Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Konec zveze


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
150 komentarjev na to temo

#101 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 18. januar 2009, 17:42

Mogoče je pa to mišljena bila zamenjava za "my darling".
Pa se je en mal ponesrečl.
Marsa = ok punca. -)

#102 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 18. januar 2009, 17:57

pr takelih štorijam pogrešam nekej...
Kaj pa, če bi ga iz newemkakšnega razloga imela rada? kljub temu ga ne bi gledala? jebeš love... praktičnost ima prednost. fuj in fej


Ne glede na to, kako fuj in fej izpadem, ostajam pri svojem.
Nikoli nisem v zvezi z nekom, ker je to praktično. Bi ti bilo takoj jasno, če bi ti povedala o moji zdajšni zvezi, ki je vse, razen "praktična", ampak mi je vseeno vredno. Pravzaprav sem očitno romantičen tip človeka, ker sem se odločila, da kljub taki oviri vztrajam. Zato, ker čutim, da moram, ker čutim, da je to prav, ker uživam v tistih trenutkih, ki jih imam. Tako, da... ne mi s takimi.
Drugo je pa to, da ko se zaljubiš, "spregledaš" marsikatere napake. Na začetku. Nisem tip človeka, ki ima "dovolj živcev", da bi se šla zvezo z nekom, ki zameri pri vsakemu malemu prepirčku (kot ga opisuje gospodična). Da bi bil tako trmast, da bi me pustil, ko bi prišlo do malenkostnega preprička. Požreš enkrat, dvakrat, trikrat, tadesetič pa... no, jaz se ne bi navadila. To z mojo osebnostjo NI kompatibilno.
Velik del zvez so tudi kompromisi, ki sem jih navajena delati. Če ne bi mogel "pospraviti podstrešje" in ne totalno popi**iti pri vsakem konfliktu, potem... tudi nekaj iz njegove strani ni v redu, a se ti ne zdi?
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#103 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 18. januar 2009, 18:05

partnerski odnosi
Ločitev
Ko preveč boli...
Partnerstvo in zvestoba
DUSI DVOJCICI
Kako nehati pogrešati
Partnerstvo
Osamljenost

...

In to je samo na nekaj prvih straneh v Duhovnosti in osebni rasti.
Possible—but highly unlikely.

#104 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 18. januar 2009, 18:12

kuko morš bit taka pra...a???
revco je zarad neumnga prepirčka pustu fant, ljubezen njenga žiulenja, ti pa kle neke teme pa to. mism... kr neki



kuko morš bit taka pra...a???
revco je zarad neumnga prepirčka pustu fant, ljubezen njenga žiulenja, ti pa kle neke teme pa to. mism... kr neki x:px x:Dx

no tko. zdej pa je bolš, ane? x:px (mal sm smeškote napluvu zrawn x:px )
pa vidm, da maš družbo u svinjaku x:px x:Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#105 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. januar 2009, 18:19

Trpiš, trpim, trpiva. Za take stvari bi blo teba nov forum odpret, pa pol tut hitro zapret. Ker je vse to tako kratkega veka. Bi blo pa zanimivo, če bi res vsak odprl svoj forum...ampak potem je to blog? Ne vem točno. Se pa veliko dogaja.

ja, sm tud jaz na to pomislila ze vcer... ker tud - v duhovnosti vse to nenehno? :||
v cvekarijah? x:o)x

zagotovo pa se mi (meni osebno) ne bi zdelo niti najmanj "zanimivo". :vragec: x;)x

... je res velik teh, tud zlo kvalitetnih, tem, pa se zal ne mroes vsak hip spomnit vsega.., plus ti vzame nekaj casa, ze po tem ko najdes, kam zdaj to umestit - se pravi najdt vse te teme, po tem ko ugibas naslove, potem pa pochekirat prve poste oz. kako so odprte, datumsko kere so prej itd. .... tko da, to se ti pa ne da vedno isti hip, ko si pa recimo vzames cas, da se bos lotil, pa ma ze ful komentarjev itd., pa potem pustis. Pol je pa ful teh tem: na pomoc, pomagajte ali pa drugace nerodno postavljenih, gre pa za ene in iste teme, zadeve.

Tud vcerajsnjo temo 'voda' sem opazla, a si nisem vzela cajta najdt vseh vodnih tem oz. dietnih oz. kam za bozjo voljo jo prikljucit.
pa sm pustila, kot tole.
No dons pa vseen razmisljam, pa se spomnim, da pa kar forumce pobaram, da nou zmer treba men iskat vsega tega (in parim redkim, ki nam s tem vsem pomagajo, ne recimo -sam- 'avtorjem novih tem' in men)... no je blo pa ze narobe.

Po drugi strani pa ce bi mel speshl forum za to, pa bi isto blo oz. tega ne bi nihce uposteval, vsak bi uletel in udri novo temo - kot zdaj.
Poleg tega pa vsakdo meni, da je njegov problem bolj poglobljen in ce bi morda hipoteticen forum imel naslov 'tezave' ali 'ljubezenske tezave' al whatever, sem prepricana, da vsaj 1/2 teh tem se ne bi not nastepal.
Tko da ne verjamem, da bi to blo smotrno.

Najboljs je tko, kot je zdej: da preprosto si jaz vzamem cas, porabim 1 uro, povezem, spedenam, vsi so zadovoljni.
Dokler delam in sm tih. x:o)x x;)x x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#106 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 18. januar 2009, 18:19

Vedeževalka ti lahko da upanje, sigurno pa ti vzame nekaj cvenka. Racionalno gledano se to ne splača, ampak na srečo nismo racionalni, še zlasti ko gre za ljubezen. Moja lastna izkušnja je bila, ko sem nekoč radovedno šel na neko tako svetovanje zaradi ljubezenskega življenja, da sem hotel nekaj za nič, dobil pa sem nič za nekaj (moje evre) x;)x
Drugače pa, če čutiš, da brez njega ne moreš, naredi kaj, da bosta spet skupaj. Pomisli na tiste pare, ki se stepejo, potem ona hodi k njemu v zapor in čez dva tedna sta spet zaljubljena. Ker če ni dokončne psihične ločitve od neke osebe, bodo račun za to plačevali vsi naslednji partnerji.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#107 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 18. januar 2009, 18:29

Ne glede na to, kako fuj in fej izpadem, ostajam pri svojem.
Nikoli nisem v zvezi z nekom, ker je to praktično. Bi ti bilo takoj jasno, če bi ti povedala o moji zdajšni zvezi, ki je vse, razen "praktična", ampak mi je vseeno vredno. Pravzaprav sem očitno romantičen tip človeka, ker sem se odločila, da kljub taki oviri vztrajam. Zato, ker čutim, da moram, ker čutim, da je to prav, ker uživam v tistih trenutkih, ki jih imam. Tako, da... ne mi s takimi.
Drugo je pa to, da ko se zaljubiš, "spregledaš" marsikatere napake. Na začetku. Nisem tip človeka, ki ima "dovolj živcev", da bi se šla zvezo z nekom, ki zameri pri vsakemu malemu prepirčku (kot ga opisuje gospodična). Da bi bil tako trmast, da bi me pustil, ko bi prišlo do malenkostnega preprička. Požreš enkrat, dvakrat, trikrat, tadesetič pa... no, jaz se ne bi navadila. To z mojo osebnostjo NI kompatibilno.
Velik del zvez so tudi kompromisi, ki sem jih navajena delati. Če ne bi mogel "pospraviti podstrešje" in ne totalno popi**iti pri vsakem konfliktu, potem... tudi nekaj iz njegove strani ni v redu, a se ti ne zdi?

ja, s tem postom se pa do pike strinjam in se mi zdi fajn in kapo dol, da ustrajaš v vezi, kljub temu, da ni praktična. to namiguje na to, da ga maš rada. in če je to tko, pol upam, da te ma rad tut on in upam in želim najboljše.
tist fuj in fej je biu namenjen na splošno današnjim normam. (seweda moje mnenje) biti z nekom, samo, da nisi sam in ob najmanjšem problemčku... je pač lažje zamenjati kot malo potrpeti, se prilagoditi...
v nedogled požirat... jap. tega se tut jes ne morm it. sm neki malga o tem mal prej napisou.
pa fajn, da nis zdej surla, k ni biu namen te osebno provocirat.
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#108 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. januar 2009, 18:29

partnerski odnosi
Ločitev
Partnerstvo
Osamljenost
...

In to je samo na nekaj prvih straneh v Duhovnosti in osebni rasti.

thanx Alan! :palec:
Nekaj sem zdruzla, preimenovala oz. spravla pod skupni imenovalec, tile linki naj pa kr bodo. x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#109 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 18. januar 2009, 18:43

Mogoče je pa to mišljena bila zamenjava za "my darling".
Pa se je en mal ponesrečl.
Marsa = ok punca. -)


francka je pripovedovala micki, kuko jo je fant pustu in da je čist u kurcu. ni več vedla, kwa nej še nardi. clo na šlogarco je pomisnla. pa na forum tut uletela po kakšno tolažbo in naswet. pa jo takoj z nekim redom napadejo, ona pa itak čist na koncu z živci. in je micka siknila: prasice in prasci x:Dx

Janko, pa ti si nesramen? Zakaj pa?

pa sej nism nasramn. saj nalašč ne. ampak k ji nism rame za jokat ponudu pa tko... sej veš no...

prekrasno...mal smo vsi bebotom podobni......


tale čudovita izpoved našega janka , je naša obojespolna večinska čredna usoda


slepota in gluhota

ne vidimo sebe, ne slišimo sebe , še manj drugega

pa čisto vseglih a je žensko al muško


pa nič se nam ne da :o|o: pol pač pelje voz nizbrdo :o|o:


ah lia no...
sej ni bla nobena izpowed. saj mišleno ne tko. hotu sm samo še en moški vidik predstawt, zakwa se tut zvezo prekine. zgolj u razmislek in ravnanje
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#110 smehica

smehica
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 18. januar 2009, 20:08

ziiujo folk. spet jaz tista, ki je nacela novo temo... jah huala za am am....besede oziroma misljenja pa nima veze kaki so. un en je reku naj se prepustim cekanom cajta- jah prau ima. tisti prepircek ap ej tko no...hm grobo receno prevelik ponos ma d bi biu z mano. to je moje misljenje...
sam a u vedezevalke pa res noben ne zaupa? moja frendica ma baje izkusnje z eno pa prau d ji je za prhodnost zadela eno stvar, ene pa tut totalno zgresila... tko d se vedno nwm...

#111 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 18. januar 2009, 20:09

ja... mene je tut pustila. :vragec:

bemo boga.

.
.
.

x:px x:Dx

ljudje se pač zapuščamo. sam ne se sekirat, če te nekdo zapusti. velik večja jeba je, ko nekdo noče stran pa si to želiš. xDDx največja fora je, da ko se srečata dva človeka, recimo moški in ženska, da se takrat v bistvu sploh ne srečata... ampak se srečata njuni predstavi drug o drugem. ker je pa med predstavo in realnostjo vmes veliko fantazije in autoprojiciranja želja se vseprepogosto naredi, da gremo narazen in svojo fantazijo usmerimo na nekoga drugega. tko, da... vprašanje sploh ni ali lahko z njim/njo ali ne morem z njim/njo. vprašanje je kako in če sploh, zmorem brez te fantazije. x;)x

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#112 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 18. januar 2009, 20:31

največja fora je, da ko se srečata dva človeka, recimo moški in ženska, da se takrat v bistvu sploh ne srečata... ampak se srečata njuni predstavi drug o drugem. ker je pa med predstavo in realnostjo vmes veliko fantazije in autoprojiciranja želja se vseprepogosto naredi, da gremo narazen in svojo fantazijo usmerimo na nekoga drugega. tko, da... vprašanje sploh ni ali lahko z njim/njo ali ne morem z njim/njo. vprašanje je kako in če sploh, zmorem brez te fantazije. x;)x

xrainbowx

Bemu Nimbus, a si začel Lacana pa Žižka brati? Najbrž brez fantazem ne gre. To je tudi najboljša definicija moškega in ženske za moje pojme: sta fantazmi drug drugega. Biti in imeti....dva pola, kako gre to skupaj?

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#113 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 18. januar 2009, 20:50

Bemu Nimbus, a si začel Lacana pa Žižka brati? Najbrž brez fantazem ne gre. To je tudi najboljša definicija moškega in ženske za moje pojme: sta fantazmi drug drugega. Biti in imeti....dva pola, kako gre to skupaj?


Nimbus,.dobro razmišljanje,..mogoče si pa kdaj tole bral:

"Odnosi med človeškimi bitji temeljijo na obrambnem mehanizmu, ki dela lažne predstave, imidže. V vseh naših odnosih si gradimo predstave o drugih in o sebi. Nastanejo odnosi med predstavami in ne med ljudmi. Žena ima predstavo o svojem možu - mogoče nezavedno, vendar vseeno, ima jo - in mož ima predstavo o svoji ženi. Imamo predstavo o svoji deželi, državi in o sebi. Vedno utrjujemo svoje predstave z dodajanjem in le še te predstave, imidži imajo odnos. Dejanski odnos med dvema ali med množico ljudi se popolnoma konča v tenutku, ko nastanejo predstave.

Odnosi, ki bazirajo na predstavah, očitno ne morejo prinesti mir v odnose med ljudmi, ker so prestave izmišljene in človek ne more živeti v abstrakciji, v nerealnosti. Vendar vseeno to delamo; živimo v idejah, v teorijah, v simbolih, v predstavah, ki smo jih zgradili o sebi in drugih in ki so popolnoma nerealne. Vsi naši odnosi do lastnine, idej in ljudi temeljijo na predstavah in zato smo v večnem konfliktu." J.Krishnamurti (kopirano iz 7. poglavja)

No, pa saj se marsikdo zaveda tega. Kako zavestno kdo živi, je pa druga zgodba.

#114 smehica

smehica
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 18. januar 2009, 20:55

ziujo folk spet jaz!
naj se vam prvo zahvalim, za use misli ker mi je prav usaka prav prisla. naj vam pa zaupam se eno skriunost. zdej me slaba 2 mesca osvaja en tip....in sem malce se nesigurna. ali je to sploh prav?

#115 amber

amber
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 926

Objavljeno: 18. januar 2009, 20:56

Biti in imeti....dva pola, kako gre to skupaj?


včasih čist fajn xDDx

včasih je pa potrebno velik živcev, kompromisov...pa tud gre...

kdaj pa dva po npr. nekaj letih nikakor ne morta bit več skupaj in gresta pač narazen, v začetku močno boli, prizadetost takšna in drugačna...čez čas pa ugotoviš, da je bilo to edino pametno ....in greš lepo naprej in najdeš novo ljubezen....



#116 amber

amber
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 926

Objavljeno: 18. januar 2009, 21:01

zdej me slaba 2 mesca osvaja en tip....in sem malce se nesigurna. ali je to sploh prav?


zakaj naj ne bi blo prav? Je edin to, da teb očitno še ne paše to, ker še žaluješ...

Pred nekaj leti, se je meni pol leta trgalo od žalosti. prenehalo je tako, da sem spoznala novega, se zaljubila...ljubezen se zdravi z novo ljubeznijo x;)x



#117 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 18. januar 2009, 21:08

Kako pa naj bi živeli brez predstav? To po mojem loči človeka od živali - mi živimo v svetu pomenov. Kar pomeni, da nimamo neposrednega dostopa do stvari, kakršne naj bi bile same po sebi. In najbrž nikjer ne pride to bolj do izraza kot v odnosih.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#118 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 18. januar 2009, 21:14

ziujo folk spet jaz!
naj se vam prvo zahvalim, za use misli ker mi je prav usaka prav prisla. naj vam pa zaupam se eno skriunost. zdej me slaba 2 mesca osvaja en tip....in sem malce se nesigurna. ali je to sploh prav?

Če nisi "cela", se pravi, da si še navezana na tega, ki je ravnokar odšel, bo to zahtevalo svoj davek.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#119 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 18. januar 2009, 21:23

Kako pa naj bi živeli brez predstav? To po mojem loči človeka od živali - mi živimo v svetu pomenov. Kar pomeni, da nimamo neposrednega dostopa do stvari, kakršne naj bi bile same po sebi. In najbrž nikjer ne pride to bolj do izraza kot v odnosih.


Mhm, se strinjam s tabo. Brez predstav nismo funkcionalni. Vendar pretiravamo s predstavami in smo potem oropani resničnosti.

Predstava je recimo to, da je nekaj lepo in ko določena stvar ustreza tej predstavi uživamo v videnem. Torej, ko se nekaj zgodi v tem trenutku in smo zavestno zraven, užijemo tisti trenutek. Nam pa se dogaja recimo to, da na podlagi naših izkušenj prilepimo stvarem že vnaprej določene etikete - svoje predstave - in tako niti ne spoznamo ali opazimo drevesa, človeka, narave. Če je naša predstava o človeku močnejša, imamo manj prostora in pozornosti, da človeka res doživimo. O tem je Nimbus govoril. Te predstave so orodje, ki nam pomaga živet (ego), vendar bi bilo fajn, če bi ga uporabljali takrat, ko je to treba,..ne pa nonstop 24/7. Pravzaprav so v naših življenjih redki trenutki, ko um utihne in doživimo kaj lepega. Spomni se kakega ful lepega prizora iz narave, ki ti je šel direkt do srca,.ko ga nisi primerjal s kakim drugim prizorom, pa tudi če le za nekaj sekund.

#120 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 18. januar 2009, 22:06

, zdaj opazuj na spomlad mladino ...brez besed se sporazumevajo, so medsebojno naklonjeni in pristni , nepotvorjeni...evo , učit se treba od mladih, takih , ki so nepokvarjeni in sveže poparčkani....

Kje ti to živiš Lia? xDDx V neki mitični Arkadiji opazuješ pristnost in svežino neverbalne ljubezni, medtem ko jaz v sivi Ljubljani prepoznavam moderne narcisistične simptome mejnih osebnosti obolelih od nezdravih odnosov.
Naj ti bo lepo....bi se pridružil. xsrcx

Pravzaprav so v naših življenjih redki trenutki, ko um utihne in doživimo kaj lepega.

Tudi to se zgodi. Hari Om. x:)x

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#121 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 18. januar 2009, 22:59

@antoninus, objemček: nimbus bere sam slovenske novice in gleda svet na kanalu A. x:Dx ma, ne. amh... ja kuga fantazem že neki cajta nazaj, kar se pa indijske fil. tiče bom pa zdej v kratkem začel migat. mislem, napisu sem čisto iz osebnega vidika, ker imam tudi sam recimo težavo ljudem pokazati/povedati/dopovedati kdo sem. ker npr. spoznaš človeka in te začne spraševat kaj delaš oz. študiraš itd. ampak jaz v bistvu nisem to kar delam in kar študiram oz. karkoli takrat trenutno mislim/sem. jaz sem neskončno več. pa ne v smislu ega. mene zanima miljon stvari... tisoč življenj bi imeu premal. in tako je v bistvu zelo težko in se mi zdi res najbolš, da bi biu tiho. in bi molčal glih ke do tokia. ljudje imamo v bistvu problem. nismo samo končno (telo) ampak predvsem neskončno (misel), vendar si lahko to neskončno sporočamo samo preko končnega (govor, jezik, batine). in ravno to je tu. kaj študiraš/delaš je tisto končno v katerga moram spravit ceu univerzum. sploh pa nisem neki moški... oplojevalec ženskih teles. pa ne da imam odpor. ženske so supretruper, samo moje bistvo ni tu. moja spolnost je lahko samo moja akcidenca, ne pa absolutni princip delovanja. u glavnem bom raj utihnu. x:Dx

@lia: dej nehi. men je edin žou, da je zemlja okrogla. ker drugače bi se že zdavnaj odpravil iskat oni prepad, kao, konec sveta, da bi pogledu dol. vidiš, v tem primeru... v tem edinem primeru bi pa lahko spravil neskončnost v končnost. x;)x

ma nič... najbolš, da si dam gor črna očala in postanem poet. x:px to bo moja obramba pred končnostjo tega sveta. xDDx

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#122 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 19. januar 2009, 08:30

Smehica, kaj pa če bi ti njega vprašala še enkrat, mogoče v pismu, če drugače ne gre, če je zares odločen, če se mu zdi vredno zarad prepirčka zavreči ljubezen ki sta jo imela? Tako boš potem zares vedela. Če vztraja, potem je res najbolje zate, da sprejmeš to... Tud Sade poje, da je love stronger than pride x;)x Res je to kdaj, dobro je pa imet svoj ponos.
~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#123 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 19. januar 2009, 08:35

Vprašat bi bilo za "realen" razlog/razloge prekinitve z njegove strani
[v kolker seveda še ni poznan/jasen - ozaveščen, že bil "vržen v faco direkt"].
Da ga pove direktno, brez olepševanja ...
Da se v bodoče, kaka "realno" povedana stvar preobrazi lahko ...
Da se ne "ponavlja" starih scen" ... v novi zvezi. V kolker bo/ko bo.
Zraven se pa razmisli, če je poba kot partner sploh bil ustrezen. Če je sploh "funkcioniral" kot partner.
Ali je bil bolj "nezrel, trmast mamin sine,
bolj rabil mamico & gospodinjo, "vagino za kdaj pa kdaj ga namočit - povedano po domače ...".
V bistvu gre pri večini zvez za t.i. "socialno ljubezen", da nekdo ni sam, osamljen ...
Ne glede na ceno "neskladij" med partnerjema ... Majo drug drugega pun qurac, so nezadovoljni,
narzen pa ne grejo iz "n - razlogov". Tudi teh razmerij je "malo morje".
Ljubezni že dolgo ni več, če je kdaj sploh bila. V kolker niso bli bolj ali manj interesi in začetna privlačnost, ...

#124 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 19. januar 2009, 19:04

kar se pa indijske fil. tiče bom pa zdej v kratkem začel migat.
xrainbowx

:palec: Ne pozabi napopat kak komentar.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#125 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 19. januar 2009, 21:55

Mislim, da sem zadnja, ki bi ti lahko razlagala kako je, če te fant pusti. Do sedaj tega ni uspelo še nikomur, no sej bi me, pa ni dobil priložnosti :)) Ja vem, ni smešno. Ampak bolje, da te je pustil, kot pa, da si totalno brez čustev in se na nikogar ne moreš navezat, v nikogar zaljubit? No, seveda ni dobro, da te je pustil, imaš pa priložnost, da najdeš novo ljubezen, razmišliš zakaj te je pustil, skratka ne dovoli, da bi se ti kaj takega še enkrat zgodilo, sama pri sebi se tako odloči, predebatiraj vse skupaj s prijateljicami itd (Ampak vem, lahko je govort, ko pa srce ne misli tako, srce hoče, pa ne dobi,.. ah ). Jaz mam ta drug problem. Nikoli, nikoli, nikoli se v nikogar ne zatrapam, NIHČE MI NI VŠEČ. Imam čez 30 in sem še vedno samska, nihče me več ne sprašuje po teh stvareh itd. Le na vsake toliko časa se name nalima star fotr, da dobim zraven še živčni zlom, k misli, da je alfa opica. Evo, moj love life.

Sicer pa čas pozdravi vse rane. Meni je pri teh duševnih bolečinah (pa ne zaradi tipa) najbolje pomagal bioenergetik, verjela ali ne, tako je bilo.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0