Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Barvanje las


  • Prijavi se, če želiš komentirati
731 komentarjev na to temo

#51 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 15. april 2004, 01:00

nič fouš x:Dx

#52 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 15. april 2004, 02:44

Hihi kakšna tema x:Dx

Začela sem se barvat pri trinajstih, torej se zdaj barvam... hmmm približno 12 let...? Nekako tako. Moja izbira je bila večinoma rdečkastih pigmentov, torej od vijolične do oranžne... Vmes sem se pobarvala tudi na črno, celo blond pramene sem imela enkrat med rdečimi lasmi, ampak še vedno mi najbolj odgovarja... rdečkast pigment :vragec: Mogoče ima to kaj opravit z mojima ovnom in bikcem v horoskopu :inocent:

Zdaj sem kakšno leto imela naravno barvo, pa sem se potem pobarvala, ker sem začela rdečo prav pogrešat - nekako živahna je, kot da paše name, se mi zdi - tako da sem zdaj kar veselo preskočila na oranž rdečo x:Dx x:Dx In moram rečt, da se s to barvo super počutim :palec:

Zakaj se ne bi igrali z življenjem? Nekaj časa sem razmišljala, da barvanje pomeni zanikanje samega sebe, ampak se mi sedaj ne zdi več tako... Zdaj se igram, ker mi je tako všeč. Mogoče, ko bom imela daljše lase, se pobarvam na svojo "naravno" barvo, kostanjevo rjavo. x;)x


Sončna Vila

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#53 SKA - Vi

SKA - Vi
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 612

Objavljeno: 3. maj 2004, 19:37

Zgodilo se mi je nekaj, kar se mi redko, a kaj cmo.. x:)x

Vedno dajem na lase balzam ali hranine kreme, saj imam barvane lase na svetlejso in so zelo trdi, ce tega ne naredim..
Malo prej sem si oprala lase in ugotovila, da mi je balzama zmanjkalo..
Pozna kdo od vas ( za naslednjic, ko se mi to zgodi x;)x ) kaksno naravno stvar, ki jo imamo ponavadi doma in se jo lahko uporabi po umivanju las - namesto balzama, da se lazje razcesejo..

Thanks za pomoc.. x:)x
Ni vse slabo, kar se ne sveti.

#54 LORD*llunchyka*

LORD*llunchyka*
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 3. maj 2004, 19:39

Zgodilo se mi je nekaj, kar se mi redko, a kaj cmo..  x:)x

Vedno dajem na lase balzam ali hranine kreme, saj imam barvane lase na svetlejso in so zelo trdi, ce tega ne naredim..
Malo prej sem si oprala lase in ugotovila, da mi je balzama zmanjkalo..
Pozna kdo od vas ( za naslednjic, ko se mi to zgodi  x;)x  ) kaksno naravno stvar, ki jo imamo ponavadi doma in se jo lahko uporabi po umivanju las - namesto balzama, da se lazje razcesejo..

Thanks za pomoc..  x:)x

baje kis. 1/3 kisa z vodo al neki tacga. sam ni nujn da je treba werjet k to je moja babi enkrat rekla x;)x
Being evil means never having to say you're sorry!

#55 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 3. maj 2004, 20:12

Ja, kis... Berem, in vidim, da je ze Lunchyka odgovorila (zivjo Lunchy... :) :palec:)

velja tudi ce ti zmanjka mehcalca.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#56 SKA - Vi

SKA - Vi
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 612

Objavljeno: 3. maj 2004, 20:21

Ja, kis... Berem, in vidim, da je ze Lunchyka odgovorila (zivjo Lunchy... :) :palec:)

velja tudi ce ti zmanjka mehcalca.

Kis za perilo?
A ne smrdi?
Ni vse slabo, kar se ne sveti.

#57 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 3. maj 2004, 20:27

Ja, smrdi, ampak samo 'sproti', ko ga dajes in vohas; to se v desetinah litrov vode tam splahuje...
Saj ti ni treba dat litrice kisa... pa das se etericno olje, da se slednje sploh ima na kaj vezat...
V glavnem - ne smrdijo npr. cote potem po kisu, ce ga das 1 deci ali kaj takega v splahovanje... :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#58 SKA - Vi

SKA - Vi
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 612

Objavljeno: 3. maj 2004, 20:33

kul :palec:
Ni vse slabo, kar se ne sveti.

#59 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. junij 2004, 17:22

Imam gor farbo, cez 5 minut si grem dol sprat... me prav zanima, kaj sem scoprala oz. bom... x:Xx x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#60 tashyka

tashyka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 543

Objavljeno: 8. junij 2004, 17:35

grem se v pondelk pobarvat na blond ker sm pred nevem kolkim cajtom dala čez blond farbo črno peno pa sm ratala zeleno-modro-siva... :xx!: :xx!: :xx!:
NE STORI DANES TISTEGA, KAR LAHKO JUTRI PRELOŽIŠ NA POJUTRIŠNEM...

#61 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 8. junij 2004, 17:44

grem se v pondelk pobarvat na blond ker sm pred nevem kolkim cajtom dala čez blond farbo črno peno pa sm ratala zeleno-modro-siva... :xx!:  :xx!:  :xx!:

to se je tudi meni zgodila. na dolge peroksidirane lase sem dala rjavo barvo (samo eno škatlo) in sem ratala sivo modra z blond prameni x:Dx x:Dx

marsa katero barvo pa? x:px

#62 tashyka

tashyka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 543

Objavljeno: 8. junij 2004, 17:54

hi hi...ja...
a si potem nisi cel teden upala glave niti čez okno pomolt...??? x:Dx x:o)x :palec: :sori: xg:Dx xg:Dx xg:Dx
NE STORI DANES TISTEGA, KAR LAHKO JUTRI PRELOŽIŠ NA POJUTRIŠNEM...

#63 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 8. junij 2004, 17:57

a je bilo s tabo tako?
ne- v šolo sem šla naslednji dan. tipi so dol popadali ker nisem več blond. nekaj punc ni imelo nič proti... kljub temu pa imam raje tipe, kar se tega tiče- manj hinavščine.

#64 tashyka

tashyka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 543

Objavljeno: 8. junij 2004, 17:59

ja je blo ja...v šoli sm na glavi nosila kapuco pol so pa misll da sm en nou skejt stil ubodla... x:Dx
NE STORI DANES TISTEGA, KAR LAHKO JUTRI PRELOŽIŠ NA POJUTRIŠNEM...

#65 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 8. junij 2004, 18:09

ja je blo ja...v šoli sm na glavi nosila kapuco pol so pa misll da sm en nou skejt stil ubodla... x:Dx

:palec: fajn si se znajdla- brez veze se na blond farbaš x;)x

#66 tashyka

tashyka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 543

Objavljeno: 8. junij 2004, 18:12

zakaj brez veze? :eek: xrolleyesx
NE STORI DANES TISTEGA, KAR LAHKO JUTRI PRELOŽIŠ NA POJUTRIŠNEM...

#67 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 8. junij 2004, 18:27

zakaj brez veze? :eek:  xrolleyesx

zato ker je brez veze si uničevat lase zaradi tipov xrolleyesx

#68 tashyka

tashyka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 543

Objavljeno: 8. junij 2004, 18:33

res je škoda uničvat lase...sam js si jih zarad sebe ne zarad tipou... men je tko bolj všeč in me čist boli k... če tipom pač ni... xrolleyesx
NE STORI DANES TISTEGA, KAR LAHKO JUTRI PRELOŽIŠ NA POJUTRIŠNEM...

#69 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 8. junij 2004, 18:35

res je škoda uničvat lase...sam js si jih zarad sebe

OK x:Dx :palec:

#70 majica

majica
  • D član
  • Št. objav: 4 304

Objavljeno: 8. junij 2004, 19:16

Jeh...še enih pet prelivov, pa si boš loh lase v eni uri preštela... :xx!: xrolleyesx
majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!


Objavljena slika

#71 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. junij 2004, 09:25

Hehe, Majica - nisi brala vse teme a ne? x;)x
Natancno tole je meni mama govorila... x:px x;)x x:o)x :vragec:

Aira - na kaksno? xrolleyesx Dolgcas v bistvu - na taksno kot vedno, ceprav deseta barva - kot kaze, mi vsi oranzni toni primerjo takole... Zdaj je se malo pretemna, intenzivna, potem bolj bleda zgledam, a parkrat na sonce, operem lase, pa bo ravno prav... (*tudi na fotki, tam kjer imam zlate, sem pred dvemi meseci imela prav tako oranzne, poleti se mi kar 'sami barvajo'. xDDx)....
Torej - precej mocen baker, sicer bakreno oranzne, temneje, na soncu pa norisnica - baker zivozlate barve, ker imam kaksne pramene svoje tudi take zlatkaste (naravno imam precej 'pisane' lase), je mestoma natancno take barve kot bakrena zhica - ful lepo v bistvu....
Ne, drugace je lepa barva, samo sem ze malo sita enega in istega odtenka, ampak saj pravim... to vedno pride ven...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#72 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 9. junij 2004, 10:48

Se barvam na blond ze kar nekaj let...dolzina pa spreminjam. Trenutno imam nekak do ramen, da imam lahko cop. Barvam se ne sama ( ker bi najbrz pol falila ), tako da me frizerka ( blanzira).
Sama sem se na konc osnovne sole na rdeco pa na crno-bla sem grozno bleda... :)
Seveda, da unicuje barvanje lase, ampak z rjavimi sem si dolgocasna. Pa se uporabljam razne balzame in kremice... x:)x
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#73 Chandra

Chandra
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 537

Objavljeno: 9. junij 2004, 16:51

Barvam na rdeče, že hmmm... od 14-ega leta,seveda najprej pene,pa kana, pol pa prava barva. Uh ja, navajena na rdečo že teh 11 let. Rdečelasci in rdečelaske so mi ful všeč -predvsem naravni, so taki posebni ljudje x:Xx x:)x x:px :2src: ..., jaz pa žal nimam sreče,da bi bila po naravi med njimi. :sori:
Po tolikih letih barvanja, so moji lasje čisto zdravi, negovani in lepi, ker će jih pravilno neguješ, jim barva ne škoduje. Naj še omenim, da imam to srečo, da imam prav zares goste lase in mi barvanje te gostote ni prav nič razredčilo x^x
Imela sem vse dolžine las,vendar zdaj imam že 7 let zelo zelo dolge, redno strižem le konice in taka dolžina mi najbolj ustreza :palec: x:Dx

#74 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 19. junij 2004, 11:53

Barvanje las ni nič škodljivo, če pazimo na lase....svetljenje in blanžiranje jim škodi. x8Dx xDDx
Dum spiro, spero.

#75 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 19. junij 2004, 11:56

zakaj brez veze? :eek:  xrolleyesx

zato ker je brez veze si uničevat lase zaradi tipov xrolleyesx

:palec:
Če bi si uničevale le lase, bi še šlo

Tako pa si uničujete kožo in podkožje,
da ne govorimo o tem, da te kemikalije prodirajo tudi v telo....


lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0