Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Prestopili smo smrt in nahajamo se v sobi za premislek


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* - - - - 1 x ocenjeno
35 komentarjev na to temo

#1 swamisan

swamisan
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 259

Objavljeno: 29. december 2010, 13:43

Prešli smo skozi fazo umiranja … opustili smo materialno telo … prepotovali smo vmesne faze in se nahajamo v sobi za premislek.

Tam ni EGA … samo duša v svoji čisti obliki, zavest in svobodna volja. Duša opazuje življenje, ki ga je končala … obdeluje izkušnje … občutke …

Duša je pred dejstvom, da se vrne nazaj na zemljo v sveži inkarnaciji … prejme novo sveže materialno telo.

Glede na razvojno stopnjo duše, zavesti … ima svobodno možnost določitve nekaterih parametrov prihajajočega telesa in življenja …




In sedaj me zanima kako si predstavljate vaše naslednje materialno telo ?

Kateri spol si želite ?

Kakšne starše si želite ?

Kakšno vzgojo si želite ?

Kaj se želite učiti v prihajajočem življenju ?






#2 boter

boter
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 79

Objavljeno: 29. december 2010, 14:24

mamamia jaz bom pošten mafijozo brez pištole

#3 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 29. december 2010, 14:30

hm, moram najprej razmislit, če se želim sploh še reinkranirat al grem lahko naprej....Mislim, da imam tudi drugje dosti dela in da sem že sita tehle reinkrarnacij, tako da je to res vredno razmisleka x:Dx
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#4 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 29. december 2010, 14:38

Objavljena slika

Šel sem skoz ta dan. Skor ga je konc in nahajam se v sobi za premislek /spalnica, dnevna, kuhinja, kopalnica, wc, terasa, sprehod...skratka nek, kjer sem lahko nekej cajta sam...s seboj.

Tam ni šundra, samo jst, vsaj prbližn tolk korajžen, da se upam pogledat in mrbit mal sprejet, kar vidm in nardit rezime iztekajočga dne.
.
.
.
In zdej me zanima, kako si jst predstavljam moj naslednji dan /če bo/ glede na današnji dan.

Kako bom vsaj tolk dober do sebe?
Kako bom vsaj tolk dober do drugih?
Kako bom spremenu, kar sem dons ugotovu, da je pr men za spremenit.

Objavljena slika

Objavljena slika
Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#5 rafaelkozoprask

rafaelkozoprask
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 283

Objavljeno: 29. december 2010, 14:50

hmmm ... zmeden sem

odprl bom novo flašo refoška, da bom lažje premišljeval ... x:o)x

#6 nac05

nac05
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 74

Objavljeno: 29. december 2010, 15:17

hmmm ... zmeden sem

odprl bom novo flašo refoška, da bom lažje premišljeval ... x:o)x


Ja pol te bo pa glava bolela pa itak neš mogo mislit, mogoče jutri.

#7 rafaelkozoprask

rafaelkozoprask
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 283

Objavljeno: 29. december 2010, 15:25

Ja pol te bo pa glava bolela pa itak neš mogo mislit, mogoče jutri.


ja saj imaš prav ... ampak, premišljeval bom 5 minut preden me prične bolet glava ... jutri bom počival

#8 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 29. december 2010, 15:55

Ljubi Bog...usmili se vseh nas, ki smo vrgli uč na to.
tudi, če bi vedela, kako bo to tam potekala, ne bi mogla razglabljati o tem. ker sem v telesnem stanju z močnim egom.
domišljija pa je šla nekam.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#9 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 29. december 2010, 16:30

no, jst mislim da ne bom kaj dosti drugace kot sedaj; ker mislim da se moje dharme niti lotil se nisem kaj dosti izpolnjevat; ker imam se dosti delat na sebi na podrocju odnosov, tudi custev, strahov, obenem pa prilagajanju okolju ter sodelovanju z njim, kot skupnem ustvarjanju in kreiranju, kar bo mislim da v prihodnosti se dosti bolj aktualno kot sedaj. Torej najprej cloveske drame in mnoge "neprijetne" okoliscine, ki bodo scistile tretji nivo, (in tudi druge), ki se se mora pri vecini ljudi scistit in v tem nikakor nisem izjema.
To je tudi sicer del mojega sedanjega ucenja v tem zivljenju, ki pa ga nisem ravno dovolj (po mojih merilih) se izpolnil.

Rdeco nit za odgovor vprasanju te teme, je pomoje seveda v poznavaju lastne dharme in karme. V tem pa sem sam bolj kot ne "bos".

Drugi del, bo splosno sprejemanje novih vrednot, ki bo potekal individualno in na skupinskih ravneh in ze poteka, ter seveda opuscanje starih spon, ki smo jih z zavestjo deloma ze presegli. To pa ne bo potekalo cez noc in morda tudi ne v enem zivljenju,, temvec morda vec sto let (ce ugibam). Je pa res, da se sedaj na nivoju zavedanja in dinamicnosti prepricanj dosti hitreje razvijamo, saj lahko sprejmemo vec zavesti, vecjo kolicino znanja, imamo vec znanja kako osvescati ljudi, jih zdraviti in v splosnem smo vedno bolj pretocni in spreminjanje mnenja, preoblikovanju lastnih prepricanj, zelja, usmeritev ter hotenj, ter s tem pripravljeni se prilagajat potrebam, ki jih narekuje okolje in drugo.
Mislim da bo to izrazito vidno v prihodnosti zivljenja ljudi.

-

Za lazje razumevanje smisla te ali podobnih tem, ki so manj aktualne, pa povem, da tèma in razmisljanje o tem kaj bomo nekoc, je samo eden od nacinov, kako se ljudje ukvarjamo sami s seboj. prav nic drugacen od katerega drugega nacina v raziskovanju samega sebe; dokler se pac ukvarjamo predvsem s samim seboj. Seveda pa je vedno individualno kaj nas bolj pritegne k raziskovanju in kaj nas manj.

#10 rafaelkozoprask

rafaelkozoprask
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 283

Objavljeno: 29. december 2010, 17:57

jst bom shapeshifter (neznamposlovensko).


heee ... torej KOZOPRASK ... al pa ovcoprask

#11 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 29. december 2010, 19:06

heee ... torej KOZOPRASK ... al pa ovcoprask


lool, kaj pa osloprask??xDDx
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#12 Boyana

Boyana
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 69

Objavljeno: 29. december 2010, 20:51

Nimam se želje vračati, zato molim, molim, molim ... Ne v ta beden lajf! Tako me Bog usliši! :)

Boyana


#13 Kristina11

Kristina11
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 501

Objavljeno: 29. december 2010, 21:05

1.Kakšen spol si želite?
Želim si biti moški, ker bi mi bilo s tem najbrž veliko prihranjenega...

2.Kakšne starše si želite?
Mama bi morala biti ljubeča, topla oseba...za fotra ni važno, ker ga najbrž nebi bilo nikol doma...Objavljena slika

3.Kakšne vzgoje si želite?
Špartanske ziher ne...nekaj takega ..vmesnega...ne preostro...v glavnem, da bi vedno obveljala moja..Objavljena slika

4. Kaj se želite naučiti v prihodnjem življenju?
Skoraj nič, ker se imam namen v tem še ogromno naučit..Objavljena slika

To je moja vizija, kam me bodo pa porinili, pa nimam pojma...

#14 Kristina11

Kristina11
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 501

Objavljeno: 29. december 2010, 21:48

Swamisan, zdaj pa jaz tebe sprašujem...
Koliko imaš sam vpliva na to, v kakšno življenje se boš rodil?
Je naslednje življenje res tako zelo odvisno od tistega delčka časa umiranja, od popolne zavesti umirajočega?
Za učne lekcije naslednjega življenja naj bi se posvetoval z vodniki na podlagi slikc zdajšnjega življenja.
Vmesni čas med življenji naj bi trajal mnogo dlje, odvisno od tega, kdaj in v kakšno življenje si se pripravljen roditi...seveda po posvetu z vodniki.

#15 swamisan

swamisan
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 259

Objavljeno: 29. december 2010, 22:02

Swamisan, zdaj pa jaz tebe sprašujem...
Koliko imaš sam vpliva na to, v kakšno življenje se boš rodil?
Je naslednje življenje res tako zelo odvisno od tistega delčka časa umiranja, od popolne zavesti umirajočega?
Za učne lekcije naslednjega življenja naj bi se posvetoval z vodniki na podlagi slikc zdajšnjega življenja.
Vmesni čas med življenji naj bi trajal mnogo dlje, odvisno od tega, kdaj in v kakšno življenje si se pripravljen roditi...seveda po posvetu z vodniki.


Koliko vpliva na izbiro mi bo na razpolago je odvisno od tega, kaj vse sem uspešno obdelal v dosedanjih življenjih s poudarkom karme iz zadnjega življenja.

Od načina umiranja je odvisen prehod iz tega življenja do sobe premisleka. Bolje ga bom uspel izpeljati, lažje bom zdrsnil skozi ali mimo raznih plasti kot npr.zemlji bližji astral, manj se bom zatikal na teh mestih.

Seveda mi bojo pomagali vodniki in učitelji na plasti odločitve in tudi dorekli bistvo naslednjega življenja.

Koliko časa bo trajalo stanje medživljenj ni relevantno vprašanje, ker tam čas ne obstaja. Čas je del naše predstave tukaj v iluziji.

#16 swamisan

swamisan
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 259

Objavljeno: 29. december 2010, 22:06

in ali sem naštel vse ? ... sigurno da nisem ...

nekaterih zadev še nisem ozavestil in jih od tukaj še ne vidim ... pa tudi razumet jih ne morem, ker ne spadajo v naš 3D ...

#17 swamisan

swamisan
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 259

Objavljeno: 29. december 2010, 22:40

in večkdo bo rekel :

tako si pameten ... pa nimaš pojma ...

in še res je ...

če bi želel vedeti vse o neskončni kreaciji, bi rabil neskončno veliko glavo ... x:o)x

in "VSE" ne spada v učni načrt tega življenja

#18 rafaelkozoprask

rafaelkozoprask
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 283

Objavljeno: 29. december 2010, 22:53

lool, kaj pa osloprask??xDDx


seveda ... nas PRASKOV nikoli ne zmanjka

ni zime za eskime xsuperx

#19 rafaelkozoprask

rafaelkozoprask
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 283

Objavljeno: 29. december 2010, 23:26

1.Kakšen spol si želite?
Želim si biti moški, ker bi mi bilo s tem najbrž veliko prihranjenega...



tudi moškim ni tako lahko ... multiopravilnost je komplicirana zadeva :

sedeti na kavču ... grickat čips ... piti pivo ... pritiskat na daljinca ...

ja ... sploh nam ni lahko xDDx

#20 swamisan

swamisan
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 259

Objavljeno: 30. december 2010, 00:20

duša se razvija skozi utelešanje

več univerzalne zavesti pomeni zahtevnejše poslanstvo in naloge

morda pa si privoščimo kako življenje še za zabušavanje ... oddih ... in se ne sekiramo toliko za napredek

#21 moytsa

moytsa
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 799

Objavljeno: 30. december 2010, 17:38

mogoče je pa boljše, da če ne čutimo, si privoščimo sprostitev kje drugje, ne pa na zemlji.....
MI SMO DEL UNIVERZUMA, UNIVERZUM JE DEL NAS, VSI SKUPAJ SMO ZDRUŢENI V CELOTO IN SMO DEL DRUG DRUGEGA, KAJTI SKUPAJ TVORIMO PERFEKCIJO, KI JE NEPONOVLJIVA, TOREJ SMO VSI IN VSE ENO!!!!
NI RAZLIK MED LJUDMI, NIZKIH IN VISOKIH LJUDI, NI RAZLIKOVANJA IN JE SAMO ČISTA BIT.

#22 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 30. december 2010, 19:35

Kateri spol si želite ?

Kakšne starše si želite ?

Kakšno vzgojo si želite ?

Kaj se želite učiti v prihajajočem življenju ?



Odgovor na vsako bi bil - primerno stopnji zavesti duše... (pa mislim, da obstajajo še kakšni svetovalci)Objavljena slika

Lepo bodiObjavljena slika

Matjaž
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#23 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 30. december 2010, 20:19

Dolgo časa sem si želela, da se sem ne vrnem več; da zaključim s temi reinkarnacijami. Prebrala tudi one knjige, ki odsvetujejo približevanje svakojakim farbastim lučem (npr. Tibetanska in Egipčanska knjiga mrtvih)
Zdej sem v fazi, ko mi je bolj ali manj vseeno. Tukaj se poskušam čimveč naučit + drugim pomagat, po svojih najboljši močeh, seveda. Provzaprov, če malo premislim, bo čist ok, če sam prevajam energijo - po svojih najboljših močeh.
Verjetno pa v tem času/telesu ni kej dost na men, da se odločim kako/kaj bom v drugi inkarnaciji. Zarad mene sem lah tut kamen. Kamen ima mir, tam je, čas ga ne briga xcivx x:o)x
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#24 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 30. december 2010, 20:24

da. :palec:

Odgovor na vsako bi bil - primerno stopnji zavesti duše...



#25 swamisan

swamisan
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 259

Objavljeno: 30. december 2010, 20:39

seveda ... bolj smiselnega odgovora zaenkrat ne vidim




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0