Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Jupiter v znamenju vodnarja


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
28 komentarjev na to temo

#1 gregor777

gregor777
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 149

Objavljeno: 11. januar 2009, 11:43

Kaj pomeni, da bo Jupiter skozi celotno leto 2009 v znamenju vodnarja? Kaj to prinaša vodnarjem in drugim znamenjem?

#2 Mitra

Mitra
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 035

Objavljeno: 12. januar 2009, 09:18

Upam da kaj dobrega?????????
Duhovno smo močnejši ko nas je več, saj smo samo tako lahko celota!

#3 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 12. januar 2009, 10:08

Zdaj sem komajda opazila, da ima moja vodnarka sonce v 7.hiši. In takoj recimo rata jasno, zakaj zaljubljena že odkar zlezla iz planic. Srce nosi dobesedno na dlani. In to niso kar takšne lbezni..to se vzdihuje doma, da je joj..
(sploh ker sonce v konjunkciji z venero).
In ker v vodnarju še tudi merkur - ki pa je že v 8. pa tudi v vodnarju ima marsa - je v 6.hiši bi lahko torej zanjo rekli - vodnarska v nulo.
Če ne bi bilo levjega ascendenta, bi spet vzdihovola nad primankljajem ognja. Tako, pa je zdaj ognja čisto dovolj.
Sicer spet ni nobeden planet v ognjenem znamenju.
Luna v devici(po mami kajpak)
Tudi opazila zdaj, da sta sonce in mars v konjunkciji - mi je jasno od kod toliko energije, toliko moči, toliko volje pravzaprav za prepucavati se z mano in atijem, kadar si zabije kaj v glavo.
Mi je tudi pravzaprav jasno - ker nič v biku - da ama nič vztrajnosti.
Pri igricah je napizdila ta starejšo, da ji je odigrala skoraj do konca in potem ona kao zmagala...in ni si dala dopovedat, da zmaga njej ne pripada, ker se zanjo ni nič potrudila..ne..ona je zmagala, ker je tako zorganizirala. Eto. Tudi v organiziaciji in predvsem v organizaciji pa je nenadkriljiva.

Kaj ji bo torej prinesel jupiter na vseh njenih položajih?
Kakšno kilo spet več? Kakšno novo lbezen spet(to me ne zanima, dokler ne vpliva nanjo).
Ker čas vpisovanja na srednjo šolo, upam samo, da bo dobro odločila. Caplja po sestrinih stopinjah..nekaj se tudi okoli pedagoške gimnazije vrtela..no, bomo videli.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#4 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 12. januar 2009, 10:56

Pogledala sem zdaj še za ta starejšo - v vodnarju ima merkurja - v 9.hiši in venero - v10.hiši.
Upam, da se ji bo na faksu odprlo, ker tako kot začela s kolokviji...hm..gruntam, da bi tole financiranje po malem zmanjšali.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#5 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 12. januar 2009, 13:34

Gregor, to je presplosno, da bi zdaj vsi vodnarji cutl in dozivljal zarad enga planeta enake vplive.

naceloma naj bi to sicer blo dobro, vendar, kot prav nataly, lahko pomeni tud, da se recimo zredis.
se preselis. itd.
odvisn, kaksen fact je v tvojem chartu tud jupiter itd.
Jupiter je resda velik (najvecji, zato sploh tolk upostevamo njegov vpliv, sicer je ze kar precej oddaljen za osebno vplivanje), a razen ce ni v natalnem horoskopu mocno potenciran, ne more delovati bolj kot kaj druzga.
V tvojem primeru je to bolj vzajemnost vladanja Urana in Neptuna (neptun ribam, uran vidnarju, zdaj pa imamo to obrnjeno), nasprot pa se saturn (no ni nujno da ta aspekt vpliva nate se, lohk da je ze cez tvoje sonce)...
tko da je bolj smiselno gledat bodisi tole omenjeno konstelacijo, bodisi kej osebnejsega - kaksne aspekte tvorijo, v kerih hisah se pojavijo itd. x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#6 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 12. januar 2009, 15:31

pa saj ni nič takega ta Jupiter. da bi zdaj ne vem kaj človek pričakoval od njega, ker je pač "nosilec sreče in dobrega, velikih prilik". kere trigone vse mi (je) dela(l) in sekstile to leto in prejšnje, ampak nisem nič takega čutila, zgodilo se ni nič. edino, ko je šel čez DSC, takrat sem začela vezo. pa tega se spomnim, da sem se zredila, ko je šel čez ASC. no, morda meni osebno deluje v konjunkcijah, sicer ne. tudi to je možno.

#7 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 13. januar 2009, 08:03

pa tega se spomnim, da sem se zredila, ko je šel čez ASC. no, morda meni osebno deluje v konjunkcijah, sicer ne. tudi to je možno.



:palec: Ja, v večini primerov, prinese VEČ, seveda je odvisno v kateri hiši je in kako je aspektiran v natalu.

#8 Gost_VilaSonca_*

Gost_VilaSonca_*
  • Gost

Objavljeno: 13. januar 2009, 11:27

:palec: Ja, v večini primerov, prinese VEČ, seveda je odvisno v kateri hiši je in kako je aspektiran v natalu.

saj ga mam natalno tudi na ASC, tako da ni čudno, da sem se zredila takrat. x:Dx in še vladar 1. hiše je, hehe.

#9 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 13. januar 2009, 11:28

u, to pa je, Bobnar! xokx
Pih!
kaksno srecko kup kdaj, ko bo kak ugoden aspekt se z venero in/ali luno. x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#10 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 13. januar 2009, 13:12

saj ga mam natalno tudi na ASC, tako da ni čudno, da sem se zredila takrat. x:Dx in še vladar 1. hiše je, hehe.


:palec: Opravičeno, ni kej, hahahaa, vzrok je ta prav. x;)x

bo lepa bera letos "sem se odločil" x:o)x
sonce v 5.h vodnar, jupiter bo celo leto okol, pa še n. luna je tu.
v solaru pa v 7., konj. s soncem in merkurom.
natalno v 9., lepo lepo, vse po načrtih, sem dal v 6.prestavo tamle zdaj.



:palec: Uff, to pa nekej bo, če nauš na srečko dobu, boš pa kej druzga v vezi z ljubeznijo, sigurno vsaj ljubezen. x;)x

#11 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 13. januar 2009, 13:48

Kako pa se kaj obnaša tranzitni Jupiter, v 2. hiški, če je že natalni v Vodnarju (sicer retrogradni)?
x;)x

#12 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 14. januar 2009, 09:52

Če sem prav razumela imaš jupitrov povratek?

Pri meni bil lani v 2.hiši. Nič spešeli ni dogajalo. Nič zadela na loteriji bistvenega, nič zapravila tudi ne. Malo pa sem ratala bolj pobožnjaške sorte - ne dobesedno, ampak začela težiti folku okoli okoljevarstvene problematike.Uvedla recikliranje v službi in take..čudaške zadeve. je pa res, da se seveda tole dogajalo v kozorogu in ni čudno pol.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#13 luckica

luckica
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 142

Objavljeno: 14. januar 2009, 11:02

Jupiter je zdaj v konjunkciji z mojim marsom, v natančni opoziciji z MC, kvadrat luna, pluton... to bo akcija xDDx
Življenje je to, kar se zgodi, medtem ko načrtuješ druge stvari.

#14 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 14. januar 2009, 14:16

Če sem prav razumela imaš jupitrov povratek?

-----------------
Da, upam da je to to x:)x !

Drugače pa je Jupiter moj zaveznik, saj sem v letu, ko sem ga gostila v svojem znamenju, dobila nalepše darilo v življenju- sina xsrcx ; napravila izpite, ki jih prej nisem mogla spacat skupaj cele 2 leti :o|o: , ter še nekaj manjših, a lepih presenečenj. Sem pa nekako vseeno vzela Jupitra le kot zaveznika :palec: ob lastnem delovanju.
Kot stranski produkt Jupitrove naklonjenosti- pa sem v dar dobila še kg xrolleyesx .

Skratka, kaj mi bo tokrat prinesel Jupiter :8): ?! Glede na natalno pozicijo v 2.hiši, sem precej odločena, da bo kaka konkretna finančna injekcija xDDx !

#15 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 14. januar 2009, 14:39

Kaj pa vem..saj druga hiša ni vedno denar. Privoščim ti pa seveda. Ker pa tole v vodnarju hm..hm..mogoče boš obdarjena s kakšnimi frendi še zraven..

vzamem nazaj. Ne vem od kod mi frendi padli na pamet :eek: :eek: mogoče si boš dovolila pač več umske svobode evo..to je že boljše. Pazi, pač da ne padeš v sekto kakšno :vio: x:o)x (hec malo)

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#16 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 14. januar 2009, 15:04

..mogoče boš obdarjena s kakšnimi frendi še zraven..

vzamem nazaj.
-----------------------------------------
Pa ravno sem v fazi osamitve in naravost uživam v tem x:)x


mogoče si boš dovolila pač več umske svobode
------------------------------------------
Sliši se zanimivo...


Pazi, pač da ne padeš v sekto kakšno :vio: x:o)x (hec malo)
------------------------------------------
[b]Nisem preveč za sodelovanje v kakšnem gibanju oz. svakojaki lideri mi ne sedejo najbolj
. x:Dx


To temo je popravil/a Rožica I: 14. januar 2009, 15:05


#17 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 15. januar 2009, 08:27

-----------------
Kot stranski produkt Jupitrove naklonjenosti- pa sem v dar dobila še kg xrolleyesx .

Skratka, kaj mi bo tokrat prinesel Jupiter :8): ?! Glede na natalno pozicijo v 2.hiši, sem precej odločena, da bo kaka konkretna finančna injekcija xDDx !

:palec: Precej boljš zadovoljna sama s seboj, možno tudi, da ti kaj kapne v denarnico. Na vsak način pa bo deloval precej podobno kot pred 12 leti. Če želiš še kakšnega otroka, potem v akcijo. x;)x Nekaj kilogramov pa skoraj vedno odloži. x;)x Še vedno boljše to, kot pa kaka drugačna rast celic.



#18 dubhe

dubhe
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 15. januar 2009, 09:05

Nasplošno nič ne vpliva, dokler ne pride v stik s planetom ali pomembno točko. Glej, kje imaš sonce v natalu in kdaj bo šel jupiter čez. V vsakem slučaju prinese srečo za določeno obdobje, kje, kako pa kot sem rekla, poglej v svojo karto.

#19 Rožica I

Rožica I
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 720

Objavljeno: 15. januar 2009, 11:45

Precej boljš zadovoljna sama s seboj, možno tudi, da ti kaj kapne v denarnico. Na vsak način pa bo deloval precej podobno kot pred 12 leti. Če želiš še kakšnega otroka, potem v akcijo. Nekaj kilogramov pa skoraj vedno odloži. Še vedno boljše to, kot pa kaka drugačna rast celic.
---------------------------------
O, pozdravljena Lunca :palec: !

Sem zelo vesela vašega komentarja- mi vse, kar ste napisali, tako zelo pašeeee x:)x , razen kg, ki jih bom tokrat, za spremembo, jaz odložla x;)x .

To temo je popravil/a Rožica I: 15. januar 2009, 11:46


#20 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 15. januar 2009, 13:05

Precej boljš zadovoljna sama s seboj, možno tudi, da ti kaj kapne v denarnico. Na vsak način pa bo deloval precej podobno kot pred 12 leti. Če želiš še kakšnega otroka, potem v akcijo. Nekaj kilogramov pa skoraj vedno odloži. Še vedno boljše to, kot pa kaka drugačna rast celic.
---------------------------------
O, pozdravljena Lunca :palec: !

Sem zelo vesela vašega komentarja- mi vse, kar ste napisali, tako zelo pašeeee x:)x , razen kg, ki jih bom tokrat, za spremembo, jaz odložla x;)x .


:palec: Super, če ti uspe, prosim za recept, meni ni uspelo. x;)x

#21 gregor777

gregor777
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 149

Objavljeno: 15. januar 2009, 20:23

Gregor, to je presplosno, da bi zdaj vsi vodnarji cutl in dozivljal zarad enga planeta enake vplive.

naceloma naj bi to sicer blo dobro, vendar, kot prav nataly, lahko pomeni tud, da se recimo zredis.
se preselis. itd.
odvisn, kaksen fact je v tvojem chartu tud jupiter itd.
Jupiter je resda velik (najvecji, zato sploh tolk upostevamo njegov vpliv, sicer je ze kar precej oddaljen za osebno vplivanje), a razen ce ni v natalnem horoskopu mocno potenciran, ne more delovati bolj kot kaj druzga.
V tvojem primeru je to bolj vzajemnost vladanja Urana in Neptuna (neptun ribam, uran vidnarju, zdaj pa imamo to obrnjeno), nasprot pa se saturn (no ni nujno da ta aspekt vpliva nate se, lohk da je ze cez tvoje sonce)...
tko da je bolj smiselno gledat bodisi tole omenjeno konstelacijo, bodisi kej osebnejsega - kaksne aspekte tvorijo, v kerih hisah se pojavijo itd. x:)x




ja hvala za odgovor, mas prav....

Gregor, to je presplosno, da bi zdaj vsi vodnarji cutl in dozivljal zarad enga planeta enake vplive.

naceloma naj bi to sicer blo dobro, vendar, kot prav nataly, lahko pomeni tud, da se recimo zredis.
se preselis. itd.
odvisn, kaksen fact je v tvojem chartu tud jupiter itd.
Jupiter je resda velik (najvecji, zato sploh tolk upostevamo njegov vpliv, sicer je ze kar precej oddaljen za osebno vplivanje), a razen ce ni v natalnem horoskopu mocno potenciran, ne more delovati bolj kot kaj druzga.
V tvojem primeru je to bolj vzajemnost vladanja Urana in Neptuna (neptun ribam, uran vidnarju, zdaj pa imamo to obrnjeno), nasprot pa se saturn (no ni nujno da ta aspekt vpliva nate se, lohk da je ze cez tvoje sonce)...
tko da je bolj smiselno gledat bodisi tole omenjeno konstelacijo, bodisi kej osebnejsega - kaksne aspekte tvorijo, v kerih hisah se pojavijo itd. x:)x



zdravo Lunca! Meni bo jupiter morda glih te dni stopil v osmo hiša, katero pa mam itak celo v vodnarju....
kaj ti mislis, da to pomeni v mojem primeru, lahko ti se celo karto posljem, ker vem da je to spet preveš splošno...lp!

#22 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 16. januar 2009, 09:58

zdravo Lunca! Meni bo jupiter morda glih te dni stopil v osmo hiša, katero pa mam itak celo v vodnarju....
kaj ti mislis, da to pomeni v mojem primeru, lahko ti se celo karto posljem, ker vem da je to spet preveš splošno...lp!


:palec: Maš prav, precej je odvisno, kakšni so natalni aspekti jupitra v karti. Tako na uč, naj bi prinesel nekaj nadradnje v partnerstvu, to so dobri in več sekstualnih odnosov, dobitkov od drugih, zaščite pri operacijah, posegih, z jupitrom v osmi hiši je možna tudi poroka. x;)x To je vse presplošno, seveda. Ti poglej, če ta ta jupiter v vodnarju tvori kakšne lepe aspekte na druge pomembne točke ali planete in če je v natalu tak aspekt tudi prisoten, je skoraj za prmej, da se stvari realizirajo na tistih področjih. Pomisli, kaj približno se je dogajalo pred cca 12 leti, energetsko se čuti precej podobno, čeprav si bil toliko mlajši, da na določenih področjih jupiter ni imel vpliva. x;)x

#23 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 22. januar 2009, 15:44

sej ni problem v planetu..problem je v tebi..če boš sam čakala, da se kaj zgodi, se boš načakala ;)
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#24 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 22. januar 2009, 15:51

ej lahka imaš nevem kakšne lepe aspekte, če sam čičaš in čakaš, ne bo nč ;)
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#25 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 23. januar 2009, 06:21

sej vem da moram se zbrcat xrolleyesx :xx!:
kick kick.... :xx!:


:palec: Jupiter rad uživa, zato tudi prinese skozi obilje lenobo, kilograme. Seveda je vse odvisno od natalnega položaja.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0