Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Zadnji statusi


Fotka

Ksenia → candlelight

vse najboljše bejba
poljubček
16. jun 2007, 14:02
Fotka

unis → zEn

a je audente res tko okrogla? Mislm no, sej nism mislu prow resno s tisto žogico...
drgač zen, ki smi skrivaš?
jebenti je tle brezveze sam prste u luft dajat in se strinjat z degeni..
A ni kristus reku od levga pa desnga lica..Če te misljo prbit na križ, sjm vsaj lepo posmej in rec, d j vse dobro
:palec:
kok smi dogaja : )
16. jun 2007, 13:28

→ Lisbona

Taraja, samo na podlagi njenega videza :)))))))
Ves odkar mi je vletela nekega poznega vecera, ko sem glih pisala horoskop, v OS, me pozdravit, me je razveselila in me je zanimalo jako vsega o njej... Pol pa ko sem dobla fotke, sem jo meni nic tebi nic secirala... Pa bos ze zbrisala, ce bos kaj jezna, al pa me das na ignor, Lisbona:))
16. jun 2007, 13:19
Fotka

cashy

huh, sedaj se pa moram res potrudit, da čimprej izpite naredim. Upam, da gre tudi tebi vse po načrtih ;)
16. jun 2007, 12:33
Fotka

nataly → Mick

radovednost pasem :))
16. jun 2007, 07:42
Fotka

janko → tomazslo

pa tist s tisto mizo...
zihr nis pozabu. sej jes tut ne, sam pom svoje mi paše, da se una ne oglasi, k je use to oblubla
15. jun 2007, 22:38
Fotka

janko → tomazslo

ej tomaž čaw.
kwa mi je glupa tale fora, da si os-e javno pošiljamo... ampak jebi ga takle mamo. za zdej sam lep pozdrav, pa do drugič.
ramiz pa štefan pa itak u igri.
15. jun 2007, 22:32
Fotka

Gazelca → triple x

Na desni....a mu boš olajšala bolečine;)
15. jun 2007, 21:02
Fotka

taraja → Lisbona

Si to gledala astrološko na podlagi tranzitov ali samo na podlagi njenega videza, Mantis?
15. jun 2007, 20:04
Fotka

Audente → anarhist

s čim se fiksaš?
15. jun 2007, 19:55
Fotka

Audente → anarhist

HEJJJJJJJJJJJJ...
A si ti še živ???
15. jun 2007, 19:54
Fotka

Audente → triple x

kukukuc..........kje te čevelj žuli???
15. jun 2007, 19:49

→ taraja

Taraja, tale na tvoji ikoni je ful lepa. Si ti taka zenstvena in skrivnostna, kot ta?
15. jun 2007, 16:15

→ Lisbona

Taraja, ono iz otrostva, ono s psom izpred par let in eno zimsko, pa da vidis razlike v njeni osebnosti... oz. da vidis, kaj izzareva... jaz sem naredila celo analizo, bolj al manj sem zadela, nekaj najbrz mimo udarla...Mi luna ne dela dobro, po veckrat OS posiljam-Lisbona, ce bo spet zdaj, odvecne zbrisi:)
Cakam na feedback orisovanja...
15. jun 2007, 16:12
Fotka

taraja → Lisbona

Pozdrav, Lisbonca! ;) Še meni pošlji kakšno slikco.
15. jun 2007, 11:29