Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 23


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
- - - - -
4492 komentarjev na to temo

#4476 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 19. januar 2007, 06:47

pofočk folk x:Xx hvala vsem za misli, želje, sms, ful mi je pomenilo vse to. Operacija uspela, imela sem super zdravnika ki se je v 2 urah operacije potrudil da je naredil vse, da mi ni bilo treba rezat mojega lepega trebuščeka x:Dx, v glavnem zaradi odstranitve enega mioma je ostala mat. stena odprta, torej so jo lepo zašil malce več, ostale miome odstranili brez problemov... očitno ne bom imela več bejbike če bi si pa zelo želela potem imam pa stalni njegov nadzor in carski rez zaradi možnosti raztrganja maternice... torej nič hujšega... izvidi krvi so porazni, to je bilo tud za pričakovat... kaj sem ga sračkala v sobi za prebujanje ne vem, ampak sestre so se mi potem še dva dni nasmihale, vem pa da sem sestram na intenzivni prec ko so me pripeljali rekla, da sem tko dobrega tipa sanjala, oni me gredo pa zbudit x:Dx :vragec: pa je bil smeh... sem zelo nekompliciran pacient, tko da so šele pri odpustu ugotovili da imam vneto žilo na roki (ok druga zgodba) aja pa ovulacijo imam menda še 20 dan ciklusa, zelo plodna dečva očitno x:Dx
Audente me je enkrat po operaciji obiskala, joj kakšen sonček je to, močna osebnost... haha ona o meni verjetno ni dobila takšne slike ;)
zdejle je pa najhujše to, da imam poleg vsega še menstro in kaplice za krčenje maternice, pa so tule krči ubitačni.. sem se pa odločila za oreng termin okrevanja... aja danes rabim nekoga da gre z menoj k zdravniku - ni šans da pridem s takšno vrtoglavico sama... misija nemogoče
haha sem se razpisala za cel teden nazaj x:Dx
lep petek vam želim in še enkrat hvala x:Xx

#4477 Izraz

Izraz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 992

Objavljeno: 19. januar 2007, 06:52

No, vseen še mi ne uspe, da se mi kdaj ne zasolzijo oči.....pol se pa delam, da mi je nekaj v uč padlo. Moški pa ja ne jočemo, mar ne...... :o|o:



To je pa men tok lepo, se potem še meni zasolzijo oči, ko vidim, da se fantu zasolzijo oči. xsrcx
Pod pogojem pa da ne gre za kako čustveno izsiljevanje. x^x



Če se kdo slučajno čudi, kaj jaz počnem ob tej uri, ne nič bat, zaradi službe nisem vstala tako zgodaj. x:Dx

Sredi noči sem vstala zato, ker grem za tri dni smučat v Avstrijo. Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!! :2src:

Včeraj sem bila pa full produktivna, delala do ene 7h, naredila v Excelu nekaj stvari, ki bodo olajšale moje delo, formule pa to. xDDx Total generalka v fletu (par dni prej, sem samo malo zamižala na eno oko, pa je bilo stanovanje "zrihtano" x:Dx ), pakiranje, vmes pa ples. Zadovoljna. x;)x
Kako čemo? Lako čemo.

#4478 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 19. januar 2007, 07:13

ksenia....... x:Xx ......ma sam da si se zbudila...... xsrcx :palec: ...pa da si mela lepe sanje....sej ostalo se bo pošlihtalo....počivat pod mus, da se ti s tako krvno sliko ne zakomplicira kaj..... xwizardx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#4479 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 19. januar 2007, 07:37

smola sam da se tipa ne spomnim niti sanj x:Dx
čakam da se tamala zbudi da grem pod tuš, ker sem čisto nestabilna... pa da za vsak slučaj je budna ;)

#4480 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 19. januar 2007, 07:43

ksenija xrosex lepo da si dobro prestala :vio: x:Xx xsrcx xsrcx xsrcx x:Xx
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#4481 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 19. januar 2007, 07:57

Ksenia xsrcx x:Xx

#4482 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 19. januar 2007, 08:42

Kseni, super! :palec: Sam da si ok xsrcx Z vstajanjem iz postle, tuširanje ipd. pa le ne pretiravaj xcivx Pa dobro res, da je kdo (buden) zraven, za vsak slučaj x:)x
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#4483 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 19. januar 2007, 08:45

o, Ksenia :onfire:
a si spet z nami x:)x jiiihaaaa :onfire:
super, da se je izteklo po najboljšem scenariju. Uspešen poseg, lepe sanje itd. x:)x
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#4484 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 19. januar 2007, 08:55

Ksenia x:)x

hvala za te besede x:Ix sonček in močna osebnost x:Dx no močna že močna, samo da se me sedaj ne bo kdo prestrašil :inocent: x:Dx x:Dx z največjim veseljem sem prišla.
Po operaciji si zgladala res v redu....imaš tako nežen in zanimiv nasmeh x:)x
si punca, ki si zasluži le dobro.
zato prosim ne razmišljaj več o bolezni. ona je ostala za teboj. ni več del tebe. bolečine bodo šle.
in nekaj novega prihaja :palec: :palec: :palec:

no jaz pospešeno študiram, seminarska skoraj narejena, sošolci same face, smo včeraj praznovali Rd enega domanantnega kozoroga :vio:

tako da....življenje je lepo, če ga živimo polno xsrcx

#4485 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 19. januar 2007, 10:46

Ksenija :palec: fajn te je brati in fino, da se je dobro izteklo.

Preživeli veter -razen svinjarije, ki jo je nanoslo od kdove od kod nič pretresljivega pri nas zgodilo, pač pa pri mojih fajn razkrilo streho.
Ponovno prišla do sklepa kako dobro je živeti v bližini gozda..
Pa prišla do sklepa da se nihče ne bo nikamor selil..in spoznavam samo sebe na zanimiv način..
Nekaj o alfa samcih in samicah mi roji po glavi..oslarija čista
In danes se zbudila z mislijo, da bi morala študirat :eek: :eek: :eek:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#4486 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. januar 2007, 10:51

Dbest starina! xokx Da je mim in da si takele volje. x^x xrosex
Nad lepo od audente da te je prisla pogledat! x:Xx x8Dx res wow od nje! :palec:

a ste OK?
dons je mlaj. :palec:

pa se dan za metek. xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4487 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 19. januar 2007, 11:13

ko človek dela s srcem, nič ni težko x:)x

Mlaj x;)x pa luna v vodnarju x:px
še tiste, ki so me max spravili v slbo voljo, imam rada xsrcx
Odpusti jim Bog, saj ne vedo kaj delajo x:Ix x:Xx

#4488 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 19. januar 2007, 11:18

..zdele mal se pospravim popoldne pa v toplice za par dni... x:)x x:)x x:)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#4489 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 19. januar 2007, 11:21

Dbest starina! xokx Da je mim in da si takele volje. x^x xrosex
Nad lepo od audente da te je prisla pogledat! x:Xx x8Dx res wow od nje! :palec:

a ste OK?
dons je mlaj. :palec:

pa se dan za metek. xDDx

x:px Starina x:Dx x:Dx
Saj glih ni mimo..samo pričelo me je zabavat..hecno..kaj mi dela škorpija..morala bi odpreti preiskovalno agencijo..kaj vse izkopala..in prav hudobno opazujem kako se zvija in izmika..mah..
Odločitev o študiju mi pa vedno bolj domača..bomo pač sami študenti pri bajti..kaj češ.
Prišel je verjetno čas, da naredim nekaj zase..tak.

Berem Satanske stihe. x:)x mi je kar jasno zakaj so musleki znoreli :vio:

Audente -tudi od mene ustno pohvaljena x:px

In mislila biti danes na postu :vragec: pa me ura zafrknila..prepričana bila da začne mlaj ob 15 uri :vragec: :vragec: mater...jaz pa se že fino napapcala..bom pač od zdaj naprej malo se postila..
In tibetance pričela uvajat v svoj lajf..me vse bolelo od začetka(trebušne mišice in to)
Je prav zanimivo, da čutim mišice po teh navideznih preprostih vajah.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#4490 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 19. januar 2007, 11:26

x
Odločitev o študiju mi pa vedno bolj domača..bomo pač sami študenti pri bajti..kaj češ.
Prišel je verjetno čas, da naredim nekaj zase..tak.

Berem Satanske stihe. x:)x mi je kar jasno zakaj so musleki znoreli :vio:

Audente -tudi od mene ustno pohvaljena x:px



x:Ix hvala x:Xx

jaz sem začela študirat istočasno z hčero. zdaj sva obe v tretjem letniku x:Dx x:Dx
moja povpr. ocen 9,8 :vio: njena 8,2 :palec: in se smejeva vsaki prigodi posebej in max uživava x:Dx x:px x:px kolk paše x:)x sem se pomladila x^x

jaz berem ( ne ta hip)...Kako prebuditi Velikana v sebi?...vzemite to knjigo v roke...dobra je :palec:

Mlaj se biža in večerni koncert v Kranjski gori x:)x

#4491 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 19. januar 2007, 11:50

Drdan x:)x Ksenia :palec: , drž se, pa čimprejšnje okrevanje ti želim. :detelca: Audente, lepo od tebe :palec: Nataly, sam si tud želim 1x živet ob gozdu, upam, da mi rata. Glih zadnjič s vidu kako fino bajtico si en sošolc naredu ob gozdu, kul :palec: Študij pa maksimalno priporočam in podpiram.... x^x Pogosto nekatere ta nedosežena formalna izobrazba ovira pri takšnem in drugačnem razvoju in napredku. Nič, mejte se :palec:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#4492 Audente

Audente
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 575

Objavljeno: 19. januar 2007, 12:00

To Mick si lepo napisal, izobrazba ovira pri takem in drugačnem razvoju x:Dx
če drugega ne, bom na stara leta pametna...če drucga ne x:)x xcivx

no če bo kje kdaj še v bolnic....povejte...pridem vas pogledat in prnesem mal sončka x:)x

jaz mam hišco pod gorami..kot v pravljici, in se premal tega zavedam. :vragec: x:Dx

#4493 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. januar 2007, 12:17

Novi dnevnik (24) :palec: xupx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0