Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


08/08/08


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
25 komentarjev na to temo

#1 Gost_Lotus'_*

Gost_Lotus'_*
  • Gost

Objavljeno: 5. avgust 2008, 14:15



:palec: xsrcx

#2 Mitra

Mitra
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 035

Objavljeno: 5. avgust 2008, 17:41

To se pravi. Če sem prav razumela.
V petek se bo možno prelevit, odvreči stare navade in razvade, zaživeti na novo....

Z eno besedo (dvema) Nov začetek.
Če le želimo x?x x?x x?x
Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!

#3 Gost_Lotus'_*

Gost_Lotus'_*
  • Gost

Objavljeno: 6. avgust 2008, 13:33

To se pravi. Če sem prav razumela.
V petek se bo možno prelevit, odvreči stare navade in razvade, zaživeti na novo....

Z eno besedo (dvema) Nov začetek.
Če le želimo x?x x?x x?x



Seveda zmeri je use stvar izbire. V petek bodo na območju zemlje povečane energije na zemljo se bo spustila kristusova zavest
in zato bo tudi hitreje prišlo do manifestacij.Priporoča se da si vzamemo malo več časa zase in za poglobljeno meditacijo. xsrcx

#4 Teyonas

Teyonas
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 53

Objavljeno: 6. avgust 2008, 13:51

Ma to se govori že zadnjih 10 let vsakič ko je kak tak datum pa ni še nikol nič blo :) to je bolj reklamna kampanja da nekdo malo več zasluži bolj kot karkoli druzga. Pol ko pa pride pa nič ni in hočjo umetno nekaj ustvarit, al pa rečejo več sreče prihodnjič :P

#5 Mitra

Mitra
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 035

Objavljeno: 6. avgust 2008, 13:54

To mislim da velja za takšne ljudi, ki nič ne dajo na sebe ali premalo.
Če se res poglobiš v meditacijo in imaš res željo nekaj naredit, potem stvar deluje.

Preberi si odlomek iz knjige Hulistična radiostezija od našega Nosoroga.
Tam spoznaš (lahko) kaj molitev ali meditacija zares naredi če ti je to v prioriteti.
Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!

#6 Teyonas

Teyonas
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 53

Objavljeno: 6. avgust 2008, 14:14

to nima veze z meditacijo da se bo na zemljo spustila kristusova zavest ...
ti loh meditiraš vsak dan pa kaj saj delaš to itak zase in ne pričakuješ da boš s tem rešil svet.
ljudje vedno iščejo en razlog ali osebo in nikol ne prevzamejo odgovornosti nase. zakaj pa se nebi enkrat za spremembo naša zavest spustila ne zmeljo ne kristusova? sej kon koncev smo za vse mi odgovrini ne kristus in ne vem kdo vse in tut noben drug ne ne more pomagat kot sami sebi. to je pač dejtvo samo ljudje si ene pravljice izmišljujemo zaradi takih in drugačnih namenov in potem nastane to kar je.

#7 Gost_Lotus'_*

Gost_Lotus'_*
  • Gost

Objavljeno: 6. avgust 2008, 14:23

Ma to se govori že zadnjih 10 let vsakič ko je kak tak datum pa ni še nikol nič blo :) to je bolj reklamna kampanja da nekdo malo več zasluži bolj kot karkoli druzga. Pol ko pa pride pa nič ni in hočjo umetno nekaj ustvarit, al pa rečejo več sreče prihodnjič :P


Te stvari niso v domeni uma ampak srca. Ta doživetja so intimna in stvar usakega posameznika.Ne pa senzacionali dogodek za prve strani časopisov. xsrcx

#8 Mitra

Mitra
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 035

Objavljeno: 6. avgust 2008, 14:39

Saj se ne portebuje (večina sigurno ja) razloga da se bodo spremenili zaradi lažjega oz omogočenega prehoda Jezusa in močnejših energij.
Sigurno je nek upliv energij (nevidnih) ampak močnih ki prihajajo iz univerzuma.

Če nekateri samo čakajo na ta trenutek, so se zmotili da bodo želi uspeh čez noč.
Moje osebno menje je, da se dolgoletni sadovi lažje pokažejo ob pomči še dodatne moči univerzuma.

Da bi pa ljudje kdaj spustili svojo dušo na zemljo, pa močno dvomim. Saj se večina še zaveda ne, da jo nosijo v srcu.
Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!

#9 Teyonas

Teyonas
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 53

Objavljeno: 7. avgust 2008, 00:03

jah vse sorte energije so itak v vesolju tko al tko tut jz sem siguren da naše vesolje ni edino in itak vemo da vse vpliva eno na drugo in je v bistvu neskončno teh stvari ki se sekajo med seboj in je pač enkat mal več energije enkat mal manj.samo večina tehle astrologov in ne vem kdo še vsi pač izkoristijo kake vabljive datume za kdo ve kake vse kampanje in knjige da potem pač zaslužijo na tem, tudi če se v bistvu popolnoma nič ne zgodi potem so oni pač že pokasirali od tega dovolj :)
zato pa pravim da naj ljudje mal začnejo že enkrat s svojo glavo razmišljat ne pa nasedat vsem foram kor ovčke, ker dokler bo 90% tazga kot je zdej ne bomo prišli nikamor. pač ne morš verjet vsega kar ti hočejo ubit v glavo in kar folk klobasa okol in je treba mal pri sebi premislit najprej in preverit stvari. oz. najt en svoj odgovor nanje tut če je 100% drugačen od tega kar vsi drugi govorijo še ni rečeno da nimaš prav.

#10 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. avgust 2008, 09:06

Ma to se govori že zadnjih 10 let vsakič ko je kak tak datum pa ni še nikol nič blo

jp, 06/06/06 itd. ...

no gotovo je, ce drugega ne, numerolosko to posebno, a menim, da bl sam to. x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#11 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 7. avgust 2008, 10:40

Jaz pa mislim, da je to delno povezano z globokimi, osnovnimi vibracijami,ki jih ima posamezno število, ki pa presegajo standardne numerološke razlage...gre se za bolj široke, kozmične vibracije, menim.
Osebno pa imam numerološko št. 8 in se mi je velikokrat dogajalo veliko posebnih stvari 8.8., kot sem opazila kasneje,
meditacije so totalno drugačne itd itd...simbolika, univerzalna simbolika je mnogo širša od numeroloških.
Osmica je tudi sama po sebi kompleksna, zaprta in istočasno tekoča/večna in če se sprostiš v teh energijah, ki so, se da veliko naredit.

Kot je nekdo rekel zgoraj: če si pripravljen, se take stvari lažje zgodijo oz. jih bolj opaziš. Številka sama ne pomeni nič, kot tudi noben astrološki moment sam po sebi ne pomeni kaj dosti, če pa si pripravljen in sodeluješ in delaš na sebi pa so to odlična pomagala za ozaveščanje nekaterih stvari, in je to samo indikator dobrega momenta za to ali ono.

Gre se tudi za določeno energijsko podporo, ki jo dobiš ob momentih, ko veliko ljudi dela v isti smeri in so te energije zgoščene in nekako bolj občutne. Ni bistveno ali je to zaradi avtosugestije, sugestije drugih ali dejanskega občutenja sprememb, dejstvo je, da so, in če jih znaš izkoristit, je pač to plus.

Jaz sem v feelingu za določeno spremembo in mislim, da se ji bom posvetila jutri, kar bi že itak bilo, sem pa zdaj opazila, da bo še en tak lep datum in mislim, da mi lahko samo podpre aktivnost, aktivacijo spremembe...ne pa tudi, da lahko kaj naredi namesto mene x;)x
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#12 NVK

NVK
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 509

Objavljeno: 7. avgust 2008, 11:11

Nov začetek.
Če le želimo icon1_question.gif icon1_question.gif icon1_question.gif


Srečni tisti, ki si tega ne želijo. Mam občutek, da jih je malo.
Let it be a bee.

#13 Gost_Lotus'_*

Gost_Lotus'_*
  • Gost

Objavljeno: 7. avgust 2008, 14:42

08/08/08 global meditation time
MEDITATION INFO FOR EVERYONE

I have just heard via a facebook group I belong to that there will be a global meditation on 08/08/08 at 8am or 8pm your time....

:palec: xsrcx

#14 Gost_Lotus'_*

Gost_Lotus'_*
  • Gost

Objavljeno: 8. avgust 2008, 10:53

jp, 06/06/06 itd. ...

no gotovo je, ce drugega ne, numerolosko to posebno, a menim, da bl sam to. x:)x



Kej pa če je use res? x:o)x

#15 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. avgust 2008, 11:09

(sm glih hotla jo najdt)

a smo se? x:px

vrata so se kej odpirala in taksno? x;)x

je pa res, da se nekaj temni..... x:Ox x;)x

prej se mi je zdel, da cutm potres, potem pa je minil in seveda gotovo ni bil.

ostalo vse pod kontrolo. xDDx x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#16 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 8. avgust 2008, 11:17

prej se mi je zdel, da cutm potres, potem pa je minil in seveda gotovo ni bil.

ostalo vse pod kontrolo. xDDx x;)x


xsmx
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#17 Teyonas

Teyonas
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 53

Objavljeno: 8. avgust 2008, 17:14

jah očitno je bla kristusova zavest precel ledena glede na to kok je toče padlo. u glavnem, like I said, BUČE PRODAJAJO :)
tehle par let je tako vse v marketing in zavajanje ljudi usmerjeno da je treba bit malj bol pameten in premišljen glede tehle stvari.
še posebej duhovnih ki so zdaj en "trend" in se na vsakem vogalu najde kdo ki hoče mal zaslužit.

To temo je popravil/a Teyonas: 8. avgust 2008, 17:16


#18 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 11. avgust 2008, 10:10

Je pa bilo kar precej porok na tale datum.
Med drugim sta se na ta datum pred 38 leti poročila tudi moja starša. Pa ne bi rekla, da je kaj oring posebnega njun zakon. Aja - mogoče zato, ker se je pisalo l. 1970. x:Dx Po drugi strani se je prijateljica poročila lani na 7.7. in bila že kar nekajkrat na tem, da se loči. (a pred tem že koruze skoraj za srebrno poroko)

Po moje je lep datum bil tole, nič kaj posebnega, ena orng nategancija za napizdovanja lačne ljudi. Sploh, če zavito v celofan sladkih viskoletečih besed o zavesti in z dodatkom o dušah silnih, ki se spuščajo na nas občane(ki smo obupali nad lažmi take ali ovake stranke)

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#19 Gost_Jeti_*

Gost_Jeti_*
  • Gost

Objavljeno: 11. avgust 2008, 10:22

kaj naj rečem xcivx ... moja nesrečna šteilka :V: ... je 8 ... sešteto, odšteto, zmoženo, deljeno ... kar češ :vragec: ... se dostikrat zalotim in ravnam po izidu :OoO:

#20 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 11. avgust 2008, 14:03

Hm, zanimivo. Meni tudi osmica ne leži glih, tudi štirica nekak ne. Da bi pa glih katero od teh dveh bilo moje nesrečno število, pa še nisem opazila.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#21 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 11. avgust 2008, 22:03

Comet Chiron close-up + eclipse across minorities

#22 Desire

Desire
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 415

Objavljeno: 12. avgust 2008, 05:29

http://www.universal...re.aspx?sid=131

http://au.youtube.co...h?v=AMOMgQCRAqM

xwizardx xrosex
One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller










#23 Gost_Lotus'_*

Gost_Lotus'_*
  • Gost

Objavljeno: 12. avgust 2008, 11:19

waw! hvala ti :2src: xsrcx

#24 Desire

Desire
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 415

Objavljeno: 12. avgust 2008, 13:19

waw! hvala ti :2src: xsrcx


Tenk you x;)x xsrcx .
One's destination is never a place, but a new way of seeing things- Henry Miller










#25 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 16. avgust 2008, 21:59

888 IHCoYC Chiron approach + eclipse. Po domachu 888 je Jesus. Kiron se + krixa z eklipso ko je najblixje. Napovedali smo Gruzijo, Bangladesh, Irsko in Espana. Flota ze xe v zalivu. Putin je Gog. Zachelo se WW3.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0