Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Pohvale


  • Prijavi se, če želiš komentirati
392 komentarjev na to temo

#1 Lunin net

Lunin net
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 272

Objavljeno: 9. november 2002, 01:00

V tole temo bomo nizali svoje pohvale in priporocila.

Lahko gre za osebe, za dosezke, www strani, knjige in druge podobne projekte, prav tako pa lahko pohvalite npr. tudi proizvajalca, trgovino, gostinsko podjetje ipd. etc....
Vsec nama je ideja, da bi na enem mestu lahko hvalili in s tem spodbujali dobre in hvalevredne dosezke.
V glavnem precej kritiziramo, dobrega pa ne opazimo.
Potem pa le opazimo nekaj lepega in dobrega, pa ne vemo, na kaksen nacin bi o tem dali vedeti tudi drugim.


#2 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 9. november 2002, 01:00

Objavljena slikadobra ta, RessObjavljena slika

Objavljena slikaObjavljena slika
Objavljena slikaObjavljena slika

Pokowc

#3 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. november 2002, 01:00

Sama sem s hvaljenjem nekoliko... vrazeverna... tako si skoraj ne upam pohvaliti, ker se mi zdi, da se praviloma, ko kaj (prevec) hvalim, to sfizi.

A vseeno - ce smo ze odprli to temo in tako..
Pa tudi, kako sem si tole sploh predstavljala.

No, ko sem razmisljala, koga bi pa prav zares z veseljem priporocila, sem bila skoraj v zadregi.
A vendar se seveda lahko spomnim veliko tega, kar bi lahko pohvalila.

Res zadovoljna sem bila z uslugo (celotno) v Optiki Baron-Baron nasproti Lovca (Ambulanta Mirje, trg MDB 2, LJ).
To pa je res dbest optika.
Res, da je kar drago, a so sami ultra moderni in dobri brendi, ce kaj daste na to.
Jaz niti ne dam tako zelo, a ker sem bila 10 let brez ocal (ker se mi je na prejsnjih obloga spraskala dol in sem tako od kovine, ki se je dotikala licnic in obrvi, dobila na teh mestih totalno alergijo) - pa sem si hotela zrihtati res una... D.
Pa sem bila povsod (niti ne bom nastevala teh optik vseh), pa so mi npr. glede na "moj ostri stil" svetovali ocala z golobje sivimi okviri (kar je seveda zame popolnoma mimo).. In podobno.
Semle, v Barona pa sem prisla nakljucno - ravno sem se za rojstni dan odpravljala v mesto, da grem koncno na ta ocesni pregled ze pac nekam in si omislim nova ocala, ko me klice necakinja. Povem ji, da grem kupovat ocala, pa pravi - nujno pojdi sem.
No, in res grem - ze takoj so mi bili vsec, ker so mi predlagali dvoje okvirjev, med katerimi sem kasneje tudi sama izbirala (modrega in rdecega - izbrala sem si potem rdecega) - in to takih, ki so res pasali MENI. Oster stil gor dol - taka sem... Tudi mi ne bos predlagal oblekice z volancki najbrz, da bos omilil moj stil in mojo... gajstnost.
Ko pa sem naslednji dan prisla se na pregled, sem pa sploh bila zadovoljna.
Se nikoli nisem bila tako zadovoljna pri okulistu... vedno je bilo nekako nekaj narobe, enkrat so mi narobe vstavili steklo, pa sem dve leti imela cisto narobe tisto...
Tu pa sem lahko se celo zaslisevala o astroloskih polozajih in dali so me na vse mozne aparature in se celo koncno mi je nekdo uch vrgel na moj uch, ko imam neko pikico, pa si nisem upala k iridiologu ("jetra", "zolc", "srce" (OO)...).

Skratka - tale usluga celotna, z ocali vred (blazno sem zadovoljna, da bolj ne bi mogla bit) res zasluzi 5 zvezdic.


Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. november 2002, 01:00

Z necim sem zelo zadovoljna - to je novi sampon GUHL.

Prej sem uprabljala leta Fructis (uporabljam en sampon nekaj casa), pa sem se ga navelicala, prav v tistem casu pa so imeli reklamno akcijo, ki mi je bila vsec, ker ni bilo 5 punc z ravnimi mastnimi in prhljajastimi lasmi, ampak domiselno - zenska s totalno frizuro - potem se umakne, ta "frizura" je bilo drevo - se izkaze....

Probala sem Mango (dbest disi in ful je dober), zdaj pa imam Sipek (wild rose), ker sem hotela malo si popravit lase, ker sem se v kratkem casu parkrat barvala, ta sampon pa je za barvane lase (sicer vedno uporabljam navadnega, ne glede na to, da si jih barvam).
Zdaj pa sem kupila se prav tak balzam.
Ful dobro in priporocam!

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#5 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

Ja marsa maš čist prav glede šampona.Fructis je bil dolgo časa moj najljubši, zdaj pa je GUHL zasedel prvo mesto.Priporočam vsem.

#6 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

No - ocitno imamo "lunce" podoben okus - namrec tudi Aliana je uporabljala Fructis, zdaj pa je presaltala na Guhl... zadnjic sva se o tem zgovarjali ali pa je celo nekam napisala...
Torej tudi tebi je kul... ja - a ni fajn?

Fajn je, ko lahko recemo, da je nekaj dobro. Objavljena slika

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#7 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

Ja, jaz samo se tole flasko Fructisa , ki ga imam doma porabim, pa grem po Guhl sampon (zaenkrat mam samo tisto mango kuro za poskodovane lase, ki se lahko tud na suhe lase da in zasciti...) Samo se se nisem cist odlocila - a mango al divjo vrtnico.. ker naceloma sem pobarvana, samo tega nekako ne dojamemObjavljena slika


Aliana
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#8 Kljuka

Kljuka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 861

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

Objavljena slikaLunin net, enako!Objavljena slika

Objavljena slikaTa stran se mi zdi kot toplo sonce pozitivizma!Objavljena slikaObjavljena slika

Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaKo sem iskal primeren gostinski lokal za večjo žurko, sem na netu naletel na www.jezersek.com To je stran Hiše kulinarike. Lahko rečem samo superlative o ponudbi o postrežbi, ugodnih cenah in res fantastičnem vzdušju.

Včasih znam biti zelo kapricast, posebno še v gostinski ponudbi najvišje kvalitete. Na malenkostih se dobijo napake. Objavljena slikaPa sem šel pogledat vžigalice, ki so bile zraven toplega bifeja. Objavljena slikaVžigalice so bile pri vseh toplih bifejih Objavljena slikanove!.

Objavljena slikaNi kaj, izvedba pogostitve je bila brez napake. Vrhunski profesionalizem!Objavljena slika

Lep pozdrav!


Kljuka
Lep pozdrav!

Objavljena slika

#9 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

Joj, Kljuka - ne ves, koliko mi pomeni tale tvoja objava... Objavljena slika
Res si me razveselil in pozitivno presenetil...
Pa se dbest se mi zdi, ker si v nekaterih receh precej podoben meni (=kar precej kriticen Objavljena slika)

Tole pa sploh dbest - za tole gostinsko ponudbo...
Morda, ce bos 1x prikrozil na temo Gostilne - Kje se lahko dobro je?, pa se tja tole postni....

Ja - to je zelo zelo dbest imeti na broju.... Vcasih se kam hocemo spokat (ali je kaj takega, kot omenja Kljuka), pa preprosto ob vsem navalu ponudb sploh ne ves kako se odlociti...



Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#10 zirosi

zirosi
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 594

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

Stric je spet (kot vsako leto) naredil najboljše klobase.





Uživajte!
Človek lahko dela, kar hoče, ne more pa hoteti, kot bi želel.

#11 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

evo...dons sm zvedu za tole stran....yess....chist noro...tale marsa ga je pihnla...chestitke
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#12 Kljuka

Kljuka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 861

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaJoj, Marsa me hvališ.Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

Za www pa lahko priporočim vsem www.lunin.netObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

Lep pozdrav!


Kljuka
Lep pozdrav!

Objavljena slika

#13 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

Kljuka - ce si pa nekaj posebnega! Objavljena slika
Objavljena slika

Ne, pa res je fino, ko si tako natancen in pregleden v teh stvareh - sem opazila ze pri koristnih info... Pohvala pa itak godi - od tega, ki nima dlake na jeziku, pac toliko bolj. Objavljena slika

Sponckamo pa res 350/h! Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika

Objavljena slika

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#14 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

AAkhut!
Kar spregledala sem tvoj komentar, sorry...
Hvala in me veseli, ko si uletel okoli! Objavljena slika

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#15 Kljuka

Kljuka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 861

Objavljeno: 4. december 2002, 01:00

quote:
Marsa pravi:

Kljuka - ce si pa nekaj posebnega! Objavljena slika
Objavljena slika

Ne, pa res je fino, ko si tako natancen in pregleden v teh stvareh - sem opazila ze pri koristnih info... Pohvala pa itak godi - od tega, ki nima dlake na jeziku, pac toliko bolj. Objavljena slika

Sponckamo pa res 350/h! Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika

Objavljena slika

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING


Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

Kljuka
Lep pozdrav!

Objavljena slika

#16 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 5. december 2002, 01:00

Preprosto moram pohvaliti(če že hvalimo): tista dva res kul policajaObjavljena slika, ki sta mi pomagala letos pozimi. Nekje iz Vidma...tam nekje. V glavnem sta se v prvi vrsti izkazala za človekaObjavljena slika in vsaka jima častObjavljena slika. S tem sta spodbila moje mnenje, da policajev takrat ko jih rabiš itak nikdar ni..Objavljena slika


natalija

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#17 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 6. december 2002, 01:00

Pohvala Janu Plestenjaku za včerajšnji koncert!
Res hvala Jan, sploh ne veš kaj mi daješ s tem, ko poješ.
Zato, ker takrat, ko si "v elementu" v tvojih žilah plameni glasba,
v tvojem glasu slišim tvojo dušo...
tolikokrat si me s svojo muziko katapultiral v dobro voljo
in spravil ogenj v moje boke, da sem mogla zaplesat s tabo in noret,
pa čeprav sem npr.brisala posodo ali ravnokar točla solzice
Hvala Jan in še veliko veeeeliiko novih pesmi, koncertov
Objavljena slikaStanka
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#18 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 6. december 2002, 01:00

Ko smo ze pri pohvalah..Objavljena slika
Eno etericno olje iscem ze pol leta vsepovsod... Pa ga ni.. Zadnjic sem sla pa vprasat v Zeliscno prodajalno Bazilica, v CityParku, pa ga tud niso imeli, samo je bil gospod ful prijazen in je rekel naj pocakam in je poklical dobavitelja in... Sem mu dala telefonsko, pa me je ze naslednji dan klical, da so ze dobili olje in da ga lahko pridem iskatObjavljena slika.. Res lepo od njih!!!



Aliana
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#19 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 9. december 2002, 01:00

Pohvala za Eleno!
Elena imaš veliko, radostno in iskreno srce
Naj se ti izpolnijo tvoji cilji in sanje
Stanka
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#20 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 24. december 2002, 01:00

Pohvala za Zvena -Zdravitelja!
Super si, širiš dobrodejne energije v vse smeri
še dosti uspešnih zdravljenj Ti želi
Stanka
najdete ga na: www.geocities.com/virzenski

14.01.04 dodajam link na temo pod Zdravje-Zven:
http://www.lunin.net...f=9&t=2723&st=0

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#21 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. december 2002, 01:00

Dbest... Stankaa - hvala za priporocilo za Eleno... Vendar tukajle nisem mislila nastopajocih na forumu....
To je v bistvu edina tema v Lunini zvezdi, ki ne obravnava clanov, pac pa drugo: usluge, storitve ipd..

Svoje predloge za zasluzne clane boste lahko podali tako, da boste svoj predlog vpisali v novo temo, ki jo boste odprli v ta namen..

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#22 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 24. december 2002, 01:00

Vsem ustvarjalcem Luninega neta pohvala za velik trud, ki ga semle vlagate in menim, da ste uspeli ustvariti najboljše strani, ki so povezane z astrologijo in so v slovenščini.
Želim vam lepih aspektov polno novo leto in razvijanje v še širše pozitivne teme, uspehe pri astronapovedih.
Še posebno pa želim Marsi, da bi pod njenimi prsti in z njeno domišljijo nastalo še veliko čarobnih čudovitih slik, pa astroloških analiz, napovedi, ogromno veselih postov v Forumu, družinskega veselja in še in še...
Stanka Objavljena slika
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#23 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 24. december 2002, 01:00

O - Objavljena slika - Stanka, ti pa si res en simpaticen mix soncka in ribice... Objavljena slika
NAJ hvala, res...
Objavljena slika Brez skrbi - kot kaze, bomo se dolgo ruzhili tule, obljubljava pa vam tudi stevilne novosti v Novem letu!
Tudi midva zeliva vse lepo vsem, poleg tega pa zeliva pohvaliti kar celoten crew LNForuma - mislim, da smo tule res ustvarili prav lustkano community.
Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika

Marsa

Cas ni ovira, temvec sredstvo za uresnicitev moznega. I CHING
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#24 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 24. december 2002, 01:00

Ja Marsa, kar fejst *ruzhite* Objavljena slika prosim, ker
pač res ste fajn pa pika.

Še 2 pohvali moram dat, ta bo zadnja danes od mene obljubim. Namreč 1- Teater 55, ki me je na predstavah tolikox v smeh spravil letos. Res zelo zelo zelo rabimo take komedije, kakor jih vi geniji ustvarjate! Gledala sem vaš Čas za spermembo, Kaj pa zdaj, Butelj za večerjo... Še čim več takih! da se nasmejiš in pozabiš na vse skrbi! Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

2-pohvala Domžalski knjižnici, da prireja razna brezplačna predavanja, kot npr. potopisna, astrološka, pesniške zbirke, pisatelji -res pestro in zanimivo! Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika
lp Stanka
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#25 strelka

strelka
  • D član
  • Št. objav: 360

Objavljeno: 26. december 2002, 01:00

Meni je pa Božiček prinesel Lunin koledarček in moram povedat, da sem navdušena! Marsi in Mitji gre res VELIKA POHVALA. Le žal mi je, da sem ga odkrila šele zdaj. Kakorkoli že, zdaj bo vsak dan z menoj!

strelka
strelka




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0