Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Cerkev sv. Foške, Istra


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
4 komentarjev na to temo

#1 himi

himi
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 30

Objavljeno: 23. avgust 2013, 19:25

Zdravo,

 

že trikrat sem v reviji Jana lahko prebiral o posebnem kraju v Istri kjer stoji cerkev sv Foške.

 

Baje, da naj bi to bilo posebno mesto z nadpovprečno zaznavnimi energijami.

 

Sliši se mi tako zanimivo, da sem se odločil jutri zapeljati v Istro in se povzpeti na hrib kjer stoji cerkev.

 

Nikakor pa ne najdem poti kako do tja priti oz kje točno se sploh nahaja.

 

Wikipedia pravi, da Cerkev svete Foške stoji pri Batvačih, blizu Peroja v Istri. Google maps ne najde kraja Batvači, zato prosim vas, če pot poznate, da mi obrazložite katere smeri se držim.

 

Lp.



#2 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 23. avgust 2013, 19:30

Al naj napišem kaj sem prebral namesto Foške, al si znste predstavljat?


prenos.jpg


#3 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 23. avgust 2013, 19:33

Ti se pelji do Peroja in tam vprašaj domačine, baje pa je tam pot označena.  wink.png 



#4 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 23. avgust 2013, 19:38

Himi, pelješ naprej od Peroja, če prideš iz Pule seveda. Cerkev je en od makadamskih izvozov na desno, pred Barbarigo. Tako da, res, kar vprašaj koga ob cesti. V glavnem iz Barbarige se gre peš, hodiš pa, po spominu, skoraj uro. Bili smo tam cca 10 let nazaj. In če ti po pravici povem, je okolica bila tako, da ne rečem grda, zaprašena makadam cesta, prašno rastje okoli od ceste, deloma tudi nekaj travnika, več kje bilo nasmeteno, da mi cerkvica morda zato ni pustila posebnega vtisa. No, pojdi pogledat, mogoče je pa danes drugače. Kolikor se spomnem, je tudi Peroj zanimiv, saj je nastal kot skupnost Črnogorcev na Hrvaškem. Ne garantiram pa seveda za svoj spomin, me že malo he.. :)



#5 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 23. avgust 2013, 21:33

Poznam to cerkev, bil tam, večkrat...

Nekaj je tam, sicer ne CERKEV ampak nek meridijan energije sigurno....

Vredno za pogledat, tam tudi veliko domačinov prodaja lokalne pridelke včasih...


dReAM

 

 

 





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0