Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Šport 2009


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
186 komentarjev na to temo

#151 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 12. marec 2009, 19:38

Majdićka zmagala, lestvica najboljših pa zgleda takole SLO, NOR,NOR,FIN,FIN,FIN, NOR, FIN,
Ja moraš bit fino nor da se s takim bednim športom ukvarjaš.

x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx kak komentar!!! x:Dx

#152 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 14. marec 2009, 08:21

Dveletna prepoved nastopanja za Heleno Javornik zaradi kršenja protidopinških pravil
http://dnevnik.si/no...odbe/1042251558

Jolanda Čeplak se pripravlja na vrnitev na atletske steze - konec julija,
po dveletni prepovedi nastopanja - zaradi kršenja protidopinških pravil.
http://24ur.com/spor...k-se-vraca.html
http://www.atletska-...i/783/more.html

#153 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 14. marec 2009, 12:39

gledou zdele tek na 30 km. petra majdič... miiisssllmmmm... kapo dol :palec:
fajterka je do amena. rezultat u bistvu sploh ne pove dobr, kakšna štala je bla cela dirka.
učer pa skoke gledou. pomoje so kranjca pa zdej dokončno raspizdil in bo u planici ruknu svetouni rekord. x:px
pa še nekej sm opazu. pomoje da so sodniki precej bolj enotni kukr so učasih bli. tut po 2 točki različno ocenjen skok sploh ni bil redkost, zdej pa ni več odstopanj. saj nisem opazu.
nč... zdej pa še mal ležat in otrdet za tino korošico x:Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#154 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. marec 2009, 13:37

Tina Maze zmagala na svedskem! xokx (ocitno si dobr navijal janko xDDx)
v sestevku 3.! xsuperx

Jp Janko, total jackica Majdicka. :palec:

sej sam se hvalt hodm(o) tele nase, letos res razturijo!
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#155 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 14. marec 2009, 16:15

ja... gledam tele dosežke. tina in petra. toliko zmag. pa razmišljam. sej je res, da so dobre in to, nč ne rečem...

ampak cime je po mojem večji športnik. on se sam enkrat vrže ob tla in ga cela slovenija po rokah nos . x:Dx

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#156 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 14. marec 2009, 17:35

Tina Maze zmagala na svedskem! xokx (ocitno si dobr navijal janko xDDx)
v sestevku 3.! xsuperx

Jp Janko, total jackica Majdicka. :palec:

sej sam se hvalt hodm(o) tele nase, letos res razturijo!



ja. swaka mi čast... dobr sm navijou. x^x
čeprou... tina je sicer sprostila mojo zatrdelost, za katero je tut sama poskrbela. skorej bi reku da je blo kr mal dolgočasno. tko rutinsko je oprawla. s konkurenco seweda.

ja... gledam tele dosežke. tina in petra. toliko zmag. pa razmišljam. sej je res, da so dobre in to, nč ne rečem...

ampak cime je po mojem večji športnik. on se sam enkrat vrže ob tla in ga cela slovenija po rokah nos . x:Dx

xrainbowx

če pa gledaš tut skoke...
pa ti komot zaupam, da bi jih blo zanimiv gledat edin, če bi jih komentirou tale twoj cime. ker stare... sej nočm bit žleht, ampak čist je bedn...
kr se pa kranjca tiče... u planici jih bo use pelou scat. garant. sicer pa upam, da bo po dolgi noči pred dirko tut sam meu kej za poscat x:px
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#157 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 19. marec 2009, 20:26

ja, res... petra spet zmagala. :palec:

sam kurc... če se spomnem kako je dau cime gol z glavo na mednarodnem derbiju koper : marezige, pol vse skupi pou manjš izpade. xcivx

x:px

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#158 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 22. marec 2009, 17:29

Kranjec tretji v Planici
"Robert Kranjec je na današnjih skokih v Planici dosegel tretje mesto, ki si ga deli s Švicarjem Ammannom. Planiški rekord pa letos ni bil presežen."
http://www.finance.s...retji_v_Planici

#159 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 22. marec 2009, 19:33

Kranjec tretji v Planici
"Robert Kranjec je na današnjih skokih v Planici dosegel tretje mesto, ki si ga deli s Švicarjem Ammannom. Planiški rekord pa letos ni bil presežen."
http://www.finance.s...retji_v_Planici


Pravi letalec! Celo sezono nič, ko pa pride Planica, gre pa po najvišja mesta. x:)x

#160 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 22. marec 2009, 19:36

Pravi letalec! Celo sezono nič, ko pa pride Planica, gre pa po najvišja mesta. x:)x


zadnje tekme spremljam in loh ti powem, da je klasa zase. ok. mal pretiravam, ampak definitivno pa je boljši, kot to kažejo rezultati :palec:
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#161 nimbus

nimbus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 548

Objavljeno: 28. marec 2009, 09:13

Petra Majdič, je včeraj na intervjuju na Val 202, spet pokazala svoj pravi zaplankani slovenceljn ksiht. Spet je začela jamrat in tarnat okrog izgubljenega otroštva, mladosti, plučnic, jikic solzic, ki jih je morala požreti zato, da bo v najbolj obskurnem med obskurnimi športi, pred tem je, po obskurnosti, samo afganistansko metanje koze in Curling, nekoč uspela.
In pol so se v redakcijo javljali razni Pikli in bertonclji s polnimi usti sline in tekmovali, kdo bo več sline spustil v Petrino zadnjico.


ZDAJ PA TOLE!

kOT DAVKOPLAČEVALEC, ZAHTEVAM, DA SE RTV SLOVENIJA IN RADIO SLOVENIJA ODPOVESTA NAROČNINI, KAJTI, DA MORAM POSLUŠAT IN GLEDAT TE PICAJZLE SNEŽENE IZ FALLUNA, ORESBYA, MRRYMRRMMURM MUR MURENČKOV, HAKALE KAKALE IN OSTALIH SKANDINAVSKIH VUKOJEBIN IN TO DA TELEVIZIJA IN RADIO TJA V ŽIVO POŠLJEJO TE KOMENTATORSKE LAKAJE SLOVENCELJNSKE, NISO PA V STANJU PRENAŠATI ENE LIGE PRVAKOV V FUZBALU, ENE TEKME EVROLIGE V BASKETU.
tO JE SRAMOTA, BAJS BERGANT, SIN BERGANTA, SIN BERGANTA, VNUKA BERGANTA, PA NAJ GRE NA BERGANT TV KOMENTIRAT

:vragec:

Ni denarja, naročnino povišat, Rajko Dolinšek, Franci pavšer, starejši, pa Franci pavšer mlajši, pa Franci pavšer še nerojeni, grejo pa lahko za 3000 evrov po osebi, v Falun spremljat neko kurčevo Petro, ki ne more zmagat niti v konkurenci 20 Norvežank 30 Fink (pičk) 1 Danke (riti) in ene Poljakinje.

Če bi ta cmizdra, živela v Italiji, zanjo še slišali ne bi, kaj šele da bi novinarje pošiljali da jo spremljajo v živo.


sem poslušu ta val202... mater... ko sem se prvič sreču s hermenevtiko sem si mislu "bemo boga, pa kaj neki kej komplicirajo". zdej mi je pa vse bolj jasn, da je prav ona v jedru vseh nesporazumov. x;)x

xrainbowx
Potovati! Izgubljati dežele! Biti nenehno drug, biti v duši brez korenin, živeti samo za zrenje!
Ne pripadati niti sebi! Iti naproti, slediti odsotnosti tega, da bi imeli cilj, in tesnobe, da bi morali nanj priti.
Tako potovati, je potovanje. A na njem sem, ne da bi mi bilo treba več kakor sanje o prehajanju. Ostanek sta zemlja in nebo.

Fernando Pessoa

#162 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 28. marec 2009, 09:28

dons pa fuzbal x:px

že iščem opravičila za naše fante x:o)x , ker...
boril se bojo.
sreče naujo mel.
sodniki nas bojo itak nategwal...
uglaunem... noben nč kriu, zmagal pa čehi :vragec:
pa fajn bi blo če se zlo motim x:o)x

mogoče bi biu pa cajt, da našim kdo končn powe, da ni favoritou, da se tekma začne z 0:0, da je gol za use isto velik...
in da če ne daš gola, neee moooreš zmagat in da gola ne moreš dat, če na gol niti ne streljaš... pa takle...
samo... to je osnovnošolsko znanje... naši so pa profiji :palec:
NOWA GOL, NOWA GOL... ...
kruhainiger. irc
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#163 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 2. april 2009, 09:36

kaj ga Bosanci rolajo u fuzbalu, mislim, da so skor že naprej, ravno tako so skor že naprej Srbi in verjetno tudi Hrvatje.
Slovenci pa se žal nekak ne moremo dvigniti iz povprečja,vsaj dokler nam ne bo jasno da nismo Italija in da ne moremo igrat na nulo in taktizirat.
Zanimivi rezultati povsod, me pa zanima al so tile Španci res tako fuckin močni al kaj je to?
Zdej mi sam ni jasno kako gre tole kdo se uvrsti na svetovno, vsi prvi in drugi ali tisti drugi igrajo kvalifikacije?


Sem gledal večino tekme in nisem imel občutka, da bi naši želeli neodločen rezultat. Novakovič je bil pravzaprav čisto živčen, ker ni mogu dat gola,.se mi zdi, da si je res ful želel. Pač ekipa mislim, da še ni prava,.je nekaj dobrih igralcev, samo to ni dovolj. Nasploh me niti niso razočarali, če še malo napredujejo bi lahko končno spet dobili dobro reprezentanco.

Bosancev nisem gledal, videl le posnetek z goli, samo kolikor slišim, imajo super napad, obramba malo slabše. Fajn videt, da jim gre. Pa onega komentatorja še kdaj slišat: "ČEEEEEEEEEKKKKKOOOOOOOOOO,. dijamantuuuuuu!!!" x:Dx

Bosna - Belgija

#164 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 2. april 2009, 10:16

Sem gledal večino tekme in nisem imel občutka, da bi naši želeli neodločen rezultat. Novakovič je bil pravzaprav čisto živčen, ker ni mogu dat gola,.se mi zdi, da si je res ful želel. Pač ekipa mislim, da še ni prava,.je nekaj dobrih igralcev, samo to ni dovolj. Nasploh me niti niso razočarali, če še malo napredujejo bi lahko končno spet dobili dobro reprezentanco.

Bosancev nisem gledal, videl le posnetek z goli, samo kolikor slišim, imajo super napad, obramba malo slabše. Fajn videt, da jim gre. Pa onega komentatorja še kdaj slišat: "ČEEEEEEEEEKKKKKOOOOOOOOOO,. dijamantuuuuuu!!!" x:Dx

Bosna - Belgija


se strinjam čist.
samo mal me skrbi, da take šanse za na SP nau več... :o|o:
pa k si mal mlajši... ewo še enga legendarnga komentatorja

sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#165 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 2. april 2009, 16:19

Ne se zdej užalit in zapustit foruma zarad mene,


že da ti je to samo na misu pršlo..., si pa še dost bl prfuknen kukr sm mislu :vragec:
uglaunem... mene res kmal nau več tolk kle, pa to ne bo zarad tebe, tko da... ne rabiš se sekirat x^x x:Dx
in prwa pot bo na brezje dat za mašo, da swet sploh še skup stoji, k ne moreš bit powsod naenkrat :vragec: x:Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#166 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 3. april 2009, 22:52

Drgač pa fanta umetnostno drkanje je na 2 sporedu, komentirata Free in Bertole.

Tam ni važna postavitev igre marveč le mikavni premiki zadnjice v ritmu Bolera, ole
hop hop hop.
:vragec:


Vse kul. Samo kaj ti je treba zgornjih izjav? Čist mimo. A nimaš nič rešpekta do sogovornika? Jaz tebe recimo rad preberem, pa nikol ne žalim, tudi ko maš kake izpade,.v bistvu si med bolj zanimivimi na forumu.
Mene mora recimo človek ful dolgo prepričevat, da dobim idejo o tem, da ga ne bi rešpektiral (pa še takrat take nezanimive ljudi pač pustim pri miru in se ubadam s čim drugim),..ti pa kr iz prve udri po "slovenceljnu". Mah, škoda.

Glede fuzbala: Se kr strinjam pravzaprav, mogoče je res bil Kek preveč bojazljiv...rabli smo zmago in bi mogoče moral res postavit bolj napadalno postavo, tak pač je prišla kazen.
Saj niti ne spremljam preveč, tekmo sem gledal nekak napol. Dobil sem občutek, da se naši borijo in da si res želijo zmage, tudi so se mi zdeli malo boljši na igrišču od S. Ircev.. Glede Keka in taktike pa v bistvu nisem glih pravi za komentar, ker sem preveč površno gledal.

#167 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 6. april 2009, 11:11

Kaj se razburjaš zdej no, sej že veš, da imam tak način komunikacije po forumu, jebemu, zdej enim naj pišem tako druge pa naj diplomatsko ogovarjam, al kako?
Ponavljam, nič osebnega ne leti nate, sej te ne poznam, pišem nick nejmu Objemček, za katerim je lahko, ne vem, moj bratranec, pa za to ne bom vedel,
Torej kadar koga oblajam, ga ne "oblajujem" osebno, temveč samo tekst s katerim se ne strinjam.
Lahko pa pišem tudi tako kot govori Potrč, če ti je ljubše xrolleyesx
Govora je bilo o nogometu in o tvojem in jankotovem mnenju,ki je pač v konkretnem primeru specifično slovenceljnsko.
Prav bi bilo, da večkrat posežete po Prešernu in njegovim besednim dvobojem s sicer velikim poznavalcem svega i svačega Jernejem Kopitarjem.
Potem bi bil svet lepši.


Hja, je pač padlo mal kritike, ne. Sej ni blo nekega razburjanja, sam zapisal sem pač,..glih tolk si me motiviral. Ne vem, očitno sem bil glih razpoložen. x:Dx.

Mah seveda, bodi kakršen pač si,..jes te bom pa bral kolkr mi bo pasalo,..haha. Pustma neumnosti. x:)x

Ontopic: Včeraj sem gledal oddajo na HRT, gost je bil Božidar Maljkovič. Trenutno brez kluba, se posveča raznim stvarem za katere prej ni imel časa. Govora je bilo o Splitu in njihovih naslovih evropskega prvaka, kot najboljšega igralca kar jih je treniral, je imenoval Kukoča. NAjbolj zanimiva mi je bila izjava o NBA košarki. Približno takole je povedal: " NBA je cca. 40 izrednih igralcev, ostali bi lahko bili srečni, da pridejo v kvalitetno ekipo eurolige. Tempo igranja je prevelik (preveč tekem), zato pa žal trpi intenziteta tekem (beri obramba). Raje gledam recimo Cibona-Partizan kot skoraj katerokoli izmed tekem rednega dela NBA. No, nekoliko se stanje popravi v končnici." :palec:

#168 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. april 2009, 11:50

dons pa fuzbal x:px

že iščem opravičila za naše fante x:o)x , ker...
boril se bojo.
sreče naujo mel.
sodniki nas bojo itak nategwal...
uglaunem... noben nč kriu, zmagal pa čehi :vragec:
pa fajn bi blo če se zlo motim x:o)x

mogoče bi biu pa cajt, da našim kdo končn powe, da ni favoritou, da se tekma začne z 0:0, da je gol za use isto velik...
in da če ne daš gola, neee moooreš zmagat in da gola ne moreš dat, če na gol niti ne streljaš... pa takle...
samo... to je osnovnošolsko znanje... naši so pa profiji :palec:

x:Dx

NAjbolj zanimiva mi je bila izjava o NBA košarki. Približno takole je povedal: " NBA je cca. 40 izrednih igralcev, ostali bi lahko bili srečni, da pridejo v kvalitetno ekipo eurolige. Tempo igranja je prevelik (preveč tekem), zato pa žal trpi intenziteta tekem (beri obramba). Raje gledam recimo Cibona-Partizan kot skoraj katerokoli izmed tekem rednega dela NBA. No, nekoliko se stanje popravi v končnici." :palec:

ceprav ze nekaj casa ne spremljam vec kosarke (in tud prej nisem bla nek tezek poznavalc, sem pa najvec pomembnih tekem nasih -pa se kerih yu- gledala, no pa tud igrala sem jo, tko da mi ni cist tuje to podrocje), se skratka povsem strinjam s tem komentarjem in to je btw eden od razlogov, da skor nikol ne spremljam nba.

aja cestitke Petkovsku za srebro! x^x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#169 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 6. april 2009, 12:27

pa jemljejo z rezervo, kadar so slabe volje pač naj prestavijo na naslednji dan branje mojih umotvorin.

x;)x morda bi bla se bl smooth oz. za vse ugodna naslednja varianta rajs: da bi ti, ko bi bil slabe volje, prestavil komentiranje na naslednji dan (in ne mi branja). :vragec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#170 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 6. april 2009, 13:22

xsmx
toda veš koliko genialnih prebliskov bi bilo pri tem izgubljenih.


Maš pa originalne prebliske, vključno z zadnjim. x:Dx :palec:

Dobro se spomniš, seveda je Maljkovič tudi to omenil. Legenda je, nimaš kaj.

#171 Gost_Jeti_*

Gost_Jeti_*
  • Gost

Objavljeno: 8. april 2009, 09:56

na pobrite noge si pozabu x:Dx

kot, da v drugih športih ni dresov "pajkic" x:o)x

sploh pa, a je danes še kakšna športna panoga, ki ne bi bila s čim "zaznamovana" ... če ni dopinga ... se naprimer ... pretakajo ogromne količine denarja za igralce xrolleyesx ... trume navijačev uničujejo, kar jim pride pod roke in hkrati ogrožajo tudi druge ljudi ... ljudje stavijo visoke zneske na športnike, ki se neusmiljeno "klofajo" v ringih... xcivx

#172 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. april 2009, 11:14

V glavnem Porto odigral fantastično tekmo na Starem Trefordi

res. sm clo jaz gledala. x:)x :palec:

(je blo to edino za gledat, pa sem mal not padla, po tem ko sem vidla da je dobra in dinamicna tekma)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#173 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 15. april 2009, 18:40

Gledala prejšni teden Liverpool - Chelsea (mogla, ker je xsrcx pač nor na to). Vesela, ker je slavila Chelsea.
Včeraj pa 4:4 (tudi Liverpool - Chelsea) - :2src: :2src:
Me je kar potegnilo.

Anyway, modri gredo naprej! YES x:px
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#174 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 4. maj 2009, 20:41

Noben še ni nič pokomentiral zaključnega turnirja Eurolige- :eek: No, bila je super košarka, navijal sem za CSKA, ampak nič hudega, da so zgubli v final, ker sem užival v dobri košarki in napeti končnici tekme. Panathinaikos je odigral navdahnjeno, sama tekma pa je bila ful borbena. Prav užitek je to videt za razliko od NBA-ja. Ne rečem, da se tam ne borijo, sam je drug način igre in pa seveda veliko število tekem in to potem čisto drugače izpade. V glavnem, to fiinale je bla reklama za basket in sem res z užitkom gledal celo tekmo. x:)x :palec:

#175 The Dude

The Dude
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 933

Objavljeno: 5. maj 2009, 12:13

Evroliga bi se morala organizirat po vzoru na NBA, toliko moštev razdeljenih na konference, najslabše, kaj jaz vem vsake konference pa se zamenjajo z najboljšimi iz regionalnih tekmovanj.
Zadnjič gledal tekmo med Boston Celticsi in Chikago Bullsi, ljudje moji, tole kar sem videl, je katastrofa napram tisti košarki ki sem jo gledal v osemdesetih in za časa Michaela Jordana, za veliko večino današnjih NBA igralcev je uspeh že to da zadenejo koš.
Skratka atomska košarka se že nekaj časa igra v Evropi.
Edino v fizični pripravljenosti Američani še zmeraj odskačejo.


Hm, kolikor vem se na nekaj takega pri FIBI že pripravljajo. NBA je odlično organizirana, vendar ni vse tako rožnato. Tekem je po moje odločno preveč. Tako ni časa treninge in analize,.temveč se kar naprej potuje in igra- Zaradi tega tempa in ker je tekem preveč, tudi ni taprave borbenosti. Jaz bi bil vesel lige, ki bi bila podobna NBA, vendar namesto 82 tekem v sezoni, da bi jih bilo recimo 50-60 največ.

V NBA je daleč najbolj cenjena fizična moč in atraktivnost, velikokrat že na meji dobrega okusa. x:Dx S tem mislim na doping,.ker ko pogledaš nekatere igralce, je to že smešno,.--recimo Dwight Howard. Na živce mi grejo tudi beki, ki ne znajo šutnit iz razdalje x:Dx. Organizacija napada se je precej spremenila,..se spomnim kako je še MAgic vodil LAL,.zdaj pa gledam Rondoja in Parkerja in podobne. Za mene so pravi beki recimo tipa Billups, Magica pa tudi nisem kr tak omenil, ker mi je bil No.1.

Sicer je pa poden NBA dosegel že pred leti,..po Bullsih kar nekaj časa ni blo za gledat NBA-ja,..zdaj pa se mi zdi, da se je stanje le popravilo. Kobe je začel igrat bolj moštveno,..v bistvu je po igri zelo podoben Jordanu, žival LeBron je zgradil okoli sebe odlično ekipo in so resni kandidati za zmago,..lani pa je predvsem Boston igral odlično obrambo, tak da sem si kar malo oddahnil - vsaj ena ekipa v NBA-ju, ki je igrala obrambo. Letos žal brez KG-ja, pa tudi Pierce ni v formi od lani. Bomo videli.

Ni glih šport iz 2009

intervju z Božom Maljkovićem

http://www.hrt.hr/in...id=37&tx_ttnews[tt_news]=34672&tx_ttnews[backPid]=34&cHash=3cc5fc2bd3


To je ta intervju, ki sem ga že enkrat omenjal. x:)x :palec:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0