Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Varanje


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
2433 komentarjev na to temo

#851 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 29. avgust 2004, 20:27

En tip s foruma mi je pisal na Os, da ga full zanima tale tema, pa da naj kaj napisem o tem.  x8Dx  :wacko:  :angry:
A je kaj  v zraku?

Ja pa je bilo, no je že minilo xDDx x;)x

#852 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 30. avgust 2004, 07:11

.

To je tvegano. Dopustiti nekomu, da pride dovašega središča, je tvegano, nevarno, ker nikoli ne morete vedeti, kaj vam bo ta oseba storila. Enkrat, ko so vaše skrivnosti odkrite, enkrat, ko ste popolnoma izpostavljeni, se nikoli ne ve, kaj bo storila druga oseba.
Strah je tu. Zato nikoli niste odprti.

Lahko dopustite nekomu, da pride v vaše središče, toda to lahko storite samo takrat, ko se ničesar ne bojite. Zato vam pravim, da obstajata dve vrsti življenja: prva je obrnjena k strahu, druga k ljubezni.
.

zelo dober članek, s citiranim se pa še posebej strinjam, ker sem šla skozi odprtost, bolečino, strah, postavljanje zidu ter počasno spuščanje določene osebe preko njega... ni me več strah, uživam v vsakem določenem trenutku življenja

#853 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 30. avgust 2004, 07:36

Če maš doma vse kar rabiš, ali pa da si zadovoljen s tistim kar dobiš doma, ti ni treba varati  :o|o:  xDDx

Je pa verjetno drugače, če se ti doma ne izolnijo določena pričakovanja ali želje  xscratchx  xscratchx

xDDx  x;)x


Ta je pa dobra..

Ce se ti doma ne izpolnijo dolocene zelje.. oziroma celo pricakovanja.. potem obstaja moznost varanja..

Trudi.. lahko premislis se enkrat in nato zapises malo bolj smiselno.. ??
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#854 surya

surya
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 452

Objavljeno: 30. avgust 2004, 13:31

ja, bi se strinjala, da varaš takrat, ko hočeš dobiti nazaj tisto, kar si imel pri partnerju, pa ti tega on/ona ne daje več..npr. partnerjevo pozornost...
vendar pa to ni rešitev,ker pri varanju ničesar ne pridobiš..le slabo vest..varanje ni ok..ne za osebo, ki vara in ne za prevarano osebo..
DON'T PANIC

#855 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 30. avgust 2004, 13:43

Jaz tudi mislim,da so variante tri.

- Ali se sprijazniš s tem, da določene zadeve doma ni
- Končaš zvezo
- ne končaš zveze, tisto kar ti manjka pri partnerju s katerim živiš pa poiščeš drugje
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#856 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 30. avgust 2004, 14:25

Noben partner ti ne more zapolniti notranje praznine.. zato to kar imenujemo varanje v tem primeru (kar sploh ni) niti najmanj ni odvisno od partnerja ali doma..
Clovek ki je zadovoljen ni zadovoljen ker dobi taksen in drugacen in oralen in analen seks.. ampak je zadovoljen.. ne glede na partnerja.
Nihce se nikoli ni varal SEBE zaradi drugega.. On sam je vzrok, da je odsel drugam.
A ce moja zene zdaj rece, da ji v zivljenju ni vec do seksa.. bi bila ona kriva, ce bi sel jez drugam na seks?
Kje pa je tukaj kasna vsaj minimalna logika?
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#857 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 30. avgust 2004, 14:27

Se strinjam s prvim delom, samo če so potrebe nekoga v odnosu po spolnosti konstantno večje kot potrebe drugega partnerja, potem pač si pred eno izmed izbir.

- ne izpolniš potrebe
- razdreš vezo iščeš novo
- potrebo zadovoljiš drugje

Kriv ni nihče...
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#858 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 30. avgust 2004, 14:30

Moznosti je se kar nekaj...

Ugotovis od kod prihaja potreba? Raziskujes potrebo.. potreba izgine..

Kriv ni nihce..ja sej zato nihce nikogar ne krivi, ko se to zgodi..
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#859 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 30. avgust 2004, 14:34

Pujsa

Končno nekaj od tebe, k je loh tut čist moje x;)x x:Xx :palec: .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#860 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 30. avgust 2004, 15:17

jaz bi se preje vprašal kaj je v resnici ljubezen, potem bi šele lahko razpravljal o varanju...... LJUBEZEN  ...

Hvala obema,
Tomažu za zelooooo dober prispevek :palec: :palec: :palec:
malo pa tudi Pujsi, sem videl, da je njen prispevek "zadnji"
- ker me je zanimalo, kaj stališča o varanju kaka blond bejba :vragec:

ravno v tem je point - še sam si nisem na jasnem kaj je varanje - ali sploh je kak tip, ki nima "lepih" (no, kako bi si polepšal kak trenutek...) misli ob kaki lepi seksi fotki, ker je tisti hip neka virtualna želja, po drugi strani se pa varanje omejuje samo na spolne odnose... hm.
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#861 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 30. avgust 2004, 18:17

Ugotovis od kod prihaja potreba? Raziskujes potrebo.. potreba izgine..

za vse mi rata, samo pri sexu pa ne....izgine potreba po sexu????

Enkrat sem napisal, da je skok čez plot kakor sendvič, ko si lačen ga kupiš, poješ in dokler nisi zopet lačen, ti ne pride na misel.....vmes se prav nič ne obremenjuješ okoli skoka čez plot.

Pri tem čustva niso prizadeta in tudi nobenega "greha" ne delaš. Ko postanejo določene aktivnosti enolične in dolgočasne, ni prav nič narobe tudi tak korak. Naša vzgoja in vzorci vedenja so tisti, ki narekujejo, kako je to narobe....a to so si izmislili ljudje ne pa vesolje. Tisti partner, kjer je ljubezen resnično prisotna, bi tudi to privoščil svojemu partnerju, saj ga ljubezen žene, da mu ustreže v vsem, kar bi mu polepšalo dan. Tistri pa, ki ima zamere in blokade, tisti ki v resnici živijo samo v kompromisni zvezi, pa iščejo izgovore v dejanjih svojega partnerja.....

Torej skok čez plot jaz sploh ne obsojam, posebno, če partner tudi ve za to, ker ni skrivnostno dejanje, obsojam pa manipulacije okoli tega, skrivnosti in laži, ki se razvijajo okoli tega.

Če vsak dan ješ pečenko si včasih tudi zaželiš kako polento ali žgance..

Ali ni lepo, če o nečem sanjaš in si želiš, da to tudi izprobaš, saj v večini primerov potem ugotoviš, da so bile oči in želje večje od zadovoljstva.

Tomaž

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...


#862 Trudi

Trudi
  • D član
  • Št. objav: 4 651

Objavljeno: 30. avgust 2004, 19:15

Če maš doma vse kar rabiš, ali pa da si zadovoljen s tistim kar dobiš doma, ti ni treba varati  :o|o:  xDDx

Je pa verjetno drugače, če se ti doma ne izolnijo določena pričakovanja ali želje  xscratchx  xscratchx

xDDx  x;)x


Ta je pa dobra..

Ce se ti doma ne izpolnijo dolocene zelje.. oziroma celo pricakovanja.. potem obstaja moznost varanja..

Trudi.. lahko premislis se enkrat in nato zapises malo bolj smiselno.. ??

Je čist smiselno

Ti pa itak živiš v čist enem tretjem svetu...

Torej mi zate ni treba pojasnevati :vragec: xDDx


#863 Klinar

Klinar
  • D član
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 30. avgust 2004, 19:37

hahahahahahaha, oh Tjazy, ne sekiraj se, sva že dva v tem "tretjem" svetu hahahaha, raje se vzdržim svojega mnenja hahahahaha
Trudi, zveni kot bančni račun !
peace and love
clean

P.s.: "Resnična ljubezen se izliva na predmet svoje naklonjenosti, ne da bi pričakovala povračilo"
peace and love
Klinar

#864 Trudi

Trudi
  • D član
  • Št. objav: 4 651

Objavljeno: 30. avgust 2004, 19:43

pozitiven al negativen x?x

#865 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 31. avgust 2004, 07:58

Pri tem čustva niso prizadeta in tudi nobenega "greha" ne delaš.

Tisti partner, kjer je ljubezen resnično prisotna, bi tudi to privoščil svojemu partnerju, saj ga ljubezen žene, da mu ustreže v vsem, kar bi mu polepšalo dan. Tistri pa, ki ima zamere in blokade, tisti ki v resnici živijo  samo v kompromisni zvezi, pa iščejo izgovore v dejanjih svojega partnerja.....

Torej skok čez plot jaz sploh ne obsojam, posebno, če partner tudi ve za to, ker ni skrivnostno dejanje, obsojam pa manipulacije okoli tega, skrivnosti in laži, ki se razvijajo okoli tega.


Tomaž


Noo.. custva sicer so prizadeta.. ampak partnerjava.. tista ki bi po vsej logiki morala biti najmanj prizadeta.. ampak tko pac je,.. dokler bo clovek posedoval drugega cloveka. Custva pa so itak zato namenjena, da so prizadeta. Tudi navdusenje je v bistvu prizadetost.. Custva kazejo blokade.. in kjerkoli se pojavijo.. tam je blokada.

Tomaz.. pa to jaz govorim ze dve leti.. kjer je ljubezen, to ni tezava.. je pa res, da se tudi to ne dogaja... ker je nesmiselno.. Ampak tudi ce se kdaj kje zgodi.. ni nobene panike.. ker ni narejeno skrivnostno in na primitiven nacin.

In res je potrebno najprej izkusiti ljubezen.. (ne ravno razscistiti, kaj to je.. ker to ni mogoce) in potem niti ni potrebna debata o varanju, ker je itak jasno. Ce je med partnerjama en samcat pogoj, sta sla mimo ljubezni v partnerstvo. Potem je to ekonomska pogodba o skupnem zivljenju, kjer je pomembna ekonomija in prepovedi, ki bi povzrocili odprtje partnerjevih ran.
Ce je dogovor prekrsen.. vsa ljubezen v hipu izpuhti.. kar pomeni, da je nikoli ni bilo. Bila je samo potreba po ljubezni.
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#866 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 31. avgust 2004, 08:01

za vse mi rata, samo pri sexu pa ne....izgine potreba po sexu????


Sej ni potrebno da ti tole ZDAJ rata..
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#867 majica

majica
  • D član
  • Št. objav: 4 304

Objavljeno: 31. avgust 2004, 08:05

Sm mislna, da je Tjazy kej spremenil mnenje...aaaaahhhhh pa je še zmer isto... :D
Če sem proti spolni svobodi...si bom pač poiskala partnerja, ki misli enako... a ne da?

Če se pa dobita dva, ki kavsata rada vse povprek pa...keep on...sam ne me prepričevat, da je to zdravo mišljenje... zame ne... jaz pa vaju ne bom prepričevala o nasprotnem...
majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!


Objavljena slika

#868 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 31. avgust 2004, 08:24

Torej mi zate ni treba pojasnevati  :vragec:  xDDx [/color]


Pa dej vseeno, ko si tako prijazen in ljubec.
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#869 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 31. avgust 2004, 08:30

Sm mislna, da je Tjazy kej spremenil mnenje...aaaaahhhhh pa je še zmer isto... :D
Če sem proti spolni svobodi...si bom pač poiskala partnerja, ki misli enako... a ne da?

Če se pa dobita dva, ki kavsata rada vse povprek pa...keep on...sam ne me prepričevat, da je to zdravo mišljenje... zame ne...  jaz pa vaju ne bom prepričevala o nasprotnem...


Spet ista pesem..

"Kavsata vse povprek.." To si ti rekla.. ne jaz. Sem povedal, da ko je zadeva resnicna.. se to ne dogaja.. ker je nesmiselno! Zakaj si ta stavek spregledala? A je kitajsko napisan?

Ne vem od kod izraz.. spolan svoboda.. ce reces kaksna je svoboda.. potem vec ni svoboda.. Je le svoboda.. in celo tudi to ne.. ker ce obstaja svoboda.. potem mora obstajati tudi njeno nasprotje.. drugace je svoboda nesmisel.
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#870 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 31. avgust 2004, 08:37

jaz pa nekak razumem kaj hoče tale dirkajoči pobec povedat, vsaj delno, če je prava ljubezen potem ni omejitev pa določil kaj se lahko in kaj se ne sme in če si v sebi izpopolnjen in če najdeš osebo, s katero si resnično energetsko povezan, potem potreba po bližini koga drugega niti ni v tvojem razmišljanju. Mi je všeč tudi misel Tomaža - potreba po ljubezni... ko ni več potrebe, ko je le ljubezen, sprejemaš in se odpreš...

#871 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 31. avgust 2004, 08:41

jaz pa nekak razumem kaj hoče tale dirkajoči pobec povedat, vsaj delno, če je prava ljubezen potem ni omejitev pa določil kaj se lahko in kaj se ne sme in če si v sebi izpopolnjen in če najdeš osebo, s katero si resnično energetsko povezan, potem potreba po bližini koga drugega niti ni v tvojem razmišljanju. Mi je všeč tudi misel Tomaža - potreba po ljubezni... ko ni več potrebe, ko je le ljubezen, sprejemaš in se odpreš...

Selene :palec: :palec: :palec:

jst tud mislim da vem kaj mislita Tomaž pa Tjazy....sam to je sam teorija....

V praksi ne poznam nobenega tako delujočega love story para...

Bolje zrno prakse kot tone teorije....

Bemu, ki je tisto zrno :vragec: x;)x x:o)x ?
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#872 majica

majica
  • D član
  • Št. objav: 4 304

Objavljeno: 31. avgust 2004, 08:42

Ah Tjazy, sej te nisem napadla... z izrazom "kavsat vse povprek" sem samo podkrepila besede...kar pa dejansko je... če prevedem v bolj prefinjen jezik... to izgleda nekako takole...

da imaš spolni odnos z več osebami...

jasno pa, da ob varanju ljubezen postaviš na kocko...pismu, imela bi fizičen odpor do partnerja, ki je pred nekaj urami sexal z drugo... ne moreš kar mižat, če se to zgodi... pa ne gre za nikakršno izsiljevanje...
če želiš biti z mano, potem boš zvest... drugače si poišči drugo... mislim, da to ni težko razumet... al je?
majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!


Objavljena slika

#873 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 31. avgust 2004, 08:43

Lia,jaz pa mislim da sem se približala vsaj delno temu, ampak na žalost samo jaz xrolleyesx

#874 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 31. avgust 2004, 08:47

Lia,jaz pa mislim da sem se približala vsaj delno temu, ampak na žalost samo jaz  xrolleyesx

Ne sekiraj se... nisi edina! x:o)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#875 tomazslo

tomazslo
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 039

Objavljeno: 31. avgust 2004, 09:05

jst tud mislim da vem kaj mislita Tomaž pa Tjazy....sam to je sam teorija....

Ni teorija, to je resnica, na svoji koži probal in probavam....

Smo robotki, ki imamo datodeko "duša" zato, da mislimo, da nismo robotki ...





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0