Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Zadnji statusi


Fotka

Lisbona

Ja..res so mi všeč bolj sladki vonji..posebaj parfume z sladkim vonjem obožujem...:)Ne dišečih svečk in eteričnih olj sploh ne uprabljam..čudno a ne...ko sem ribica...Sam sploh nisem pretirano romantična..Edino kopeli obožujem...
Kaj pa ti??
21. maj 2007, 20:20
Fotka

Lisbona → taraja

Ne,ne...
Več zvezdic kot imaš,bolj si priljubljena...Kao,,,
Vsak,ki si ogleda tvoj profil te lahko oceni z eno,dvema..
trema...itd...zvezdicami..
Pač otročje full...
No,jz ti večkrat dam 5 zvezdic..ker si fajn:)Pa otročja znam tud bit...in rada talam zvezdice...:)))))
21. maj 2007, 20:16
Fotka

klarus → Mihael

kukuc :)
21. maj 2007, 18:11
Fotka

taraja

Še nekaj me zanima, zakaj smo ocenjeni z zvezdicami, glede na število objav??
21. maj 2007, 15:48
Fotka

taraja → Lisbona

Tebi so všeč bolj sladki vonji, ne, meni eni sladki, ampak samo pozimi. Kaj pa dišeče svečke in eterična olja, uporabljaš kaj? Glede na to, da si riba, bi skoraj stavila, da jih.
21. maj 2007, 15:47
Fotka

Lisbona → taraja

Ta slikca je na gelih za tuširat od firme Balea,ki jo dobiš sam v DM-ju...Sj so kr fajn..
ma jz uporabljam vse vrste gelov za tuširat..nisem izbirčna...Sam,da niso preveč agresivni ,pa so kul...
Ja ta gel Oxygen sem tud jz že večkrat uporabla..Full dišeč..pa zapeljiv...
Čao:)
21. maj 2007, 14:15
Fotka

Lisbona → Antoninus

Ma te zvezdice..kaj pa vem..jz sem jih mela na začetku 5,zdj jih imam samo 3...Nisem najbolj priljubljena..in pol mi marsikdo da sam eno zvezdico...In zgleda ,da pol tud nič ne pomaga,če mi daš ti 5 zvezdic,če mi jih je recimo 10 pred tabo dalo sam eno...
Mislim kot v otroškem vrtcu...
Uživi:)))
21. maj 2007, 14:10
Fotka

Antoninus → Lisbona

Lepa fotka. Bi šel kar na morje, ko jo vidim.
Kak je s temi zvedzdicami. Ti jih dam 5, pa se samo 3 vidijo. A to kaže povprečje vseh glasovanj, al kaj?
21. maj 2007, 10:54
Fotka

Todika

velja, vešde !
21. maj 2007, 09:59
Fotka

taraja → Lisbona

A res, ta slikca je na enem gelu za tuširanje, no ja, jaz je nisem opazila nikjer še v trgovini, največ uporabljam Palmolive gele, tudi druge, enega pa prav pogrešam in sicer ni nič posebnega, ampak vonj mi je bil všeč, Badedas Oxygen. Je imel take mehurčke noter. Kakšnega pa ti rabiš? No, firbčna sem. ;)
20. maj 2007, 21:01
Fotka

Lisbona → taraja

Ej..taraja...tvoja slikca v ikoni ..mi je bla skoz full znana...pol pa dans vidim na gelu za tuširat(Balea)tole ženskico...sem se takoj nate spovnala...
Ajd..uživi:)
20. maj 2007, 19:46
Fotka

Lisbona

Ka ti je blo fajn...Sj jz sem tud dans uživala...na pikniku...:)
Ma ,če bo šlo vse po načrtu bom jz čez en mesec že v Grčiji uživala 14 dnevni dopust ...al pa v Italiji...:)
20. maj 2007, 18:08
Fotka

Behemoth → taraja

Tenkju za pozdrav!
En kontra ;)
20. maj 2007, 14:16
Fotka

Ksenia → nimbus

pozdravček mali...
20. maj 2007, 07:39
Fotka

Indy → Lisbona

Dons grem pa na mooooooore
20. maj 2007, 07:29