Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kaj sem zdaj po horoskopu ?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
6 komentarjev na to temo

#1 Čuško

Čuško
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 36

Objavljeno: 1. februar 2010, 14:27

Mene pa zdej neki matra. Za hec sem si na Lunini strani izračunal horoskop. Rojen sem 20. januar 81 ob 13:20 v Lj in po splošnem horoskopu naj bi bil 20. januar kozorog in sem tud skoz gledal horoskope za kozoroga. Po izračunu na tej strani pa sem po novem vodnar. Kaj sem sedaj v resnici kozorog ali vodnar?

#2 micy

micy
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 11

Objavljeno: 1. februar 2010, 14:43

oj.znamenje se ne zamenja ob polnoči ampak je odvisno od ure in je vsako leto drugače.20 jan 1981 je sonce stopilo v znamenje vodnar okoli pol petih do petih zjutraj. to pomeni, če bi se rodil pred peto zjutraj bi bil po horoskopu še kozorog.ker pa si se rodil po peti uri zjutraj si pa že vodnar. jst sm tudi rojena ravno med menjavo znamenja in sem bila dolgo prepričana, da sem vodnar, potem pa sem ugotovila, da sem riba.

Upam, da je dovolj jasno povedano. lp

#3 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 1. februar 2010, 14:46

Mene pa zdej neki matra. Za hec sem si na Lunini strani izračunal horoskop. Rojen sem 20. januar 81 ob 13:20 v Lj in po splošnem horoskopu naj bi bil 20. januar kozorog in sem tud skoz gledal horoskope za kozoroga. Po izračunu na tej strani pa sem po novem vodnar. Kaj sem sedaj v resnici kozorog ali vodnar?

Sigurno si po navedenih podatkih vodnar in sicer s soncem na 0.22 vodnarja. V kozorogu imaš samo venero, precej pa imaš dvojčkastih lastnosti zaradi podznaka na 16.stopinji dvojčka. Luno imaš pa v levu. To so tiste pomembne točke v tvoji karti.



#4 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. februar 2010, 15:02

Mene pa zdej neki matra. Za hec sem si na Lunini strani izračunal horoskop. Rojen sem 20. januar 81 ob 13:20 v Lj in po splošnem horoskopu naj bi bil 20. januar kozorog in sem tud skoz gledal horoskope za kozoroga. Po izračunu na tej strani pa sem po novem vodnar. Kaj sem sedaj v resnici kozorog ali vodnar?

Sonce je 20. januarja 81' ob 4:34 stopilo v znamenje Vodnarja, tako da si slabih 9 ur Vodnar. x:)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#5 Čuško

Čuško
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 36

Objavljeno: 1. februar 2010, 17:53

Ok hvala za razlago. Bom pa vodnar od zdaj naprej xDDx

#6 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. februar 2010, 17:54

xDDx x8Dx :palec:

x;)x

(zdej se bos moral pa cist v drugem speglu gledat x;)x)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#7 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 2. februar 2010, 09:48

2010-Jan-19 00:00 m Sgr
2010-Jan-20 00:00 m Cap
2010-Jan-21 00:00 m Cap
2010-Jan-22 00:00 m Cap




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0