljam na temo barvanja...
Že od pubertete nekje si dajem gor kano, včasih občasno, sedaj (kdo ve zakaj....?)že kar redno..
Pogruntala sem naslednje: Točno določena vrsta kane je najboljša, edina prime in dolgo drži, delajo jo raznih barv (z dodajanjem, indiga delajo temnejše odtenke). Če si bolj siv, nastanejo lepi prameni. Še boljšo finto pa sem čisto nehote pogruntala pred dvemi leti:
Ko se mi ni ljubilo dati kane gor enkrat spomladi, sem si dala kar eno trajno barvo... Ker je imela v sebi peroksid ali nekaj podobnega, so mi potem poleti na soncu lasje "abšlesali" (po slovensko...). Septembra sem si dala spet kano in rezultat je bil enkraten: na obledelih laseh je kana prijela živordeče, na narastku in "spodaj", tam kjer ni bilo sonca zraven, pa temno rdece (dajem si mahagoni kano). Bilo je kot super preliv!
Tudi sicer mi kada naredi lase zelo vredu, obloži jih in so močnejši, debelejši in zelo lepo se svetijo! Definitivno najbolj zdrava barva za lase. Nimam občutka, da ne dihajo, nasprotno, mislim, da dihajo bolj kot pod vsako barvo, ki jih uničuje.Je pa res, da je tudi kano treba znat dat na lase- če je premalo vode zraven ali jo daš na suhe lase, lahko las izsuši, ker sama pobere veliko vode, da se namoči.

Kar se orehov tiče, je pa treba imeti še zelene orehe. Če jih zmečkaš v roki, se zlepa ne znebiš rjave barve s kože.

daisy
Naj nam bo dan pogum, da spremenimo, kar lahko spremenimo.
Naj nam bo dana moč, da sprejmemo, kar ne moremo spremeniti.
Naj nam bo dan razum, da ločimo med enim in drugim.

#25 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. december 2002, 01:00

Hej! Objavljena slika
Ko smo ze pri barvanju... (*sem prec nasla tole temo) - ravno imam gor rdeco barvo...
Mal spremembe mora bit'! Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0