Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Preizskušnje in pasti na duhovni poti


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * - - 4 x ocenjeno
403 komentarjev na to temo

#376 doorwoman.p

doorwoman.p
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 729

Objavljeno: 24. avgust 2009, 12:07

http://www.youtube.c...feature=related

#377 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 24. avgust 2009, 14:00

a dej dej...
moj sošolc himler je že kdaj goworu, da si resnico loh sprot po potrebi zmišluje. pol je pa sam še odwisn, kolkrat jo je treba ponowit, da to resnico folk sprejme za sweto.
samo zdej pa nism čist zihr, če je pol amen tut reku. xcivx


Evo ti resnice: to je to, kar jest vidm na lastne oči (pa čeprov je fatamorgana x;)x ).

#378 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 25. avgust 2009, 14:09

jebite se in rastite moji Padli Angelčki in Demončki, vse je eno in isto, pa zbud ite se počas....

V LJUBEZNI IN RADOSTI SE KRESAJTE MED SABO IN V KOZMIČNEM ORGAZ MIH SE PREBUJAJTE Z LAHKOTO. :inocent: xsrcx :palec: xrolleyesx xDDx :vragec: x;)x x:)x


Agape ne preklinjaj pa se ti zbudi, pa ne rabiš pisat po pol strani foruma kr neke besede

#379 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 28. avgust 2009, 10:17

in kgdo kurac si mi ti, da mi boš povedal, kaj in kako naj pišem in govorim ?

sine, obriši sline...AMEN

KingRoman


Kdo si pa ti, ki vedno misliš da imaš prav. In tukaj razlagaš 10 zapovedi, ki jih sam očitno kršiš. In sedaj preklinjaš na mojo izjavo !

#380 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 3. september 2009, 10:58

Kdo si pa ti, ki vedno misliš da imaš prav. In tukaj razlagaš 10 zapovedi, ki jih sam očitno kršiš. In sedaj preklinjaš na mojo izjavo !


JAZ SEM, kaj pa si ti ?

Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#381 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 4. september 2009, 17:06

JAZ SEM, kaj pa si ti ?


Oseba, ki ne preklinja na forumu.

#382 mako106

mako106
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 055

Objavljeno: 4. september 2009, 23:00

Oseba, ki ne preklinja na forumu.

p...a m......a...se mi zdi da verjetno nisem jaz ti...ampak on...samo ne vem kdo je pol jaz x:Dx

#383 DON KARLOS

DON KARLOS
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 610

Objavljeno: 8. september 2009, 10:35

Največja past na duhovnemu popotovanju so mombasoni!

Preberite knjigo:

GALILEJEVA ŠIFRA

LP


#384 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 9. september 2009, 11:42

Dobro Opoldne....


ŠifraGallllll

Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#385 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 26. februar 2010, 21:52

hojla w:Iw w:Iw w:Iw

Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#386 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 13. avgust 2010, 12:57

Dober dan vsem skupaj...

Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#387 Gost_razlika_*

Gost_razlika_*
  • Gost

Objavljeno: 13. avgust 2010, 21:09

Pozdravljen tudi ti. x:)x

#388 Agape

Agape
  • Zlati član
  • Št. objav: 506

Objavljeno: 8. november 2010, 13:08


nekaj novosti

Pred nekaj dnevi sem dobil tale mail. Ali kdo kaj ve o tem? Številke (12345), ki so v tekstu omenjene, sem res našel, a šele ko sem dvignil spodnji zavihek kartonaste embalaže alpskega mleka ...
Za podobno zadevo, vezano na meso vem, da laufa na Hrvaškem, kjer del robe s potečenim rokom vračajo proizvajalcem, ki jo prepakirajo in vse je zakonito ... (bilo na HTV)

Mleko s pretečenim rokom pošljejo zopet h proizvajalcu, ki ima zakonsko
dovoljenje, da lahko ponovi proces pasterizacije pri
190 stopinjah in ga da ponovno na trg. Po zakonu se lahko ta proces ponovi
5x.
Proizvajalec je zavezan objaviti kolikokrat je ponovil ta proces in ga tudi
objavi, vendar na svoj način, zavedajoč se, da se nihče ne vpraša, če je
bilo kupljeno mleko predelano že večkrat. Skrivnost je napisana spodaj, na
dnu tetrapaka, z majhnimi številkami. Recimo da je napisana številka 12345,
manjkajoče število nakazuje kolikrat je bilo mleko ponovno dano v obtok.
Recimo 12 45, manjka številka 3 - to pomeni, da je bilo mleko 3x pretečeno
in zopet prevreto.
To pa še ni vse, ker v paketu, kjer je 12 kom mleka, bo pri nekaterih manjkala
številka pri drugih pa bodo vse številke.
To pomeni, da je bila celotna pošiljka enako tretirana.
Na tak način podjetja bogatijo, torej tako, da reciklirajo pokvarjeno mleko
in tisti,
ki nosi posledice smo seveda mi, ki pijemo umazano vodo.


nekje je označeno z kvadrati ali pikami...Objavljena slika

Lažje je verjeti laži, ki si jo stokrat slišal, kot resnici, ki jo še nisi nikoli...
sedaj jo imaš možnost...

agape

Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti srčen.



Tisti, ki gre svojo pot, naj se ne ozira na tiste, ki govorijo, da ni poti....

r


Z BOG om in V Bog u

je pot do 9 in zmaga je v 6, ker 6 je 9 in 9 je 6


#389 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 8. november 2010, 15:28

Nikoli tega ne počnem, k se mi ne da, a zdej sm iz radovednosti tut jst pogledu embalažo mleka spodi......

Čudne stvari. Alpsko od Ljubljanskih mlekarn ma res kvadrate in dva sta zasenčena. Ni jasno al sta to prva dva, al zadnja dva. :inocent::eek:. Se pravi ja blo lahko predelano enkrat al pa petkrat. :o|o:
Pol eno drugo mleko od KZ Metlika ma spodi vtisnjeno številko. Na enem paketu dvojko, na drugem štirko. A to pomeni, da je blo že dvakrat oziroma štirikrat ponovno vrnjeno v proizvodnjo in predelano? :eek: Noro, mleka kako skoz viška, ne vejo kam z njim, a ga enega in istega skoz predelujejo, kot da bi šlo za barvo za beljenje, ne tko pomembno tekočino. Še barvo za beljenje najbrž ne predelujejo štirikrat. :inocent:

Fuknjeno do konca.

Bo treba nehat pit mleko, k to ni nobeni reči več podobno...... Objavljena slika

#390 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 8. november 2010, 16:54

:vragec:

she mlek ni vech to kr je biu pred osamosvojitvijo....

zlomk....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#391 Andreja Anda Jagodič

Andreja Anda Jagodič
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 316

Objavljeno: 8. november 2010, 18:01

Ljudje, ki to, kar Bog pravi, da je slabo, udejanjajo, »ne bodo podedovali kraljestva Božjega«. (Galatom 5:19–21) S temi praktikami lahko prenehate, če zares ljubite Boga in mu želite ugajati. (1. Janezov 5:3) Naučite se sovražiti tisto, kar je za Boga slabo. (Rimljanom 12:9) Družite se z ljudmi, ki imajo božanske navade. (Pregovori 13:20) Vir pomoči so lahko tudi zreli krščanski tovariši. (Jakob 5:14) Predvsem pa se v molitvi oprite na Božjo pomoč. (Filipljanom 4:6, 7, 13)

Ljudje, ki to, kar Bog pravi, da je slabo, udejanjajo, »ne bodo podedovali kraljestva Božjega«. (Galatom 5:19–21) S temi praktikami lahko prenehate, če zares ljubite Boga in mu želite ugajati. (1. Janezov 5:3) Naučite se sovražiti tisto, kar je za Boga slabo. (Rimljanom 12:9) Družite se z ljudmi, ki imajo božanske navade. (Pregovori 13:20) Vir pomoči so lahko tudi zreli krščanski tovariši. (Jakob 5:14) Predvsem pa se v molitvi oprite na Božjo pomoč. (Filipljanom 4:6, 7, 13)

Ljudje, ki to, kar Bog pravi, da je slabo, udejanjajo, »ne bodo podedovali kraljestva Božjega«. (Galatom 5:19–21) S temi praktikami lahko prenehate, če zares ljubite Boga in mu želite ugajati. (1. Janezov 5:3) Naučite se sovražiti tisto, kar je za Boga slabo. (Rimljanom 12:9) Družite se z ljudmi, ki imajo božanske navade. (Pregovori 13:20) Vir pomoči so lahko tudi zreli krščanski tovariši. (Jakob 5:14) Predvsem pa se v molitvi oprite na Božjo pomoč. (Filipljanom 4:6, 7, 13)
»Vi ste moje priče,«+ govori Jehova, »moj služabnik, ki sem ga izbral,+ da bi me spoznali+ in verovali vame+ ter razumeli, da sem jaz vedno enak.+ Pred menoj ni bil ustvarjen noben Bog+ in tudi za menoj ne bo nobenega.+ Jaz, jaz sem Jehova,+ razen mene ni rešitelja.« (Iz 43,10-11)

#392 Andreja:)

Andreja:)
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 753

Objavljeno: 8. november 2010, 19:07

Bog je/odobrava sovraštvo po tvoje? xcivx

Super, ni kaj... :eek:

#393 Andreja:)

Andreja:)
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 753

Objavljeno: 8. november 2010, 20:10

mogoče bo pa našla še kak citat o ljubezni x:Dx

#394 Mega

Mega
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 9. november 2010, 19:31

Edina ovira na duhovni poti je nas ego, ker prava duhovnost je preprostost, neobsojanje, neocenjevanje in primerjanje z drugimi, v glavnem sprejeti sebe taksnega kot sem, notranji mir, spostovanje...In ce kdorkoli misli, da je bolj duhoven kot drugi, se hudo moti. Edina razlika je v zavedanju samega sebe, spoznavanju sebe in odkrivanje samega sebe...Ceprav je bilo napisanih na kupe knjig v vezi duhovnostjo, razclenjevanje visjih in nizjih slojev...cela znanstvena fantastika...Biti duhoven je zame veseliti se jutrisnjega dne, v vsakem in v vsemu videti nekaj lepega, spostovati vse in vsakogar ne obsojati ne glede kaj kdo dela in pocne...v glavnem videti Boga v vsem in vsakomur.

#395 Mega

Mega
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 9. november 2010, 19:31

Edina ovira na duhovni poti je nas ego, ker prava duhovnost je preprostost, neobsojanje, neocenjevanje in primerjanje z drugimi, v glavnem sprejeti sebe taksnega kot sem, notranji mir, spostovanje...In ce kdorkoli misli, da je bolj duhoven kot drugi, se hudo moti. Edina razlika je v zavedanju samega sebe, spoznavanju sebe in odkrivanje samega sebe...Ceprav je bilo napisanih na kupe knjig v vezi duhovnostjo, razclenjevanje visjih in nizjih slojev...cela znanstvena fantastika...Biti duhoven je zame veseliti se jutrisnjega dne, v vsakem in v vsemu videti nekaj lepega, spostovati vse in vsakogar ne obsojati ne glede kaj kdo dela in pocne...v glavnem videti Boga v vsem in vsakomur.

#396 Kristina11

Kristina11
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 501

Objavljeno: 9. november 2010, 21:33

no, po vseh napovedih bi se danes morala 3. svetovna zacet...hmmm...ja, veseliti jutrisnjega dne, ker nikol ne ves, kaj ti prinese...Poslednjo sodbo prestavimo na kasnejsi cas Objavljena slika...ampak tolko je govora o...duhovni rasti, tolko napisanega...pa prineseno iz vseh koncev sveta...biti duhoven...se zavedati sebe kot vsega v vsem...

#397 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 9. november 2010, 23:05

Neki glasbeni komad...Biče rata kažu svi, a ja ču umreti od ljubavi...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#398 swamisan

swamisan
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 259

Objavljeno: 10. november 2010, 16:20

Naivno se mi zdi deliti kreacijo na satana in boga.
Vse je ENO in odvisno od tvojega pogleda.
Če imaš težko izkušnjo, pomeni le, da si jo pridelal.

Tudi izraza duhovnost in duhovna pot, se mi ne zdita preveč posrečena.
Osebno dojemam zadevo kot ZAVEST in razvijanje ZAVESTI.
Gre za pot POPOLNOSTI. Ko dosežemo in razvijemo popolnost, se zlijemo s kreatorjem.
Na tej poti pa seveda precej vijugamo. Brez vijuganja ni izkušenj. Brez izkušen pa ni razvoja.

Ljudje preveč nagibajo k religiji.
Potrebno je opustiti religijo in pričeti razvijat povezavo z "bogom" v sebi.
Religija je pri tem le ovira. To pot moramo prehodi sami ...

#399 Kristina11

Kristina11
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 501

Objavljeno: 10. november 2010, 17:45

Me prav zanima, koliko ljudi se zave svojega zivljenja v sirsem pomenu besede...kot telo, dusa, duh...Ma, bolj ko jih opazujem, bolj se mi zdi, da je za vecino ljudi zivljenje samo nekaj zunanjega...maya...privid...da jih njihovo bistvo sploh ne zanima, ga ne iscejo, ga mogoce niti ne zelijo najti, ker ne vedo, da obstaja...Ma, cudno, res...

#400 swamisan

swamisan
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 259

Objavljeno: 11. november 2010, 19:32

Živlenje "JE" samo maya ... iluzija ... sanje ...

In ko se prebudimo iz teh sanj, se prebudimo v nove sanje ... In ko se prebudimo iz teh sanj, se prebudimo v nove sanje ... In ko se prebudimo iz teh sanj, se prebudimo v nove sanje

In vsakič, ko se prebudimo, rečemo, vauuu kako zanimive sanje

In zadevo ponavljamo, dokler ne dosežemo prebujenosti ( Buda )

ko smo prebujeni, se zavedamo vsega ... v sebi ... v vsem okrog sebe ... v vsakem dihu ... v vsakem atomu ... prepoznamo in se zavedamo neskončnega kreatorja ( boga ... ali kako že kdo to bitje imenuje ) ... popolnoma se zavedamo, da smo to mi ...


Hej ... a je že kdo tam ? Naj pošlje kako razglednico ...




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0