Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kateri datum v aprilu 2010 najboljši?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
21 komentarjev na to temo

#1 mateja1302

mateja1302
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 8. marec 2010, 12:06

Zdravo,

upam, da bo tale forum pravi za to, kar me zanima x?x .

Sem nosečka, zaradi zdravstvenih razlogov bom rodila s pomočjo carskega reza. Predviden datum poroda je 16.4.2010. Glede na to, da bo carski rez, lahko tudi sama malo vplivam na to, kdaj bi to bilo. Prosim za nasvet tistih, ki se spoznate na te stvari, kdaj bi bil ugoden termin. Ali pa mi povejte, kje naj to izvem. Kar se spola tiče, bo presenečenje x:)x

Če seveda ne prosim preveč.....

Najlepša hvala

#2 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 8. marec 2010, 13:47

ti sam glej, da bo ovnček xsrcx ker ovni smo zakon x^x :palec:

sveusvemuhec.com x;)x
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#3 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 8. marec 2010, 15:49

ti sam glej, da bo ovnček xsrcx ker ovni smo zakon x^x :palec:

sveusvemuhec.com x;)x


Ne poslušat teh dveh zgori, k sam vlačjo vodo na svoj mlin. :vragec:

Ti vklopi turbo in pospeši zadevco pa rodi konc februarja, začetk marca, da bo ribica, k so edino ribice zakon...... :2src: x^x

#4 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 8. marec 2010, 16:06

Zdravo,

upam, da bo tale forum pravi za to, kar me zanima x?x .

Sem nosečka, zaradi zdravstvenih razlogov bom rodila s pomočjo carskega reza. Predviden datum poroda je 16.4.2010. Glede na to, da bo carski rez, lahko tudi sama malo vplivam na to, kdaj bi to bilo. Prosim za nasvet tistih, ki se spoznate na te stvari, kdaj bi bil ugoden termin. Ali pa mi povejte, kje naj to izvem. Kar se spola tiče, bo presenečenje x:)x

Če seveda ne prosim preveč.....

Najlepša hvala


odgowornost za spremembe :palec:
ampak nisi prwa piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip, od katere sem to slišal :vragec:
drgač pa, otroci, rojeni med 07 in 10. uro zjutrej, so menda bolj nagnjeni k depresijam in podobnim darovom, ki jim kasneje zvesto služijo, dokler se ne odločijo drgač x:)x
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#5 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 8. marec 2010, 17:49

odgowornost za spremembe :palec:
ampak nisi prwa piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip, od katere sem to slišal :vragec:
drgač pa, otroci, rojeni med 07 in 10. uro zjutrej, so menda bolj nagnjeni k depresijam in podobnim darovom, ki jim kasneje zvesto služijo, dokler se ne odločijo drgač x:)x

...če je to res je to mogoče razložit s tem, da majo rojeni v teh urah najverjetneje sonce v 12. hisi...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#6 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 8. marec 2010, 18:04

...če je to res je to mogoče razložit s tem, da majo rojeni v teh urah najverjetneje sonce v 12. hisi...


to ne vem.
pa tut tega rajš ne powem, kdo je to reku, da ga ne bi slučajn kdo haklou kdaj.
je šla pa debata u stilu, da so mnogo let v porodnišnicah z umetnimi popadki nekako tempiral porode za zjutrej, k so ble ekipe najbl številčne, frišne in spočite.
sej so hotl dobr, samo so pa nevede mogoče mnogim mal zakompliciral lajf.
cela jeba je boga špilat x:Ix
pa duwat se, da boš prewzel odgowornost za spremembe tut x:o)x pa ne ti, ampak tvoj šef, če si pr SD, pa naš skupni premje :2src:
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#7 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 8. marec 2010, 19:45

Nop, jaz sem popoldanska ...


sej že skos prawm, da s tabo ni nč narobe, da te je treba samo na wornk pir pelat, opedenat, da se ti očke zasučejo... pa tut sitnarla nauš weč x:px x:Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#8 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 8. marec 2010, 22:26

Protestiram x8Dx jaz sem ob 7,15 rojena, pa skoraj nič depresivna. Samo jaz sem strelčevske sorte in sonce glih v 1.hišo prišlo.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#9 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 8. marec 2010, 23:06

Protestiram x8Dx jaz sem ob 7,15 rojena, pa skoraj nič depresivna. Samo jaz sem strelčevske sorte in sonce glih v 1.hišo prišlo.


pejd ti h ta prawmu njuejđarju, ti bo hitr powedou, kwa use je s tabo narobe in kuko je njemu to pičkin dim za mal ojrotou to spedenat in te rešit x:Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#10 mateja1302

mateja1302
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 9. marec 2010, 08:53

Hvala vsem za odgovore x:)x
Še posebej pa tebi, Mantis x;)x

#11 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 9. marec 2010, 13:49

V aprilu je luna v sextans-u. Probi to pozicijo.

#12 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 9. marec 2010, 14:27

Ne poslušat teh dveh zgori, k sam vlačjo vodo na svoj mlin. :vragec:

Ti vklopi turbo in pospeši zadevco pa rodi konc februarja, začetk marca, da bo ribica, k so edino ribice zakon...... :2src: x^x

najboljša riba je riba z žara x^x

odgowornost za spremembe :palec:
ampak nisi prwa piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip, od katere sem to slišal :vragec:
drgač pa, otroci, rojeni med 07 in 10. uro zjutrej, so menda bolj nagnjeni k depresijam in podobnim darovom, ki jim kasneje zvesto služijo, dokler se ne odločijo drgač x:)x

evo, zame že drži depresivni del.

...če je to res je to mogoče razložit s tem, da majo rojeni v teh urah najverjetneje sonce v 12. hisi...

ne, ker v moji 12 je mars.

V aprilu je luna v sextans-u. Probi to pozicijo.

sej sm že na začetku rekla, da smo ovni zakon - pod to je menda jasno, da je 1.4. najboljši možni termin.
Mene se nkol ne posluša, pa ZMER mam prav xrolleyesx

x:Dx x:Dx x;)x
*****
zdej pa čist resno; katerkoli termin boš dobila, glih tisti bo najbolj taprav. Posluši sebe oz.svojo intuicijo. Otroček bo že sam skombiniral :vio:
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#13 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 10. marec 2010, 06:57

*****
zdej pa čist resno; katerkoli termin boš dobila, glih tisti bo najbolj taprav. Posluši sebe oz.svojo intuicijo. Otroček bo že sam skombiniral :vio:



:palec: Nč ne kombinerej naprj, sej je že tko al tko vnaprej določeno, stvari lahko samo poslabšaš. Otrok že točno ve, kaj si je izbral, zato bo tudi prihod določu on, kako bodo pa zvezde stale, bodo pa tko al tko njegove energije.

#14 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 10. marec 2010, 09:19

Jst sem se rodil ob 5 zjutraj, sam zato, da zajebem nočno izmeno in jutranji skrajšam pitje kave.

in to, da zezaš folk ti je ostalo v krvi - prirojeno torej. Nisi sam kriv x:)x

pejd ti h ta prawmu njuejđarju, ti bo hitr powedou, kwa use je s tabo narobe in kuko je njemu to pičkin dim za mal ojrotou to spedenat in te rešit x:Dx

samo so tolko pretiravali toti njueđeri, da jih pa potem živi bog ne bo resno jemal.
mi pa glih zadnjič frendica pravi, da pa se eni že kar groženj poslužujejo - kaj vse bo šlo še bolj narobe, če jih pa oni ne porihtajo.

:palec: Nč ne kombinerej naprj, sej je že tko al tko vnaprej določeno, stvari lahko samo poslabšaš. Otrok že točno ve, kaj si je izbral, zato bo tudi prihod določu on, kako bodo pa zvezde stale, bodo pa tko al tko njegove energije.

drži

sej sm že na začetku rekla, da smo ovni zakon - pod to je menda jasno, da je 1.4. najboljši možni termin.
Mene se nkol ne posluša, pa ZMER mam prav xrolleyesx

x:Dx x:Dx x;)x
*****

x:Dx to je problem -ker tudi strelci smo nagnjeni k temu, da imamo zmerom prav x:Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#15 mateja1302

mateja1302
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 10. marec 2010, 12:50

Še enkrat najlepša hvala vsem, še posebej pa tebi, Mantis. Si se resnično potrudila.

Sicer pa saj vem, da lahko še tako načrtujem, ampak kakor je pač namenjeno x:)x
Otroček lahko prijoka tudi kakšen dan, ali pa teden prej. In potem je vse tole razglabljanje, hm, v bistvu v prazno xrolleyesx
Jutri imam pregled pri ginekologu, pa bom tudi malo več vedela kako in kaj.

Jaz se ravno ne spoznam na astrologijo, zavedam pa se, da je pomemben dejavnik, od katerega je odvisno marsikaj v našem življenju, ne glede na to, če se tega zavedamo ali ne.

pozdravček, Mateja

#16 mateja1302

mateja1302
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 10. marec 2010, 13:50

Dogovorjeno, Mantis xDDx

#17 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 10. marec 2010, 13:52

:palec: to mi je všeč pri tebi mantis, da se tako stoprocentno posvetiš zadevi. (gruntam kateri aspekt bi to bil kriv x;)x luna v devici že ne - čeglih je natančna in bi rada vse v nulo vedela..)
še jaz sem z veseljem prebrala tole (čeglih nič več dece ne planiram)

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#18 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 10. marec 2010, 14:50

x:Ix možno:))
meni se je ves čas sicer dozdevalo, da bi lahko imela asc v sco..samo nisem ziher..
ajdek mantis..takoj povej x:px

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#19 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 12. marec 2010, 00:33

x:px aha torej sva imeli obe z Mačko prav x:px jaz pa še dodatno narobe - ne vem od kod sem pobrala, da imaš deviško luno..
ajd..če bi bilo samo od lune odvisno bi bila višek natančnosti - zdaj pa strelec vse zaj. (od merkurja dalje, ).
se tudi strinjam - ne vem več kje si omenila, da ljudje, ki jim je 6.hiša v biku strmijo k lagodnemu služenju denarja..priznam..in se strinjam. znam garat do onemoglosti, čisto nič pa nimam k uživaškim dnevom, ko pridejo na vrsto ( ko ni dela ravno v izobilju in trpim za netom pol)
fajn :palec:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#20 kokotec

kokotec
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 690

Objavljeno: 12. marec 2010, 01:38

:palec: to mi je všeč pri tebi mantis, da se tako stoprocentno posvetiš zadevi. (gruntam kateri aspekt bi to bil kriv x;)x luna v devici že ne - čeglih je natančna in bi rada vse v nulo vedela..)
še jaz sem z veseljem prebrala tole (čeglih nič več dece ne planiram)


Merkur konjunkcija Venerca po mojem.

Luna trigon Satko jo pa dela premišljeno, pa resno, pa konzervativno. Tale trigon daja ponavadi ful dolgo življenje, a bl šibko zdravje. :inocent:

#21 Optimist 10

Optimist 10
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 107

Objavljeno: 8. april 2010, 12:45

ajaj, kaj pa če maš luno in plutona v 8. hiši in še v škoprijonu? :vragec:

#22 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 9. april 2010, 10:19

ajaj, kaj pa če maš luno in plutona v 8. hiši in še v škoprijonu? :vragec:


x;)x S to kombinacijo pa čutiš vse tisto, kar se ne da videt in prijet, precej intuicije in možnosti dojemanja okolutnega.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0