Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Politika


  • Prijavi se, če želiš komentirati
10943 komentarjev na to temo

#7951 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 19. marec 2019, 17:12

Temu brez komentarja bi dodala samo še pendrike in katapult za na Antarktiko ...(sploh nisem rekla za Argentino) wink.png

To kar mi že dlje časa  nemoteno gojimo v nederjih države pove tud vse o nas državljanih   ...

Da pojasnim kaj pri meni pomeni brez komentarja

 

Pravila forumov, tudi tega so, da se ne objavlja sovražni govor, razne vulgarnosti ipd.

Tega se jaz pri komintiranju politike, sploh pa vsega kar je kakorkoli povezano z SDS in JJ. težko vzdržim.

Zato raje ne komentiram... sing.gif partyy.gif


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#7952 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 19. marec 2019, 20:03

Lepo Alef, lepo  ... svaka ti čast, da ti rata OK2.gif ... men pa obvezno pri tej temi vsaj kkšen stavek, zlog al pa notranji duh zapopra, da ven zleti ... a jbg zdej ... to je še čist milo glede na situacijo ... icon1_redface.gif 


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#7953 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 20. marec 2019, 07:24

Lepo Alef, lepo  ... svaka ti čast, da ti rata OK2.gif ... men pa obvezno pri tej temi vsaj kkšen stavek, zlog al pa notranji duh zapopra, da ven zleti ... a jbg zdej ... to je še čist milo glede na situacijo ... icon1_redface.gif

To je glede na situacijo v Slo povsem razumljivo... biggrin.png

Se pa vse bolj potrjuje tista izjava(ne vem kdo je avtor) da SDS ni stranka ampak psihiatrična diagnoza... partyy.gif


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#7954 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 20. marec 2019, 19:08

1. Pišuka mi gre na žnj značaj modelov, ki nikoli in nikdar niso pripravljeni zares nekaj v dobro državljanom postorit ... Ne sam, da se jim hebe ...  celo nasprotno - povsod tam, kjer se pričakuje njihov podpis zavirajo spremembe, zmanjkajo v potrditvah, celo nasprotujejo v dobrih idejah za izboljšanje osnovnih temeljev ( zdravstvena problematika, socialne pridobitve za pravice državljanov, zvišanje plač itd... )

  Vsakič, ko se na pobudo stranke Levice predlaga nov zakon ali amandma se vzrdžijo glasu za ali pa brezsramno in brezvestno nasprotujejo ... potem pa, ko se ve, da ni čas karkoli zares narediti v spremembo za državljene, pa s pokradeno idejo priparadirajo in zažvalijo v javnost samo zato, ker imajo kupljeno pozornost medijev kadar želijo ...

In samo na takšen manipulativni način nekatere stranke pridobijo volitvene ovčice in vice ...

Pa ne govorim samo o strankah SDS, Nsi, SMC ... predvsem o Desusu ( Erjavcu glumaškemu) in SD- ju (podtalnemu Židanu ), SAB ...

 

Shit no ...  ne vem smo volilci res tako butasti, da ne znamo pogledat kdo v parlamentu pri sprejemanju pomembnih zakonov ne sodeluje in zavira napredek ... in kdaj ter kako se nekdo začne samohvalit na puhel način kadar se ? icon21.gif

÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷

        In;

2. Všeč mi je tale dr. Brecelj, res mi je ... Dec s pravimi jajci ... yes.gif

  Na mestu je njegovo znanje in preprostost ter neposredno informiranje o tem kaj se dogaja v zakulisju porušenega zdravstva ...

Ampak, če tega kar pove in ponudi v rešitev noče slišat politika - bi morali mi državljani !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Ministra Fakina - ( čeprav nisem že iz preteklosti ravno njegova fenica )  so kot izgleda dobro pritisnili mafijozni, elitni lobiji iz ozadja .

Ne verjamem, da bi se umaknil iz položaja ministra zaradi viroze ... evo, ne verjamem ! sleepy.gif

 

... Folk zdravstvo gre res v ku  ... Milion dokazov smo imeli in imamo za to !!!...

Takoj bi nas moralo zdaj na stotisoče pred parlament strest in odgnat te glumače res ... ker sicer tudi žvižgači več ne bodo požvižgaval kaj se dogaja  ... Za koga naj bi se izpostavljali tako kot se zdaj prav za nas dr. Brecelj izpostavlja in nam pripoveduje kaj se dogaja ?

... A še koga to v tej ku., državi zanima ? Pa kaj čakamo bemu, kaj - koga ? mad.gif

 

Informativna oddaja ;

24 ur zvečer -  ob 22h  - ( včeraj Pop TV )  11.03. 2019

Videoteka ;

Dr. Erik Brecelj in pravna strokovnjakinja Zidar - Klemenčič

O koreniti spremembi zdravstva

https://www.24ur.com...?video=62215477

 

https://www.24ur.com...ZVEÄŚER&stran=2

 

Komentar na prvi odstavek (ki sem ga na rdeč prefarbala): ja, meni gredo tudi kar lasje pokonci včasih. Sam veš kaj je grozno? Da je to še kar razumljivo - veliko jih je psihopatskih osebnosti ( v politiki dokazano 4x več kot v običajnem življenju), ki ljudi okrog sebe sploh ne čutijo, delajo izključno za svojo osebno korist, hkrati je pa zanje značilno, da se znajo izjemno dobro pretvarjati in imajo prirojeno sposobnost HIPNOTIZIRANJA. To, ja! (velja tudi za nekatere v levici - če bi prišli do zajetnega kosa oblasti, bi bila po mojem trdnem prepričanju kmalu grozljivo razočarana, Domy!) Zato so tako uspešni, zato tako pritegnejo ljudi. Se spomnite posnetkov Hitlerjevih nastopov? Pa šokiranih običajnih Nemcev po vojni, ki so se obnašali, kot da so se pravkar zbudili iz hipnotičnega transa in dojeli, kaj so v hipnozi počeli ali pa vsaj sprejemali? Dejansko so bili v hipnotičnem transu. Se čudite, kako je tista punca odrezala lastno roko, da bi odplačala dolgove svojega fanta? Ni čudno, tip je psihopat in ima te sposobnosti vpliva na ljudi. Se čudite, kako to, da je pri prvi punci zavaroval njo, za izplačilo pa določil njeno mamo, ne sebe? Zato, ker bi bilo sumljivo, če bi bil upravičenec on, njeno mamo pa je imel pod hipnotičnim nadzorom in je dobro vedel, da bo denar dala njemu (kar se je dejansko zgodilo, še preden so denar zavarovalnice sploh izplačale!). Se spomnite serijca Pluta? Ko so ga prvič privedli pred sodišče zaradi (mislim, da dveh) umorov, je policija in forenzika dostavila VSE MATERIALNE DOKAZE. A ga je sodnica izpustila in je potem umoril še dve, preden so ga spet ujeli in končno spravili za zapahe. Forenzična priča je v zasebnem pogovoru povedala, da je Plut na obravnavi hipnotiziral sodnico in je bila videti v nekem čudnem zamaknjenem stanju in na zaprepadenost policistov in forenzičnih prič ni sledila trdnim dokazom, ampak Plutovi obrambi, popolnoma brezumno! Tako to deluje. Grozno, ja. Fajn se je teh stvari zavedat.



#7955 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 21. marec 2019, 13:11

Komentar na prvi odstavek (ki sem ga na rdeč prefarbala): ja, meni gredo tudi kar lasje pokonci včasih. Sam veš kaj je grozno? Da je to še kar razumljivo - veliko jih je psihopatskih osebnosti ( v politiki dokazano 4x več kot v običajnem življenju), ki ljudi okrog sebe sploh ne čutijo, delajo izključno za svojo osebno korist, hkrati je pa zanje značilno, da se znajo izjemno dobro pretvarjati in imajo prirojeno sposobnost HIPNOTIZIRANJA. To, ja! (velja tudi za nekatere v levici - če bi prišli do zajetnega kosa oblasti, bi bila po mojem trdnem prepričanju kmalu grozljivo razočarana, Domy!) Zato so tako uspešni, zato tako pritegnejo ljudi. Se spomnite posnetkov Hitlerjevih nastopov? Pa šokiranih običajnih Nemcev po vojni, ki so se obnašali, kot da so se pravkar zbudili iz hipnotičnega transa in dojeli, kaj so v hipnozi počeli ali pa vsaj sprejemali? Dejansko so bili v hipnotičnem transu. Se čudite, kako je tista punca odrezala lastno roko, da bi odplačala dolgove svojega fanta? Ni čudno, tip je psihopat in ima te sposobnosti vpliva na ljudi. Se čudite, kako to, da je pri prvi punci zavaroval njo, za izplačilo pa določil njeno mamo, ne sebe? Zato, ker bi bilo sumljivo, če bi bil upravičenec on, njeno mamo pa je imel pod hipnotičnim nadzorom in je dobro vedel, da bo denar dala njemu (kar se je dejansko zgodilo, še preden so denar zavarovalnice sploh izplačale!). Se spomnite serijca Pluta? Ko so ga prvič privedli pred sodišče zaradi (mislim, da dveh) umorov, je policija in forenzika dostavila VSE MATERIALNE DOKAZE. A ga je sodnica izpustila in je potem umoril še dve, preden so ga spet ujeli in končno spravili za zapahe. Forenzična priča je v zasebnem pogovoru povedala, da je Plut na obravnavi hipnotiziral sodnico in je bila videti v nekem čudnem zamaknjenem stanju in na zaprepadenost policistov in forenzičnih prič ni sledila trdnim dokazom, ampak Plutovi obrambi, popolnoma brezumno! Tako to deluje. Grozno, ja. Fajn se je teh stvari zavedat.

 

Drži marsikaj v zgoraj napisanem Iknee ...

Prav gotovo v politiki polno nezrelih osebnosti, psihopatov kot praviš  ... kot v življenju raznih hipnotizerjev in magije ...

Včasih, ko opazujem politike me preblisne ;

"Modeli iz rovt, ki se znajo prehitro zategnit v kravate." ... iz tega zna slediti marsikakšna rošada psihe ...

Kdo bi si mislil ane, da zna kravata tako drastično vplivat na pomebne odločitve za državo ... ena navadna kravata ? icon27.gif

 

Kar se tiče Levice ... jih kravatarjev tam skoraj ne najdeš ... če je res mus zaradi protokola ... pa še takrat velikokrat ne

Izza vogala od sestanka, srečanja s krajani in s štabi po Sloveniji - pridirkajo v parlament  ... in povedo kar jih je zapeklo v duši ...

Sama nočem bit angažirana v politični sredini na takšen način kot so sami - se zavedam, da nimam tako umirjenih nevrončkov in strpnosti - kot jih ima napr. Luka Mesec ...

Osebno sem že bila kar nekajkrat z Luko Mesecem v pogovoru ... lahko rečem sam tole; 

Tenkočutna, srčna osebnost z veliko razgledanega znanja, preudarnosti, notranjim mirom  ... in poštenosti ...

( vegan, mačkoljub ... sam to res paše v njegov značaj -  ni nek imidž ali ekstremist)

Resno jemlje svoje poslanstvo v spreminjanju tega izkoriščevalnega sistema ...

Skoraj se bojim, da bo v tem svojem uvidu zaobjema časa prekuril od odgovornosti in nalog, ki si jih je zadal ...

Na splošno le teh nekaj poslancev - 9, z aktivnimi posamezniki iz ozadja in ljudi, ki se aktivirajo - delajo čuda v premikih te dežele ...

In dokler bo tako, bi se morali ljudje zavedati poleg ostalega tudi te podpore, ki lahko hitro ugasne, saj je ta skupina trn v peti vsej vladajoči kliki ...

 

In brez skrbi, tudi sami se zavedajo pasti oblasti ...

Zato jim verjamem - ker niso stremuhi v boju za oblast ... vsaj večina teh mladih ljudi ne  ...

Bistri, inteligentni, brez strahu se zavedajo kaj oblast prinaša ... vedo pa tudi, da brez bližine in brez pritiska le- teh vladajočim do sedaj, ki narod pehajo v brezno ne gre ... Izpostavili so se - ne zaradi želje po poslanskih sedežih - v to sem trdno prepičana  ...

Vendar tovrstno delo ne more bit efektivno brez poslanskih sedežev.

Zavedajo se, da lahko pokažejo vsem državljanom, da se da spreminjat, če želimo ... Vendar pa mora sklikat to tudi ljudem po državi . Naučit se moramo izrazit, podpirat svoje zahteve ...

Naloga stranke Levice je v tem, da prežene apatijo v ljudeh in jih prebudi v sodelovanje in spremembe ...

Druga stran oblasti se trudi obratno - ljudi uspavat v miselnosti, da se nič ne da čez noč ...

Komu bomo verjeli in sledili je odvisno od nas ... Ne rabimo pri tem padat na hipnoze  - ampak se opirat na svoje potrebe in notranje poštenje  ... To je vse čemur moramo slediti ...

Kaj pa nam še v bistvu ostane ?  Ja vsaka oblast se lahko sfiži ... sam spreminjat slabo pa tudi moramo .

Moramo reskirat s tistimi, ki so trenutno v tem delu, pa ostati budni ... drugega nam v bistvu ne preostane, sicer nasprotno zahebemo s tem, da dopuščamo zdaj lasten potop ...

Tudi Violeta Tomič sedaj kandidira v evropski parlament z razlogom ... ni tu želja po poslanski plači ...

Seveda bo to v prihodnjih mesecih glavna tema desnošundsko plačanih medijev ... ne bodo zagamani potujčenci izpustili priložnost pljuvanja zaradi sprememb, ki se napovedujejo v evropi ... vedo, da jim odklenkuje zadnja minuta vladajoče ideologije do sedaj... mad.gif

Povezanost nove struje celotne Evrope v spreminjanju in odpravljanju neoliberalnega sistema ... To je poglavitni cilj !

V upanju, da leve stranke spremenijo položaj delavcev, ljudi, okolja po svetu ! ...

Čeprav sama osebno čutim veliko škodo, če bi Violeta odšla iz naše scene ... ker si mislim kak trd oreh klike je šele evropski parlament ... vprašaj, če ne bi bila tu bolj koristna ...

Še dobro, da je Miha Kordišev, eden od najprodornejših mladih možganov vezan na svojo prekopavanje slovenske zemljice - na svoje obrodene bučke in paradajze, kjer se zmeditira od želje po tem, da bi koga na icon_smile_blackeye.gif  ...

Sam tudi tale "Che guavara" ... je privat krasna, nežna duša ... meni osebno je celo najbližji  ... redko srečaš takšno inteligenco in karakter in pogum skupaj icon1_thumbup.gif

 

Sem v eni priložnosti pred dvema letoma Luki M. podarila knjigo Orwella ; Živalska farma  ... s posvetilom in sporočilom  ...

Se je takoj prisrčno nasmejal in povedal, da je knjigo preglodal že skoncem osnovne šole in da mu je zelo ljuba ...

V posvetilu sem lepo naprosila, da naj se nam ne sfužijo h koritu - kot tisti prašiči v ponavljajoči že sicer tisočkrat doživeti in videni zgodbi človeštva  ... In da naj bo knjiga na prvi polici strankinega sedeža ... Non - stop v opozorilo ...

 

... Meni je lesk in mirna a odločna globina v njegovih očeh veliko povedala  ... ostalo - hočem rečt preostanek zgodbe pa spiše v končni fazi itak lahko sam Bog al pa hudič ... rainbow.gifhypnodisk.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#7956 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 21. marec 2019, 22:02

Meni pa lesk (kjerkoli že) ni dovolj. Kordiš v resnici o življenju nima prav veliko pojma. Niti enega samega samcatega leta dela nima, sama politika. Dober politik je zame človek z resnimi življenjskimi izkušnjami iz resnega dela. Govorance v raznoraznih odborih zame niso delo, pa lahko še tako všečno zvenijo, žal. Življenje je čisto nekaj drugega. In takile fantini, ki o življenju nimajo kaj dosti pojma, lahko zadeve enako zafurajo kot kaki psihopatski povzpetneži.  Sploh se pa takile fantini lahko neverjetno spremenijo (mogoče se ne bo, ampak intuicija mi pravi, da se zelo verjetno bo). 



#7957 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 22. marec 2019, 00:33

Nikoli ne vemo to je res .

 S tem fantinom mu pa en mal krivico delaš . smile.png

 

Fant je zelo bister in zelo terenski z ljudmi in veliko posluha ima za državljane, za krivice, nepravilnosti, ki se nam dogajajo, zraven pa ima še izjemno intuicijo, inteligenco, delavnost in moč  ... Je pa nekompromisen, ko se je potrebno izbojevat za pravice ...

Zakaj pa misliš, da ga meljejo desni mediji, kjer le morejo ? Že vedo kdo jim je največji trn v peti ...wink.png

 

Nima veze to, da je mlad ... ima pa za seboj že kar izjemne izkušnje v rezultatih  ...

Niso samo odbori tisti v katerih se prepozna njegovo delo .

Napram tistim starim kozlom politikom, ki jih gledam že desetletja v parlamentu in tam samo lažejo pa blefirajo je Miha v svoji naravnanosti, prodornosti in efektivnosti pravi mesija ...

 

V parlamentu zame šteje učinkovitost in ne prazno blebetanje "izkušenih", ki do sedaj niso ničesar spremenili v dobro državljanov ...

 

In Miha je efektiven ... Kar ga loči od teh zrelih taktikov, ki jih nekateri označujete za izkušenejše  je edino to, da se ne poslužuje svetohlinskih ovinkov - ampak udari direktno .

Zame je v teh okoliščinah to samo plus ... Če bi vsi tako naredili kot Miha in kot pravi dr. Brecelj - "takoj" ... bi bilo že zdavnaj v državi vse na svojem mestu brez kaosa ! ...

Karakter in znanje štejeta kadar je potrebno izplezat iz takega mafijskega nereda ...

In zaenkrat ravno zaradi mlade poti še ni pokvarjen ... in ima energijo ...

Mi samo ne rabimo padati pod vpliv medijev, ki delajo obratnosorazmerni plačani pomp ...

 

Kam ga pa lahko okoliščine še pripeljejo ... to maš pa morda tudi lahko prav ... sem tud sama že doživela in videvala marsikaj kar si ne bi mislila ...

Sam to velja za vsakega od nas ane in dokler ni tako - izkoristimo tudi mi njegovo delovanje v parlamentu, ki navsezadnje prinaša večje pravice za marsikakšno področje, ki je bilo do sedaj zanemarjeno in pometeno pod preprogo !


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#7958 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 24. marec 2019, 17:06

Meni pa lesk (kjerkoli že) ni dovolj. Kordiš v resnici o življenju nima prav veliko pojma. Niti enega samega samcatega leta dela nima, sama politika. 

 

 

Nikoli ne vemo to je res .

 S tem fantinom mu pa en mal krivico delaš . smile.png

 

Fant je zelo bister in zelo terenski z ljudmi in veliko posluha ima za državljane, za krivice, nepravilnosti, ki se nam dogajajo, zraven pa ima še izjemno intuicijo, inteligenco, delavnost in moč  ... Je pa nekompromisen, ko se je potrebno izbojevat za pravice ...

Koliko ima M. Kordiš pojma o življenju in o drugem, o tem ne bi sodil.

 

Nekaj pa vem.

Nima kaj prida pojma o kulturnem izražanju in komuniciranju.

Kordiš Levici dela večjo škodo kot desni mediji ki ga glodajo kadar rabijo eno levo kost za glodanje.

Je skrajnež Janševega tipa, le da je za razliko od Velikega Janeza levo usmerjen.

Skrajneži, fanatiki, levi ali desni, so pri meni povsem na dnu.

Levica ga bo morala umiriti ali pa se ga, če to ne bo šlo, znebit.

 

O politiki pa samo še to - citat iz ene TV serije(ameriške)

Ni je na nobenem TV sporedu zato tudi ne bom objavljal naslova.

 

Izjava nekega odvetnika o svoji stranki, politiku:

"Če bi mi dal dolar za vsako laž ki jo je izrekel, bi se že zdavnaj lahko upokojil"

 

Mislim da citat velja tudi za slovensko realnost.


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#7959 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 24. marec 2019, 22:39

Koliko ima M. Kordiš pojma o življenju in o drugem, o tem ne bi sodil.

 

Nekaj pa vem.

Nima kaj prida pojma o kulturnem izražanju in komuniciranju.

Kordiš Levici dela večjo škodo kot desni mediji ki ga glodajo kadar rabijo eno levo kost za glodanje.

Je skrajnež Janševega tipa, le da je za razliko od Velikega Janeza levo usmerjen.

Skrajneži, fanatiki, levi ali desni, so pri meni povsem na dnu.

Levica ga bo morala umiriti ali pa se ga, če to ne bo šlo, znebit.

 

O politiki pa samo še to - citat iz ene TV serije(ameriške)

Ni je na nobenem TV sporedu zato tudi ne bom objavljal naslova.

 

Izjava nekega odvetnika o svoji stranki, politiku:

"Če bi mi dal dolar za vsako laž ki jo je izrekel, bi se že zdavnaj lahko upokojil"

 

Mislim da citat velja tudi za slovensko realnost.

 

Kordiš škodi samo tistim, ki povzemajo citate plačanih medijev - da Kordiš škodi.

Zato, ker se ga hočejo znebiti  ...wink.png

 

Alef, kar so povzemali, da je Kordiš izjavil so spreobračali v medijih (resnico izveš, če greš brat in poslušat izvirni koncept ), prenapenjali ... in  so se pač odločili Miho prikazovat kot levega ekstremista  ...

... Pa hebe se njemu, ker so to ravno tisti, ki jih je on označil za nazadnjaške klerikalce, razumeš ?

Ni niti nekulturno in niti neresnično. Resnica je pač ta, da so zares nazadnjaški klerikalci - Miha pa ni levi ekstremist ampak - levi realist ... v tem je ta pomembna razlika.em45.gif

Na njegovi strani FB vemo in poznamo poimenske plačance, ki to spreobračanje in jemanje iz koncepta počnejo .  

Tudi njegov prdec bi lansirali do novinarjev, ki bi le tega potem predstavili kot teroristično bombo, capiš?

Če je v čemerkoli ekstremist je v tem, da je zares ošter pa vztrajen v razlagi budalaščin, ki jih spuščajo v eter ravno tisti, ki bedarije širijo ... In prav je tako. Levica je stranka, ki ne dresira poslancev v kalup ... zato jim nič ne škodi ...

Ker kdor hoče naj tekste žvižga ... drugi bo pa po gongu udaril, ja ?

 

Mediji  in tisti, ki jih plačujejo bi pač želeli, da bi Miha postal odrinjen iz Levice ... zato je zdaj na vsakem koraku slišat kako škodi Levici (pa ni slišat to iz Levice ) ...  in to se ne bo zgodilo, če on sam to ne bo kdaj želel . ...

Miha vsako problematiko preden jo postavi v javnost do potankosti naštudira - in ja sevede težko se je potem v odborih in parlamentarnih razpravah  kosat z njegovim znanjem in argumenti ... Ne morejo tisti stari kozli v kamere potem bučke prodajat  ...

Piši kuči - propalo !

 

Ampak res, dajte se ljudje nehat plagiirat in poistovetljat izjave z medijiskimi komentarji  ...

Alef, a nisi opazil, da vsakič, ko kdo navrže Kordišev  tekst v javnost  - da Miha istočasno nikoli ni povabljen pred kamere na zagovor in razlago kaj in kako je s to zadevo bilo -  Tako kot so to Janšeti, če jih samo kdo nalahhno oplazne s pogledom ...

Ej, s čim si šel ti primerjat Miho ...ohmy.png

Zato dajte razmišljat o tem kar je bilo izjavljeno iz njegovove strani, potem poglejte celoten kontekst v zapisih in izrečenem, nato se vprašajte v medijih - kje je Miha vmes, ko ga bombandirajo v medijih in zvračajo neresnice v javnost ? ... in šele potem naredite zaključek o zadevi ...

Nikar pa avtomatično ponavljat ugotovitve in nalepke prodanih novinarjev, ki jim tekst dobesedno spišejo v namen linča ...

 

Vem samo to - da karkoli in kaj je do sedaj izrekel Miha je zadel direktno v Bingo (cinizme in afirmizme je potrebno brati in razumeti v kontekstu ... verjetno pa marsikdo nima smisla za to )  ... sama stojim za vsem kar je do sedaj povedal .

In še preveč milo je vseskupaj ...

V hrvaškem saborju napr. poslanca Pernarja ven nesejo  ... pa spet ima v marsičem prav in se mu to zgodi ...

 

Več takšnih klonov kot Miha in dr. Brecelj v Sloveniji prosim ...clover.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#7960 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 25. marec 2019, 08:40

Kordiš škodi samo tistim, ki povzemajo citate plačanih medijev - da Kordiš škodi.

Zato, ker se ga hočejo znebiti  ...wink.png

 

 

Nikar pa avtomatično ponavljat ugotovitve in nalepke prodanih novinarjev, ki jim tekst dobesedno spišejo v namen linča ...

 

 

Več takšnih klonov kot Miha in dr. Brecelj v Sloveniji prosim ...clover.gif

Ne verjamem 100% medijem ki pišejo o Kordišu in Levici kar pač pišejo.

Ne verjamem 100% niti Kordišu in Levici.

Resnica je verjetno nekje vmes.

 

Skrajnežev ne maram, naj bodo levi ali desni.

 

Janezu Velikem ne verjamem nič, 0%.

 

Ne dajat skupaj dr. Breclja in M. Kordiša, Kordiš dr. Breclju ne seže niti do gležnjev.

 

Moje mnenje o Levici sem na tem forumu že objavil.

Prav tako o SDS in JJ.

Ne eno ne drugo nista nastala na podlagi prebranega v medijih ampak na podlagi videnega in slišanega.

 

Nič od prebranega, na tem forumu ali v katerihkoli medijih tega mnenja ne bo spremenilo.


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#7961 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 25. marec 2019, 12:07

Ne verjamem 100% medijem ki pišejo o Kordišu in Levici kar pač pišejo.

Ne verjamem 100% niti Kordišu in Levici.

Resnica je verjetno nekje vmes.

 

Skrajnežev ne maram, naj bodo levi ali desni.

 

Janezu Velikem ne verjamem nič, 0%.

 

Ne dajat skupaj dr. Breclja in M. Kordiša, Kordiš dr. Breclju ne seže niti do gležnjev.

 

Moje mnenje o Levici sem na tem forumu že objavil.

Prav tako o SDS in JJ.

Ne eno ne drugo nista nastala na podlagi prebranega v medijih ampak na podlagi videnega in slišanega.

 

Nič od prebranega, na tem forumu ali v katerihkoli medijih tega mnenja ne bo spremenilo.

 

Prav .

 Bom samo o vzporednicah Mihe Kordiša in dr. Breclja .

Kaj jima je skupno ;

 

- Oba v eter jasno povesta, da brez akcije državljanov ne bo sprememb v državi ... in da zastonj oznanjata, če se državljani ne zganejo na to kar je potrebno, da država že tone na dno .

- Oba sta pripraljena brez ovinkov problem jasno poimenovati in prav tako transparentno nasloviti javno tiste, ki delajo probleme v državi in zavirajo napredek zaradi neorganiziranosti, kriminala, korupcije, nepoštenosti, neznanja, podrejanju elitnim silam

- Oba direktno naslavljata pristojne centre z jasnimi pritožbami in jim istočasno ponujata alternativo za izboljšanje

- Oba imata vizijo, jasne predloge, primerne vzvode in znanje, da to naredita  - čeprav vsak na svojem področju

Miha predlaga in si močno prizadeva pri amandmajih za spremembe zakonov itn ., iz terena prenaša zahteve državljanov, zelo uspešno zastopa naša mnenja na izrednih sejah, rednih sejah, odborih, vsakodnevno aktivno deluje v spremembe, diha za ovratnik postanim energijam v parlamentu, zažvižga v javnost skrite mafijozne zlobirane namene v politiki ...

 

- dr. Brecelj pa je pač poklicno zdravnik in opravlja svoje poslanstvo, poleg tega pa aktivno in kritično posega v anomalije zdravstvenega sistema, korupcijo in oznanja nepravilnosti, ki so nam državljanom zaradi medijske blokade zabrisane - in nekako na čase z vztrajnostjo uspe kaj od tega kar počne razložiti v javnost ...

 

Predvsem pa imata kljub različnosti položaja, starosti, dela  itn. isto naravnanost osebnostnih lastnosti  ; 

Vztrajnost, pogum, moč,energijo, iskrenost, prizadevanje za izboljšave, pravočasnost reagiranja - reaktivnost na problematike ... itd ...


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#7962 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 25. marec 2019, 16:42

Prav .

 Bom samo o vzporednicah Mihe Kordiša in dr. Breclja .

Kaj jima je skupno ;

 

Predvsem pa imata kljub različnosti položaja, starosti, dela  itn. isto naravnanost osebnostnih lastnosti  ; 

Vztrajnost, pogum, moč,energijo, iskrenost, prizadevanje za izboljšave, pravočasnost reagiranja - reaktivnost na problematike ... itd ...

OK.

 

En slovenski pregovor pravi - vsake oči imajo svojega malarja.


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#7963 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 25. marec 2019, 19:02

Daj Kordišu oblast, pa se bo hitro videlo. 



#7964 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 26. marec 2019, 09:23

majkemi - če bi bla jst Kordiš bi se ob takšnih pripombah državljanov glede na rezultat, ki bi ga dosegala v trudu zamislila ali se mi sploh izplača zapravljati čas za izboljšave ...

 

Mlad je - zanj bi blo boljše, optimističneje in lažje živet napr. v Novi Zelandiji ...

Zakaj naj bi se sekiral glede penzij, določenih  poklicev s prekarnimi izidi, delovskimi in ostalimi pravicami in izkoriščevalnimi odnosi, oškošniki, korupcijo, krajami iz budžetov, ... icon27.gif ... glede na to, da je nadvse navdušen nad poljedeljstvom ... bi k temu na njegovem mestu tam nekje v NZ dodal samo še ovce  ... in udri brigu na veselje ... partyy.gif

 

... Ni čudno, da mladi množično odhajajo iz Slovenije ...


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#7965 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 26. marec 2019, 16:51

majkemi - če bi bla jst Kordiš bi se ob takšnih pripombah državljanov glede na rezultat, ki bi ga dosegala v trudu zamislila ali se mi sploh izplača zapravljati čas za izboljšave ...

 

Mlad je - zanj bi blo boljše, optimističneje in lažje živet napr. v Novi Zelandiji ...

Zakaj naj bi se sekiral glede penzij, določenih  poklicev s prekarnimi izidi, delovskimi in ostalimi pravicami in izkoriščevalnimi odnosi, oškošniki, korupcijo, krajami iz budžetov, ... icon27.gif ... glede na to, da je nadvse navdušen nad poljedeljstvom ... bi k temu na njegovem mestu tam nekje v NZ dodal samo še ovce  ... in udri brigu na veselje ... partyy.gif

 

... Ni čudno, da mladi množično odhajajo iz Slovenije ...

 

Hehe, eno je bit navdušen nad poljedelstvom, čisto nekaj drugega je pa od tega živet, po možnosti cela familija. Je pa ja lažje vlečt poslansko plačo in govorance štepat, sploh če ti gre to dobro z jezika. Jaz tu ne vidim prav nobene žrtve!



#7966 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 26. marec 2019, 17:07

In levica nasprotuje direktivi za zaščito avtorskih pravic! Oni, ki naj bi se zavzemali za prekarno rajo, glasujejo proti! Oni hočejo zastonj uživat sadove dela drugih ljudi očitno, njim se zdi popolnoma okej, da platforme, male in veliko mastno služijo na račun ustvarjalcev - fotografov, piscev takih in drugačnih, glasbenikov ... Ja, dragi moji levičarji, vse to, kar se brezplačno rola po netu, je NEKDO USTVARIL! Nekdo je v to vložil svoj čas in energijo, platforme pa s tem služijo! Ne, ne služijo z reklamami, one služijo z brezplačno vsebino, saj nihče ne hodi na net klikat na reklame, ljudje hodimo na net po informacije, ki jih je nekdo moral pripraviti! Poplava tekstov, fotografij in glasbe brez možnosti učinkovite zaščite avtorskih pravic na netu je drastično znižala avtorske honorarje in potisnila v bedo in prekarstvo njihove ustvarjalce. Zdaj, ko bi končno lahko bile te vsebine avtorsko zaščitene in bi vsaj nekaj denarja priteklo tudi k avtorjem, pa levica glasuje proti, bemumast! Ok, verjamem, da so določeni deli potencialno problematični in dopuščajo neupravičeno cenzuro, torej je to treba še dodelat. Ampak levica se z eno samo samcato besedo (vsaj kolikor je meni znano) ni zavzela za zaščito avtorskih pravic ustvarjalcev, oni samo tulijo, da bi radi imeli vse zastonj. 



#7967 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 26. marec 2019, 17:12

Na ladjo pa v Venezuelo! Bodo mal povohal resničen lajf, pa naj tam poskusijo živet od dela, smrkad razvajena!



#7968 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 27. marec 2019, 12:35

1.

Iknee dear,  nimam dovolj časa ... ti bo pa pomagalo pri neokusnem izzivalnem bruhku, če greš po vrsti;

 

Najprej preberi tole ;

 

Reforma evropske avtorske zakonodaje visi v zraku, 11 držav članic jo je začasno zaustavil 21.01.2019       

Nekaterim članicam EU-ja se zdijo nekateri členi nove avtorske zakonodaje spornejši kot pa večini evropskih parlamentarcev
 

https://www.rtvslo.s...ustavilo/477839

 

 

Evropski poslanci so svoj predlog direktive o avtorskih pravicah na
digitalnem trgu sprejeli v prvi polovici lanskega septembra z nekaj manj
kot dvotretjinsko večino. Ob sprejemanju besedila predloga direktive so
poslanci vložili kar okoli 200 dopolnil na prvotni predlog, ki ga je
pripravil odbor za pravosodje JURI. Toda v parlamentarnem predlogu, ki
je bil namenjen za trilateralna pogajanja EU-parlamenta s Svetom EU-ja
in Evropsko komisijo o končnem besedilu direktive, sta ostala za
številne precej sporna predloga 11. in 13. člena direktive.

11. člen založnikom medijskih publikacij (npr. izdajateljem) daje pravico,
da zaračunavajo nadomestilo za vsakršno rabo njihovih vsebin (denimo
platformi Google News), čeprav gre zgolj za odlomek z objavo povezave do
vira. 13. člen pa spletnim platformam, ki imajo veliko uporabniških
podatkov (slik, video- in avdioposnetkov …), nalaga nadzor in
filtriranje vsega delovanja in preverjanje vseh naloženih vsebin, ali
morda ne kršijo avtorskih pravic.

Parlamentarni predlog omenjene
direktive z omenjenima členoma, podprla ga je tudi večina slovenskih
evropskih poslancev z izjemo Tanje Fajon in Igorja Šoltesa (Milan Zver ni glasoval), je bil očitno sprejemljiv za večino evropskih poslancev, nasprotno pa meni več kot tretjina držav članic EU-ja. ( in ne samo neka smrkava Levica, ane icon21.gif )

 

Evropska poslanka iz vrst Piratov, ki so del evropskih Zelenih, Julia Reda,
sicer največja kritičarka parlamentarnega predloga avtorske zakonodaje,
je na svoji spletni strani zapisala, da je vzrok za odpoved končnega
usklajevanja omenjene direktive v tem, da se nacionalne vlade niso
dogovorile o skupnem stališču do najspornejših 11. in 13. člena
direktive.

Enajsterica, ki je bila proti

"11 držav je glasovalo proti kompromisnemu besedilu, ki ga je predlagalo
romunsko predsedovanje Sveta Evrope ta teden. Nemčija, Belgija,
Nizozemska, Finska in Slovenija so nasprotovale prejšnji različici
direktive, pa tudi Italija, Poljska, Švedska, Hrvaška, Luksemburg in
Portugalska.

Razen Portugalske in Hrvaške so vlade omenjenih držav že do
zdaj menile, da člen 11 oziroma člen 13 ne zadostujeta za zaščito
pravic uporabnikov. Hkrati pa tudi nekatere interesne skupine imetnikov
avtorskih pravic, ki bi pridobile koristi na račun nove direktive,
nasprotujejo 13. členu
," je zapisala Reda.

¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸

 

Itn ... preberi celoten članek


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#7969 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 27. marec 2019, 12:39

2. excl.png excl.png excl.png

 

Potem si preposlušaj tole;

EU reforma avtorskega prava 2019 -

 

Zakaj so cenzurni stroji slaba ideja ?

https://www.youtube....PtuEKLI7bz-qPW8

 

Svoboden si lahko edino, če imaš svobodno izbiro dostopa do različnih
virov informacij. Svoboden internet mora biti ena od človekovih pravic, če tega NI, si veliko bližje položaju sužnja. Izbira je tudi naša, tvoja, moja.


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#7970 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 27. marec 2019, 12:42

Na ladjo pa v Venezuelo! Bodo mal povohal resničen lajf, pa naj tam poskusijo živet od dela, smrkad razvajena!

 

3.

 

In šele nato pride na vrsto Levica, katere vsebine ne morejo razumeti tisti, ki berejo predvsem enostransko zablokirani podmazani medisjki šund ...

Pač ne moremo razmišljati na isti valovni dolžini, dokler se bralne navade ne bodo spremenile ...

Dragi moji, če želite biti zares obveščeni o realnem dogajanju in začeti misliti s svojo glavo nehajte površno plagiirat misli iz desnošundsko zmanipuliranih virov !!! ...

... In hja ... promet bi kar šibal ... eni v Venezuelo ... drugi vlaki v Argentino ...

Ljuba Zlovenija ... wink.png

÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷

 

Zakaj se tu torej zavzema oz. podpira stranka Levica ?

(razumeš samo, če predelaš posta 1 in 2. odzgoraj )

 

Shod proti uničenju interneta v EU

Levica se pridružuje mednarodnemu dnevu akcije v bran svobodnemu internetu, ki bo v evropskih
mestih potekala to soboto, 23. marca 2019.

http://www.levica.si...interneta-v-eu/

 

V kratkem bo namreč Evropski parlament dokončno glasoval o reformi avtorskega prava na enotnem
digitalnem trgu.

Stopnjevanje pritiska na evroposlance, ki se bodo v kratkem ponovno potegovali za svoje stolčke v Bruslju in Strassbourgu, je zadnja realistična možnost, ki jo imamo, da ohranimo internet, kakršnega poznamo.

Svoje člane in simpatizerje zato pozivamo, da se skupaj z nami pridružijo Protestu proti uničenju interneta v EU, ki ga na ta dan organizira Piratska stranka, z začetkom ob 12h na Prešernovem trgu v Ljubljani.

 

Kaj je narobe z reformo?

Direktiva o avtorskem pravu na enotnem digitalnem trgu je v nejasnem jeziku zapisan rezultat
lobističnih prerivanj med velikimi založniki in spletnimi giganti, v
katerem bomo najkrajšo potegnili vsakdanji uporabniki spleta, mali
ustvarjalci in svobodna kultura interneta.

 

Z novo direktivo bo praktično vsaka spletna platforma kazensko odgovorna za vso nanjo naloženo vsebino.
Spletne strani bodo prisiljene začeti uporabljati zahtevne, nepraktične
in nezanesljive avtomatične spletne filtre, v strahu pred sankcijami pa bodo ravnale maksimalno restriktivno.

Vsakdanji uporabnik spleta, ki bo nekaj naložil na splet, bo kriv in sankcioniran, dokler ne dokaže svoje
nedolžnosti.

Direktiva prav tako uvaja davek na
povezave (link tax), ki uvaja možnost licenčnih dovoljenj za deljenje
vsebin, brez resnega premisleka, kakšen vpliv ima to lahko za medijsko
krajino in pravico državljanov do obveščenosti.

Kako smo prišli do tu?

Nazadnje ko se je osnutek direktive obravnaval v Evropskem parlamentu,

so za nadaljevanje njegove poti zaslužne poslanske skupine konservativcev, liberalcev in socialnih demokratov.
Med drugim so tudi slovenski poslanci večinsko pripomogli k temu, da je
nadaljeval svojo pot. Za predlog so glasovali:

( sami nesmrkavi desničarji, lovci na poslanske plače in elitni podrepneži wink.png)

  • Franc Bogovič, SLS
  • Lojze Peterle, NSi
  • Romana Tomc in Patricija Šulin, SDS
  • Ivo Vajgl, DESUS

Zakaj na protest?

Večina zastopnikov v Evropskem
parlamentu je pripravljena podpirati škodljive ukrepe samo do točke, ko
dobijo občutek, da se resno zamaje njihov stolček. 26. maja se
odpravljamo na evropske volitve.

Imamo torej dobro priložnost, da v zadnjem trenutku zaustavimo škodljivo direktivo in da maja pokažemo
vrata tistim, ki jo bodo podprli.


Zdaj je čas, da razgrnemo mrak
lobističnih interesov in netransparentnih odločevalskih procesov,

ki definirajo Evropsko unijo.

Kdor želi spremeniti internet iz odprte knjižnice znanja v vir dobičkov in nadzora,

ta nima kaj početi na vrhovih oblasti.


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#7971 tantra

tantra
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 320

Objavljeno: 27. marec 2019, 13:47

Za predlog so glasovali:

( sami nesmrkavi desničarji, lovci na poslanske plače in elitni podrepneži wink.png)

  • Franc Bogovič, SLS
  • Lojze Peterle, NSi
  • Romana Tomc in Patricija Šulin, SDS
  • Ivo Vajgl, DESUS

RESNICA je malo drugacna:

Proti so glasovali vsi trije SDS poslanci:
Patricija Sulin, Romana Tomc*, Milan Zver,

Tanja Fajon (SD), Igor Soltes (Zeleni)

*Tomčeva je na Twitterju zapisala, da je
zascita avtorskih pravic nujna, a brez
tveganja omejitve svobode interneta.

Direktivo podprli Peterle (NSi),
Bogovic (SLS), Vajgl (DeSUS)

https://tinyurl.com/y5z47zvu



#7972 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 27. marec 2019, 14:02

Drži,  znotraj desnih so se na koncu še nekoliko premetali za in proti 

(Javila - Hvala Tantra )

https://www.dnevnik....svet/1042880579


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#7973 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 27. marec 2019, 15:27

 Evola ;

So mi že odgovorili naslednje ;

Tekst zgoraj http://www.levica.si...nterneta-v-eu/,

povdarja v odstavku, kjer se našteva kdo je podprl direktivo naslednje

- citiram

" Nazadnje, ko se je osnutek direktive obravnaval v Evropskem parlamentu " ...

 

V tekstu sedaj je dopolnjen podatek bolj natančno in se glasi;

- citiram ; http://www.levica.si...interneta-v-eu/

 

"Ko je bil osnutek direktive nazadnje obravnavan v Evropskem parlamentu, na seji dne 12. 9. 2018,"

so za za nadaljevanje njegove poti zaslužne poslanske skupine konservativcev, liberalcev in
socialnih demokratov. Med drugim so tudi slovenski poslanci večinsko pripomogli k temu, da je nadaljeval svojo pot.

Za predlog takrat nista glasovala le Fajonova in Šoltes .

 

Evropski parlament sprejel predlog direktive o avtorskih pravicah na digitalnem trgu ; 12.09.2018

https://www.rtvslo.s...nem-trgu/465721 .

 

Glasovali pa so za takrat ;

  • Franc Bogovič, SLS
  • Lojze Peterle, NSi
  • Romana Tomc in Patricija Šulin, SDS
  • Ivo Vajgl, Desus  ...                                                                                                                            ... Torej  Resnica je takšna, da so se takrat izrekli za ... v medčasju pa so se premislili in so nekateri nato proti wink.png                                                                                                                                                                                  

...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#7974 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 27. marec 2019, 15:45

levica obstaja zaradi desnice in obratno..   wink.png

 

jaz pri sebi sem vesel za obe, ker če bi mi ena manjkala, ne bi bil celosten..  smile.png


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#7975 rudi.rudi.

rudi.rudi.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 734

Objavljeno: 28. marec 2019, 12:59

Ali si lahko umeš desno roko brez leve ali obratno.






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0