Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Venera v ovnu


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
58 komentarjev na to temo

#26 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 17. september 2008, 17:48

Mars mam v strelcu, venera je pa na 13 stopinj (13'26'')

Luno mam v raku, ASC mam pa v strelcu na 3eh stopinjah - lahko, da je še mal škorpijona zravn, ker znam bit ful ljubosumen, pa glede seksualnosti - se mi zdi, da mam te potrebe kr izražene... Rabm to, da se iskri x:Dx


Kaj že? xscratchx x:Dx
Sj se boš naveliču..boš vidu.. x:Dx

Aja.

Si kr fajn ognjeno bitje..mars v strlelcu x:px , asc v strelcu x:px , pa venera v ovnu x:px x:Dx
sonce pa v ribah(sem šla čekirat tvoj profil) in luna v raku.

Fajnfajn:) :palec:

venera je pa na ovnovi stopinji.... :wOOt: x:Dx

joj.hudooo...

pravi si oven... x:px pardon.. jagnje.. x:Dx

A si tud kaj površen?
ker jaz sem full...ampak ne povsod..
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#27 megi*

megi*
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 112

Objavljeno: 17. september 2008, 18:10

najprej ena opazak - vse ženske, ki smo se tukaj pofočakle z luno v ovnu, trdimo, da se sploh en zaljubimo hitro... zanimivo.

moja venera je na sterlčevi stopnji, sem pa tud po asc strelka, ravno tako tudi po luni - na 3. stopinji.

Moj mars pa kot že omenjeno v ovnu, na peti, levji stopnji... poln ognja v glavnem.

Ampak imam marsa in venero v tretji hiši, tko da je tudi pri seksu velika povezava s komunikacijo - o tem lahko debatiram na široko, 'med tem' pa tudi x:Dx

Kje imate ostali veero - v kateri hiši?

#28 loonanai

loonanai
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 399

Objavljeno: 17. september 2008, 18:22

najprej ena opazak - vse ženske, ki smo se tukaj pofočakle z luno v ovnu, trdimo, da se sploh en zaljubimo hitro... zanimivo.

moja venera je na sterlčevi stopnji, sem pa tud po asc strelka, ravno tako tudi po luni - na 3. stopinji.

Moj mars pa kot že omenjeno v ovnu, na peti, levji stopnji... poln ognja v glavnem.

Ampak imam marsa in venero v tretji hiši, tko da je tudi pri seksu velika povezava s komunikacijo - o tem lahko debatiram na široko, 'med tem' pa tudi x:Dx

Kje imate ostali veero - v kateri hiši?


Sem šla brat tole venero v ovnu - imam dve okoli sebe (moja mati in moja ful dobra kolegica). In moram rečt, da stvari, ki so napisane ne držijo za nobeno...



.........


Moja venera pa je v levu in v 8. hiši in mislim, da boljše venere ne bi mogla imet x:Dx :vragec:
sleepwalking past hope

#29 Phaeton

Phaeton
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 108

Objavljeno: 17. september 2008, 18:30

Kaj že? xscratchx x:Dx
Sj se boš naveliču..boš vidu.. x:Dx

Aja.

Si kr fajn ognjeno bitje..mars v strlelcu x:px , asc v strelcu x:px , pa venera v ovnu x:px x:Dx
sonce pa v ribah(sem šla čekirat tvoj profil) in luna v raku.

Fajnfajn:) :palec:

venera je pa na ovnovi stopinji.... :wOOt: x:Dx

joj.hudooo...

pravi si oven... x:px pardon.. jagnje.. x:Dx

A si tud kaj površen?
ker jaz sem full...ampak ne povsod..


Aja še to, da mam venero na ovnovi stopnji. :palec:
Pa še Mars konjuknckija uran mam, pa sonce kvadrat mars. Seka vn x:Dx
Glede sonca pa tut, je že čist na meji. Sej mam zlo pudarjeno ovnovo energijo, tut sam se zlo hitr poistovetm z ovnom. Se mi zdi kot, da nism riba. Nevem.

Površen pa tko, da sm na maturi padu iz matematke. Smeh. Sej smo pol zrihtal, sam res, bi me človk kr tepu x:Dx

Venero mam pa v 4. hiši.

Edin pr odnosih nism površen x:Dx
Če je v New Yorku ura 3.00 in za nekoga v Lisboni 21.00 je tisti trenutek oboje samo čas, ostalo pa personalna percepcija časa. Enako je z resnico.

#30 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 17. september 2008, 18:31

oj Lisbona, dobr d priznas. :vragec: x;)x xDDx

sam a nisi ti riba sploh? (al sem jaz kaj zameshala xscratchx)
ker vidt si pa oven (ali ti nisem clo po eni fotki ga pritisnila, k navzgor hodis? xDDx)

Js jih poznam par z Luno v Ovnu, pa ne bi rekla da so zaljubljive sorte (oz. nc bl k kksne druge lune)

no js mam v ovnu sam jupiter (ki je pa hkrati tud edini ogenj v mojem chartu, sm cist vodna xDDx).
venero mam pa v biku, v 6. hisi (sicer je pa tud 7. v biku)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#31 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 18. september 2008, 09:59

najprej ena opazak - vse ženske, ki smo se tukaj pofočakle z luno v ovnu, trdimo, da se sploh en zaljubimo hitro... zanimivo.


Kje imate ostali veero - v kateri hiši?


jaz nimam lune v ovnu, edino venera je v ovnu.. x;)x
zaljubim se pa tudi ne hitro.no, kakor kdaj ...ampak ponavadi ne.
je začetno navdušenje-entuzijazem, strast in podobne zadeve..ampak ljubezen pride kasneje...če pride.. x:Dx

moja venera je pa v 2.hiši, kjer je doma .. x;)x

oj Lisbona, dobr d priznas. :vragec: x;)x xDDx

sam a nisi ti riba sploh? (al sem jaz kaj zameshala xscratchx)
ker vidt si pa oven (ali ti nisem clo po eni fotki ga pritisnila, k navzgor hodis? xDDx)

Js jih poznam par z Luno v Ovnu, pa ne bi rekla da so zaljubljive sorte (oz. nc bl k kksne druge lune)

no js mam v ovnu sam jupiter (ki je pa hkrati tud edini ogenj v mojem chartu, sm cist vodna xDDx).
venero mam pa v biku, v 6. hisi (sicer je pa tud 7. v biku)


jz vedno priznam. x;)x

doma so me učili, da kdor prizna, mu je pol oproščeno. x:Dx

moj znani izgovor je; samo človek sem.se zgodi.


Drugače pa ja..sem riba(sonce in merkur v ribah).
Vizualno pa res bolj ovnovsko delujem.Svetu se kažem kot ovnica.Mars je v 1.hiši, blizu ASC.
jp..ona fotka ...si me takoj označila za ovnico... x;)x
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#32 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. september 2008, 10:22

ja jaz tud priznam (ce je kej za priznat oz. ce tko tud sama vidm - k vcas pa ne al pa sele pol x:)x)

ja, sej se mi je zdel, da si riba, sam nas je dost rib takih, da drugo mocneje deluje (ker je pac med etericnejsimi znaki pa je dost logicn to, da mocnejsi prevladujejo).

k sem rekla, da si vidt riba, sm mislila, cutt, opazt, tle na forumu...
potem pa tud vidt, ja (k sem fotkico vidla).. tko da in vizualno in energetsko kot te tle dozivljam si mi ovnovska res zelo. x:)x
saj je fajn kombinacija, da ti mal ribo zaktivira oz. mal energije ti da. xokx

aha in se mars na asc v 1.
ja, v bistvu so planeti na kotih pogosto najbl vidni.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#33 Phaeton

Phaeton
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 108

Objavljeno: 18. september 2008, 12:47

ja valda, da prizna če je pa tok ovna v njej x8Dx
Če je v New Yorku ura 3.00 in za nekoga v Lisboni 21.00 je tisti trenutek oboje samo čas, ostalo pa personalna percepcija časa. Enako je z resnico.

#34 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. september 2008, 14:37

zakaj pa pol jaz priznam?? xDDx x;)x xcivx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#35 Phaeton

Phaeton
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 108

Objavljeno: 18. september 2008, 15:41

ker si poštena x;)x
Če je v New Yorku ura 3.00 in za nekoga v Lisboni 21.00 je tisti trenutek oboje samo čas, ostalo pa personalna percepcija časa. Enako je z resnico.

#36 Andromeda

Andromeda
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 238

Objavljeno: 18. september 2008, 20:37

hmmm...

jz bi pa mojo venero v ovnu opisala nekak takole:

ko si tipa zacahnem, ni vrag da ga ne dobim. vztrajam. ampak koketirat pa ne znam, spljoh! nekak mi rata ;) ampak ko vidim, da pokaže zanimanje zame, me ponavadi vse skupi mine. igra izgubi čar ;)

pa res je, tudi jaz imam svojega "princa na belem konju". pa čeprav samo še v glavi, hihi
"The meeting of two people is like the meeting of two chemical substances. If anything happens, both are changed."
- C. G. Jung

#37 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 18. september 2008, 20:48

ja jaz tud priznam (ce je kej za priznat oz. ce tko tud sama vidm - k vcas pa ne al pa sele pol x:)x)

ja, sej se mi je zdel, da si riba, sam nas je dost rib takih, da drugo mocneje deluje (ker je pac med etericnejsimi znaki pa je dost logicn to, da mocnejsi prevladujejo).

k sem rekla, da si vidt riba, sm mislila, cutt, opazt, tle na forumu...
potem pa tud vidt, ja (k sem fotkico vidla).. tko da in vizualno in energetsko kot te tle dozivljam si mi ovnovska res zelo. x:)x
saj je fajn kombinacija, da ti mal ribo zaktivira oz. mal energije ti da. xokx

aha in se mars na asc v 1.
ja, v bistvu so planeti na kotih pogosto najbl vidni.



jz ful površno stavke tvorim. občasno.se vidi, da oven ven seka.
in potem v prejšnem postu izjavim; jaz vedno priznam. x:Dx mislim..halo.. x?x
priznam, kadar sem res kriva ali pa , ko je res tako kot tisti nekdo sklepa.. x;)x drugača pa ne.znam biti trmasta in to tko trmasta, da mi škodi...je moj šef izjavil. x:Dx

ja..tale mars/oven me kr fajn v akcijo "natera".
aktivna na celi črti... x;)x






ker si poštena x;)x


x:Dx

hmmm...

jz bi pa mojo venero v ovnu opisala nekak takole:

ko si tipa zacahnem, ni vrag da ga ne dobim. vztrajam. ampak koketirat pa ne znam, spljoh! nekak mi rata ;) ampak ko vidim, da pokaže zanimanje zame, me ponavadi vse skupi mine. igra izgubi čar ;)
pa res je, tudi jaz imam svojega "princa na belem konju". pa čeprav samo še v glavi, hihi


Jaz pa nisem tako zelo vztrajna.Se mi ne ljubi.Kaj pa vem...
Meni je pa ravno to všeč, če pokaže zanimanje zame...
In potem se šele igra začne..lepo počasi... x:o)x se nikamor ne mudi...
Prijateljstvo mi je tako zelo pri srcu.veliko bolj kot ljubezen sama....
Vsaj zdaj v teh letih...včasih je bilo drugače...

ehh.
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#38 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 20. september 2008, 15:59

Jaz imam sicer venero v raku (7. hiša, 26°), ampak imam marsa v ovnu (3. hiša, 5°) in se dostikrat počutim bolj ovnovka kot raklja x;)x !
Tudi ljudje me dostikrat doživljajo kot ovnovko. Strast pa itak čist po ovnovsko- raje jaz osvajam, kot da mene kdo lovi x:Ix . In če se že pustim ujeti, takrat mi vlada rak x:Xx ..

#39 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 21. september 2008, 12:59

Mantis :palec: , hvala, da si se potrudila!

Zelo dobro si vse opisala, razen tega, da lahkotno prehajam v ljubezenske zveze (mogoče v mlajših letih :fiju: ), dejansko pa sem v tem pogledu najbolj raklja, ker ko imam nekoga pod kožo, ne obstaja zame nihče drug in, ponavadi, ta čustva trajajo in trajajo... xlove2x

To temo je popravil/a Rožica I: 21. september 2008, 13:00


#40 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 21. september 2008, 14:23

Nisem se potrudila, sam zanimalo me je.
- Me veseli tvoj interes x;)x !

Seveda pa Luna v Biku, od katere je odvisno ogromno, ne daje lahkotnosti, ampak je kar trdno, karkoli se vzpostavi. Tako da si se ti sijajno opisala že v prvo :palec:
- V teh letih pa se bi že morala dobro poznat, kaj xDDx ? Čeprav sem še zmeraj včasih presenečena nad čim, kar pride izpod površja in se še sama sprašujem, od kod :eek: ..... x:)x


To temo je popravil/a Rožica I: 21. september 2008, 14:26


#41 Phaeton

Phaeton
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 108

Objavljeno: 21. september 2008, 17:46

Jz pa če mi je ena zares všeč, sm budala. Najbrž ni stvari, k je neb naredu k se spravm, da bi dosegu tist k sm si zamislu. Folk me že kr mal čudn gleda, sej ta ni normalen - pa sej v bistvu nč tazga ne nardim, sam upam si pokazat. Takrt sm bolečina za okolico, ker moj cilj je moj cilj in pol se vse okrog njega vrti. Dokler se. Se mi zdi IBR ovnovsko tole. x:Dx
Če je v New Yorku ura 3.00 in za nekoga v Lisboni 21.00 je tisti trenutek oboje samo čas, ostalo pa personalna percepcija časa. Enako je z resnico.

#42 Phaeton

Phaeton
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 108

Objavljeno: 21. september 2008, 18:40

Pa tut partnerju ne oproščam, točno vem kje je meja. Oz. lahko požrem marskej, samo ko je pa neki čez mejo pa ni varijante, al pa da oseba ni iskrena - Prej odjebem predn reče oprosti, lahko tut brez besed, tega človeka zame ni več. (tko k Plestenjak poje - Ti si me izdala, vem, da boš jokala, a ne boš lagali mi...) Sej njegova besedila so tipična ovnovska. Al pa da bi mela ženska še kšnga zravn, da ne bi bla sam moja... Ovnov ponos! Sam jz al pa jebeš vse skupi. Se mi zdi ful moški princip. Al pa da bi biv z žensko samo prjatu, tko resno, do zdej mi je sam enkrat uspel, pa še to zato, k mi oseba vizualno ni bla privlačna. x:Dx


Glede stavkov, isto ja... x:Dx

Sm hotu dat pod prejšn post pa mi neki nagaja...
Če je v New Yorku ura 3.00 in za nekoga v Lisboni 21.00 je tisti trenutek oboje samo čas, ostalo pa personalna percepcija časa. Enako je z resnico.

#43 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 21. september 2008, 18:49

Jz pa če mi je ena zares všeč, sm budala. Najbrž ni stvari, k je neb naredu k se spravm, da bi dosegu tist k sm si zamislu. Folk me že kr mal čudn gleda, sej ta ni normalen - pa sej v bistvu nč tazga ne nardim, sam upam si pokazat. Takrt sm bolečina za okolico, ker moj cilj je moj cilj in pol se vse okrog njega vrti. Dokler se. Se mi zdi IBR ovnovsko tole. x:Dx


Ojla:)

Jaz si tudi upam pokazati, da mi je nekdo všeč, da ga obožujem. x:Dx x:px
Ampak vse v mejah dobrega okusa. x;)x
Pretiravam pa ne.Se mi ne ljubi. x:Dx
Začetni korak znam narediti(tu ni problema)...potem pa pustim, da sem zapeljana.na koncu -koncev..sem vendarle ženska.. x;)x

Drugač pa...JA..ti si IBR ovnovski... :xx!:
Ego, ego, ego..
Ni fajn...ampak ti je pol oproščeno, ker priznaš. x;)x


Pa tut partnerju ne oproščam, točno vem kje je meja. Oz. lahko požrem marskej, samo ko je pa neki čez mejo pa ni varijante, al pa da oseba ni iskrena - Prej odjebem predn reče oprosti, lahko tut brez besed, tega človeka zame ni več. (tko k Plestenjak poje - Ti si me izdala, vem, da boš jokala, a ne boš lagali mi...) Sej njegova besedila so tipična ovnovska. Al pa da bi mela ženska še kšnga zravn, da ne bi bla sam moja... Ovnov ponos! Sam jz al pa jebeš vse skupi. Se mi zdi ful moški princip. Al pa da bi biv z žensko samo prjatu, tko resno, do zdej mi je sam enkrat uspel, pa še to zato, k mi oseba vizualno ni bla privlačna. x:Dx


Glede stavkov, isto ja... x:Dx

Sm hotu dat pod prejšn post pa mi neki nagaja...


Jp.Tudi jaz full sovražim , če oseba ni iskrena.To me full odbije.Ono full.
Obožujem pa direktnost in realna tla. :2src:

Prijateljstvo...
Pa jaz mislim na tisto pravo prijateljstvo, ki je oplemeniteno z ljubeznijo...in intimnostjo..ampak ni pa toliko posesivnosti in teh zadev zraven.
To mi je najboljš v teh časih.
Nič pričakovanj.Kar je, pač je. :palec:

Vodnar je tudi full močan v mojem chartu.In hvala Bogu , da je tako.Ker posesivnost nikamor ne pelje.

****

Glede stavkov..površno jih berem in površno jih tvorim.Ponavadi.
Pa kaj še.
Včasih sem full hitro govorila.Zdaj ne več.
Pa športno aktivna sem.Full.Že od nekdaj.Rabim aktivnost, če je ni dovolj, sem sitna.
Hitro odreagiram..ozz prehitro.
Nagli gibi...
Kaj še?
Direktnost je moja specialiteta. x:px
Aja.
Pa hitro se naveličam.

Pa ti?


V glavnem;
EN APLAVZ ZA VENERO V OVNU. x:Dx
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#44 Phaeton

Phaeton
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 108

Objavljeno: 22. september 2008, 01:39

Glede stavkov..površno jih berem in površno jih tvorim.Ponavadi.
Pa kaj še.
Včasih sem full hitro govorila.Zdaj ne več.
Pa športno aktivna sem.Full.Že od nekdaj.Rabim aktivnost, če je ni dovolj, sem sitna.
Hitro odreagiram..ozz prehitro.
Nagli gibi...
Kaj še?
Direktnost je moja specialiteta. x:px
Aja.
Pa hitro se naveličam.

Pa ti?


V glavnem;
EN APLAVZ ZA VENERO V OVNU. x:Dx


Zelo podobn, šport itak. Zinem predn pomislm, če me kšn znervira eksplodiram, ampak za 2 min pol je pa dobr - ihta. Ja naveličam se pa tut hitr. Sam to je pa pomoje tut vodnar.

Bravo mi! :palec: x:Dx
Če je v New Yorku ura 3.00 in za nekoga v Lisboni 21.00 je tisti trenutek oboje samo čas, ostalo pa personalna percepcija časa. Enako je z resnico.

#45 Gost_Mineja_*

Gost_Mineja_*
  • Gost

Objavljeno: 22. december 2008, 08:51

Jaz imam sicer venero v raku (7. hiša, 26°), ampak imam marsa v ovnu (3. hiša, 5°) in se dostikrat počutim bolj ovnovka kot raklja x;)x !
Tudi ljudje me dostikrat doživljajo kot ovnovko. Strast pa itak čist po ovnovsko- raje jaz osvajam, kot da mene kdo lovi x:Ix . In če se že pustim ujeti, takrat mi vlada rak x:Xx ..



Mars je v ovnu doma, zato ..precej ven seka.

#46 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 22. december 2008, 15:32

davitelj? :inocent:

tell me about it... :blackeye:

Moon - Aries - 09°03'25 - 08 direct
True Node - Aries - 00°27'53 - 08 direct
Chiron - Aries - 08
Saturn - Aries - 21°47'59 - 09 direct
Venus - Aries - 15°13'23 - 09 direct

9th House - Aries - 14°21'58

se dobr da sm tut riba (sonce) dovolj.


...Pri meni tudi venera v ovnu.
Ampak je na vodnarjevi stopinji...tako, da nek hud davitelj ravno nisem. x:Dx
...
Ma ja...čist prveveč značilnosti ovna imam....



#47 Gost_Mineja_*

Gost_Mineja_*
  • Gost

Objavljeno: 23. december 2008, 11:16

davitelj? :inocent:

Venus - Aries



Davitelj najbrž včasih, če pretiravajo(pretiravate) z navdušenjem nad kom tako da druga oseba sploh nima prostora zase in "ne more dihat". (se mi zdi)

#48 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 23. december 2008, 22:53

Aha, zna bit. So pa tudi ljudje, ki so taksnega vala navdusenja lahko precej veseli! x:)x
Recimo nekdo, ki je depresiven, nezainteresiran, potrebuje ljubezen, energijo, in jo tudi zna sprejemati.
Ce tko bolj z distance pogledas je precej skorpijonska venera v ovnu nekak... lahk gre do konca, do smrti. Zivi kot da je zadnji trenutek zivljenja. Vcasih. :vio:

#49 Gost_Mineja_*

Gost_Mineja_*
  • Gost

Objavljeno: 25. december 2008, 14:40

Aha, zna bit. So pa tudi ljudje, ki so taksnega vala navdusenja lahko precej veseli! x:)x
Recimo nekdo, ki je depresiven, nezainteresiran, potrebuje ljubezen, energijo, in jo tudi zna sprejemati.
Ce tko bolj z distance pogledas je precej skorpijonska venera v ovnu nekak... lahk gre do konca, do smrti. Zivi kot da je zadnji trenutek zivljenja. Vcasih. :vio:


Ja, ovnovsko navdušenje je poživljajoče. (jst lev-rak-lenuh varianta včasih razmišljam v stilu da bi bilo zanimivo, če bi se to energijo dalo zajezit pa dozirat po malem :inocent: )
Obstaja nek procent možnosti, da to navdušenje prečka neko nevidno mejo, ko drugega več ne vidi.. (še posebno mars v ovnu-kot da bi za nalašč nekaj ušpičili, poskusili do kam se da)
Mogoče jim je ravno prečkanje raznih mej skupno s škorpijoni, zaradi skupnega vladarja marsa (koliko se še to upošteva ne vem,... eni tako, drugi drugače)? S tem da oven preskoči mejo, škorpijon pa jo razgradi, zgloda, zgrize, karkoli...

#50 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 29. december 2008, 08:53

:inocent: hudi teli skorpijoni neki :O:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0