Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Lyoness - CashbackCard


  • Prijavi se, če želiš komentirati
11 komentarjev na to temo

#1 jresen

jresen
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 4. maj 2009, 19:26

Lyoness je neodvisna, mednarodna nakupovalna skupnost, povezana z eno samo mednarodno in medbranžno kartico, s katero Lyoness stranke uveljavljajo svojo prednost: »Denar nazaj pri vsakem nakupu«.

Me zanima če je kdo že slišal za to skupnost in če koga zadeva bolj podrobno zanima?! Sam sem v tej skunosti, se ukvarjam s tem in naj povem, da je to najbolj pošten sistem do sedaj, ki omogoča vsem potrošnikom, da privarčujejo pri vsakem nakupu oz. porabi.

Sistem že več let deluje po mnogih evropskih državah, razširil naj bi se po vsem svetu tudi v ZDA.


Dajte malo pokomentirat pa če koga zanima, če bi meu to kartico naj mi piše na jresen1@gmail.com!!

p.s. kdor misli provocirat, da je to piramidni sistem in totalen nateg naj se sploh ne dreza ob ta post, enostavno naj ga spregleda in uživa v lepem vremenu! =) lp, jresen!!

#2 martin32v

martin32v
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 11. oktober 2009, 20:38

če koga kaj zanima naj mi piše. LP

#3 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 13. oktober 2009, 19:07

res je potrjujem vplačal sem en evro, takoj naslednji dan so mi nakazali 1114,7 evra, potem sem naslednji teden vplačal evro in pol in sem dobil že 20.000 evrov.
presenečen sem bil nad takim donosom in sem poslal mail občudovanja in hvale Lyonessi, ki me je za prijazno besedo nagradila še z Burger kingom in 500 evri bonov za Peeeek in Klofenburg.
res je ljudje, vse je res sam navalite.

kaj kva, pustite me nočem met ta jopič me preveč zateguje.
Na pomooooooč
jaz sem Napoleon , v Waterlooju vam bom mater jeb..l


Jaz ima tudi pozitivne iskušnje s to rečjo. Odkar sem nabavil to kartico imam polno malho cekinov.

Lp


#4 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 14. oktober 2009, 13:47

Lyonessi, ki me je za prijazno besedo nagradila še z Burger kingom in 500 evri bonov za Peeeek in Klofenburg.

Še več, jaz sem lahko v McDonaldsu naročil Burger king special, vse skupaj pa so mi zavili v Torinski prt za domov.

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#5 passiveincome

passiveincome
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 16

Objavljeno: 28. junij 2010, 09:21

Na strani www.zasluzek.biz sem opazil, da obstaja še ena boljša zadeva kot Lyoness

#6 rratajc

rratajc
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 5. julij 2010, 15:33

Glede lyoness kartice imam osebno izkušnje in zadeva zelo dobro laufa. Če koga zanimajo podrobnosti naj pokliče 031 539 637 Marko, ali zastavi vprašanje na tem forumu.

#7 Chypychyps

Chypychyps
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 109

Objavljeno: 24. julij 2010, 09:05

Na trg bo počasi prišla stvar, ki bo šla še vsaj 2 koraka dalje in bo omogočala vse funkcije, ki jih sedaj uporablja Lyoness. Je prav tako mednarodna in vključuje tudi banke. Predvidoma bo v redni uporabi z vsaj 50% penetracijo nekako v 2-3letih. Načeloma pa sama stvar ni zastavljena napačno samo preveč igra na prvo žogo. Drugače pa nič slabega...

#8 sp2015

sp2015
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 1

Objavljeno: 31. julij 2010, 23:21

Zdravo,

tole me spominja na debate o Forexu pred 2 leti, ko so ga nekateri kovali v zvezde, drugi pa opozarjali pred prevaro. Zal so imeli DRUGI prav.

Sedaj spet mnozicno opozajajo pred novo prevaro. Ce zelite vedeti, kaksna bo prihodnost Lyoness-a - poglejte v preteklost, kako so se koncali podobni sistemi na slovenskem - Eternity, Darwin, Dynamiss Card - vse to so bile kartice ugodnosti, imeli so trgovce, storitvena podjetja, 50.000 hotelov, ure, ... In vsi so neslavno koncali.

Kako bo koncal Lyoness bo pokazal cas.

Dejstvo pa je, da se tovrstni sitemi sesujejo sami vase:
1.
Spodnji nivoji oseb zapustijo piramido, ker sluzijo manj kot 50 EUR in ne pokrijejo stroskov prevoza, telefona, vstopnic, izobrazevalnega gradiva, ... Predstavljajo 95% vseh v sistemu.

2.
Organizatorji piramide obljubljajo naivnim osebam drugacno - boljse zivljenje in ko se to ne zgodi, sledi veliko razocaranje. Osebe se pocutijo prevarane in pricnejo siriti slab glas. To pa povzroci, da zelo tezko pridobis novega sodelovca, ki pa je nujno potreben za siritev posla. In ker se zavrnitve mnozijo -odnehas.


Posledicno vodjam (organizatorjem piramide) ostaja vse manj denarja in zacnejo se prepiri, kraja ljudi in sistem se sesuje sam vase.

Stevilni so pravilno napovedali sesutje Forexa in videli bomo, ce nas spet pravilno svarijo pred novo prevaro.

Lep pozdrav

#9 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 21. september 2010, 15:48

res je potrjujem vplačal sem en evro, takoj naslednji dan so mi nakazali 1114,7 evra, potem sem naslednji teden vplačal evro in pol in sem dobil že 20.000 evrov.
presenečen sem bil nad takim donosom in sem poslal mail občudovanja in hvale Lyonessi, ki me je za prijazno besedo nagradila še z Burger kingom in 500 evri bonov za Peeeek in Klofenburg.
res je ljudje, vse je res sam navalite.


Jaz ima tudi pozitivne iskušnje s to rečjo. Odkar sem nabavil to kartico imam polno malho cekinov.


Še več, jaz sem lahko v McDonaldsu naročil Burger king special, vse skupaj pa so mi zavili v Torinski prt za domov.

xsmx


tle nekaj urejam po forumu pa sem tole slučajno opazla
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#10 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 24. september 2010, 12:54

Jaz imam pa osla, ki serje cekine (no, ojrote), pa nič ga ni treba futrat, živi od zraka in ljubezni ( ga mam ful rada, ker res izdatno serje). Ne rabim kešbek kartice.
PS. Ni naprodaj.

#11 seeder

seeder
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 9. oktober 2011, 05:06

Lyoness gre po tisti poti,ki jo je že v startu napovedoval...
Trgovcev in zadovoljnih potrošnikov je vedno več.Danes je idealen čas,da izveste kaj vam nudi kot potrošniku ali osebi,ki želi kaj več.

Pišite mi na matijajug@yahoo.com

#12 capt. spaulding

capt. spaulding
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 898

Objavljeno: 9. oktober 2011, 14:20

Lyoness gre po tisti poti,ki jo je že v startu napovedoval...
Trgovcev in zadovoljnih potrošnikov je vedno več.Danes je idealen čas,da izveste kaj vam nudi kot potrošniku ali osebi,ki želi kaj več.

Pišite mi na matijajug@yahoo.com


Kje že xnckrivx
«Mes chers frères, n'oubliez jamais, quand vous entendrez vanter le progrès des lumières, que la plus belle des ruses du diable est de vous persuader qu'il n'existe pas!»




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0