Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

LuNina uStvArjalnica /naredimo sami ali v družbi :)


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 2 x ocenjeno
577 komentarjev na to temo

#426 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 3. oktober 2014, 10:07

Vidim Cookie, kako zgroženo reče: fuuuuuuuuuuuge! biggrin.png

sam res horro-cb.jpg

pridem sem in cele strani fug, taprvo sem hotla napisat Aeval, sam stran od fug! Lepo zgleda, uporabno pa nula koma jozef. Oz, da ji bodo všeč do takrat, ko jih bo prvič začela pucat z zobno ščetko biggrin.png pol jo bo entuziazem minillaugh.png

oz še bolje, ljudem je treba pustit, da se učijo na lastnih napakah. Take lekcije so neprecenljive ylflower.gif



Aja, še to: s fugami ni nič narobe, če niso po tleh ali tik ob/nad šporhetom in koritom.


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#427 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 3. oktober 2014, 12:00

sam res horro-cb.jpg

pridem sem in cele strani fug, taprvo sem hotla napisat Aeval, sam stran od fug! Lepo zgleda, uporabno pa nula koma jozef. Oz, da ji bodo všeč do takrat, ko jih bo prvič začela pucat z zobno ščetko biggrin.png pol jo bo entuziazem minillaugh.png

oz še bolje, ljudem je treba pustit, da se učijo na lastnih napakah. Take lekcije so neprecenljive ylflower.gif



Aja, še to: s fugami ni nič narobe, če niso po tleh ali tik ob/nad šporhetom in koritom.

 

 

Hm scratchchin.gif , eee, kva pa, če bi, recimo, a ne, jah, kva pa, če bi v sveže fuge okol šporgeta, mislm, k so še vlažne, mehke, vtisnu maščobo, tako, rjavo... v fuge na tleh pa, recimo, mal prsti iz vrta?

 

A bi ble pol fuge še tko grozne?

icon_smile_shy.gif


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#428 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 3. oktober 2014, 12:40

še bolj partyy.gif


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#429 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 6. oktober 2014, 12:05

attachicon.gifkuzi.jpg

 

Hm.. ne vem če sem prav dodala sliko, to je danes nastalo tongue.png Moja po mojem tretja do sedaj, zato ni nek umetniški presežek glih smile.png

slovenski impresionisti (zgodnji) ponovno na pohodu?

Imaš potencial OK-thumb.gif


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#430 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 6. oktober 2014, 12:26

zakaj se mi "opravičuješ" (to je sam mal, nič posebnega, neky na hitrco,...)

jebelacesta, dej bod ponosna na to, da en šaman prepozna yorkširca, čeb jst yorkširca narisala, bi pol LNF ugibala jel ljudsko ili vanzemaljsko?

Kaj boš naredila s tem darom? Ga nekam zatušala (sej ni nič posebnega,...) al boš razvijala?

 

Ko hodim kdaj po kakih galerijah, bohhhh si mislm, tle je pa več Ega (al pa vez) kot daru scratchchin.gif


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#431 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 7. oktober 2014, 14:10

Ti kar resno misli, kar ti je Cookie napisala. Ženska čisto pošteno pove, kadar je nekaj dobro oz. kadar ji kaj ni všeč. Tako, da če ti reče, da si talentirana, maš da to razvijaš dalje. Ne pa da boš čakala, kaj bo življenje točno prineslo. Sicer pa je tudi meni zelo všeč ta tvoja slika :)



No, ekola..tule križi.

Ugotavljam, da prodajna ideja ni slaba. Moram jih dodelat..

Pa nekaj magnetkov - ki se predvsem dopadejo otrokom :))


Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#432 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 9. oktober 2014, 09:15

Mačky, lepa slika! Tvoj nesojeni lover je pa za v kanta. Cagavcev je povsod dovolj, da ne rečem preveč. Ampak okej, dokler ga nucaš za muzo, nej mu bo biggrin.png

 

Nat, všeč so mi okvirji, pa mačketine, križi so zanimivi - čeprav jaz jih nemaram na splošno - ampka verjetno znajo iti v promet v takem okolju; ker so pač res nekaj posebnega.

Všeč so mi tudi one rožice - verjetno so to čajni svečniki?


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#433 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 14. oktober 2014, 08:04

Hvala Cookie - križi so res pritegnili pozornost - rjavega tam že ni več :). Predvsem starejšemu folku so všeč. Zdaj to soboto je bil nekoliko mlajši folk, ki bolj po drugih rečeh gledal.

V bistvu sem vse te majhne stvari (mačke, metulje in rože) naredila kot magnetke. Ampak ej - si mi dala idejo :))) hvala lepa.ylflower.gif

No, za te nove križe(morala sem jih narediti zraven :)) sem uporabila mavrične barve. Me klical včeraj en frend in vprašal po ceni križa, pa po ceni velike vaze(mi rekel, da je računal enih 100 evrov, a jaz mi za pol cene tole ponujam)...no..zdaj čakam, da pride po to :)


Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#434 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 20. oktober 2014, 13:57

Evo -moje prodajalnice na etsy-u :)

cene so, kot že rečeno...dražje. Veliko dražje, kot ponujam pri nas. oz...za "domače" stranke :)  Je pa res, da sem se odločila okrog slik, da če jih za velik keš ne prodam, jih sploh ne bom. Ker so meni itak všeč. Čeglih znam biti mačehovska do svojih izdelkov wink.png

https://www.etsy.com...f=hdr_shop_menu


Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#435 silver

silver
  • Zlati član
  • Št. objav: 1 244

Objavljeno: 20. oktober 2014, 14:14

Nat, prav veselje te je opazovat, kako s tvojim talentom  korak za korakom korajžno uresničuješ svoje želje ...    clover.gif  



#436 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 20. oktober 2014, 14:38

Evo -moje prodajalnice na etsy-u smile.png

cene so, kot že rečeno...dražje. Veliko dražje, kot ponujam pri nas. oz...za "domače" stranke smile.png  Je pa res, da sem se odločila okrog slik, da če jih za velik keš ne prodam, jih sploh ne bom. Ker so meni itak všeč. Čeglih znam biti mačehovska do svojih izdelkov wink.png

https://www.etsy.com...f=hdr_shop_menu

poskušaj slikat jajčka še od vrha - ptičja perspektiva, al pa z vrha in od strani (kokr po diagonali). Ker tale jajčka so v resnici FUL lepša, kot je to videt s slik.

Pa ozadje - te mal tepe. Sej vem, butasto, kaj ima ozadje veze, ker ti prodajaš,...no pa ni tok ozadje brez veze. Enobarvno (ozadje) poskusi, se mi zdi da ti je cigička enkrat dala super predlog za fotke in svetlobo. Pa kako zgleda kaka roža v taki vazi npr. - daš enostavne gerbere, al pa klasične krizanteme, al pa čist navadno vrtnico s pred hiše. Al pa poljsko cvetje, karkoli živega. Al pa en sam ogromen cvet v uni mali bučkasti vazici.

Za slike predlagam belo ozadje - ampak prej poglej, če sploh lepo pride.

 

aja, zdej vidm, da nek pa imaš belo ozadje. Pa un 3delni mozaik s hišo - ful lepo bi prišeč samo na enobarvnem oranžnem ozadju (tla in berva prečna črta sta moteči). Sej ga lah izdelaš; kupiš debelejšo lepenko (kokr za vodenke, sam da je debelejši bel papir), pa ga pobarvaš z barvo - akrilne al kakšne so okej - tole ti bo kdo drug vedu boljš povedat. Al pa uporabiš agrokopreno - uno za zemljo pokrivat - za ozadje, al pa bele rjuhe, al pa krep barvni papir - kar imaš doma al pa dni predrago.


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#437 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 21. oktober 2014, 09:22

Ja, z vsem napisanim se strinam. Problem je, ker imam sama preslab fotkič in sem naprosila zeta, da bo glavni fotograf. Sva imela problem takoj na začetku - ko je on imel čas, je pri nas izbruhnil kraval in me ni bilo potem več doma. Potem pa njemu časa zmanjka, in ga jaz uhvatim tako na brzino...in potem dobimo to kar je (pa še komarji so ga napadali kot nori). 

Meni je sicer všeč odsev, zato je veliko fotk naštimanih tako, je pa res, da smo pozabili na ozadje smile.png) amaterji smile.png))

 

Pa imam že en problem...dveh jajčk nimam več - oranžne in zelene. No, saj zelenih imam še tri doma, oranžne pa res nobene več. Tak, da upam, da ne bo kdo glih teh dveh hotel kupit smile.png))

 

In pa - včerajšnji dan postregel s svojevrstnim rekordom - 80 obiskovalcev obiskalo mojo trgovinico :))) vesela :))


Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#438 mayita

mayita
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 335

Objavljeno: 7. november 2014, 20:55

a je bil kdo na novoletnem art marketu v ljubljani,mislim kako se kaj prodaja tam, sem dobila ponudbo če se hočem prijavit pa se mi zdijo malo dragi,  245za 4dni, ne vem no če si pa deliš z nekom je pa 355 plud ddv



#439 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 8. november 2014, 20:28

Jaz sem vedno bolj skeptična okrog teh prodaj...za najem hiške v Lj je prišla ponudba za 2400 evrov na mesec, za štirinajst dni 12oo..in tak naprej...pa kdo se tu s koga norca dela res...Tudi na Artmarju v MB je cena za moje pojme prevelika 250 evrov za cel mesec pa si na trgu Leona Štuklja..(slabša lokacija, slabša prodaja). Tak, da jaz grem samo še tja kjer lahko delam delavnice..pa da kompenziram za stojnico. Se bojim na koncu, da bo to samo 2x v Vetrinjskem dvorcu v MB in to bo to. (ali če pade kaj ugodnega no...kar pa dvomim).

Aja - no jaz na Artmarketu v Lj še nisem bila, niti na Cartu v Celju...


Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#440 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 19. november 2014, 10:15

Evo spet nekaj izpod mojih prstov. Končno torej vilinski ključi (sreča, harmonija, zdravje). Je pa res, da če kaj - fotograf ne bom. V živo so vedno moji izdelki lepši kot na fotkah... in pa še mini svečnik - edini svoje vrste, ker smo med prospravljalnim navdušenjem, temeljito pospravili...in zdaj ne najdem osnov. Mogoče bodo...nekje januarja :)) ostali so edino metulji...mogoče naredim katerega poskusno. Zaradi fotkiča zgleda, kot da je srednji ključ (harmonija), narejen s črno...no, ni...s temno zeleno.. (tolko o tem kako dober fotkič imam :))


Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#441 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 8. december 2014, 11:39

saj še samo jaz očitno objavljam tule :)

no, takšni pa so izpadli metuljčkasti svečniki :)


Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#442 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 8. december 2014, 12:02

Super Nat, všeč mi je, da se ti tako odvija in odpira. Za stojnice pa res žalostno, kajne. Itak jih postavitev zunaj zelo malo stane in privabili bi še več ljudi, če bi bila večja ponudba. Dobro, prednovoletna Ljubljana je sicer nekaj posebnega, ampak vseeno, veliko je še drugih dogodkov. 

Sicer pa, zdaj ko si obdana z energijo vilinskih ključev, bo laufalo še bolj :D



#443 anne

anne
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 137

Objavljeno: 9. december 2014, 10:31

no, takšni pa so izpadli metuljčkasti svečniki smile.png

Ni ni... mellow.png


Life begins at the end of your comfort zone. 


#444 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 9. december 2014, 10:58

Joj, ne gre ;(

 

zdaj, če lahko kdo na FB pogleda edino ;(

v glavnem...eden je že rezerviran :))


Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#445 zalaya

zalaya
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 110

Objavljeno: 11. december 2014, 20:06

*
POPULARNO

 Za nadobudne kuharske entuziaste....

 

V torek me je nečakinja klicala in me prosila, da ji naredim otroški predpasnik. Naredim ji enega prav cartik... in dobim idejo, da jih naredim še nekaj in tole sta dva primerna za starost štiri - pet let.... Narejena sta tako, da se lahko dolžina okrog vratu regulira in se tako uporabnost podaljša za dve tri leta... Ne vem, če je to prednost ali slabost... vsak predpasnik je malce drugačen, lahko tudi izvezem ime, priredim za fante ali dekleta...

 

Vem, da ne bi smela, a.... če je kdo zainteresiran.... 

 

">http://2014-12-11-194603.jpg

 

 


... ljubi življenje in življenje bo ljubilo tebe...

#446 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 12. december 2014, 14:58

wow Nat, kok lepi vilinski ključ(k)i!

A veš, da bi bili prov uporabni (vdelani v fasado) nad vhodnimi vrati vsake hiše - harmonija, zdravje ipd (kakor so bile včasih vzidane/vrezane letnice nastanka hiše). Al pa, če jih narediš v smislu obeska - da kdo ne načenja nove, lepe (drage) fasade. Pa se samo obesi nad vrati. Strašno so mi všeč!

 

***********

Zalaya, kje si bila pismo rosno pol leta nazaj :_( ko se iskala predpasnik za Razbojnika. No, pol sem ga našla - s kapo vred, v eni trgovini, ampak tvoji so fuuuuul lepši. Kjut na kubik!

Zelo lepo!


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#447 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 12. december 2014, 16:04

Zalaya, res kjut. Na potenco biggrin.png Bom imela v mislih...ko bo priložnost. 

 

Nat pa tudi...palec gor (ko ni smeškov :D)



#448 mačky

mačky
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 987

Objavljeno: 12. december 2014, 22:10

Se učim plest, sam ni nič za pokazat... Tri vrste naredim, pa me mine. Pa zakaj je to tako težkoooo.... Pa še ti youtube filmčki prehitro kažejo :P

 

Mimgrede, ful lepi predpasnički, dlje pa nisem pogledala še :)



#449 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 12. december 2014, 22:18

Zalaya, ideja, naredi in pofotkaj še kakšen "firtuh" za odrasle (in nas potegne, da naročimo). Kaj zabavnega, zakaj bi vedno imeli neke resne motive. Pa jz bi tistega, a veš, kot vzgojiteljice v vrtcu. Sprednji in zadnji del in se ob strani samo zaveže... biggrin.png Pa še kam na FB ipd in se odpre prodaja..

 

Tile otroški so tako lepi, da kar vabijo. 



#450 zalaya

zalaya
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 110

Objavljeno: 13. december 2014, 08:14

Ni problema. 

 

Bom pa naredila biznis s firtahi.... 

 

Zakonitosti troga: povpraševanje - ponudba.

 

Manjkajo smeški...


... ljubi življenje in življenje bo ljubilo tebe...




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0