Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

P.D.M. ocenjuje, kritizira, komentira


  • Prijavi se, če želiš komentirati
95 komentarjev na to temo

#26 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 14. maj 2014, 09:13

Pa če zignorirate to temo in ne hodite brat in pustite človeku, da se sam s sabo prepucava, dokler polna luna ne mine, bo mogoče isti efekt, kot če gre on v drugo sobo razmišljat. Ker očitno ne bo šel, a ne ...Whatever_anim.gif

 

Če mata lahk shaman in amalija cele teme zase, ker jih noben ne šlivi, ne vem zakaj se ne da še tele ignorirat in pustit .. Pa tipa pač po prstih in še čem, če gre ven iz teme težit, glede na to, da se je sam s sabo zmenil, da bo tule not v luno lajal.


WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#27 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 14. maj 2014, 09:14

Tist ki se strinja s Silico in s Cookie naj se v nadaljevanju javi s potrdilom ki se glasi

 

 

 strinjam se

 

lahk pa tut  kako drugače

 

 lajkanje ne šteje

 

 Morte preseč notranje strahove in se izpostavit..

 

Sej bo šlo, dejmo dejmo mic mic


prenos.jpg


#28 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 14. maj 2014, 09:17

Pa če zignorirate to temo in ne hodite brat in pustite človeku, da se sam s sabo prepucava, dokler polna luna ne mine, bo mogoče isti efekt, kot če gre on v drugo sobo razmišljat. Ker očitno ne bo šel, a ne ...Whatever_anim.gif

 

Če mata lahk shaman in amalija cele teme zase, ker jih noben ne šlivi, ne vem zakaj se ne da še tele ignorirat in pustit .. Pa tipa pač po prstih in še čem, če gre ven iz teme težit, glede na to, da se je sam s sabo zmenil, da bo tule not v luno lajal.

 Točno tako!

 Tmle ima terapevt Šaman ene 5 enakih tem, kjer se izmenjujeta z Amalijo in tu in tam kakšen lajkec pa kontribut dobi tut od Silice, za katero vemo, da je precej dobrosrčna in usmiljena oseba, pa se ji taki smilijo.

 

pa nikome ništa..

 

Tut tle

 

 sem jst čist zadovoljen če se bom sam s sabo  pogovarjal, pa klel pa bentil..

Lahk bi sicer imel ne vem kakšen word dokument za te zadeve, sam  k že itak sodelujem na forumu sem združil prijetno s koristnim   


prenos.jpg


#29 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 14. maj 2014, 09:24

no, če bi rad bil na nivoju šamana in amalije, pol pa tut v redu. Ker njiju skor noben ne bere (pa še ene dva, trije primerki so tudi taki).


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#30 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 14. maj 2014, 09:39

laugh.png laugh.png laugh.png

je že tako draga kukica ... če ne pretiravaš, lažeš in svinjariš, te nihče ne bere ... a nee ???

 definiraj  besedo "svinjariš"


prenos.jpg


#31 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 14. maj 2014, 10:03

Sej takih na tem forumu ni....... več


prenos.jpg


#32 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 14. maj 2014, 10:53

da ne pozabim, tm Cookie opisuje kaj vse je treba imet in kaj je boljš ne imet..

pozabila pa je sledeče, bom kr jst dodal

 

 

Anne

Zlo smotrno je, da imamo vse tri avtomobile v garaži, fajn bi bila nadstropna z robotskim dvigom enega avtomobila nad drugi tako da nam prosto mesto  za tretjega lahko ostane še za motor,  ta(garaža) naj se odpira na daljinc, Boschev po možnosti in naj bo zavarovana z alarmno napravo na pet senzorjev z nočno termokamero z najvišjo ločljivostjo. Fajn je talno gretje tudi v garaži, toda ker skrbimo za ekologijo in smo v svoji skromnosti racionalni, predlagam, da se na streho garaže nastavijo sončne celice Bisol, te so nekolikanj držaje od sončnih celic too me fooki, ampak treba je pač gledat na rok uporabe, tukaj zdržijo vsaj tri mesece dlje.. Traktor rabi dodatno garažo svetujem mahagonij na tleh, da se lažje čisti, k pridemo iz njive.. ker se prah prej opazi. vsekakor pa robotski sesalec roomba za vsak prostor posebej, ker je poraba energije za enega prevelika.. Ne smemo  pa gledat na začetne stroške če pol v sedemdesetih letih povrneš investicijo..

marmor pa itak povsod, od kopalnce do britofa, pa to tak da se šajna da sosedje vidijo..

Ni kaj sem minimalist.

 

clover.gif ylflower.gif


prenos.jpg


#33 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 14. maj 2014, 11:00

resno ljudje težave imate
 
 resne težave

 

xsmx xsmx   
 
 

Pa če zignorirate to temo in ne hodite brat in pustite človeku, da se sam s sabo prepucava, dokler polna luna ne mine, bo mogoče isti efekt, kot če gre on v drugo sobo razmišljat. Ker očitno ne bo šel, a ne ...Whatever_anim.gif
 
Če mata lahk shaman in amalija cele teme zase, ker jih noben ne šlivi, ne vem zakaj se ne da še tele ignorirat in pustit .. Pa tipa pač po prstih in še čem, če gre ven iz teme težit, glede na to, da se je sam s sabo zmenil, da bo tule not v luno lajal.

 

Prepucavanje s samim seboj zame izgleda drugače. Prvič, ni v javnosti, drugič, ni iskanje napakic v drugih. Tretjič, sklicevanje na neke lune vsaj pri meni ne pali. Ne takole.

Če bi tip hotel res imet mir, ne bi tule pisal, ne me j**** no. Dopuščeno mu je očitno itak vse (o tem, kaj ja in kaj ne, ne odločam jaz, lahko zgolj komentiram).

 

Jaz grem pogledat tudi v teme, ki jih odpreta shaman in amalija. Slikce, video posnetki, vici, ja debat in predvsem prepucavanja res ni, posledično tudi ogledov ne veliko. Če bi onadva najedala, bi bilo to zato, ker 'imata probleme', zdej jih imam pa jst, če mi ne paše Picotovo najedanje Whatever_anim.gif

Meni sta čisto ok, predvsem sta pa med zadnjimi tule, ki bi se mi smilila, če bi se mi že sploh kdo.

 

Mater, sam je res prav psihiatrija scratchchin.gif1book.gifOogle_anim.gif 


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#34 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 14. maj 2014, 11:06

 ma kako ne razumeš, ne prepucavam se sam s seboj ampak z drugimi, ker pa sem mehke dušice si ne želim več da bi zaradi tega ljudje jako trpeli,zaradi mojih komentarjev in podajanj mnenj  zato, sem pač odprl temo tu, kjer bom pljuval vaše nesmisle in se branil vaših frustracij.. 

Tako bodo vaše teme ostale deviško nedotaknjene ...

 

 bodi v cvetju

 

flirt.gif


prenos.jpg


#35 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 14. maj 2014, 11:08

da ne pozabim, tm Cookie opisuje kaj vse je treba imet in kaj je boljš ne imet..

pozabila pa je sledeče, bom kr jst dodal

 

 

Anne

Zlo smotrno je, da imamo vse tri avtomobile v garaži, fajn bi bila nadstropna z robotskim dvigom enega avtomobila nad drugi tako da nam prosto mesto  za tretjega lahko ostane še za motor,  ta(garaža) naj se odpira na daljinc, Boschev po možnosti in naj bo zavarovana z alarmno napravo na pet senzorjev z nočno termokamero z najvišjo ločljivostjo. Fajn je talno gretje tudi v garaži, toda ker skrbimo za ekologijo in smo v svoji skromnosti racionalni, predlagam, da se na streho garaže nastavijo sončne celice Bisol, te so nekolikanj držaje od sončnih celic too me fooki, ampak treba je pač gledat na rok uporabe, tukaj zdržijo vsaj tri mesece dlje.. Traktor rabi dodatno garažo svetujem mahagonij na tleh, da se lažje čisti, k pridemo iz njive.. ker se prah prej opazi. vsekakor pa robotski sesalec roomba za vsak prostor posebej, ker je poraba energije za enega prevelika.. Ne smemo  pa gledat na začetne stroške če pol v sedemdesetih letih povrneš investicijo..

marmor pa itak povsod, od kopalnce do britofa, pa to tak da se šajna da sosedje vidijo..

Ni kaj sem minimalist.

 

clover.gif ylflower.gif

em119.gifem119.gif

jebenti zdej sem pa ko rakun, ko mam razmazano maskaro.

Bravo, bene, bis, moj poklon.

Evo, tko se piše party.gif


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#36 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 14. maj 2014, 11:10

 mal te že mam naštudirano in  zdej že vem kako se ti lahk mal priližem...

v planu imam postat tvoj ljubljenec, sam nimam še dodelane strategije za kaj takega.


prenos.jpg


#37 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 14. maj 2014, 12:17

Mimogrede (ne uspem vam ažurno sledit):

tale tema bo na koncu še fajn ratala tongue.png


... Say what you mean
And mean what you say ...

#38 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 14. maj 2014, 14:42

Pico išče pohvalo potrditev.. tudi na zunaj.

Res je kdor hvali bo hvaljen, kdor graja bo grajan, daj dam princip..


prenos.jpg


#39 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 15. maj 2014, 11:41

 

jaaa ... danes imava 39. obletnico poroke ...

in posebej sem vesel, ker ves ta čas nisem rabil nikoli it spat  v pesjo kočo k rexiju ... yes.gif tongue.png

 Še zmer mi ni jasno, pa vprašam, kak sta lahk oba naenkrat na netu?

1. imata dva računalnika!

2. Toda zakaj sta pol vsak na svojemu?

3. Ker sta vsak v svoji sobi!

4. Ampak zakaj sta vsak v svoji sobi, ob taki ljubezni?

 tukaj je možnosti več

a) nakladanje  B)  to je tazadnja od ljubezni, prejšnja  je na seznamu pogrešanih predprejšnjo so našli v Dravi, c) po 39 letih se človek naveliča ene in iste jerebice

 

 5. Toda če sta poročena 39 let, Šaman pa ima 59 let

 kdaj pol je seksal z vsemi onimi za katere se je hvalil de je

 

 

 tudi tu je možnih več odgovorov

 

 a) Ostržkov nos dolg k ponedeljek,   B) onanija tut šteje za seks   c) varal je ljubečo ženo d) primarno nakladanje

 

 

 Veliko je še nejasnosti, toda omejil se bom samo na najbl očitne

 

 Glede na to, da sem  baje jaz strokovnjak za ven metanje

 

 v dnevnik hvaležnosti nisem ankol napisal da imam 25 cm tiča,  pa bi lahko,je mar to nehvaležnost, ali pretirana skromnost?


prenos.jpg


#40 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 15. maj 2014, 11:44

Čaki, midva recimo lepo sediva na kavču, se dotikava z nožnimi prstki in vsak svoj laptop imava v naročju in se druživa z imaginarnimi frwendi na FB :P Vse se da :D


WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#41 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 15. maj 2014, 11:57

Čaki, midva recimo lepo sediva na kavču, se dotikava z nožnimi prstki in vsak svoj laptop imava v naročju in se druživa z imaginarnimi frwendi na FB tongue.png Vse se da biggrin.png

laugh.png laugh.png laugh.png laugh.png

 

 

 

maa ... tebi večkaj ni jasno ... 

 

res nisem nek profi ... vseeno pa se mi zdi, da utegneš umret bedak ... scratchchin.gif

ampak, eni se vseeno, kot po nekem čudežu zmažejo ... tak da, ne bom še obupal nad teboj ... laugh.png

 

 ker mi večkaj vednonikoli ni jasno bi te prosil, da nam objasniš ta fenomen, okej Aliana ti je dala dobro izhodišče..

ampak mene seks zanima, ko si taki suveren na tem področju, kdaj te si s tlkami babami spal, a to žena ve?



personalni napadi ne štejejo kot odgovor,

 

odgovor mora bit jasen, tega in tega leta sem spal z........... število, poreklo, mere... imena, kontaktno številko za preverbo...


prenos.jpg


#42 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 15. maj 2014, 12:03

Ne, ne, virtualno cartanje bi bilo, če bi se midva po FB družila, ampak se vsak s svojimi .. To je v bistvu v rangu tega, da gre on na pivo s frendi, pa jaz istočasno na koktejl s frendicami, ampak ker v sosednji sobi spi otrok, ne moreva it in pol tko imaginarno pijeva pivo ;)

Kar je pa plus je pa to, da se vseen lahk s prstki dotikava, kar se on v pivnici in jaz v lokalu ne bi mogla :P


WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#43 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 15. maj 2014, 12:10

 nočem si tega prstkanja predstavljat med Šamanom in Amalijo, nočem....

 

zalostko.gif



Čaki, midva recimo lepo sediva na kavču, se dotikava z nožnimi prstki in vsak svoj laptop imava v naročju in se druživa z imaginarnimi frwendi na FB tongue.png Vse se da biggrin.png

 ja sam ne verjamem, da sta glih oba na LNF ju  in pišeta v isto temo in se lajkata in se pogovarjata, a ni lažji kr vprašat čez mizo?


prenos.jpg


#44 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 15. maj 2014, 12:12

Mislim, da nisi razumel pointa .. anyways, grem naprej delat, da se bom lahk zvečer prstkala :P


WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#45 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 15. maj 2014, 12:14

mater sta si zakomplicirala lajf ... 

 

pa še sramežljiva sta ... nama z amalijo sploh ni problem poljubčkat in pobožat drug drugega v javnosti ... res pa je , da ima kdo s tem težave ... tudi če že samo opazuje ...

 

draga aliana, kje je vajina mladost in strast .... 

 

priporočam vama kako sex delavnico ...

 zdej mi je jasno!

 

v hišnem priporu sta zaradi kršitev JRM na področju morale..


prenos.jpg


#46 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 15. maj 2014, 12:20

 ja no midva niti deset let nisva skup, tko,da nam ni treba cel dan z vrečo na glavi hodit, pa na povodcu bit k pr vaju dveh. A mata vsaj un raztegljiv povodec, da gresta lahk na WC al je še zmer aktualna nočna posoda, piskrček z kitajskimi motivi ptičev in češplj?


prenos.jpg


#47 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 15. maj 2014, 18:17

Z 'vratarstvom' res ni nič narobe.

 

Ampak! Pico jaha folk celo večnost, privošči si izreči glih vse. Ma prav vse. A je res čudno, da se kdo odzove tudi na takšen, ne najbolj sofisticiran način?

Saj so vedno bile scene, pa je 'napadeni' reagiral s prizadetostjo, užaljenostjo, odhodom... ostali smo pametovali kako pa kaj, kakopak tudi "ja kva je pa tale softič, postav se zase, ignoriraj teženje" pa tko. Sam lahko je podajat take sodbe, če sam nisi tarča; sčasoma smo to skoraj vsi postali in v veliki večini reagirali seveda drugače...

 

...

 

 

Aja, pa Pico.... prihrani flirt.gif  za tiste, na katere to deluje, pri meni že zelo dolgo ne več. Raje polupčkam šamana wink.png


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#48 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 15. maj 2014, 20:32

Nč se zdej ne vadi hehehehe

 

 vem kaj si misliš o vratarjih,  ni se ti zdej treba finega pa lepega delat..

 

 Lepo vrečo na glavo uni tvoji pa jo fajn našeškaj, da ti je tako okrnila visok ugled ki ga uživaš na tem forumu in to med samimi eminencami, če mi dovoliš opazko.



Amalija

 

Pikapolonica ki jo imaš za prikazno sliko je sicer fajn, pa lepa, sam tukaj jo je tolk ljudi že imelo, da ni več originalna.

 

predlagam hroščka govnača..

 

Nekak bolj ti je pisan na kožo..



aja Šaman

 

ti si v redu dec, morm priznat, pa fajn je da braniš svojo drago, sam bemu mast okus pa res nimaš na nivoju..

 

pridi greva na pivo, da ti pokažem mal kaj vse si v lajfu zamudil..


prenos.jpg


#49 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 15. maj 2014, 20:35

 Zna bit zna bit

 

sploh me mori, da te dve toook fejst bejbi lajkata



 Dober zdej smo razčistli tole okol nas, gremo pljuvat dalje, kdo mislite, da je primeren za eno konstruktivno kritiko?


prenos.jpg


#50 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 16. maj 2014, 09:16

Kva zdej, pa ne da mi je pustil do zadnje besede... pri Zevsu


prenos.jpg





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0