Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Obrezan ali s kožico?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
163 komentarjev na to temo

#1 Reno Ranes

Reno Ranes
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 22. januar 2003, 01:00

ALo, mene pa res zanima kaj menite Vsi o tej za mene malo delikatni zadevi: si ga dati obrezati. Še posebej delikatna je zato, ker nimam fimoze (težave s kožico - ko ne gre normalno preko glavice)in tudi nisem v nobeni izmed takšnih ver ali kultur, ampak me zanima samo iz estetskega vidika. Zdi se mi, da penis veliko lepše zgleda in, da ima tudi bolj prijeten vonj. Please, povejte, kaj vi menite o tem (moški - ali bi si dali to delat/ne boli, ker si v anesteziji, le 2 tedna pač ne smeš odnosov; ženske - ali se vam zdi lepše, boljše, prijetnejše ali ne...)!!!

Thanx to all; full ste cool!!

I'm The Man

#2 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. januar 2003, 01:00

Zivjo, Reno in dobrodosel! Objavljena slika

Objavljena slika ... hmm...
Mislim, da je to (ce ni seveda drugace in sam ni imel vpliva na to) stvar posameznikove odlocitve.
Ce se mu tako zdi, ne vem, zakaj ne.
Zenska, ki ga bo imela rada in ji bo vsec in ji bo disal in vse..., pa ga bo imela prav tako rada in vse, ce bo obrezan ali pa ce ne bo.

Morda bi to bilo "primerno" kvecjemu iz estetskega vidika... vendar pa vseeno sodim, da ce ni potrebe, naj se raje ne vtikajmo v takole, za kar sama poskrbi narava, da nam -ce drugega ne- nazadnje ne bi bilo zal.
"Ne sodi nikogar, dokler nisi en dan v njegovi kozi" - prav tako pa bi to uporabili tudi tule: ne sklepaj, da je nekaj boljse od tega, kar imas sam, ker je drugace in ker nekdo drug "to nosi" in je torej on v tej kozi... in ker si tako slisal... ker tako sklepas...



Marsa

Vsakdo ima toliko pravic, kolikor ima moci. Latinski pregovor
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 22. januar 2003, 01:00

a to je ta pesmica, ki jo poje toti Zoran Predin,ne:
Mravljinčarji in Čeladarji


Ti samo nekaj moram povedat, da če bi moj mož imel .... ali tako kot zdaj... Zatreskana bi bila isto v njega, ga ljubila in z njim neizmerno uživala kakor zdaj :)

Ne se s tem obremenjevat, razen če si res želiš?

v vsakem primeru imej se 100% extra lepo s svojo vilo Ljubljeno Objavljena slika
Stanka
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#4 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 22. januar 2003, 01:00

hej Rinorains; mau pravokativno se izdihavaš, kaj, noja
tk sem mi zdi; jah voham teObjavljena slika
jest pa menim,da je to res stvar posameznika;je pa tut res da, če jo že po naravi nimaš, potem je to v tistem svetu in okolju, ki živiš morda malo nerodno˝. Jah sam pravo punco treba najdit pol pa moderni razum ne sme izzostajat, aneObjavljena slika


P°k0w<


#5 marilyn

marilyn
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 27

Objavljeno: 22. januar 2003, 01:00

Js mam pa raje, da je obrezan. Sicer je pa to zadnja stvar, ki bi me zmotla pr tipu.

Objavljena slika

There is no greater hell than to be a prisoner of fear.

#6 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 22. januar 2003, 01:00

Čak, kako ga pa pol... Mah, ne bom vprašala - mi je preveč nerodno. Objavljena slika

Tamara

*******************

#7 Reno Ranes

Reno Ranes
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 22. januar 2003, 01:00

Naj ti ne bo nerodno, Tamara! Kar vstreli! :)

I'm The Man

#8 Anatha

Anatha
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 182

Objavljeno: 23. januar 2003, 01:00

Tamara, si me spomnila - gledala sem neko oddajo, kjer so predstavili klub obrezanih moških. Tam je bil včlanjen en tip, ki se mu je to zdelo izjemno fajn in vse, ga pa sam ni imel obrezanega - obrazložitev: preveč mu je bila všeč mastrubacija s kožico.

Jasno, vsakemu svoje.

Glede vonja pa: če se redno umivaš, nima kaj smrdet! Naraven vonj spolnih organov pa je zelo seksi.

¤ Anatha ¤
__________________
Odkritost je verjetno najbolj drzna oblika poguma.
William S. Maugham

#9 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 23. januar 2003, 01:00

Objavljena slika

)!( ste fukjeni
jst sm obrezan
po materi zhid
pa she zmer jo mam.....(kozhico) hehe
ma che b kozhica dokazvala kam gresh...~
kolk bi vas pa shlo v nebesa?....razen nas?.....hehe?

Objavljena slika ma vas rad


chasa ni...je samo prostor in situacija
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#10 aquarius

aquarius
  • D član
  • Št. objav: 1 035

Objavljeno: 23. januar 2003, 01:00

Saj mravljinčar postane s kožico ali brez (če ni tehnične ovire),za lulanje pa je itak irelevantna.Objavljena slika


_________________________
Glej naprej,če se le da...
Glej naprej, če se le da,...

#11 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 23. januar 2003, 01:00

Objavljena slika


marsa pravi:
"Ne sodi nikogar, dokler nisi en dan v njegovi kozi" - prav tako pa bi to uporabili tudi tule: ne sklepaj, da je nekaj boljse od tega, kar imas sam, ker je drugace in ker nekdo drug "to nosi" in je torej on v tej kozi... in ker si tako slisal... ker tako sklepas

hehe marsa....ravno za kozho gre Objavljena slikaObjavljena slika

Objavljena slika ma vas rad

chasa ni...je samo prostor in situacija
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#12 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 23. januar 2003, 01:00

Baje je bolj higienično za djede, če so obrezani. Pač se ti kaj pod kožico ne nabira, razen če vedno pred sexom kožico gor potegneš in si ga umiješ.. Kar se tiče vnetij, če je partnerka bolj dovzetna zanje, pol je dosledno higiena pomembna tik pred akcijo. Mislim umivamo se itak vsi, sam aha.. počak kopalnca... Objavljena slika
No, enako za ženske velja.
Mene bolj to zanima, a je moškim brez kožice enako fajn sexat, ko ni takega draženja? Pa oralni sex in vse.. a je moškemu enako fajn kot prej?[?]
No pa sem vprašala, tist ko je kter mel v mislih pa ni upal. To mora kak že obrezani povedat.Objavljena slika
mushi
Mushi

#13 Reno Ranes

Reno Ranes
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 23. januar 2003, 01:00

Mushi, saj to je ravno to kar me zanima; zanima me občutek in pa če katero žensko sploh moti to, da ga ma tip obrezanega (ali mogoče kateri to ni všeč)?


I'm The Man

#14 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 23. januar 2003, 01:00

S kožico ali brez???Objavljena slika Z etuijem ali brez?Objavljena slika
Menda je ves point samo v higieni...menda..in pa neobčutljivost na držljaje..potemtakem večja vzdržnost...Ja, tudi mene zanima...če je kakšna razlika? Objavljena slikaObjavljena slika


natalija

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#15 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 23. januar 2003, 01:00

Ej, aakhut, a imaš zato tako doooolge orgazme?
(Pa brez zamere - samo vprašam, če je to kaj povezano z obrezanim...)

Mushi, hvala za pomoč! x;)x

#16 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 23. januar 2003, 01:00

Nataly, naj bi bila razlika, obrezan naj bi bil manj občutljiv,
zato tudi vzdržljivejši?

AAkhut, si si pa dobro reklamo naredu...

Objavljena slika

Astra
Per aspera ad astra

#17 andrej

andrej
  • D član
  • Št. objav: 696

Objavljeno: 23. januar 2003, 01:00

No, to ni dilema. Znastveniki so se tega resno lotili in naredili raziskavo.

Ugotovili so da obrezan ali ne, čisto nič ne vpliva na vzdržljivost ali dolžino orgazma.

Fantje se bo potrebno potruditi drugače.

Za vzdržljivost obstajajo vaje. Pa še prijetne soObjavljena slika


___________________________________________________________________________
andrejObjavljena slika
>>> čudeži se dogajajo vsak dan Objavljena slika <<<


#18 Čebela

Čebela
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 24

Objavljeno: 23. januar 2003, 01:00

Po moje so si obrezovanje omislili zaradi pomanjkanja vode v tistih predelih, torej zaradi higiene.

Drgač se mi pa zdi obrezan luli dolgocajten. Kok se je fino igrat z njim, če je dost kože na njem!

Mnogo užitkov z ali brez vam želim!

Čebela

#19 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 23. januar 2003, 01:00

Kaj ima pa to s cim veze... tam je moja idealna drzava vi pa se na siroko pogovarjaste o koscku kozice... ce ze pisem bom se povedal moje mnenje,... :)

Kaj pa vem, pomoje brez kozice zgleda nekako bedno, kot glava brez las.... oci brez vek... so zelo objektivni razlogi za obstoj kozice... torej naj obstaja...

"When the power of love Replaces the love of power Man will have a new name: God." Sri Chinmoy
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#20 Reno Ranes

Reno Ranes
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 23. januar 2003, 01:00

Andrej!

Povej kaj več o vajah!
Sicer pa ne gre zato; mene zanima ali je ženskam nasplošno vseeno ali lepše in ali je občutek boljši; kaj pa z masturbacijo z obrazanim, baje je problem). YO!

Kdor sebe zaničuje, se še vedno ceni kot zaničevalec!~Friedrich Nietzsche.

#21 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 25. januar 2003, 01:00

Imeti tisto futrolo gor, ja ne bi jaz rezal futrole, čeprav pravijo da je to bolj higiensko, če si odrežeš futrolo stran.
Ja sam ka mali pao s lipe

#22 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 25. januar 2003, 01:00

:vragec:
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#23 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 1. avgust 2004, 13:24

http://www.lunin.net...21&t=3042&st=0
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#24 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 1. avgust 2004, 19:18

S futrolo ali brez x?x Vprašanje življenjskega pomena. Se mi zdi da s futrolo se bolj draži glavica spolnega uda. Ne vem moral bi povprašati une k so brez futrole.
Ja sam ka mali pao s lipe

#25 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 1. avgust 2004, 19:35

Raje ne ker bodo punce jezne x;)x . Ta tema bi morala imeti omejen dostop samo za moško populacijo x:Dx x:Dx :palec: ...
Ja sam ka mali pao s lipe




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0