Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Mars


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
639 komentarjev na to temo

#526 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 19. februar 2007, 16:37

Lunca..kaj pa prinaša P mars v 12 hiši v ribah??
Ali se bo celo leto zadrževal v tej blesavi 12 hiši??? x;)x :vragec:

:palec: xsrcx x:)x
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#527 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 20. februar 2007, 09:26

Lunca..kaj pa prinaša P mars v 12 hiši v ribah??
Ali se bo celo leto zadrževal v tej blesavi 12 hiši??? x;)x :vragec:

:palec: xsrcx x:)x



To ti misliš progresivni mars? Če to misliš, potem je kar nekaj časa v tej hiš. Mogoče sama sebi precej neprijateljska, notranji boji? Če pa misliš tranzitni mars je pa to čisto druga pesem. Zdaj je v kozorogu, potem pa dva meseca in pol v ribah. xrolleyesx

#528 nelika

nelika
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 419

Objavljeno: 20. februar 2007, 10:27

Kakšna je razlika med tranziti in progresijami?
Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem.[b] Marita Golden

#529 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 20. februar 2007, 12:07

Kakšna je razlika med tranziti in progresijami?


Velika razlika, tranzit marsa je v enem znamenju, če ni retrograden cca 2meseca in pol, progresivni pa ostaja v enem znaku par let.

Tudi solarni ASC se ti spreminja vsako leto, progresivni ASC pa je v enem znaku precej let. Najboljše je, če si narediš kar progresivno karto in jo na astrodienstu spreminjaš letnice in boš videla, kako dolgo časa se določeni planeti nahajajo v istih znamenjih, samo hitri se spreminjajo, npr luna v enem znaku dve leti in pol.

#530 nelika

nelika
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 419

Objavljeno: 20. februar 2007, 14:57

Hvala. Že dolgo gledam te karte, pa nisem čisto dojela v čem je razlika. Hvala.
Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem.[b] Marita Golden

#531 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 20. februar 2007, 18:26

Nelika živjo,

progresije kažejo na naš notranji razvoj,medtem ko tranziti nakazujejo dogajanje okoli nas.

Srečno!
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#532 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 21. februar 2007, 07:55

progresije kažejo na naš notranji razvoj

aja :inocent:
js mam zabasano 12 bajto....mars, venera, neptun, merkur, sonce, asc in sevreni vozl v strelcu..edinomars je v 12 bajti
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#533 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 21. februar 2007, 09:48

aja :inocent:
js mam zabasano 12 bajto....mars, venera, neptun, merkur, sonce, asc in sevreni vozl v strelcu..edinomars je v 12 bajti



xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx Kako to misliš? Imaš zabasano 12.hišo, pa edino mars v 12 hiši?. To verjetno pomeni, da imaš potem vse v prvi v strelcu??

#534 janif

janif
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 367

Objavljeno: 21. februar 2007, 10:16

xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx Kako to misliš? Imaš zabasano 12.hišo, pa edino mars v 12 hiši?. To verjetno pomeni, da imaš potem vse v prvi v strelcu??


ne, marsa ima v 11. hiši samo je še v škorpijonu, se je zmotla, pa gledala je progresivno karto x;)x

Sam tele progresije men niso čist jasne, a se da kje pogledat, kako se gibljejo planeti, če kje prebereš piše, da eno leto predstavlja eno stopinjo, za sonce to res drži, za ostale mi pa ni jasno, recimo progresivnega merkurja imam približno tam kot ob rojstvu, dve stopinji je celo nazaj x?x, transpersonalci pa kot da so zacementirani :inocent:
Izvukao je na kraju svog izlaganja.

#535 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 21. februar 2007, 11:47

ne, marsa ima v 11. hiši samo je še v škorpijonu, se je zmotla, pa gledala je progresivno karto x;)x

Sam tele progresije men niso čist jasne, a se da kje pogledat, kako se gibljejo planeti, če kje prebereš piše, da eno leto predstavlja eno stopinjo, za sonce to res drži, za ostale mi pa ni jasno, recimo progresivnega merkurja imam približno tam kot ob rojstvu, dve stopinji je celo nazaj x?x, transpersonalci pa kot da so zacementirani :inocent:


Aha, a to je blo mišljeno zate??

:palec: Ja točno, to izračunavanje za merkur, venero in jupiter je težko definirat. Hvala bogu, da zaupam programu. x;)x Sonce lahko točno premikamo stopinjo za leto, pri drugih hitrih je malo drugače, pri počasnih npr. saturnu ga imam jaz tudi dve stopinji nazaj od natalne pozicije.

#536 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 21. februar 2007, 12:09

ma to sem gledala sam progresivno.....drugače je vse itak v 1. bajti natalne :D
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#537 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 21. februar 2007, 13:26

To ti misliš progresivni mars? Če to misliš, potem je kar nekaj časa v tej hiš. Mogoče sama sebi precej neprijateljska, notranji boji? Če pa misliš tranzitni mars je pa to čisto druga pesem. Zdaj je v kozorogu, potem pa dva meseca in pol v ribah. xrolleyesx


:palec: ja,lunca misla sem na progresivni mars.Notranji boji so.. :xx!: neprijateljska do sebe pa poskušam biti čimmanj..mi kr uspeva... x;)x

:palec: Hvala xsrcx
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#538 janif

janif
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 367

Objavljeno: 21. februar 2007, 13:53

Aha, a to je blo mišljeno zate??

:palec: Ja točno, to izračunavanje za merkur, venero in jupiter je težko definirat. Hvala bogu, da zaupam programu. x;)x Sonce lahko točno premikamo stopinjo za leto, pri drugih hitrih je malo drugače, pri počasnih npr. saturnu ga imam jaz tudi dve stopinji nazaj od natalne pozicije.


a tako, zdaj mi je bolj jasno, zakaj se mi zdijo progresije zakomplicirane x:)x, sploh merkur me je zmotil, ki je drugače hiter planet x;)x Se pravi kar na karto se zanest, pa ravno pluton in uran sta mi v 7 . bajti zasidrana x:o)x , no pluton bo šel počasi v šesto.
Izvukao je na kraju svog izlaganja.

#539 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 27. februar 2007, 18:34

Lunca, mi lahko poveš kateri planeti oz. aspekti so kjučni pri fizični moči človeka? Po moje bi to bil Mars, ascendent, dober aspekt med njima ali kaj še? Sonce? x?x

#540 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 28. februar 2007, 15:19

Lunca, mi lahko poveš kateri planeti oz. aspekti so kjučni pri fizični moči človeka? Po moje bi to bil Mars, ascendent, dober aspekt med njima ali kaj še? Sonce? x?x


:palec: Točno, prav razmišljaš. Ponavadi je pri športnikih, ki imajo precej fizične energije, mars celo na ASC, v 1 hiši, energije je še več, če je mars v ovnu ali škorpionu, fino je, da je mars v dobrem aspektu z ASC, prav tako mars v sekstilu ali trigonu s soncem daje dosti energije, mars ali sonce dobro aspektiran s plutonom, jemlje dobesedno energijo nekje iz podzemlja. x;)x Fino je, če mars ni v slavem aspektu z neptunom, kar energijo jemlje.

#541 may.twiny

may.twiny
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 33

Objavljeno: 28. februar 2007, 15:33

Jaz imam Mars v Ovnu in to v 9 hisi (tu je tudi Jupiter).
Ali to nakazuje na moj vcasih divji temperament in pa zivljenje v tujini oz. studij? :)

#542 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 28. februar 2007, 17:32

Hvala. Ampak recimo Mars v tehtnici slabo vpliva na fizično energijo. Človek se prav težko spravi k gibanju. Pomembnih aspektov, ki bi kaj izboljšali pa niti ni. Mars je v konjunkciji s soncem, merkurjem, venero in uranom. Mars v konjunkciji s soncem verjetno ne pomaga dosti, poleg tega je pluton v kvadratu z ascendentom, kar tudi verjetno ni v redu, ne? Po moje so te kombinacije slabe za fizično energijo, kaj misliš ti?? xrolleyesx Hvala. :2src:

#543 zEn

zEn
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 14. marec 2007, 11:40

Imam mars v 6.bajti v kozorogu. Energije kot športnik ogromno oz. se tudi izčrpavam zelo rad, sonce sextil in luna trigon na mars.

Kaj pa pomeni mars v kvadratu s Plutonom in kvadrat na MC??
Ali to pomeni, da hitro reagiram sebi v bran? To opažam pri sebi, da se hitro postavim zase, pa četudi ne bi bilo treba, hmm.

Kvadrat na MC? Ali je to nek božji bič, ki me priganja k delu in me dela ambicioznega???

Se da kej pokomentirat tole pozicijo marsa? Hvala vsem.
Always outnumbered - never outgunned!

#544 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 14. marec 2007, 11:57

[quote name='zEn' date='14. Mar 2007, 11:41' post='817158']
Imam mars v 6.bajti v kozorogu. Energije kot športnik ogromno oz. se tudi izčrpavam zelo rad, sonce sextil in luna trigon na mars.

Mars je v kozorogu vztrajen, zato to izčrpavanje, je pa dobro, da je s soncem v sekstilu, kar pomeni, da se filaš sproti. x;)x

Kaj pa pomeni mars v kvadratu s Plutonom in kvadrat na MC??


:palec: Včasih nasilno obnašanje, mogoče bolj sam proti sebi ali tudi navzven, nevarnost nezgod (odvisno od hiš in vladarjev)

Kvadrat na MC? Ali je to nek božji bič, ki me priganja k delu in me dela ambicioznega???
x;)x Točno, včasih brezciljno pretiravanje v doseganju ciljev, možne profesionalne težave.

#545 zEn

zEn
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 145

Objavljeno: 14. marec 2007, 12:11

Hvala Lunca za odgovor.

Se pravi če je vladar 6.hiše Merkur in ga imam v 9. bajti: pomeni dolg študij ali dodatno izpopolnjevanje?

Tisti kvadrat marsa na MC? Praviš brezciljno pretiravanje v doseganju ciljev, hmm. Pri meni mislim, da premalo pretiravam k doseganju ciljev. Ogromno stvari ki se jih lotim, zlahka dosežem ;) :) No pa tudi zelo samostojen pri delu, samozaposlitev in bojevit, no sicer odvisno od bitke, hehe. Verjetno tudi zaradi MC-ja v Ovnu.
Always outnumbered - never outgunned!

#546 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 14. marec 2007, 12:17

a pol pomeni, da če mam mars tak aspektiran, da je to sad imam sad nemam energije x:o)x :inocent: če jo pa mam pa sem prelena x:o)x zarad tega ker rajš uživam :inocent: x:Dx
oz ko se gre za prijatelje iz zoknov poberem vso energijo, da sem aktivna xrolleyesx


Mars in the Eleventh House 11th hs
Mars in Scorpio
Sun Conjunct Mars
Venus Conjunct Mars
Mars Conjunct Uranus
Mars Trine Jupiter
mars Semisquare pluton
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#547 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 17. marec 2007, 20:27

a pol pomeni, da če mam mars tak aspektiran, da je to sad imam sad nemam energije x:o)x :inocent: če jo pa mam pa sem prelena x:o)x zarad tega ker rajš uživam :inocent: x:Dx
oz ko se gre za prijatelje iz zoknov poberem vso energijo, da sem aktivna xrolleyesx
Mars in the Eleventh House 11th hs
Mars in Scorpio
Sun Conjunct Mars
Venus Conjunct Mars
Mars Conjunct Uranus
Mars Trine Jupiter
mars Semisquare pluton

Imaš kar tri iste aspekte kot jaz, sonce, venera konjunkcija mars in mars konjunkcija uran. Mars konjunkcija uran ni v redu aspekt. Človek je uporen, svojeglav, impulziven in burno reagira, izgubi živce. Če imaš še mars v škorpijonu, je po moje še huje. Jaz ga imam v tehtnici, upam da kaj pomaga. x:Dx

#548 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 17. marec 2007, 20:31

Imaš kar tri iste aspekte kot jaz, sonce, venera konjunkcija mars in mars konjunkcija uran. Mars konjunkcija uran ni v redu aspekt. Človek je uporen, svojeglav, impulziven in burno reagira, izgubi živce. Če imaš še mars v škorpijonu, je po moje še huje. Jaz ga imam v tehtnici, upam da kaj pomaga. x:Dx

kaj pa vem..po mojem se je to bol pokazal v mladosti(sestri sem v jezi razbila glavo, pa še enrat je fasala od mene :fiju: ) potem pa sem se dobla pod kontrolo...sem pa svojeglava do amena..kar se odločim...mogoč se tu kaže moja trma, da js pač ne rabi pomoč..pa tudi če jo potrebujem, je ne rabim x:Dx
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#549 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 17. marec 2007, 20:36

Ja, Mars in Uran sta vsak po svoje divja, po moje se ne more nič dobrega izcimit samo od sebe. Zato se moramo pa kontrolirati. x:Dx

#550 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 17. marec 2007, 22:20

a ni tak, da mar ponavadi buta ven, pri otrocih..ko še ni kake odgovornosti in izkušenj :inocent:
ker takrat, ko sem sestri v navalu besa razbila glavo, sem bila stara 10 let.....in po tistem dogodku se nism nikoli več prepustila taki jezi....sem raje uporabila taktiko odmika :8):
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0