Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

horoskopi


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
8 komentarjev na to temo

#1 will

will
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 19. februar 2009, 18:06

dober dan

bil sem že pri nekaj astrologih in sedaj po nasvetu prijateljice kontaktiral tudi vas. Tisto kar me v resnici zanima je ;
kako to da mi vsak astrolog glede na moje podatke ;datum in ura rojstva pove nekaj drugega glede mojih osebnih značilnosti,
in sedaj mi sploh nič več ni jasno.puščam vam svoje podatke če se vam zdi vprašanje smiselno;

11.11.1971 v ljubljani ob 19.30

hvala

lep pozdrav Will

#2 tantric

tantric
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 139

Objavljeno: 19. februar 2009, 18:48

Zato ker so vsi, oziroma skoraj vsi, bleferji. Pravih mojstrov prakticno ni. No tu in tam se kaksen najde.
Om hrim aim hrim Om Sarasvatyai namah

#3 tantric

tantric
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 139

Objavljeno: 19. februar 2009, 19:16

upam pa, da ti bo kdo tu znal pomagat :palec:


Sam si lahko najbolje pomaga. Razisce naj svoje samskare (pretekli vtisi) in vasane (zelje) in mu bo vse jasno. Ne bo potreboval nobenega horoskoparja.
Om hrim aim hrim Om Sarasvatyai namah

#4 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. februar 2009, 19:24

oj, tantric, to so brezplodne teme oz debate (in ze milijardo njih po forumu), mystica ima prav - nikomur vec se ne da 'dokazovati' in rpepricevati.
verjemi, kar zelis.

Will, kaj pa vem zakaj je do tega prislo... morda so gledal skozi razlicne prizme, se lotil te z razčicnimi metodami... tega ne morem vedet.
osnovne znacilnosti bi morale bit podobne, cetudi ne bodo vsi enako povedal, se pravi odvisno je tud od interpretacije, besednega zaklada (poleg znanja seveda)...
Morda te je obdeloval, kdor te pac je, na hitrico, mroda v kakem speshl vprasanju...
ali pa si rekel povejte mi splosno, pa ce si je un vzel 5 minut casa, je povedal, kar mu je prvo prislo na misel.
recimo se je osredotocil sam na Sonce (to je to, kar si po horoskopu), spregledal pa kaj zelo pomembnega ali pa ne uposteval, kar pa recimo nekdo drug pa ful uposteva in s tem starta, ko razlaga chart.
To ti lohk razlagam skoz in skoz, pa se se kej novega najde....

No da bi pa cist drugac prislo vsakic, potem pa je nekaj 'narobe', kot receno, vsak bi moral dobit dost enak izracun (no tud tle prihaja lohk do razlik, saj tud astrologi sami uporabljamo razlicne sisteme), kar pomeni tud dost podoben opis oz. analiza (tudi ce je pri hisah 'vse narobe', se ogromn lohk sklene iz planetov samih in aspektov, ki jih tvorijo med sabo).
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#5 dubhe

dubhe
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 20. februar 2009, 22:00

Tega brezplačnega interpetiranja je vedno manj, celo na tujih forumih ne vidiš več. Ni problem kaj pokomentirat z ljudmi, ki se z astrologijo tako ali drugače ukvarjajo. Da bi se šel kdo lotit cele interpretacije, pa nikar ne upaj preveč.

#6 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 1. marec 2009, 15:29

Zanimivo, kako folk postavi vprašanje in - izgine :eek: :o|o:
Niti najmanjšega feedbacka na odgovore. xcivx

Čemu bi se potemtakem nekdo ukvarjal z interpretacijo?

Tantric- s besedo horoskoparji si žaljiv, tudi zato, ker v isti sapi ponujaš po tvojem mnenju
edino 'pravo' metodo za raziskovanje osebnostnih potez, ecc.

x:)x

#7 alan09

alan09
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 16. april 2009, 10:00

Kako to da mi vsak astrolog pove nekaj drugega glede mojih osebnih značilnosti?

Vili,
to bo najbrž zato, ker astrologija ni nobena znanost, pač pa en velik blef, ki se ga poslužuje malo morje luzerjev, kot pomoč za lajšanje bolečin, ki jih prinaša spoznanje, da so nesposobni bebci.

Vili, nehaj se ukvarjat s svojimi značilnostimi in se raje loti kakega dela. Toplo priporočam.





CITAT:
bil sem že pri nekaj astrologih in sedaj po nasvetu prijateljice kontaktiral tudi vas. Tisto kar me v resnici zanima je ;
kako to da mi vsak astrolog glede na moje podatke ;datum in ura rojstva pove nekaj drugega glede mojih osebnih značilnosti,
in sedaj mi sploh nič več ni jasno.puščam vam svoje podatke če se vam zdi vprašanje smiselno;

11.11.1971 v ljubljani ob 19.30

hvala

lep pozdrav Will





#8 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 16. april 2009, 13:23

Kako to da mi vsak astrolog pove nekaj drugega glede mojih osebnih značilnosti?

Vili,
to bo najbrž zato, ker astrologija ni nobena znanost, pač pa en velik blef, ki se ga poslužuje malo morje luzerjev, kot pomoč za lajšanje bolečin, ki jih prinaša spoznanje, da so nesposobni bebci.

Vili, nehaj se ukvarjat s svojimi značilnostimi in se raje loti kakega dela. Toplo priporočam.
[/indent][/indent]


Dobrodošel Alan, Nesposobni Bebec :palec:

Lepo, da si se včlanil na na naš forum, in da je
tvoj prvi post kar v naš podforum Astrologija.
Malce nenavadno se izražaš, ampak te poskušamo razumeti.
Želimo ti uspešnega lajšanja neznosnih
duševnih bolečin in ignorance.

Tvoji somišljeniki in frendi iz Morja Luzerjev in Bleferjev
:2src:

#9 mis.debra

mis.debra
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 23

Objavljeno: 26. april 2009, 16:41

dober dan

bil sem že pri nekaj astrologih in sedaj po nasvetu prijateljice kontaktiral tudi vas. Tisto kar me v resnici zanima je ;
kako to da mi vsak astrolog glede na moje podatke ;datum in ura rojstva pove nekaj drugega glede mojih osebnih značilnosti,
in sedaj mi sploh nič več ni jasno.puščam vam svoje podatke če se vam zdi vprašanje smiselno;

11.11.1971 v ljubljani ob 19.30

hvala

lep pozdrav Will



Živjo, Will!

Upam, da nisem prepozna – bolj malo gledam ta forum in sem šele sedaj zasledila tvoje vprašanje.

Ne študiram sicer zahodne astrologije, pač pa jyotish (indijsko astrologijo) in ti lahko na ta način odgovorim.

Če podatki rojstva držijo, si zelo inteligenten – vladar ascendenta v 6. hiši v jutiju z vladarjem 5. hiše in povezava med 3. in 5. hišo. Dvojček ascendent govori o tem, da imaš ful idej, res ogromno idej, ampak jih ne realiziraš do konca – se pravi, da začneš, potem pa ne dokončaš stvari – tvoja naloga je, da se to naučiš.

Nimaš veliko sreče v življenju – še največ je imaš v poslu. Največ denarja bi ti prinesla služba v povezavi z državo – recimo vse službe, ki so vezane na proračun, ministrstva, občine … Možno je, da to tudi delaš. Oz. tudi nekaj v povezavi z računalniki ali matematiko.

Mislim, da imaš največ smole v partnerstvu – oz. mogoče si se temu sploh odpovedal. Partnerje doživljaš kot diktatorje, kot tiste, ki ti ukazujejo in pričakujejo, da jih poslušaš brez premisleka – ampak moram reci, da so oni bolj tvoje ogledalo – ti si tak do njih, čeprav podzavestno oz. nekaj v tebi privlači take partnerje. Mislim, da ti spolnost pomeni zelo veliko in da tu nimaš težav, imaš jih pa s partnerstvi.

Tvoj odnos z očetom je bil zelo kompleksen – do njega imaš karmične dolgove. Tudi zato mislim, da sta imela slab odnos – ves čas si mu dajal, dajal, pa nikoli ni bil zadovoljen. Odnos z mamo je boljši.

Če je čas rojstva točen, boš imel sedaj (od 23. aprila do konca julija) bolj težko obdobje. Po 1. avgustu pa bo bolje. Pred tem (od 23.1.2008 do 23.4.2009 ali še prej 29.12.2000 do 1.9.2002) pa mislim, da si gotovo spoznal partnerico (oz. bil v novi zvezi).

Upam, da je zaenkrat dovolj,
Debra
x:)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0