Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

gdo nas obvaruje ob hoji po žerjavici


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * - 1 x ocenjeno
154 komentarjev na to temo

Anketa: Kdo upravlja ognju ? (7 Skupaj glasov:)

Izberi...

  1. KREATOR VSEGA (5 glasov [71.43%])

    Odstotek glasov: 71.43%

  2. NADZORNIK ŠOLE NA ZEMLJI (2 glasov [28.57%])

    Odstotek glasov: 28.57%

Glasuj Gosti žal ne morete sodelovati v anketi

#101 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 17. junij 2009, 06:33

x:)x zemeljska...gori in smodimo vse živo, dim se dviga v oblake in zadržuje sončne žarke in svinjarija spet pada nazaj na čelade...in spet raste drevo in spet kurimo in skačemo v vznesenosti ognja po žerjavici in nam je en čas prov kulll...mogoče že kej razumeš... xDDx :palec:

Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#102 dean61

dean61
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 24

Objavljeno: 18. junij 2009, 07:35

Se mi da ste tukaj prisotni malo preveč trave pokadili.

#103 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 18. junij 2009, 21:09

:flower: xsmx
bemti mako je začel deliti izkušnje tudi z drugimi ingrosso bi rekli Italijani

zavesten človek sem....jebi ga x:Dx kaj daš...to dobiš

#104 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 23. junij 2009, 18:31

http://www.jazsemgong.com/

Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#105 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 28. junij 2009, 17:42

The Fire Yogi of Tanjore
The Fire Yogi - part3
http://www.dailymoti...ogi-pt-3_travel

The Fire Yogi - part4
http://www.dailymoti...ogi-pt-4_travel

The Fire Yogi - part2
http://www.dailymoti...ogi-pt-2_travel

The Fire Yogi - part1
http://www.dailymoti...ogi-pt-1_travel

#106 išiguro

išiguro
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 26

Objavljeno: 28. junij 2009, 20:38

Dragi Sin, Tantra ne igrajte se z ognjem Božjim, lahko se opečete.Srečal sem Gospoda Primoža, ki je moral na urgenco, ko je hodil po žerjavici v Podčetrtku, en Gospod iz Kranja jo je zakuril.

Povedal je, da so imeli celodnevno pripravo, okoli 22.00 h so pa začeli hoditi in prijatelj, ki je bil z Primožem, ga je odpeljal k Zdravnikom.

Previdno dragi moj Sin, ne se igrati z Ognjem. Ogenj služi za dobre stvari, ko je nadzorovan.

Previdnost vam polagam v Srce, Bratje in Sestre v Duhu.
Pot srca, nas pripelje na cilj.

išiguro

#107 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 21. julij 2009, 04:34

žerjavica ne hvala Več.

dobri ste in tako ostanite.

Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#108 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 21. julij 2009, 19:44

"Je sivolasi gospod v zgodnjih šestdesetih letih, ki ima na sencah in čelu
že petnajst let neprekinjeno nalepljene zlate nalepke, ki ga očiščujejo in odganjajo črno magijo. ..."
http://www.indirekt....a_kronika/72095

"... hudič sigurno obstaja, saj nenazadnje o njem govorijo tudi vse velike religije in tudi dejansko stanje na tem svetu nas o tem opozarja (vojne, genocidi, razne kužne bolezni,…) – jasno je, da »hudič« ne počiva in da (nekje in nekako) deluje z vso močjo...
... Do sedaj smo ljudje lahko le nemočno opazovali delo »hudiča« (povzročanje trpljenja) in iskali šivanko v kupu sena, sedaj pa smo našli in novo odkritje nam ponuja odgovore, ki jih zdrav razum ne more ovreči in ki nam dokazuje, da »hudič« ni neko bitje, ampak da deluje kot nek popoln (grozljiv) mehanizem, ki ima svoje zakonitosti in ki, vedno in povsod, deluje sistemsko na vsakega posameznika in, posledično, širše na vso družbo. Upam, da prihaja to novo odkritje, ki nam prinaša ODREŠITEV, še dovolj zgodaj oziroma še ob pravem času za ta naš svet, ki ima pred sabo veliko nalogo - svet trpljenja in laži mora spremeniti v svet, v katerem bo vredno živeti. To pa bo mogoče samo tako, da se bo moral družbeni sistem postaviti na nove temelje in prav to možnost nam ponuja to novo odkritje – bomo sprejeli ta izziv ?"
http://www.katedrala...ticle_171.shtml

G-ALFA tehnologija = slovenska, evropska religija - novo krščanstvo, ki po Slavku Gorencu
sodi v evropsko ustavo:
"Nasilje, izprijenost besede in dejanja, izvor bolezni telesa in psihe povzroča Superinteligenca G-BETA, ki deluje v 7.dimenziji. Na vse BIOsisteme deluje fizikalno in telepatsko. Ona nadzoruje tudi BETA smrtne žarke, ki povzročajo škodljivo statično in dinamično BIOkibernetsko transformacijo, ko v BETA žarke postavimo predmet škodljive oblike, stebriček, ki jih je na žalost po Ljubljani vse polno, hišo s piramidno streho (BTC) … ali ko žarek prečkamo z nakitom, uhani, z BETA obeski, kozmodiskom, stožcem, 4 kotno piramido, križem z ostrimi robovi, kroglo, atlantidskim prstanom…povzročamo visoko škodljivo dinamično BIOkibernetsko transformacijo. Gre za močne impulze škodljivih BIOenergij, ki se razlijejo iz BETA žarkov. Ti povzročajo vse samomore, prometne in druge nesreče, jemanje mamil, alkoholizen, frigidnost in impotenco, BSE, AIDS, mutacijo virusov in bakterij, ter mikroorganizmov itd. Osnovni problem tega fenomena je ta, da povzroča stres, psihične motnje, povzroča neustrezne poslovne odločitve, stečaje, nasilje v družinah, spolne odklone in drugo. Seveda pa povzroča ta, do leta 1993 neznan in nemerljiv fenomen tudi TERORIZEM, BIOterorizem, nasilje, kriminal in vojne. Skrajno neposlovno in neumno bi bilo, da ne bi izkoristili neverjetne možnosti, ki jih nudijo cerkveni objekti. Z upoštevanjem slovenskega odkritja BIOtehnologije G-ALFA dobiva religija, govorim o pravi slovenski, evropski religiji novega tisočletja, ki sem jo imenoval kar NOVO KRŠČANSTVO, povsem drugo konotacijo. To seveda spada tudi v evropsko ustavo. Zelo sem začuden, da tega slovenska cerkev in vlada RS nočeta izkoristiti. Gre za posel neverjetnega obsega in velikosti in predstavljajo gozdovi in druga problematika v zvezi z vračanjem premoženja čisti drobiž. Primer: Gre za tolikšna sredstva in možnosti, da lahko Istro in Dalmacijo mimogrede kupimo v eni do dveh generacijah, seveda s pametno vladno in cerkveno politiko. BIOtehnologija G-ALFA, ki rešuje vse naše in svetovne probleme je torej tu in bi bilo zelo modro, da jo optimalno izkoristimo. ..."
http://www2.24ur.com...mp;start_page=1



Glede tega gospoda on ni odkril nič novega, stvari so dokaj takšne , da se odzivamo na različne treslaje,vibracije, magnetizme in energije in resje da določeni ljudje kontrolirajo marsikaj. saj že s poslušanjem različne tipe glasbe nam spremeni razpoloženje.
ne strinjam se pa z njim glede te nove vere,ki nima čisto nič z realnostjo.izgleda da on sam ne ve kaj točno dela.

#109 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 26. februar 2010, 22:04

a vas že kaj pečeeee ?

Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#110 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 26. februar 2010, 22:19

a vas že kaj pečeeee ?


ja. od mraza :vragec:
rajš napiš, kje se kej kuri...
jest bi pa šou spet kdaj...
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#111 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 26. februar 2010, 22:59

Pričate o ognju, noben pa ni omenil Boga ognja---AGNI-ja..... x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#112 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 26. februar 2010, 23:01

Pričate o ognju, noben pa ni omenil Boga ognja---AGNI-ja..... x:Dx


sej tut ircate usi, pa noben ne omeni boga irca-jankota x^x x:Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#113 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 26. februar 2010, 23:08

sej tut ircate usi, pa noben ne omeni boga irca-jankota x^x x:Dx


Pa taki zanič verniki. Jaz imam pa raje boginje ircanja, lepše zgledajo na tistih svetih podobicah. x:px x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#114 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 27. februar 2010, 11:25

Jaz sem daroval Agniju mantre.

LP xDDx


#115 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 27. februar 2010, 11:48

Jaz sem daroval Agniju mantre.

LP xDDx


In potem ti je ta uslužbenček oz. bhakta dal password in si lahko prišel do velikega šefa (Krišne)..... x:px x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#116 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 28. februar 2010, 10:53

Z Agnijem res ni šale. Pred dvema dnevoma je sosedu zgorel vikend. Pozno zvečer, tema, skoraj polna luna, nikjer nikogar, ko zaslišimo eno čudno pokanje (k sreči nimamo televizije in ponavadi sedimo na zapečku, kjer imamo našega Agnija lepo spravljenega, in klepetamo al pa kaj beremo - zato smo sploh kaj slišali). Gremo v zgornje nadstropje in vidimo - za gozdičkom gori sosedova hiša! Pokličem gasilce, pokličem še v vas prostovoljnega gasilca, potem pa sam precej nemočno opazujem plamene, ki požirajo hišo - takle mamo. Pogorela skoraj polovica hiške; ker takrat ni bilo nikogar v njej, je bila samo materialna škoda. Lastnik hiške je starejši možakar, en tak skromen, prijazen, spoštljiv, odprt človek, ma rad naravo...
Mogoče bi pa moral darovat Agniju mantre, se moram tud jest mal zamislit... Ko si takole nemočen pred silami narave, te res prime, da bi bilo treba nekaj darovat in pomirit duhove tam zgoraj.

#117 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 28. februar 2010, 16:45

Še nekaj filozofsko poučnega o ognju, kar tako by the way.

FILOZOFI OGNJA
V srednjem veku so tako imenovali hermetike in alkemiste in tudi rožne križarje. Ti zadnji so kot nasledniki teurgov videli v ognju simbol božanstva. Za njih je bil ne samo vir materialnih atomov, ampak tudi sila, ki je vsebovala duhovne in psihične moči. Zunanje razdeljen v sestavne člene, je ogenj trodelni princip; ezoterično pa je sedmeren, kakor vsi ostali elementi. Človek se sestoji iz duha, duše in telesa, ki jih lahko vidimo iz nekega četvernega gledišča. Tako je tudi z ognjem. Po pisanju Roberta Fluda (Robertus de Fluctibus), ki je bil slaven rožni križar, vsebuje ogenj: prvič - vidni plamen (njegovo telo), drugič - nevidni astralni ogenj (dušo) in tretjič - njegovega duha. Štiri gledišča so (a) toplota (življenje), (B) luč (duša), © elektriciteta (kozmična ali molekularna sila) in (d) povezujoči glavni sestavni deli višjega duha, oziroma osnovni vzrok njegovega obstoja in razodetja. Za hermetike in rožne križarje obstoja nazor, da je plamen, ki je izginil iz fizičnega sveta, samo prešel iz vidnega sveta v nevidnega, iz zaznavnega v nezaznavnega. x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#118 kiki.om

kiki.om
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 8. maj 2010, 22:07

Eh, sama hoja sploh ni problematična in ni niti potrebno bit v nekih hudih stanjih, le sproščen in brez blokad, kako zelo bi te naj opeklo.

Bi pa rad videl tistega, ki bi si upal na žerjavici stat pri miru,..ni treba dolgo. Recimo minuto. x:Dx



No o stanju na žerjavici, pa ni tako neverjetno. Poznam skupino ljudi, ki je na ognju vsaj pol ure vskič, ko je ta možnost.
Sama sem stala na žerjavici pol ure, ker enostavno nisem mogla dol, ko pa sem to čez po pol ure naredila sem takoj tekla nazaj.

Vendar pa je tako samo na plesu po ognju društa Bindu, kjer ogenj vodi Bodin in ga naredi na tak način, da je to mogoče. Vredno je poskusiti, ker je to največja radost, kar sem jih v življenju doživela.

Xo

To temo je popravil/a kiki.om: 8. maj 2010, 22:09


#119 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 9. maj 2010, 12:28

Tvoj nacin reklamiranja drustva Bindu lahko cloveka prej kot ne odvraca kot pa obratno.
Veliko uspeha. :palec:

#120 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 10. maj 2010, 20:48

Big deal x:Dx Zakurš ogn daj žerjavca pa greš čez brez mambo đabmo.

Enim je očitno dolgcajt al pa so na čem x:Dx x:Dx x:Dx

#121 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 10. maj 2010, 21:17

Tisti ki je sel cez zerjavico ve, da je "mambo dzabno" vcasih potreben.

Aja, a samo te dve moznosti sta al kako!? x:o)x

Big deal x:Dx Zakurš ogn daj žerjavca pa greš čez brez mambo đabmo.

Enim je očitno dolgcajt al pa so na čem x:Dx x:Dx x:Dx



#122 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 10. maj 2010, 22:54

Tisti ki je sel cez zerjavico ve, da je "mambo dzabno" vcasih potreben.



In kdaj naj bi blo to in čemu-pa ne mi prosim bluzit od iskanja svojega duha,vodičev itd x:o)x

#123 PomladnaVila

PomladnaVila
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 62

Objavljeno: 14. maj 2010, 20:51

jaz sem tudi že šla čez žerjavico, pa se mi ni zdel noben big deal, ker je bila bolj kot ne v procesu ohlajanja. Tam že ni moglo biti dosti stopinj. Šla sem 3x čez, pa nič takega. Moja prijateljica pa se je spekla, ker se ji je med prste zataknil košček žerjavice in se ga do konca ni mogla rešit. drugače se tudi ne bi, ker ji na drugem podplatu ni nič manjkalo.
Ko sem slike pokazala možu, je rekel, da izgleda kot da nič več ne tli, pa še malo je škropilo dvakrat vmes. x;)x

#124 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 14. maj 2010, 23:36

A si sel cez zerjavico?

In kdaj naj bi blo to in čemu-pa ne mi prosim bluzit od iskanja svojega duha,vodičev itd x:o)x



#125 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 15. maj 2010, 00:26

Jaz sem bil na nekaj zerjavicah... od tega je bila hoja po zerjavici pri Franju Trojnarju res precej blaga.
Nekatere po katerih sem hodil ze vrsto let nazaj, pa precej bolj vroce, zivo zarece.
Hocem rect, da je odvisno od organizatorja in malo tudi vremena kako vroca je zerjavica.

jaz sem tudi že šla čez žerjavico, pa se mi ni zdel noben big deal, ker je bila bolj kot ne v procesu ohlajanja. Tam že ni moglo biti dosti stopinj. Šla sem 3x čez, pa nič takega. Moja prijateljica pa se je spekla, ker se ji je med prste zataknil košček žerjavice in se ga do konca ni mogla rešit. drugače se tudi ne bi, ker ji na drugem podplatu ni nič manjkalo.
Ko sem slike pokazala možu, je rekel, da izgleda kot da nič več ne tli, pa še malo je škropilo dvakrat vmes. x;)x






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0