Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

želim na reiki


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
8 komentarjev na to temo

#1 satja3

satja3
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 31. maj 2008, 13:56

en lep pozdrav vsem skupaj!

Imam eno težavo.
Vedno bolj me mika, da bi se udeležila reiki tečaja, saj se mi zdi, da bi to koristilo mojemu zdravju in življenju nasploh. Vendar, ko se skušam o tem pogovarjati s svojim fantom, vedno naletim na gluha ušesa in ne dobim niti milimetra podpore. Sploh mu ne morem razložiti, da tu ni nikakršne nevarnosti, da me reiki lahko spremeni samo na boljše in da me ne bo "odneslo".Sam ima namreč nekega prijatelja, ki se je po tem, ko se je spustil v duhovnost popolnoma odtujil in se z njim ne more več normalno pogovarjati.

Kako naj mu razložim, da v tem res ni nič slabega? Ima tudi kdo od vas podobno izkušnjo, kako ste vi rešili situacijo?

pa lepo se mejte! xsrcx

S.

#2 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 31. maj 2008, 15:25

Hej x:)x

jaz sem delala reiki tečaj...in me ni nikamor odneslo (oz. še premalo, pod kar mislim, da nisem dovolj odklopila zunanjih dejavnikov x;)x )
Predlagam, da mu razložiš, kaj to res je. Morda bi pomagala kaka knjiga (npr. Celostni reiki, Diane Stein)
ali kak članek.
Predvsem bi bilo dobro, da tvoj fant poskuša razumeti, da ni smiselno soditi vseh ljudi po njegovi enkratni izkušnji s svojim prijateljem,
ki se je odtujil. Mimo tega, da nismo vsi celo življenje nujno povezani drug z drugim in je pač morda prišel čas za to, morda sploh ni bilo to krivo in bi se tudi drugače odtujila...?

Ne razumem sicer, zakaj rabiš njegovo dovoljenje oz. soglasje..razumem, da ti je pomembno, da bi ti stal ob strani, ampak v zrelih odnosih se ljudje spodbujajo v dejavnostih, ki jih osrečujejo.

Če tega (žal) ni, je še vedno smiselno, da narediš to, kar ti čutiš, da te bo osrečilo oz. je dobro zate.
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#3 dayo

dayo
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 234

Objavljeno: 1. junij 2008, 01:04

en lep pozdrav vsem skupaj!

Imam eno težavo.
Vedno bolj me mika, da bi se udeležila reiki tečaja, saj se mi zdi, da bi to koristilo mojemu zdravju in življenju nasploh. Vendar, ko se skušam o tem pogovarjati s svojim fantom, vedno naletim na gluha ušesa in ne dobim niti milimetra podpore. Sploh mu ne morem razložiti, da tu ni nikakršne nevarnosti, da me reiki lahko spremeni samo na boljše in da me ne bo "odneslo".Sam ima namreč nekega prijatelja, ki se je po tem, ko se je spustil v duhovnost popolnoma odtujil in se z njim ne more več normalno pogovarjati.

Kako naj mu razložim, da v tem res ni nič slabega? Ima tudi kdo od vas podobno izkušnjo, kako ste vi rešili situacijo?

pa lepo se mejte! xsrcx

S.

Pa kaj je ta fant tvoj gospodar in ti njegova lastnina, al kaj?!? Pa sej nismo v srednjem veku, da rabiš fantovo soglasje!!?!

#4 vranja

vranja
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 516

Objavljeno: 1. junij 2008, 08:11

:wOOt: fak?! Kaj mora on tud tebi razlagat kakšne so prednosti ogleda fuzbalske tekme vaške lige in koliko to pripomore k njegovi osebni rasti in te prosi, če lahko potem spije osem piv s frendi, ali le sedem? Kakšen par, ni kaj x;)x
Objavljena slika

#5 Mitra

Mitra
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 035

Objavljeno: 1. junij 2008, 09:19

Spluvali so že vajin odnos, ga jaz ne bom. Ali pa samo malo.
Če je že sedaj tak, potem bejž stran, preden pride bolezen.
Nezdrav odnos, pelje v bolezni, zasvojenosti......
Sej se tega da rešit z delom na sami sebi (meditacije recimo), samo to ni dew.

Na reiki kr pejt, samo ne misli, da je to konec tvojih težav. Tam se lahko šele začnejo. Ko boš ti naredila nekaj pozitivnega, te bo on zabiv, pohodiv, Bog ve kaj še....

Kr pojdi, naredi ga, samo potem če boš pridna, se pripravi na posledice, ko tvoja veza gre v cvet.
Jebi ga, tako je, če negdo nekoga ni vreden.
Izlušči vse pozitivne stvari stran, zamisli si, kaj prevladuje.
Zaljubljenost ali gospodovalnost.



Veliko sreče.
Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!

#6 bbs

bbs
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 87

Objavljeno: 6. junij 2008, 15:22

tako je s tem

v kolikot sta oba partnerja duhovno usmerjena, potem funkcionirata in ostaneta skupaj

če je le eden duhovno odprt,drugi pa ne, gresta narazen v večini primerov.

mimogrede, preberi si samozdravljenje s karmično diagnostiko.

#7 swamisan

swamisan
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 259

Objavljeno: 8. november 2010, 23:15

Če te ne razume, če te ne sprejema takšno kot si, potem ne bosta dogo skupaj ali pa boš zelo trpela ...

Večina ljudi misli, da če pričneš REIKI, greš v drugo vero, postaneš muslimaski terorist ... ali kaj drugega nesprejemljivega.

To je posledica katoliškega izpiranja možganov in nekaj stoletnih groženj z grmado.

In vsi imamo na nek način podobne izkušnje.

Na srečo živimo v času, ko ne rabimo vprašat župnika za dovoljenje, ko odhajamo na svojo pot.

#8 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 15. november 2010, 06:13

Na srečo živimo v času, ko ne rabimo vprašat župnika za dovoljenje, ko odhajamo na svojo pot.


:palec:
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#9 Vilinčica

Vilinčica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 435

Objavljeno: 15. november 2010, 14:49

Hmmm jaz doma nisem smela povedat ker je naš fotr poln predsodkov :o|o: pa mu pač nisem... mami ve da sem šla delat 1. in 2. in je bila vesela zame. Nekako sem se navadila, da ljudem, ki imajo neke svoje čudne/zgrešene/popačene predstave o teh zadevah, o njih pač ne govorim xnckrivx Tisti, ki so mi blizu pa vedo vse.

Saj reiki najprej delaš zase, ker se ti tako odločiš, potem to (če želiš) deliš še z drugimi xsrcx
"In spe nascendi." (Živim v upanju)

Latinski izrek



Objavljena slika




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0