Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

RETROGRADNOST


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
118 komentarjev na to temo

#76 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 7. junij 2005, 09:03

Jaz da bi se motral, mama mija, pa kaj ti je x:Dx Jaz se pa ja popolna.


Htela sem napisati, da bi se jaz motila in sem se res zmotila, ha, ha. Iskreno astrološko sem veliko bolj dobra kot pravopisno.


Vse dobro,

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#77 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 7. junij 2005, 18:21

hvala! :palec: :vio:
ma, glede na to, da mam sonce v 7 hisi, pomen, da morm delat na partnerskih odnosih!! pomeni tudi financno partnerskih x:Dx pa glede an to, da mam merkurja v vodnarju v 6 hisi, ni cudno, da delam ravno v MM glede zdravja oz. dodatkov prehrani, predvsem internet, publikacije, etc... men je logicno nekak ane. :inocent:
malo pa me skrbi tole:
Pluto - Virgo - 24°22'55 - 02 - retrograde
ker vse kar je povezan s plutonom nekak rusi ane :o|o: tale plutonoslav...
sicr bi pa ze res su lahk na kako predavnaje o astrologiji x:Ix k tkole neki zicat skos :o|o: x:Ix x:Ix
----------

Zna se zgoditi, če se progresivni Jupiter obrne direktno , da spremeni pozicijie in izboljša tudi zunanji razvoj. Toda pri retrogradnem Jupitru je najpomembnejši duhovni in notranji razvoj. Če je Jupiter zelo afliktiran, pa če to sporoča celotna karta, potem je možno , da je karma povezana z nepravim odnosom do imetja, financ in zna udariti po žepu.
Jaz da bi se motral, mama mija, pa kaj ti je  x:Dx Jaz se pa ja popolna.
Vse dobro,

Mihela



#78 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 7. junij 2005, 18:25

ha ha ahaha x:Dx tudi jaz se skozi nekaj pisno motim no x:Ix pa kaj, ko je pisanje tako pocasna zadeva... :o|o: misel pa tako hitra.
----------

Jaz da bi se motral, mama mija, pa kaj ti je  x:Dx Jaz se pa ja popolna.
Htela sem napisati, da bi se jaz motila in sem se res zmotila, ha, ha.  Iskreno astrološko sem veliko bolj dobra kot pravopisno.
Vse dobro,

Mihela



#79 astrotalisman

astrotalisman
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 137

Objavljeno: 7. junij 2005, 20:09

[quote
malo pa me skrbi tole:
Pluto - Virgo - 24°22'55 - 02 - retrograde
ker vse kar je povezan s plutonom nekak rusi ane :o|o: tale plutonoslav... )

Pluton je bil v Devici od leta 1956 pa tja do 1972. V tem času je bil vsaj 7 let retrograden in kot takega ga ima milijonska armada človeštva.
Če ni prav posebej izpostavljen ali aspektiran, se nimaš za kaj sekirat. x;)x
Reges subjacent legibus stellarum - kralji so podrejeni vladavini zvezd!

#80 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 8. junij 2005, 07:47

[quote name='astrotalisman' date='7. Jun 2005 ob 20:10']<{POST_SNAPBACK}>[quote
malo pa me skrbi tole:
Pluto - Virgo - 24°22'55 - 02 - retrograde
ker vse kar je povezan s plutonom nekak rusi ane  :o|o:  tale plutonoslav... )

Pluton je bil v Devici od leta 1956 pa tja do 1972. V tem času je bil vsaj 7 let retrograden in kot takega ga ima milijonska armada človeštva.
Če ni prav posebej izpostavljen ali aspektiran, se nimaš za kaj sekirat. x;)x[/quote]


Se strinjam razen če je v natalu stacionaren in se obrne ali v eno ali v drugo stran, najtežje če se obrne v sekundarnih progresijah retro.


Vse dobro,

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#81 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 8. junij 2005, 07:50

to sm lih včer preučvala x:Dx x:Dx x;)x
spet se mi je na bolš poslabšal

#82 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 8. junij 2005, 09:38

astroman in mihela:
no, pol ni cudn, da sm ruse omenil; x;)x
kul, sam gelde na to kako clovestvo je, bi rekel, da ni lih kulski aspekt no :inocent: :sori: torej bi lahk rekli, ce so vsi v ... ni problema, ce sm se jst x:Dx x;)x
no, pa ni tko ane. mogoce pa vseeno ni tako hudo, ker pac nakljucij ni. xcivx
Hvala obema!! x:Xx
--------

Se strinjam razen če je v natalu stacionaren in se obrne ali v eno ali v drugo stran, najtežje če se obrne v sekundarnih progresijah retro.
Vse dobro,

Mihela

astroman
Pluton je bil v Devici od leta 1956 pa tja do 1972. V tem času je bil vsaj 7 let retrograden in kot takega ga ima milijonska armada človeštva.
Če ni prav posebej izpostavljen ali aspektiran, se nimaš za kaj sekirat.



#83 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 8. junij 2005, 09:39

Jz mam retrogradnga merkurja...Noben me ne zastop :V:

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#84 Primavera

Primavera
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 185

Objavljeno: 8. junij 2005, 11:50

<{POST_SNAPBACK}>Jz mam retrogradnga merkurja...Noben me ne zastop :V:



te bodo pa čez čas zastopili...jaz imam enako, nima občutka, da me noben ne zastopi, ker se dovolj jasno izražam in na področju komunikacije nimam težav. Morda bi le v smislu kariere bilo lahko kaj bolje. Imam retro merkurja v ovnu v 1. hiši. :xx!:

#85 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 8. junij 2005, 16:56

to ni vedno slabo!! x:Dx razen, ce se ti ne da ponavlat x:Dx
--------

Jz mam retrogradnga merkurja...Noben me ne zastop :V:



#86 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 8. junij 2005, 16:59

a to pomen, da ko hoces neki na hitro, po ovnovsko narest, povedat, izkomunicairat, prizemljit na zemlji, zemeljsko, v poslu, v prvi hisi, se ti nekaj zalomi, ali pa izpade ravno obratno!? :inocent:
----------

te bodo pa čez čas zastopili...jaz imam enako, nima občutka, da me noben ne zastopi, ker se dovolj jasno izražam in na področju komunikacije nimam težav. Morda bi le v smislu kariere bilo lahko kaj bolje. Imam retro merkurja v ovnu v 1. hiši. :xx!:



#87 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 8. junij 2005, 17:51

<{POST_SNAPBACK}>to ni vedno slabo!!  x:Dx  razen, ce se ti ne da ponavlat  x:Dx
--------


ponavlat ne...bolj razlagat, kako je bilo v resnici misljeno....
Jah, primavera z merkurjem v 1. bajti pa v ovnu, ti pa res ne more delat retrogradnost tezav...

Jz pa revica merkurja se v eni medli tehtnici ( pa sploh nisem diplomatska, ce je kdo na to pomislu ) pa v 11. bajti.

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#88 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 8. junij 2005, 21:39

ce je u tehnci, k je zrak, je pomoje cist kul! :vio:

#89 Primavera

Primavera
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 185

Objavljeno: 8. junij 2005, 23:14

<{POST_SNAPBACK}>a to pomen, da ko hoces neki na hitro, po ovnovsko narest, povedat, izkomunicairat, prizemljit na zemlji, zemeljsko, v poslu, v prvi hisi, se ti nekaj zalomi, ali pa izpade ravno obratno!?  :inocent:
----------


ne, ne! Na hitro po ovnovso komot dobim idejo, jo ubesedim en dva tri (mars v dvojčku 3 .hiša!) pri naredit se pa ustavi: zmanjka volje in zanimanje drastično pade. O kaki prizemljenosti ni sledu. Težko kaj do konca spravim ker me navdušenje prehitro mine...zelo neugodno res. :o|o: Tudi nobene vztrajnosti nimam. :C:

#90 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 8. junij 2005, 23:37

Moj Merkur je v natalu direkten. Imam pa kar nekaj planetov pod vladavino Merkurja. Ko je retrograden, imam obvezno neke ovire, težave ali zastoje.
Dum spiro, spero.

#91 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 8. junij 2005, 23:40

<{POST_SNAPBACK}>ce je u tehnci, k je zrak, je pomoje cist kul!  :vio:

Ne bo držalo. Merkur se dobro počuti v Dvojčkih in v Devici. In včasih v 6. hiši.
Dum spiro, spero.

#92 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 9. junij 2005, 23:45

ja, no sej neki tazga sm mislu no x:Dx x:o)x
vcasih nas ze komunikacija prizemlji, oz. je prizemljitev.
vztrajnost... x:Ix naum pisu zdej kwa ti manjka no... x:Dx x;)x
sicer ap, bi lahk spet govorili o marsicem glede tega... xcivx xcivx
a se ti zgodi, kot da ti zmanjka energije ognja, ali se ti zgodi, da ti zmanjka energije zraka?? x:Dx x;)x da ne prizemljis - storis na zemlji tvojo zamisel!?
al pa kej drugega? recimo, ce v tem casu razmisljas prevec o druguh stvareh, pa se izgubi energija? ali pa jo porabis za nekja tretjega? ali kako potem...?
----------

ne, ne! Na hitro po ovnovso komot dobim idejo, jo ubesedim en dva tri (mars v dvojčku 3 .hiša!) pri naredit se pa ustavi: zmanjka volje in zanimanje drastično pade. O kaki prizemljenosti ni sledu. Težko kaj do konca spravim  ker me navdušenje prehitro mine...zelo neugodno res. :o|o: Tudi nobene vztrajnosti nimam. :C:



#93 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 9. junij 2005, 23:49

aja? :inocent: zakaj? kako pa ti to ves? as ga vprasala? :inocent: x:Dx x:o)x
ja, no sej spet hecam... sam, zakaj pa v 6 hisi samo vcasih? a glede na aspekte? ali glede an to v katerem planetu je?
a v vodnarju se pa ne pocuti vredi al kaj? :inocent:
--------

Ne bo držalo. Merkur se dobro počuti v Dvojčkih in v Devici. In včasih v 6. hiši.



#94 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 10. junij 2005, 08:22

<{POST_SNAPBACK}>Moj Merkur je v natalu direkten. Imam pa kar nekaj planetov pod vladavino Merkurja. Ko je retrograden, imam obvezno neke ovire, težave ali zastoje.


Jaz mam pa vse planete pod vladavino merkurja(ki je v vzajemni recepciji z luno v devici) in tale merkur je seveda v rakcu... da je ja se bolj obcutljiv... :xx!: :xx!:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#95 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 10. junij 2005, 10:41

ma dej... tale rakovska obcutljivost je ze res obcutljiva... x:Dx sam zna bit pa tut egoslava.. pretirana v smislu, da ze kr neki no... sploh ap raki niste lih tolk bogi, kokr se delate x:Dx x;)x ponavad set full dobri biznismeni, se znate zavzet za tisto kar mislite, da je vase, in zatorej znate bit trd oreh; ali ce bolje recem lupina!! x:Dx x;)x pa tako...

#96 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 10. junij 2005, 11:03

<{POST_SNAPBACK}>ma dej... tale rakovska obcutljivost je ze res obcutljiva...  x:Dx  sam zna bit pa tut egoslava.. pretirana v smislu, da ze kr neki no... sploh ap raki niste lih tolk bogi, kokr se delate  x:Dx  x;)x  ponavad set full dobri biznismeni, se znate zavzet za tisto kar mislite, da je vase, in zatorej znate bit trd oreh; ali ce bolje recem lupina!!  x:Dx  x;)x  pa tako...


No ja, no... temu ne morem oporekat... hotel sem samo povedat, da mi ni lahko, kadar gre merkur retro...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#97 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 13. julij 2005, 07:29

<{POST_SNAPBACK}>Moj Merkur je v natalu direkten. Imam pa kar nekaj planetov pod vladavino Merkurja. Ko je retrograden, imam obvezno neke ovire, težave ali zastoje.


Evo zdele sm pa pogruntu kje tici zajec v mojem chartu... cel chart pod vladavino vzajemne recepcije merkurja v raku in lune v devici... je pa progresiran merkur ze od mojega desetega leta retro, in glede na to da mam v dvojckih sonce in venero in v devici mars, jupiter, luno in saturn to nedvomno zelo vpliva... komi cakam da bom 35 let star da gre s5 direkt... pol se bo pa zares zacel kazin... teli planetki bodo lazje zadihali ... merkur je pa se vladar 8. in 10. hise..tko da lahko prcakujem totalno transformacijo na poslovnem podrocju...yeah!!!Uspeh malce kasneje pa tako nakazuje tut saturn v 10. hisi...

Jah sej nc cudnga da sm tak weirdo... venero sm mel itak retro v natalu in progresirano do 18 leta, merkur od 10. naprej, pluton je bil retro do 9. leta... pol obrnu smer... uran bo retro do 40.leta, neptun pa tam nekje do 50. po 70. gresta se mars in saturn retro... :xx!: :xx!:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#98 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 13. julij 2005, 16:22

mogoce bi blo dobr, da ojacas pleksus spredaj, tako da opustis razne stvari, ki jih v zivljenju ne potrbujes vec; kakor tudi vezave na ljudi, prepricanja in predmete.
mislim, da mam jst tut kr probleme stem.
to se dogaja tudi tedaj, ko nismo tukaj in sedaj, temvec prevec v svojem umu, glavi, energija pa ne stece po telesu v zemljo.
sicer pa racunalnik zelo slabi pleksus spredaj. :8):
in prav zaradi tega lahko privede do oslabljenjega pleksusa in posledicno do tega, da nam zmanjkaenergije dokoncati stvari.
seveda je lahko razlogov vec...
---------[
quote=Primavera,8. Jun 2005 ob 23:15]
[ne, ne! Na hitro po ovnovso komot dobim idejo, jo ubesedim en dva tri (mars v dvojčku 3 .hiša!) pri naredit se pa ustavi: zmanjka volje in zanimanje drastično pade. O kaki prizemljenosti ni sledu. Težko kaj do konca spravim ker me navdušenje prehitro mine...zelo neugodno res. :o|o: Tudi nobene vztrajnosti nimam. :C:[/quote]

#99 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 13. julij 2005, 16:25

bogi, bogi.. x:Dx x:Dx
--------

No ja, no... temu ne morem oporekat... hotel sem samo povedat, da mi ni lahko, kadar gre merkur retro...



#100 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 13. julij 2005, 16:28

torej sploh nisi bogi!! :vragec: x:Dx x:o)x

kaj pa po stotem? :inocent: torej, mogoce bo po stotem bols, pa se bogat bos!! x:Dx :palec:
-----------

.....tko da lahko prcakujem totalno transformacijo na poslovnem podrocju...yeah!!!Uspeh malce kasneje pa tako nakazuje tut saturn v 10. hisi...

Jah sej nc cudnga da sm tak weirdo... venero sm mel itak retro v natalu in progresirano do 18 leta, merkur od 10. naprej, pluton je bil retro do 9. leta... pol obrnu smer... uran bo retro do 40.leta, neptun pa tam nekje do 50. po 70. gresta se mars in saturn retro...  :xx!:  :xx!:






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0