Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Mlaj, 3.6. in retrogradni Merkur


  • Prijavi se, če želiš komentirati
30 komentarjev na to temo

#1 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 29. maj 2008, 07:34

Mlaj, 3.6.2008


Luna na nebu pada, približujemo se konjunkciji Sonca in Lune, ki bo v torek, 3.6. v znamenju Dvojčkov. Dnevi, pred mlajem so umirjeni, telo je utrujeno, potrebujemo več spanja. Dobro je, da si vzamemo malo več časa za meditacijo in sprostitev, kajti zdaj ni čas za novost, saj je Merkur, ki je vladar dvojčkov retrograden. V času retrogradnega Merkurja, od 26.5.- 19.6. je energija bolj usmerjena v preteklost, v dokončanje tistega, kar smo že začeli. Čas je za obnavljanje in popravljanje projektov, revizijo, pisanje spominov in podobne reči. Če pa se boste zagnali v kaj novega, se lahko pravzaprav zgodi, da iz tega ne bo nastalo nič pomembnega. Kajti dogovori v tem času lahko propadejo, komunikacija je slaba, pošta se izgubi, računalniki ne delajo tako, kot bi morali. Skratka, po 19.6. lahko odkrijemo veliko pomot, ki so nastale v času retrogradnega Merkurja in dolgoročni projekti, podpisani v tem času ponavadi propadejo. Naredite torej inventuro, obnovite projekt, razmislite o svoji poti, nove korake pa stopite, ko bo Merkur spet direkten, po 19.6.

To nenavadno leto sta nas obsijali kar dve bikovi luni (luna v škorpijonu, sonce v biku). To je tudi glavni razlog za naravo dobrodošlih in dragocenih majskih padavin. Ko bi se vsaj to obilje kazalo tudi drugače.
Luna konjunkcija Sonce, 13°dvojčkov
Mlaj se dogodi na13.° dvojčkov, kjer dela sekstil na 13.° Marsa v levu. Ta postavitev, zlasti 13.stopinja je označena z veliko trmo in vztrajanjem, zato lahko odraža konkretizacijo vaših idej. Če se vrnemo na retrogradnega Merkurja, je realizacija idej in projektov, katere smo načrtovali poprej. Celo vaše notranje vesolje bo postalo bolj sprejemljivo in dojemljivo. Zlahka vam bo steklo marsikaj, s čimer ste trmasto vztrajali zadnje pol leta. Se spomnite, ko sem v eni izmed številk tega časopisa pisala, da se bo po Vesku doživljanje časa začelo polagoma raztegovati. Vaš odnos do časa bo bolj umirjen. Pisala sem o pojavu nagubanosti, prostor časa, pri katerem se cel naš sončni sistem premakne iz gube večje časovne koncentracije, v počasnejšo. Z mlajem bo čutiti to razliko.
Merkur, retrograden v konjunkciji z točko mlaja
Slovenija bo morala rešiti počasnost birokratskih postopkov. Urediti boljšo komunikacijo, med institucijami. Ta postavitev odraža tudi okrnjeno svobodo govora preko medijev. Začenjajo se priprave na volitve, pred volilna spotikanja .
I.C. v znamenju ovna, Mars v levu
Po mlaju bo vreme bolj toplo, temperatura bo hitro narasla, deževje se bo odmaknilo, začetkom suhega obdobja. V letošnjem letu ne bo na našem področju suše, temveč nam bolj grozijo poplave.
Merkur je začel svojo retrogradno pot…
Ne pozabite, da vam vesolje omogoča ,da se rešujejo stvari za nazaj. Predvsem ob menjavah iz direktnega v retrogradno, bodo občutne motnje v komunikaciji in finančnih tokovih. Počutje bo dobro, pomladanska utrujenost vas ne bo toliko utrujala, kot bodo na pohodu alergije.. Vsem tistim, ki ste nagnjeni k senenemu nahodu bo ozračje precej nagajalo, saj vendarle smo v času dvojčkov, ko je narava cvetoča, metulji letajo iz cveta na cvet, v nas pa se prebuja želja po svobodi. Če ste se odločili narediti spremembo na boljše, je pravi trenutek napočil sedaj!


V tem mesecu si bom vzela čas, za vaše karte.
Kje se vam dogodi Mlaj, kaj lahko končate in podobne reči...če želite, seveda.
LP, GAIA
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#2 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 29. maj 2008, 08:11

Dogovori sklenjeni v tem času, torej lahko padejo v vodo.
Hm.
V osnovi me torej toliko to ne moti - moj predragi me je malo prej poklical, da je prvi na seznamu za tujino in kaj mislim o tem. Ker sem se že naposlušala, da zaradi mene in šole(ker bila jaz tista, ki malo pritisnila naj gre pač v šolo, če ima možnost) ne bo mogel ven in zaslužiti več keša...torej sem zdaj mu dala nasvetek; uredi glede šole, pozanimaj se in kar se mene tiče..lahko greš..ker sem sita očitkov, da boš ubog in star, pa kaj vse bi si lahko naredil...
Če torej nikamor ne bi šel, bi še mi najbolj odgovarjalo.

Sem izbrisala podatke.
Danes itak mlaj.
In pri meni se tole dogaja v 7.hiši - partnerski, kar koli pač že bo, bo pustilo posledice glih v našem skupnem partnerskem lajfu.
Pri njemu je dogajanje v 8.hiši - tudi keša, ne pa ravno tujine, tako, da ni panike.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#3 myrjam

myrjam
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 210

Objavljeno: 29. maj 2008, 11:37

Pozdravljena Gaia,

zanima me zakaj v tej konstelaciji ne omeniš venere, ki je bližje soncu in luni v dnevu mlaja...verjetno vse skupaj malo drugače obarva, sploh ker je njen aspekt bolj eksakten?

lepo bodi x:)x
"Vse materialno je le navaden odsev duhovnega"
...človek ni le skupek celic, je tudi odraz svojih misli...
Martin Kojc

#4 Tonks

Tonks
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 160

Objavljeno: 29. maj 2008, 14:47

Mlaj, 3.6.2008
V tem mesecu si bom vzela čas, za vaše karte.
Kje se vam dogodi Mlaj, kaj lahko končate in podobne reči...če želite, seveda.
LP, GAIA

No, če bo res kaj več cajta:

Kranj, 21.7.1969 ob 16.36.
gore so fajn

#5 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 30. maj 2008, 09:04

saj ne morem verjeti, ampak tokrat mi gre retrogradni Merkur točno čez natalni Severni vozel v 7. hiši. Gaia?

#6 Azeleja

Azeleja
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 30. maj 2008, 10:44

Pozdravljena, Gaia!

Tudi jaz te prosim, če pogledaš v mojo karto 11.11.1975 ob 01.50 Ljubljana





Lep pozdrav,

Azeleja

#7 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 30. maj 2008, 11:53

Zdravo!

Mene tudi zanima, kako bo to kaj zame (26.1.1983, 15:40 N.Go).
Predvsem me zadnje čase muči študijska pot, diploma, reševanje prošenj v zvezi s tem ...
in seveda zmeda, ki mi jo kar vedno uspe narediti v zasebnem življenju x:Dx

Lepe dneve,
Aev.
... Say what you mean
And mean what you say ...

#8 :)ribica

:)ribica
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 48

Objavljeno: 30. maj 2008, 13:51

Tudi mene zanima,kaj bo dobrega:)

3.3.1984 11.05 Kranj

#9 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 30. maj 2008, 15:02

tudi mene zanima :)
če se ne motim, bo mlaj v opoziciji s s. vozlom
8.11. 1974 celje 8.22
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#10 dbk

dbk
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 170

Objavljeno: 30. maj 2008, 15:22

a lahko se zame, ce bo slo skoz? x:)x
14.9.1977, 17.25, Mb

Sometimes I wish
my face wouldn't use its freedom of expression

Objavljena slika


#11 Desire

Desire
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 415

Objavljeno: 31. maj 2008, 18:35

Čao Gaia,

mene tudi zanima, kaj lahko spremenim oz ozavestim v tem času mrka 22. 9. 1976 10.50 Lj.
Hvala x:Xx :flower: xrosex
One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller










#12 ice

ice
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 81

Objavljeno: 1. junij 2008, 22:31

Cau Gaia, mene tudi zanima kaj prinasa mlaj, 27.01.1983, ob 4.40 Ljubljana. Hvala
No matter where you go, your destiny follows you!

#13 Nova

Nova
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 55

Objavljeno: 2. junij 2008, 06:14

Živjo!

Zelo bi bila vesela in hvaležna, če najdeš čas in pogledaš še zame... 23.6.1976, Lj, 7:03


Hvala! xsrcx

B.
There is a difference between living and being alive.

#14 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 4. junij 2008, 18:12

Kadar je MERKUR RETROGRADEN, je dober čas za vse roparje. To je anekdota....da čakajo na retro Merkurja. Po legendi se Ptua vrne nazaj k Soncu, da pobere od Sonca nekaj, kar je pozabil, a se je spomnil, da bi bilo dobro vzeti. On se vrne nazaj v preteklost, da prinese ali spremeni kar ni naredil dovolj dobro ali pa je kaj pozabil. Zato se on vrača. On se vrne, da se pogovori, napiše boljšo pogodbo ali da popravi nek odnos do osebe ali do stvari, do občutka, ki se je v preteklosti "sfižil".
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#15 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 4. junij 2008, 18:24

Pozdravljena Gaia,

zanima me zakaj v tej konstelaciji ne omeniš venere, ki je bližje soncu in luni v dnevu mlaja...verjetno vse skupaj malo drugače obarva, sploh ker je njen aspekt bolj eksakten?

lepo bodi x:)x

Pozdravček, Myrjam!
Luna je imela v času mlaja seperativni aspekt konjunkcije, z Venero. Torej vedno dajem več pomena aplikativnim aspektom, kar je bilo je bilo pred mlajem je imela konjuncija še nekaj moči, po mlaju pa je pomembnejši aspekt Merkur, ki se v času mlaja še ni dogodil. Zdaj je pomembna pot retro Merkurja, ki gre do konjunkcije s soncem, ter se obogati z njegovim žarom, se nečesa spomni, ter se obrne, 19.6., tik po polni luni.
LP, GAIA
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#16 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 4. junij 2008, 18:43

No, če bo res kaj več cajta:

Kranj, 21.7.1969 ob 16.36.

Uf, ti pa res imaš precej burno dogajanje, draga Tonks!
Skratka Merkur...preprosto...tvoj partner ti bo pomagal nekaj razrešiti, v zvezi z skupnim premoženjem dediščino ali pa psihološko, nek odnos, premagati vzorce, ki jih nosiš ...morda gre tu za neko prestrašenost v komunikaciji, ali pa se celo dotakne vzorec izvorne bolečine, ki si jo dobila od očeta...prednikov po moški stani.
Čas je za ozaveščanje tega, nekdo ti bo pomagal, partner morda, nekdo drug? Vsekakor bo ta mesec še precej nemiren, v domu bo čutiti to bolečino od prednikov. pOGOVORI SE NEKAJ ZA NAZAJ, skleni neke dogovore, ki še niso bili sklenjeni in poglej zavestno, po kaj hodi nazaj Merkur, morda je nek ogenj pred kratkim ugasnil, pa se mora Mrekur vrniti do sonca, da ga ponovno prebudi.

Poglej podobnosti med očetom in partnerjem...drugimi, kateri ti v tem času križajo pot. Nekaj bo potrebno spremeniti, morda nek vzorec ki je nastal tam, do 14 leta starosti. Povezan z strahom pri izražanju.
Lp, GAIA
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#17 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 4. junij 2008, 18:51

saj ne morem verjeti, ampak tokrat mi gre retrogradni Merkur točno čez natalni Severni vozel v 7. hiši. Gaia?

Spet je tu možno več stvari...najpomembnejša pa je, da...recimo, je ogenj ugasnil in se mora Merkur vrniti, da Soncu spet ukrade ogenj. Sledi sebi, poveži se s partnerjem, naredita nekaj odštekanega...Pokazala se bo neka možnost, za nazaj, ki še ni bila realizirana, morda že pozabljena želja ali podobno...
Vsekakor, lepo se imej, GAIA
Aha, morda se bosta s partnerjem pogovorila nekaj za nazaj?
Več ne vidim, če ni natančnih podatkov.
Pa,pa
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#18 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 4. junij 2008, 19:01

Pozdravljena, Gaia!

Tudi jaz te prosim, če pogledaš v mojo karto 11.11.1975 ob 01.50 Ljubljana





Lep pozdrav,

Azeleja

Pozdravljena, Azeleja!
Tudi ti imaš precej burno obdobje, kajne?
Zlasti so tvoja čustva preživljala izvorno bolečino, povezano z skupnim premoženjem, dediščino, denarjem od drugih, transformacijo....
Vsekakor na delavnem mestu ti bo nekdo pomagal rešiti nekaj v zvezi z preteklostjo, povezano z tvojo lastno vrednostjo ali pa denarjem. Lahko da bo to tudi mama...(Merkur retro-gre čez tvoj M.C.)
Vsekakor se vračaš tudi tja, psihološko v nek odnos, premaguješ vzorce ki so vezani na tvojo lastno vrednost. Odpusti kakšno zamerico, ki je nastala v povezavi z mamo ali pa na delavnem mestu- v karieri in se vrni po tisto neko lepo stvar, dogovori se ponovno..ali pa ti pomagaš mami ali nekomu v karieri, da dobi nazaj tisto, kar je izgubil.
LP, GAIA
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#19 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 5. junij 2008, 10:32

o, hvala Gaia, drugače nimam partnerja, ampak vseeno hvala za trud. xsrcx

#20 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 5. junij 2008, 11:45

o, hvala Gaia, drugače nimam partnerja, ampak vseeno hvala za trud. xsrcx

Ja, včasih je boljše, če imam rojstne podatke, ko gledam potek dogodkov. Sicer pa energija partnerja so lahko vsi drugi, ki prihajajo na pot ali pa morda tudi razmišljanje o starih napakah, ki si jih storila takrat, ko si bila z nekom ali pa razmišljanje o njegovih napakah...ali pa ...
Vsekakor gre za možnost introspekcije, pogleda vase. Lahko se ozavesti in odpravi napake, ki jih najdeš pri sami sebi, v povezavi z drugimi-7.hiša. Če imaš severni vozelj tam, pa je to celo tvoja dharma :palec:
Se slišiva, Vila sonca, imej se lepo..
LP, GAIA
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#21 Azeleja

Azeleja
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 5. junij 2008, 12:00

Gaia, najlepša hvala! :palec:

Drži tole vse kar si napisala, pa denar od drugih oz. v povezavi z financami in pa moja lastna vrednost, ki je pred leti močno padla zaradi prekinitve službe in res je precej burno obdobje že nekaj časa.... Pa seveda transformacija le-tega in grem dalje x;)x

Nisem pa vedela, da je to moja izvorna bolečina. No, sedaj vem!


Bi te pa želela še nekaj vprašati glede prejetega CD-ja....Ali lahko tukaj ali v katero drugo temo ali na e-mail?



Hvala in pošiljam ti lepe pozdrave,
Azeleja

#22 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 5. junij 2008, 14:47

[quote name='Azeleja' date='5. Jun 2008, 12:01' post='975014']
Gaia, najlepša hvala! :palec:

Drži tole vse kar si napisala, pa denar od drugih oz. v povezavi z financami in pa moja lastna vrednost, ki je pred leti močno padla zaradi prekinitve službe in res je precej burno obdobje že nekaj časa.... Pa seveda transformacija le-tega in grem dalje x;)x

Draga Azeleja!
V času retrogradnega Merkurja ima vsakdo možnost, da ozavesti in odpravi napake, ki jih najde pri samemu sebi. Tako se v času, ko se obrne, ves okrepljen, na novo loti reševanja stvari. Merkur je izjemno praktičen planet, označuje, na katerem področju si dobra, torej kaže na tvojo sposobnost. In ti si sposobna imaš tudi velik talent za udejanjanje praktičnega...
Torej, do polne lune išči, brskaj, vzemi s seboj tisto, kar si pustila nedokončano .
Glede CD- ja, pa kar na meil.
Aha, naj napišem še, da bo delavnica Nebesnega diha posvečena prav Merkurjevemu obratu...
Prižiganju ognja, retrogradni merkur potrebuje pogon, gorivo namere. To Merkurjevo energijo je potrebno prepoznat.
No, se slišiva, GAIA
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#23 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 5. junij 2008, 15:14

Zdravo!

Mene tudi zanima, kako bo to kaj zame (26.1.1983, 15:40 N.Go).
Predvsem me zadnje čase muči študijska pot, diploma, reševanje prošenj v zvezi s tem ...
in seveda zmeda, ki mi jo kar vedno uspe narediti v zasebnem življenju x:Dx

Lepe dneve,
Aev.

Pozdravček, Aeval!
Naj poskusim..
Lej, komunikacija z prijatelji, poslovnimi sodelavci, ti bo odkrila na neko nepravilnost iz preteklosti, povezano z partnerjem- Morda gre celo za neko skrivnost, ki jo skrivaš globoko v sebi. Morda je povezana z čustvi in tem realnim, materialnim svetom. V partnerstvu, je mogoče kdaj pa kdaj prevladal ta racionalni Merkur, to realno gledanje, konkretnih stvari, urejanje hiše, bivališča...namesto čutvene ljubezni...
Vsekakor za popraviti bo nekaj v zvezi z komunikacijo s parnerjem, poslovnim partnerjem, očetom, neka skrita, nikoli izgovorjena beseda. Vsekakor ozaveščanje pride s strani prijateljev, poslovnih sodelavcev, nanaša pa se na nek vzorec povezan z drugimi v komunikaciji...ki pa izhaja iz rojstnega doma, preko očeta. Gre za racionalno razmišljanje tudi takrat, ko se je potrebno posvetiti samo dajanju ljubezni.
Uf, tako nekako..
LP, GAIA

vSEKAKOR VZEMI ISKRICO ZAVEDANJA, PO KATEREGA GRE mERKUR RETROGRADNI IN GA PONESI NAPREJ, SAJ JE TVOJ PROGRESIRANI Merkur zdaj izjemno sposoben in bo znal tako čez 4 mesece nadvladati opozicijo Lune z uranom....
Skratka bodi pazljiva na tele malenkosti in srkaj zavest, ki ti jo nosi retro Merkur, o napakah iz pretekjlosti. Zdaj se vračaš, da to popraviš in ni blem, saj imaš v natalnem merkurju skrito spečo intuicijo.
Bo šlot!
LP, GAIA
Taši Delek!
www.astrogaia.net

#24 Tonks

Tonks
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 160

Objavljeno: 5. junij 2008, 15:31

Uf, ti pa res imaš precej burno dogajanje, draga Tonks!
Skratka Merkur...preprosto...tvoj partner ti bo pomagal nekaj razrešiti, v zvezi z skupnim premoženjem dediščino ali pa psihološko, nek odnos, premagati vzorce, ki jih nosiš ...morda gre tu za neko prestrašenost v komunikaciji, ali pa se celo dotakne vzorec izvorne bolečine, ki si jo dobila od očeta...prednikov po moški stani.
Čas je za ozaveščanje tega, nekdo ti bo pomagal, partner morda, nekdo drug? Vsekakor bo ta mesec še precej nemiren, v domu bo čutiti to bolečino od prednikov. pOGOVORI SE NEKAJ ZA NAZAJ, skleni neke dogovore, ki še niso bili sklenjeni in poglej zavestno, po kaj hodi nazaj Merkur, morda je nek ogenj pred kratkim ugasnil, pa se mora Mrekur vrniti do sonca, da ga ponovno prebudi.

Poglej podobnosti med očetom in partnerjem...drugimi, kateri ti v tem času križajo pot. Nekaj bo potrebno spremeniti, morda nek vzorec ki je nastal tam, do 14 leta starosti. Povezan z strahom pri izražanju.
Lp, GAIA

Hvala. Tokrat mi je tale mlaj res padel točno na descendent. Če mi bo moj "partner" kej pomagal razrešiti, ne bi bilo slabo. Čeprav mi je lani itak že precej. Čez kakšne dva meseca dobiva punčko, samo ker ne živiva skupaj in mala ni bila v planu, zdaj bolj ali manj že par mesecev ne komunicirava. Malo on noče, malo se pa tudi jaz izogibam še kakšnim slabšim novicam, ki so do zdaj znane. Sicer vse skupaj relativno dobro prenašam, samo preveč slabega, si pa tudi ne morem privoščiti. Zdajle glih ni čas za kakšne hude strese.

Drugače sem malo razmišljala, kaj bi bilo lahko s strani mojih prednikov po očetovi strani. Razen očeta in zelo malo dedka, ostalih niti ne poznam. Je pa res, da sem se od otroštva do nekaj let nazaj, kar precej odmaknila od ljudi, razen od redkih izjem, k spadajo v familjo ali zelo dobre prijatelje.

In "partner" je huda kopija očeta. Tudi spoznala sva se par mescev po tem, ko je ata umrl.

Bom še malo razmislila.

LP
gore so fajn

#25 Gaia

Gaia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 263

Objavljeno: 5. junij 2008, 15:35

Tudi mene zanima,kaj bo dobrega:)

3.3.1984 11.05 Kranj

Pa bo res nekaj dobrega.
Gre za ozaveščanje življenjskega poslanstva, ki je precej skrito, a je povezano z silno ustvarkjalnostjo. Morda je do zdaj nisi mogla v celoti odkriti, vsaj leto dni ali dve nazaj, je bila malček zablokirana. Zdaj se dejansko prebujaš, z to novo ovliko komunikacije, ki jo deliš med prijatelje. Ozavesti za nazaj nekaj v povezavi z prijatelji, ali je kdaj tvoja komunikacija doživela nerazumevanje, s strani prijateljev, gre za neko idejo, ki spi že dolgo v tebi, zdaj bo moč realizacije le te ideje. Kdaj, ko gre Merkur retro, gre po zavedanje, gre k soncu, da se spet spomni, vzame iskro horenja, ki jo je že imel..nekoč. No, zdaj bo možnost, po Merkurjevem obratu, 19.6. da ta ideja znova zaživi.
Lep skok v nezavedno ti želim, morda boš kdaj pa kdaj tudi bolj intenzivno sanjala v tem času, ozaveščala stvari, ki so skrite globoko v tebi, Komuniciraj o rem, riši, piši pesmi.
Mwrkur se namreč vrača k soncu, da vzame nekaj, kar je pozabil, a se je spomnil, da bi bilo dobro vzeti s sabo....
LP, GAIA
Taši Delek!
www.astrogaia.net




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0