Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Krst - da ali ne?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
263 komentarjev na to temo

#226 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 12. december 2016, 20:55

Ali povedano krajše;

Zameriš mi da sem šel na glas spregovoriti o določenih zadevah.  Ampak spregovoril sem bolj kot ne o očitnem.  ne samo zame, saj vidijo to tudi drugi..

 

No saj gremo počasi naprej..  ko se vaju losam, bom mogoče še kaj o krstu ali pa "izvirnem grehu" napisal..   icon_smile_wink.gif

 

Povedano krajše...če še jaz malo pogrejem zgodovino, ki se navezuje na sedanjost...T. forum je delal- ni delal...od vseh "pametnjakovičev" gor noben ni ugotovil kaj je bil večinski vzrok za to...in kaj ima to veze s tabo...ozadje je isto, delovanje in izražanje pa drugačno...torej se boš moral najprej losat nekaterih drugih...tongue.png

 

Kar je bilo z rdečo...a ti resno misliš, da imaš take sposobnosti pa za to bi moral biti vsaj tam okoli Buda lvl...kar v bistvu res zaznavaš so tvoje lastne stvari, ki zaradi xxx pridejo na površje ali stvari od koga drugega, ki je na tebi...ne pa dejansko od oseb za katere misliš...Mogoče mi pa "oni" zamerijo, ker sem jih razkrinkal pa so malo prevzeli tvoje telo ali ti pa vsilili kakšno misel...tako da naj te trenutno ne skrbim jaz ali mgd, ampak "oni"...tongue.png

 

Drugače pa čestitke...še malo pa boš skoraj na polovički Buda lvl...in prišel boš v razred okoli milijon najbolj duhovnih osebkov na tej naši Zemljici...Torej si že šel čez fazo kar krst simbolizira. Naslednja faza je "preobrazba", kar simbolizora Jezusova preobrazba na gori...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#227 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 12. december 2016, 21:27

Drugače pa čestitke...še malo pa boš skoraj na polovički Buda lvl...in prišel boš v razred okoli milijon najbolj duhovnih osebkov na tej naši Zemljici...Torej si že šel čez fazo kar krst simbolizira. Naslednja faza je "preobrazba", kar simbolizora Jezusova preobrazba na gori...biggrin.png

Danes pa si zelo radodaren z to tvojo rangirno paličico, bolj kot včasih..   wink.png    (do drugih mislim..)  

 

Vedno ko se spustim v take debate nekom, si rečem ok 5 postov naj bo higienski maximum,..  a kaj ko se potem pa pri dvajsetem postu potakanja žogice levo desno sprašujam, pa kaj sem res še vedno v tem..   biggrin.png    

brez da koga drugega krivim, da ne bo pomote..


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#228 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 13. december 2016, 00:17

Danes pa si zelo radodaren z to tvojo rangirno paličico, bolj kot včasih..   wink.png    (do drugih mislim..)  

 

Vedno ko se spustim v take debate nekom, si rečem ok 5 postov naj bo higienski maximum,..  a kaj ko se potem pa pri dvajsetem postu potakanja žogice levo desno sprašujam, pa kaj sem res še vedno v tem..   biggrin.png    

brez da koga drugega krivim, da ne bo pomote..

 

Vprašanje je ali sem res radodaren ali pa ti določenih stvari ne razumeš oz. se ti še sanja ne...tongue.png

Za rangirno paličico se pa pomeni z bitjeci tam okoli lvl Buda+2/ +3 ali pa še več...to je njihova zamisel...

 

Me pa res zanima, če drugim tudi govoriš "njihova lestvica", če uporabijo mere kot so kg, watt, hz, km, itd...

 

Če pogledamo iz svetle strani...nekateri forumi ala LNF so dobri za "prepucavanje" in ozaveščanje...pa še za marsikaj drugega...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#229 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 13. december 2016, 00:35

...  smile.png Kaj je za vas bolje - biti krščen ali ne?

 

Npr. jaz nisem, ker je moj oče proti takim stvarem in nisem bila vzgojena v tem duhu. V cerkvi imam občutek neke res res negativne energije. Zato ker so ljudi izkoriščali, da so nastale vse tiste umetnine, da so prispevali svoj talent in življenje...

... ... ...

.. Rekli sta, da v tem primeru ko stopita v cerkev čutita, če sta pod vplivom npr. kake magije smile.png OK... jaz tako kot sem rekla, že brez tega me nekaj odbija.

 

Pri krstu in drugih zakramentih je pač tako, da če se jih greš v sklopu neke obstoječe religije, fašeš tudi vpliv teh organizacij..

Vse kar se dogaja v cerkvi ali kje drugje, se lahko zgodi tudi izven teh institucij, lahko se zgodi tudi čisto spontano (spotan proces), ampak ljudem je pač lažje prepustiti se nekomu drugemu, podobno kot se daje moč odločanja politikom, nato pa se bemti zakaj nekdo odloča namesto njih in sprejema odločitve kontra njihove volje...

Ja zato ker če se odpoveš svoji moči in jo daš v upravljanje drugemu, bo ta upravljal z njo po svoji voli..  In prav je tako!

Ker pa cerkev ve kaj dela, je izumila tudi "izvorni greh", da je ljudem vcepila strah in jim tako "pomaga", da se lažje zatekajo h krstu in drugim njenim uslugam, ki jih nudi..  So pa v cerkvi seveda ob vseh priklicih, mašah, krstih in zakramentih, prisotne energije bitij, ki jih priklicujejo, zato pa je tako lahko se jim prepustiti..

 

In ko ljudje tudi danes pogledajo kako je stanje na Zemlji, seveda mislijo, da če ne bi bilo izvornega greha, do vsega tega ne bi prišlo/prihajalo. Obstaja sicer "izvorni vzrok", ampak ta ni ravno dobro interpretiran skozi zgodbice raznih religij. Izvorni greh ali pad iz raja, se lahko razumeva bolj kot metafora, ne pa dobesedno.. Ko "poješ prepovedan sadež iz drevesa spoznanja dobrega in zlega", to pomeni proces naravni spust duše v svetove dualnosti - involucija duše. In na začetku ko duša prvič izkusi dvojnost nastane izvorna rana, (ker sprva je zelo težko se sprijazniti, da nisi več del celote) in ta rana, ki nastane, se nato zrcali skozi vse izkušnje, vsa razočaranja, vse izgube,..   in tudi ta rana je tista, ki se bolj dobesedno ponavlja in podoživlja skozi izkustvo smrti in rojstva,..   saj vse kar leži globoko v nezavednem in kliče po ozaveščanju in ozdravljenju, vse to najde pot kako to podoživljati, če to hočemo ali ne..   Ko je izvorna rana pozdravljena se tudi ni treba več rojevati ali umirati..

 

Ravno ta teden smo debatirale pri malici... Sodelavka ima 3 otroke in njena sestra 5, redno hodijo v cerkev. Z otroki hodijo celo na dneve "tišine", skrbijo za nepokretnega očeta doma. Z mirnostjo, ljubeznijo. In to ni zlagano, se čuti, vidi po njih, obnašanju njihovih otrok. Na nek način mi je celo žal, da nisem odrasla s takšno močjo ljubezni, mirom. Kajti, če imaš oporo neke institucije, je po svoje enostavnejše. Seveda, ne slepo sledenje, ampak tisto, sledenje miru, sožitju. Kot otrok sem maksimalno rada bila pri stricu na počitnicah. Verna družina, 6 otrok. Vsi so imeli svoje meje, pomagali pri delu, mir, varnost... Zjutraj sem še v postelji dobila bonbonček, Vesna, če se kdo spomni, nato sem brala veliko sveto pismo kot pravljico. Dopoldne sva s sestrično šli po lonček borovnic in nato pomagali skuhat. Nej slabu, nej slabu. Tudi to prinese krst, nato pa naprej sledenje veri... 

 

Pri religijah pa je tako, da religije so bile ustvarjene za časa ko je na Zmelji vladala karantena, ko je Zemlja bila vbistvu vibracijsko ustvarjen zapor. Tako da religije so bile ustvarjene v tem okolju, bile so ustvarjene za to okolje in bile so same tudi kot pripomoček za vzdrževanja tega okolja še naprej v nedogled..  In danes življenje v kletki iz kozmične perspektive ni več podprto na Zemlji, saj so energetske bariere za Zemljo bile že odstranjene in tudi DNK človeka se počasi nazaj vspostavlja, da zopet pridobi tiste kvalite, ki človeku omogočajo, da lahko ponovno utelesi celoten božanski potencial (v telesu, ne le v onostranstvu) in ne le da se to zgodi izjemoma enemu človeku na tisočletje, ampak da je to na voljo sedaj vsem, ki k temu stremijo in ki po temu posegajo..

Je pa danes svet na točki povečane polarizacije in razdora..  Saj je v zraku veliko zmede ali iti naprej po tej poti, ki se pa zdi nepoznana, nesigurna in se ne ve se kam nas to lahko pripelje, zato pa DILEMA - ali iti nazaj v poznano uokvirjenost, v stroga pravila, z lepo spuščeno glavo, ponižno/spoštljivo, z čimvečjimi starimi "vrednotami", ki so pa seveda omejene na ozko skupnost in z zelo omejenim energetskim potencialom..

In religija je bila včasih mogoče res pripomoček, kako najbolje preživeti svoj čas v vseživljenski ječi na Zemlji. Ker pa nam sedaj v ječi ni več potrebno biti, se tudi uporabnost religij razblini/razblinja..  Ampak je potrebna dorastlost temu, saj z odpravo zunanjim zapovedim in prepovedim, ki so v religijah, je treba razviti nato realne notranje vrednote, realne kozmične usmeritve v samem sebi, drugače te prematava v vse smeri, brez da bi vedel zakaj..  Kar pa potrebuje veliko mero zrelosti, samoobvladovanja, etike, miru, pa tudi samooiniciative, neskončne moči in energije, življenje iz čistega namena itd..

In komurkoli se je ta potencial začel prebujati, bo lahko v okviru neke religije začutil ta zapor, ki so ga religije ustvarile/ustvarjale tam zgoraj..  (verjetno so reptilske rase ustarile šablono za to), saj ko se energijsko razširiš čez določeno mejo dobesedno zadaneš ob energetske meje (zapore), ki so bile ustvarjene, da ljudje ne bi mogli pobegniti iz tega zapora..   Ni prijetno, ko se prvič srečati s temi zadevami..   Zato pa bolj si pod vplivom religije, bolj ti na višjih ravneh zasidrajo to kletko, da ko se bi enkrat kasneje želel razvijati še dalje, da tam preko ne bi mogel nikakor priti..

Zato jaz religijsko magijo odsvetujem, saj je nasploh koristna zelo kratek del evolucijske poti, njena koristnost je zelo omejena, kasneje pa povzroča veliko več težav, da plusi več ne odtehtajo teh minusov..


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#230 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 13. december 2016, 08:16

V bhagavad giti lepo pise ktera je razlika med religijo in sanatan dharmo.
Samo v roke jo je treba vzet.

prenos.jpg


#231 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 14. december 2016, 10:27

Ker pa cerkev ve kaj dela, je izumila tudi "izvorni greh", da je ljudem vcepila strah in jim tako "pomaga", da se lažje zatekajo h krstu in drugim njenim uslugam, ki jih nudi..

 

Cerkev ni izumila izvornega greha, o njem se je vedlo še preden je cerkev nastala. Izvorni greh, tj. neposlušnost Bogu, je preverljivo dejstvo, ki ga lahko podoživi vsak tudi danes. 

 

In ko ljudje tudi danes pogledajo kako je stanje na Zemlji, seveda mislijo, da če ne bi bilo izvornega greha, do vsega tega ne bi prišlo/prihajalo. Obstaja sicer "izvorni vzrok", ampak ta ni ravno dobro interpretiran skozi zgodbice raznih religij. Izvorni greh ali pad iz raja, se lahko razumeva bolj kot metafora, ne pa dobesedno.. Ko "poješ prepovedan sadež iz drevesa spoznanja dobrega in zlega", to pomeni proces naravni spust duše v svetove dualnosti - involucija duše.

 

Ta "naravni spust duše" ali "involucija" je tisto kar je izmišljena zgodbica, spet preverljivo dejstvo.

 

In na začetku ko duša prvič izkusi dvojnost nastane izvorna rana, (ker sprva je zelo težko se sprijazniti, da nisi več del celote)

 

Ne bit več del celote? To je nelogično. Če si del celote si to vedno.

 

in ta rana, ki nastane, se nato zrcali skozi vse izkušnje, vsa razočaranja, vse izgube,..   in tudi ta rana je tista, ki se bolj dobesedno ponavlja in podoživlja skozi izkustvo smrti in rojstva,..   saj vse kar leži globoko v nezavednem in kliče po ozaveščanju in ozdravljenju, vse to najde pot kako to podoživljati, če to hočemo ali ne..   Ko je izvorna rana pozdravljena se tudi ni treba več rojevati ali umirati..

 

Če je vzrok napačno diagnoziran ("involucija"), bo tudi zdravilo napačno in s tem se ne moreš rešiti cikla rojevanja in smrti.

 

Pri religijah pa je tako, da religije so bile ustvarjene za časa ko je na Zmelji vladala karantena, ko je Zemlja bila vbistvu vibracijsko ustvarjen zapor. Tako da religije so bile ustvarjene v tem okolju, bile so ustvarjene za to okolje in bile so same tudi kot pripomoček za vzdrževanja tega okolja še naprej v nedogled..  In danes življenje v kletki iz kozmične perspektive ni več podprto na Zemlji, saj so energetske bariere za Zemljo bile že odstranjene in tudi DNK človeka se počasi nazaj vspostavlja, da zopet pridobi tiste kvalite, ki človeku omogočajo, da lahko ponovno utelesi celoten božanski potencial (v telesu, ne le v onostranstvu) in ne le da se to zgodi izjemoma enemu človeku na tisočletje, ampak da je to na voljo sedaj vsem, ki k temu stremijo in ki po temu posegajo..

Je pa danes svet na točki povečane polarizacije in razdora..  Saj je v zraku veliko zmede ali iti naprej po tej poti, ki se pa zdi nepoznana, nesigurna in se ne ve se kam nas to lahko pripelje, zato pa DILEMA - ali iti nazaj v poznano uokvirjenost, v stroga pravila, z lepo spuščeno glavo, ponižno/spoštljivo, z čimvečjimi starimi "vrednotami", ki so pa seveda omejene na ozko skupnost in z zelo omejenim energetskim potencialom..

In religija je bila včasih mogoče res pripomoček, kako najbolje preživeti svoj čas v vseživljenski ječi na Zemlji. Ker pa nam sedaj v ječi ni več potrebno biti, se tudi uporabnost religij razblini/razblinja..  Ampak je potrebna dorastlost temu, saj z odpravo zunanjim zapovedim in prepovedim, ki so v religijah, je treba razviti nato realne notranje vrednote, realne kozmične usmeritve v samem sebi, drugače te prematava v vse smeri, brez da bi vedel zakaj..  Kar pa potrebuje veliko mero zrelosti, samoobvladovanja, etike, miru, pa tudi samooiniciative, neskončne moči in energije, življenje iz čistega namena itd..

In komurkoli se je ta potencial začel prebujati, bo lahko v okviru neke religije začutil ta zapor, ki so ga religije ustvarile/ustvarjale tam zgoraj..  (verjetno so reptilske rase ustarile šablono za to), saj ko se energijsko razširiš čez določeno mejo dobesedno zadaneš ob energetske meje (zapore), ki so bile ustvarjene, da ljudje ne bi mogli pobegniti iz tega zapora..   Ni prijetno, ko se prvič srečati s temi zadevami..   Zato pa bolj si pod vplivom religije, bolj ti na višjih ravneh zasidrajo to kletko, da ko se bi enkrat kasneje želel razvijati še dalje, da tam preko ne bi mogel nikakor priti..

Zato jaz religijsko magijo odsvetujem, saj je nasploh koristna zelo kratek del evolucijske poti, njena koristnost je zelo omejena, kasneje pa povzroča veliko več težav, da plusi več ne odtehtajo teh minusov..

 

Zemlja je še vedno ječa. Tu se moraš roditi, moraš umreti, moraš piti, moraš jesti, moraš spati, moraš se zbuditi, moraš delati, moraš dihati, moraš zboleti, moraš trpeti izgubo.... toliko stvari moraš... kje je tu kakšna svoboda? ... zato je ječa in vedno bo. Iz ječe pa je rešen lahko le tisti, ki se kesa za izvorni greh in se popravi. 



#232 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 14. december 2016, 11:25

Jaz tudi merim stopnje vašega duhovnega napredka. Za ta namen potrebujem sliko vašega mačka, pošljite na privat in vam javim stopnjo, na kateri ste. Če mačka nimate, vam napredka ne morem izmeriti, ker ga ni. 

 

V mrzlih krajih kjer prevladuje sneg skorajda ni videti mačkov...so huskiji bolj priljubljeni...tongue.png

 

Po drugi strani pa ne obljubljaj nekaj kar ne moreš izpolniti...ker se lahko "opečeš" isto kot vedeževalci...razen če zavestno ne kličeš težav...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#233 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 14. december 2016, 11:35

Malo ezoterike za tiste, ki glumite neke duhovnjake al pa še veliko nimate razčiščeno kar se pojma "razvojna stopnja" tiče...tongue.png

 

razvojna stopnja - Stopnja razvitosti posameznika, ki jo Mojstri ocenjujejo na podlagi stanja posameznikovih čaker. Opisujemo jo s posvečenjem, ki ga je posameznik dosegel, 1,5 pomeni, da je človek na polovici poti med prvim in drugim posvečenjem.

 

Posvečenje pomeni, da smo dosegli določeno razvojno stopnjo - vendar te stopnje ne dosežemo zaradi posvečenja. Proces se odvija v samem življenju: to so izkušnje, preskusi in neuspehi v vsakodnevnem življenju in postopno obvladovanje samega sebe, to pa pripelje do obvladovanja materije in zavesti na vseh ravneh, kar označuje posvečenega mojstra. 


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#234 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 14. december 2016, 12:45

Brezo kaj pa če bi šel iz kalupa;  mene - tebe in  jst - ti ....pa ven iz tega primerjanja na lestvicah ?

Kaj bi se ti po tem slabega zgodilo ?

 

Mogoče bi pa vsi skupaj še kaj o krstu predebatirali.

Vsak je kaj drugega prebral, podoživel skozi svoj razvoj ...vsak ima lahko svojo zgodbo, teorijo....

A ne bi bilo zanimivo....mogoče bi pa kakšno paralelo na koncu potegnili, pa kaj novega izvedeli...kaj na novo razmislili...

 

Bistvo je, da to kar želiš povedati in v bistvu znaš - da to javno koristi ostalim...

÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷

 

Ceres laugh.png ;

Upam, da šteje tud cartanje in pedenanje tujih mačk na drugem naslovu ....

Saj delna duhovna rast se mi menda kaj prizna, al kako ?biggrin.png ....


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#235 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 14. december 2016, 13:01

Pri krstu in drugih zakramentih je pač tako, da če se jih greš v sklopu neke obstoječe religije, fašeš tudi vpliv teh organizacij..

Vse kar se dogaja v cerkvi ali kje drugje, se lahko zgodi tudi izven teh institucij, lahko se zgodi tudi čisto spontano (spotan proces), ampak ljudem je pač lažje prepustiti se nekomu drugemu, podobno kot se daje moč odločanja politikom, nato pa se bemti zakaj nekdo odloča namesto njih in sprejema odločitve kontra njihove volje...

Ja zato ker če se odpoveš svoji moči in jo daš v upravljanje drugemu, bo ta upravljal z njo po svoji voli..  In prav je tako!

Ker pa cerkev ve kaj dela, je izumila tudi "izvorni greh", da je ljudem vcepila strah in jim tako "pomaga", da se lažje zatekajo h krstu in drugim njenim uslugam, ki jih nudi..  So pa v cerkvi seveda ob vseh priklicih, mašah, krstih in zakramentih, prisotne energije bitij, ki jih priklicujejo, zato pa je tako lahko se jim prepustiti..

 

In ko ljudje tudi danes pogledajo kako je stanje na Zemlji, seveda mislijo, da če ne bi bilo izvornega greha, do vsega tega ne bi prišlo/prihajalo. Obstaja sicer "izvorni vzrok", ampak ta ni ravno dobro interpretiran skozi zgodbice raznih religij. Izvorni greh ali pad iz raja, se lahko razumeva bolj kot metafora, ne pa dobesedno.. Ko "poješ prepovedan sadež iz drevesa spoznanja dobrega in zlega", to pomeni proces naravni spust duše v svetove dualnosti - involucija duše. In na začetku ko duša prvič izkusi dvojnost nastane izvorna rana, (ker sprva je zelo težko se sprijazniti, da nisi več del celote)

in ta rana, ki nastane, se nato zrcali skozi vse izkušnje, vsa razočaranja, vse izgube,..   in tudi ta rana je tista, ki se bolj dobesedno ponavlja in podoživlja skozi izkustvo smrti in rojstva,..   saj vse kar leži globoko v nezavednem in kliče po ozaveščanju in ozdravljenju, vse to najde pot kako to podoživljati, če to hočemo ali ne..   Ko je izvorna rana pozdravljena se tudi ni treba več rojevati ali umirati..

 

 

Pri religijah pa je tako, da religije so bile ustvarjene za časa ko je na Zmelji vladala karantena, ko je Zemlja bila vbistvu vibracijsko ustvarjen zapor. Tako da religije so bile ustvarjene v tem okolju, bile so ustvarjene za to okolje in bile so same tudi kot pripomoček za vzdrževanja tega okolja še naprej v nedogled..  In danes življenje v kletki iz kozmične perspektive ni več podprto na Zemlji, saj so energetske bariere za Zemljo bile že odstranjene in tudi DNK človeka se počasi nazaj vspostavlja, da zopet pridobi tiste kvalite, ki človeku omogočajo, da lahko ponovno utelesi celoten božanski potencial (v telesu, ne le v onostranstvu) in ne le da se to zgodi izjemoma enemu človeku na tisočletje, ampak da je to na voljo sedaj vsem, ki k temu stremijo in ki po temu posegajo..

Je pa danes svet na točki povečane polarizacije in razdora..  Saj je v zraku veliko zmede ali iti naprej po tej poti, ki se pa zdi nepoznana, nesigurna in se ne ve se kam nas to lahko pripelje, zato pa DILEMA - ali iti nazaj v poznano uokvirjenost, v stroga pravila, z lepo spuščeno glavo, ponižno/spoštljivo, z čimvečjimi starimi "vrednotami", ki so pa seveda omejene na ozko skupnost in z zelo omejenim energetskim potencialom..

In religija je bila včasih mogoče res pripomoček, kako najbolje preživeti svoj čas v vseživljenski ječi na Zemlji. Ker pa nam sedaj v ječi ni več potrebno biti, se tudi uporabnost religij razblini/razblinja..  Ampak je potrebna dorastlost temu, saj z odpravo zunanjim zapovedim in prepovedim, ki so v religijah, je treba razviti nato realne notranje vrednote, realne kozmične usmeritve v samem sebi, drugače te prematava v vse smeri, brez da bi vedel zakaj..

 Kar pa potrebuje veliko mero zrelosti, samoobvladovanja, etike, miru, pa tudi samooiniciative, neskončne moči in energije, življenje iz čistega namena itd..

 

In komurkoli se je ta potencial začel prebujati, bo lahko v okviru neke religije začutil ta zapor, ki so ga religije ustvarile/ustvarjale tam zgoraj..  (verjetno so reptilske rase ustarile šablono za to), saj ko se energijsko razširiš čez določeno mejo dobesedno zadaneš ob energetske meje (zapore), ki so bile ustvarjene, da ljudje ne bi mogli pobegniti iz tega zapora..   Ni prijetno, ko se prvič srečati s temi zadevami..   Zato pa bolj si pod vplivom religije, bolj ti na višjih ravneh zasidrajo to kletko, da ko se bi enkrat kasneje želel razvijati še dalje, da tam preko ne bi mogel nikakor priti..

Zato jaz religijsko magijo odsvetujem, saj je nasploh koristna zelo kratek del evolucijske poti, njena koristnost je zelo omejena, kasneje pa povzroča veliko več težav, da plusi več ne odtehtajo teh minusov..

 

icon1_thumbup.gif

Zelo se najdem v tem razmišljanju....

 

Razen kot sem že povedala v prejšnjih postih še to,da se mi ne zdi tudi teorija o poskusu kraje božanske energije drugih nehumanoidnih bitij tako daleč od pogleda na dogajanje...sssh.gif

 

Ker zlo obstaja in ni nekako logično, da je božanske oblike in jedra ...mi tale izvrni greh ni tako blizu.

Kasneje, ko je rana našega padca zaradi parjenja s temi oblikami nastala morda že...in zato, ker imamo še vedno božansko iskro v sebi  se tudi trudimo rasti - to posledično razumem kot ta padec....(kot ta greh, ki ni morda niti jederni božasnkemu bitju )

 

Sam mene zanima zadeva izvorno....zato mi ne klapa, da bi Bog sam sebi pisal tale scenarij...

 

Zakaj obstajata dualna pola - od kje ta izvor- tole mene zanima..


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#236 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 14. december 2016, 13:57

laugh.png Ti pošljem ob priliki...


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#237 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 14. december 2016, 15:32

Brezo kaj pa če bi šel iz kalupa;  mene - tebe in  jst - ti ....pa ven iz tega primerjanja na lestvicah ?

Kaj bi se ti po tem slabega zgodilo ?

 

Mogoče bi pa vsi skupaj še kaj o krstu predebatirali.

 

 

A ne uporablja ta kalup vsak človeček na tej Zemljici...če drugega ne pri zdravniku, politiki...jaz-on, jaz- oni, mi-oni...itd...uporaba zaimkov ima svojo funkcijo pri sporazumevanju na tej naši Zemljici...tongue.png

 

A primerjalne lestvice po dohodnini, plačilni politiki, itd, te pa ne motijo...zakaj te torej moti ravno ta lestvica...le kaj moraš vse ozavestiti, predelati...

 

Če hočeš debatirati z drugim potem ne citiraj mojih postov ali ne govori stvari, ki letijo na mene...pa se ne bom oglašal...citirani post je kot klic na katerega se pač moram oglasiti...tako mi nalaga dolžnost (dharma) o kateri je govoril sam Vsevišnji Gospod Krišna...biggrin.png

 

Drugače sem pa jaz svoje bistvo v tej temi že povedal...skratka ne me "klicat" pa bo vse v redu...tongue.png

 

 

Nič ti ne morem rečt, tudi o temu ne, a si kej napredoval, a si se zagozdil na vmesni stopnji.... nisem dobila slike tvojega mačka. 

 

Če bi ti poslal sliko ali bi ti vedela ali je moj ali ne...kaj če bi recimo šel danes kupit enega bengalskega z rodovnikom, zapravil veliko denarja in potem to kar bi ti rekla ne bi bilo glih res...in potem bi kasirala slabo karmo...torej je mogoče zate bolje, da ti nič ne pošiljam, da si ne nakoplješ še kakšnega dodatnega karmičnega bremena in "obiskovalca"...tongue.png   


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#238 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 14. december 2016, 19:57

Ne bit več del celote? To je nelogično. Če si del celote si to vedno.

 

Da nisi več del celote ni možno, seveda da ne.  Kar ti lahko da na znanje kako mogočni kreatorji smo!!!  Zato pa ne beži pred svojo močjo in je ne prelagaj na "boga"..  Če pogledaš svet in ljudi, boš videl namreč, da se večina čuti zelo ločena od okolice!  Saj grebe samo zase in jim je skoraj vseeno za druge, naravo, planet itd..  Zakaj?  Samo eno malo prepričanje je potrebno, torej prepričanje da se oni končajo, kjer se konča rob njihovega telesa in to je dovolj, da je dojemanje vsega Vesolja potem v skladu s tem omejujočim prepričanjem.  In da v skladu tega prepričanja nato dobivajo nazaj tudi same potrditve, da je temu res tako kot verjamejo..  smile.png   Zato pa tiste iluzije v katere smo še popolnoma prepričani, so za nas neprebojni jopič..    A se ti počutiš ločen od česa?  Oziroma ali obstaja karkoli s čemer še ne moreš biti eno? 

 

Sam mene zanima zadeva izvorno....zato mi ne klapa, da bi Bog sam sebi pisal tale scenarij...

 

Zakaj obstajata dualna pola - od kje ta izvor- tole mene zanima..

 

Ko se spraviš iz dualnosti karkoli raziskovati vse deluje kontardiktorno..  Zato je potrebno najprej se osvoboditi vseh pričakovanja in iti osvobojeno in igrivo v raziskovanje, brez da bi um hkrati imel težo, da bodo odkritja kakorkoli imela vpliv nanj..  

 

Bog si piše tudi tale scenarij ja, ker drugače se ne bi dogajal..   To ti lahko pomaga, da se vprašaš, kje bi moral/a biti in od na kak način bo moral/a doživljati/dojemati/obstajati, da bi ti vse to bilo sprejemljivo..  To je sicer bolj mentalni koncept..   Lahko pa vse to le enkrat skozi brezpogojno ljubezen začutiš in vse kontradiktornosti tega sveta, enostavno dojameš/začutiš, da sodijo skupaj in da je vse to popolno, da je odnekdaj že bilo vse popolno in vedno bo popolno..

 

 

Malo ezoterike za tiste, ki glumite neke duhovnjake al pa še veliko nimate razčiščeno kar se pojma "razvojna stopnja" tiče...tongue.png

 

razvojna stopnja - Stopnja razvitosti posameznika, ki jo Mojstri ocenjujejo na podlagi stanja posameznikovih čaker. Opisujemo jo s posvečenjem, ki ga je posameznik dosegel, 1,5 pomeni, da je človek na polovici poti med prvim in drugim posvečenjem.

 

Posvečenje pomeni, da smo dosegli določeno razvojno stopnjo - vendar te stopnje ne dosežemo zaradi posvečenja. Proces se odvija v samem življenju: to so izkušnje, preskusi in neuspehi v vsakodnevnem življenju in postopno obvladovanje samega sebe, to pa pripelje do obvladovanja materije in zavesti na vseh ravneh, kar označuje posvečenega mojstra. 

 

Brezo jaz se sicer ne spomnim, da je tebi že kdajkoli kdo rekel da duhovne stopnje ne obstajajo..  Zato je pač čudno, kake pokaš..  wink.png

Še vedno deluješ kot da bi komaj včeraj zvedel za duhovne stopnje in se danes namenil na vrat na nos prepričati vse, tudi že prepričane..  

 

So ti pa skoraj vsi recimo rekli, da se šopiriš kot pav..  In da začneš duhovne stopnje meriti takrat, ko se tvoj ego pač čuti ogrožen..  Kaj ti sploh koristi, če si misliš, da veš da obstajajo duhovne stopnje, če se to greš potem le zato, da bi se lažje povzdigoval nad komu..  Saj ti začneš s stopnjami takrat, ko te kdo ogroža v čem in ko nimaš več pravih argumentov za povedati, potem pač začneš "meriti" in na ta način poskušaš nadvladovati..  smile.png    pač v vsem želiš biti obvezno najboljši..  heh

 

In že ko Ceres v šali izzove, da bo ona zdaj malo pomerila, se čeprav v hecu niti približno ne upaš njej dati zmeriti in nizaš cel kup izgovorov..  saj tebi je sprejemljivo edino to, da ti meriš, da si ti komisija in edini razsodnik..  Toliko o strahovih, nesigurnostih in nesamozavesti..

 

Drugače pa, a se ti ne zdi zanimivo, da v Sharu, recimo duhovno stopnjo in žarkovno sestavo neke osebe objavijo šele po smrti in ne za časa življenja osebe !!!  Saj menda ti je jasno zakaj je tako, kaj ne?


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#239 Mantis

Mantis
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 378

Objavljeno: 14. december 2016, 21:02

Razvojne stopnje pomenijo toliko kot ščurkov prdec, če jih ne manifestiraš (na bilokakšen način).

Kak megasuperduper duhovnjak ima včasih še kakšno čist banalno zadevo za predelat.

Kot so recimo vpogledi v tuja biopolja brez dovoljenja.


Čuj, pa kaj me gledaš kot kremšnito? horro-cb.jpg


#240 Mantis

Mantis
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 378

Objavljeno: 14. december 2016, 21:21

jaa, večina duhovnosti je res fižolno prdenje ... ker že izraz duhovnost ne ustreza ...

 

in prav je manifestirat zadeve ... ecetera

 

če pa izhajaš iz enosti, potem ne obstajajo tuja biopolja ...

 

in ko nekatere zadeve vidiš, jih ne rabiš gledat, da bi jih videl ... wink.png

 

Hja, karma se nekak ne strinja s to trditvijo in po smrčku vseka osebka, ki vohlja ali gnete tuja biopolja.

Vprašaj se recimo, če bi ti pustil vsakemu, da šara po tvojem biopolju.


Čuj, pa kaj me gledaš kot kremšnito? horro-cb.jpg


#241 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 14. december 2016, 21:24

Da nisi več del celote ni možno, seveda da ne.

 

Ja, ti si prej napisu, da je. 

 

 Kar ti lahko da na znanje kako mogočni kreatorji smo!!!

 

Aja, zakaj pa? Sej si le del celote. Specifičen delček. A mi lahko zaupaš kaj do zdaj si že skreiral?

 

 Zato pa ne beži pred svojo močjo in je ne prelagaj na "boga"..  

 

Ne delam tega. 

 

Če pogledaš svet in ljudi, boš videl namreč, da se večina čuti zelo ločena od okolice!  Saj grebe samo zase in jim je skoraj vseeno za druge, naravo, planet itd..  Zakaj?  Samo eno malo prepričanje je potrebno, torej prepričanje da se oni končajo, kjer se konča rob njihovega telesa in to je dovolj, da je dojemanje vsega Vesolja potem v skladu s tem omejujočim prepričanjem.  In da v skladu tega prepričanja nato dobivajo nazaj tudi same potrditve, da je temu res tako kot verjamejo..  smile.png   Zato pa tiste iluzije v katere smo še popolnoma prepričani, so za nas neprebojni jopič..

 

Tako kot tvoja iluzija, da nisi naredil izvornega greha in da si vse v vsem. 

 

   A se ti počutiš ločen od česa?  Oziroma ali obstaja karkoli s čemer še ne moreš biti eno? 

 

Jaz sem vedno jaz in ti si vedno ti. Ti se odločaš po svoje. Kako sem lahko jaz eno s tabo? In če bi bil ti eno z mano, zakaj si tolk vznemirjen, če pišem o izvornem grehu?



#242 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 14. december 2016, 22:26

Šaman, moram te razočarat, vidla sem Glasovega mačka, pa tudi uno tvojo mačko, ki si jo objavil in Glas je precej pred teboj, sploh ker on fura tri kar zahtevne lajfe hkrati, ti pa enega zelo zahtevnega (veseli štajerc) in enega bolj izi (poveljnik medgalaktične flote). 

em119.gif



#243 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 14. december 2016, 23:15

Brezo jaz se sicer ne spomnim, da je tebi že kdajkoli kdo rekel da duhovne stopnje ne obstajajo..  Zato je pač čudno, kake pokaš..  wink.png

Še vedno deluješ kot da bi komaj včeraj zvedel za duhovne stopnje in se danes namenil na vrat na nos prepričati vse, tudi že prepričane..  

 

So ti pa skoraj vsi recimo rekli, da se šopiriš kot pav..  In da začneš duhovne stopnje meriti takrat, ko se tvoj ego pač čuti ogrožen..  Kaj ti sploh koristi, če si misliš, da veš da obstajajo duhovne stopnje, če se to greš potem le zato, da bi se lažje povzdigoval nad komu..  Saj ti začneš s stopnjami takrat, ko te kdo ogroža v čem in ko nimaš več pravih argumentov za povedati, potem pač začneš "meriti" in na ta način poskušaš nadvladovati..  smile.png    pač v vsem želiš biti obvezno najboljši..  heh

 

In že ko Ceres v šali izzove, da bo ona zdaj malo pomerila, se čeprav v hecu niti približno ne upaš njej dati zmeriti in nizaš cel kup izgovorov..  saj tebi je sprejemljivo edino to, da ti meriš, da si ti komisija in edini razsodnik..  Toliko o strahovih, nesigurnostih in nesamozavesti..

 

Drugače pa, a se ti ne zdi zanimivo, da v Sharu, recimo duhovno stopnjo in žarkovno sestavo neke osebe objavijo šele po smrti in ne za časa življenja osebe !!!  Saj menda ti je jasno zakaj je tako, kaj ne?

 

Če tako pravijo bitjeca lvl Buda + xxx potem je večja verjetnost, da je tako kot oni pravijo in ne glih tako kot pravijo taki človečki kot ti...in če je vse to podkrepljeno z izkušnjami...tralala...tongue.png

 

Kaj ti koristi, če veš da ima nekdo ličarsko, drug medicinsko šolo, tretji frizersko...ti pa rabiš nekoga za nego bakice...

Zakaj ljudje primerjajo različne nepremičnine po kraju, ceni, opremljenosti, itd...

Če ti misliš, da je primerjanje razvojnih stopenj zaradi ega potem si glup ko točak (sorry da tako rečem)...kdor dela zaradi ega dobi popačene informacije...tralala...mislim da se moraš res malo pomeniti s tistimi na sebi...še prej pa ozavestiti zakaj so sploh tam...

 

Da ponovim še enkrat...tvoji senzorji so "pokvarjeni"..."tvojim" pa lahko rečem samo "hello"...tongue.png

 

V Shareu so bili tudi nekateri podatki za žive...oziroma je Ben v "ožjem krogu" že prej povedal kar je kasneje prišlo v javnost- z rahlimi popravki...Drugače se pa jaz ne zanašam na shareovce...So pa zgodbice tistih v ozadju najbolj verodostojne kar sem jih zasledil na temu svetu...

 

Saj vem, da si ljubosumen, ker sem ti malo stopil na živčke (nepredelane vzorce)....vse ostalo so pa tipične reakcije...nisi ne prvi in ne zadnji...vse to je bilo že videno...biggrin.png

 

Seveda bi vedela. Sklepam pa po tem, da omenjaš bengalskega z rodovnikom, da predeluješ 4,3 stopenjski prehod na stranpoti 4. astralne dimenzije. Ker ga nimaš, ampak ti je samo padel na pamet, gre za iluzijo ločenosti mojstrskih nivojev. Ne, da ti nisi mojster, ampak imaš iluzijo da nisi oz. da si ločen od svojega mojstra, zaradi katere moraš samo spredvidet, da si pravzaprav že mojster. Meditiraj na bengalskega mačka, ampak belega - najhitreje se boš osvobodil iluzije. 

 

Ko bom doma bom probal najti kakšne slikce o "naših" mačkah...če ne ti pa pošljem mačka-duhca...pa da vidimo...tongue.png

 

Razvojne stopnje pomenijo toliko kot ščurkov prdec, če jih ne manifestiraš (na bilokakšen način).

Kak megasuperduper duhovnjak ima včasih še kakšno čist banalno zadevo za predelat.

Kot so recimo vpogledi v tuja biopolja brez dovoljenja.

 

In kaj ima manifestacija veze s planeti kjer materija taka kot jo mi poznamo, ne obstaja...v takem okolju ni kaj manifestirat...tongue.png

 

Razvojna stopnja je povezana z zavestjo...da pa se zavest razširi pa je predpogoj tudi določena manifestacija oz. izražanje tistega kar ta stopnja zahteva...Iz tega sledi da je razvojna stopnja skupek vsega, ne more biti najprej to in potem manifestacija...tongue.png

 

Hja, karma se nekak ne strinja s to trditvijo in po smrčku vseka osebka, ki vohlja ali gnete tuja biopolja.

Vprašaj se recimo, če bi ti pustil vsakemu, da šara po tvojem biopolju.

 

Pa sem mislil, da smo dali to že čez...Če ti ne ločiš med različnimi načini kako se pridobiva informacije potem lahko rečem samo tralala...

 

Ali pa razloži kaj imajo intuitivni flashi veze z vpogledom v biopolje tako kot si ti to predstavljaš...

Po domače povedano...človeček prebere tekst...se malo zamisli, skoncentrira, v mislih še do konca ne pomisli vprašanja in odgovor že prileti...Zdaj pa prosim po domače povej kakšno je to šarjenje po tujem biopolju...icon1_question.gif icon1_question.gif icon1_question.gif

 

Skratka moj pogled na vse to- še enkrat so ti butnili na površje isti vzorci kot že ne vem kolikokrat, ne vem kdaj...In sledi naqgradno vprašanje, zakaj tega še nisi predelala...tongue.png biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#244 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 15. december 2016, 00:50

Če ti misliš, da je primerjanje razvojnih stopenj zaradi ega potem si glup ko točak (sorry da tako rečem)...

Saj vem, da si ljubosumen, ker sem ti malo stopil na živčke (nepredelane vzorce)....vse ostalo so pa tipične reakcije...nisi ne prvi in ne zadnji...vse to je bilo že videno...biggrin.png

 

Ojj Brezo že parkrat si probal žaliti mojo pamet pa še kaj druga, ampak si se nato takoj opravičil..  wink.png   če že žališ, žali vsaj kot se spodobi, vsaj brez občutka krivde in podaj žaljivko vsaj v izvorni obliki kot ti brbota tam notri, brez olepševanj..  

Čeprav ko nekdo uporablja v pristopih že žaljenje za dosego svojega cilja, je očitno da je obupan..

Tudi če nekoga žaljivo naslavljaš, se bolj kot ne sam sebe z gnojnico polivaš (saj veš podobno kot če ogovarjaš nekoga za hrbtom ipd) in to ni fajn potem zate, na koncu pa bom spet jaz kriv za to..  

 

Kar ti pa lahko jaz na tej točki sporočim je to, da jaz nisem v sparing pozi..  Tako da poskušaj z drugimi pristopi priti nasproti..  Ti poznaš le sparing pozicijo, zato pa nikamor ne prideš z mano, ker sem to bolj kot ne prerastel..  dobro tu in tam se še malo poigram ja, ampak ne za dolgo..  ti pa bi skoz samo to, sparing/fajt/borba, saj drugače očitno ne znaš sploh pristopati k drugi energiji, ki ti je nasproti..   Skozi borbo prideš sicer zelo hitro zelo daleč, ampak žal nikdar do konca..  Če te bo kdaj zanimala celotna slika, ki je na koncu, se boš moral naučiti še drugih pristopov.

 

Če tako pravijo bitjeca lvl Buda +xxx 

...kdor dela zaradi ega dobi popačene informacije...in ker jaz zadnje čase dobivam kar točne to po vsej verjetnosti pomeni, da je motiv drugačen (pravilen- po tistih kriterijih zgoraj)...

 

Ti ves čas izhajaš iz lastne hvale in samotrepljanja svoje rame..  Brez da te zdaj zabijam s tem, ampak meni je to resnično smešno..  Res!   Ko te berem mi večkrat na smeh sili, kako se ponižuješ..  In potem ponavadi ne komentiram raje..  Ne zato ker ne bi imel nič za povedati, ampak ker mi je smešen ta pristop, ki ga imaš do sebe, pa potem se raje ne vklapljam na te izjave, ki so itak istega tipa vsepovsod..

Jaz vem, da če te noben ne pohvali, se je treba pač sam pohvaliti, ampak to res nima neke vrednosti pol, ze v tem občem svetu zemeljskih vrednot..   In če bi res rad prišel do duhovnih razvojnih stopenj kamor se že postavljaš, boš moral prej preseči te potrebe, da si pohvaljen, da te priznavamo kot nadavtoriteto in podobne potrebice, ki ji jih skozi izražaš..  Ne vem, a ni to vsem jasno, tudi ljudem, ki niso čist v duhovnosti..   Da so to bolj primitivne težnje pač..

   

No saj ta zgodba gre še dalje..   Ampak mogoče raje v temi ki sem jo oprl, ker če si res iskren v učenju in predajanju znanja o duhovnih stopnjah potem se tam razpištoli, ampak res brez milosti..  Rad bi videl Brezota, kot ga še nisem..  Verjame da te je še mnogo več kot že daješ..   OK-thumb.gif

Neee saj mi ne greš na živce, če bi mi šel, se ne bi ukvarjal s tabo..  Rad bi da še več uspeš dati iz sebe.  Ne meni ampak nasploh, navzven, zaradi samega sebe in za ves svet, za vse ljudi itd..  Če imaš darove jih deli z drugimi, boš videl kako fajn je to..   Jaz pač govorim veliko o temu, kaj ti stoji na poti,da bi te darove v polnosti izražal.  To je eden od mojih namenov, ki ga imam tukaj, zato pa sem na voljo, da se me obtoži marsikaj, kar ponuja veliko refleksijo potem osebi..

 

...mislim da se moraš res malo pomeniti s tistimi na sebi...še prej pa ozavestiti zakaj so sploh tam...

 

Da ponovim še enkrat...tvoji senzorji so pokvarjeni..."tvojim" pa lahko rečem samo "hello"...tongue.png

 

Preden se udomačiš, ti kar vnaprej povem, da dolgo ne boš mogo biti priklopljen name!   Itak sam vem, da ko vstopim v kroge z določenimi osebki, da sem potem delno obkrožen z njihovo energijo..  Zato pa sem zadnjič, ko so vaju z mgd-jem poslali risanko pogledat in spat, sem jo za vsak slučaj še jaz z vama, saj veš, da mi ne pride v glavo da sem karkoli več ot tistih s katerimi se dovolim zapletati..  griny.gif   Pa še super predlog za risano si dal (za risanko čist resen kompliment).

 

No če pa grem malp bolj resno dalje, ja ne dovolim štuporame glih dolgo, tako da to raje kar jasno povem..  Ne bom pa iz svojim osebnih motivov določal kdaj in na kak način, zgoraj sem omenil en namen, v skladu katerega delujem, še drugi so, mogoče kdaj drugič omenim kaj več o njih..  Dokler bodo ti nameni podpirali vse to OK, ko ne boš več na moji poti namena, pa ti nič več ne bo dalo možnosti, da se učiš od moje energije..  

 

 

razloži kaj imajo intuitivni flashi veze z vpogledom v biopolje tako kot si ti to predstavljaš...to bolj spada pod pojem "atma vidya" ali znanost o duši...

Po domače povedano...človeček prebere tekst...v mislih še do konca ne pomisli vprašanja in odgovor že prileti...Zdaj pa prosim po domače povej kakšno je to šarjenje po tujem biopolju...icon1_question.gif

 

Verjetno ti ne bo znala razložiti, ker ženske večinoma zelo čutijo..  Mentalne razlage pa so domače polje moške energije..  Ampak kar čuti je vsekakor pravilno..  Kar pa želi Mantis povedati je to, da tudi "ko ne šariš" je tvoje delovanje lahko izrazito neprimerno in vsiljivo..   Saj imaš svoje polje sprogramirano, da vdira vsepovsod in za vso ceno..  In ko si svoje biopolje sprogramiraš s takimi nasilnimi programi, seveda sam ne rabiš nič več delat, saj ti potem se samo pojavlja, kot praviš..  Govorim iz izkušenj, ne samo iz teorij..

 

Če povem v prispodobi, ženska gre mimo gradbišča in tam je skupina moških, ki vrta v njo z pogledi skozi njeno majico, jo slačijo z pogledi, in se v domišljiji že valjajo po njej..   To pač ni prijetno izkušati, to vsiljivo energijo, če si nekdo pač ne želi vsiljivcev..  Je pa res, da tu in tam katera/kateri, ki pa išče te vrste pozornosti, od kogarkoli in v čimvečji meri, pa ji/mu to lahko tudi ugaja..  Če si v svoji celostnosti zadovoljen in izpolnjen sam v sebi, pa ti je taka prisotnost/vsiljivost od zunaj seveda odveč..

 

Brezo razmisli kaj, kdo, kje, na kak način, ti je sprogramiralo tvoje biopolje, da je sedaj tako vsiljivo do drugih in od kot si povzel prepričanje, da si ti nezmotljiv/popoln,..  In zakaj ti tako ugaja vzdrževati ta prepričanja, da ti ne dovolijo malo bolj vpogledati v samega sebe.


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#245 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 15. december 2016, 03:10

Ojj Brezo že parkrat si probal žaliti mojo pamet pa še kaj druga, ampak si se nato takoj opravičil..  wink.png   če že žališ, žali vsaj kot se spodobi, vsaj brez občutka krivde in podaj žaljivko vsaj v izvorni obliki kot ti brbota tam notri, brez olepševanj..  

Čeprav ko nekdo uporablja v pristopih že žaljenje za dosego svojega cilja, je očitno da je obupan..

Tudi če nekoga žaljivo naslavljaš, se bolj kot ne sam sebe z gnojnico polivaš (saj veš podobno kot če ogovarjaš nekoga za hrbtom ipd) in to ni fajn potem zate, na koncu pa bom spet jaz kriv za to..  

 

Kar ti pa lahko jaz na tej točki sporočim je to, da jaz nisem v sparing pozi..  Tako da poskušaj z drugimi pristopi priti nasproti..  Ti poznaš le sparing pozicijo, zato pa nikamor ne prideš z mano, ker sem to bolj kot ne prerastel..  dobro tu in tam se še malo poigram ja, ampak ne za dolgo..  ti pa bi skoz samo to, sparing/fajt/borba, saj drugače očitno ne znaš sploh pristopati k drugi energiji, ki ti je nasproti..   Skozi borbo prideš sicer zelo hitro zelo daleč, ampak žal nikdar do konca..  Če te bo kdaj zanimala celotna slika, ki je na koncu, se boš moral naučiti še drugih pristopov.

 

A ti resno misliš, da sem jaz navajen žaliti ljudi...pa še tista zgornja žaljivka je bila malo v šaljivem tonu...Je pa zanimivo, da si opazil samo kao žaljivko ne pa energijo, ki je stala za njo...Vse ostalo so samo tvoje predpostavke...in spet si falil v večji meri...tongue.png

 

Ti ves čas izhajaš iz lastne hvale in samotrepljanja svoje rame..  Brez da te zdaj zabijam s tem, ampak meni je to resnično smešno..  Res!   Ko te berem mi večkrat na smeh sili, kako se ponižuješ..  In potem ponavadi ne komentiram raje..  Ne zato ker ne bi imel nič za povedati, ampak ker mi je smešen ta pristop, ki ga imaš do sebe, pa potem se raje ne vklapljam na te izjave, ki so itak istega tipa vsepovsod..

Jaz vem, da če te noben ne pohvali, se je treba pač sam pohvaliti, ampak to res nima neke vrednosti pol, ze v tem občem svetu zemeljskih vrednot..   In če bi res rad prišel do duhovnih razvojnih stopenj kamor se že postavljaš, boš moral prej preseči te potrebe, da si pohvaljen, da te priznavamo kot nadavtoriteto in podobne potrebice, ki ji jih skozi izražaš..  Ne vem, a ni to vsem jasno, tudi ljudem, ki niso čist v duhovnosti..   Da so to bolj primitivne težnje pač..

   

No saj ta zgodba gre še dalje..   Ampak mogoče raje v temi ki sem jo oprl, ker če si res iskren v učenju in predajanju znanja o duhovnih stopnjah potem se tam razpištoli, ampak res brez milosti..  Rad bi videl Brezota, kot ga še nisem..  Verjame da te je še mnogo več kot že daješ..   OK-thumb.gif

Neee saj mi ne greš na živce, če bi mi šel, se ne bi ukvarjal s tabo..  Rad bi da še več uspeš dati iz sebe.  Ne meni ampak nasploh, navzven, zaradi samega sebe in za ves svet, za vse ljudi itd..  Če imaš darove jih deli z drugimi, boš videl kako fajn je to..   Jaz pač govorim veliko o temu, kaj ti stoji na poti,da bi te darove v polnosti izražal.  To je eden od mojih namenov, ki ga imam tukaj, zato pa sem na voljo, da se me obtoži marsikaj, kar ponuja veliko refleksijo potem osebi..

 

Citiran del sem popravil...glih zato ker sem predvideval podobne reakcije...popravljen je bilo zelo hitro, torej si moral citirati glih v tistem kratkem času...A se spomniš zgoraj omenjenega razmerja...v tem primeru je zelo podoben...tongue.png

 

To je predpogoj za xxx lvl...vprašanje je ali sem ga izpolnil ali ne...Jaz vem, moj Master tudi....vprašanje je ali ti poznaš različne načine delovanja v tej smeri ali pa samo tisto kar si ti predstavljaš kako naj bi to zgledalo (potekalo)..tongue.png

 

Preden se udomačiš, ti kar vnaprej povem, da dolgo ne boš mogo biti priklopljen name!   Itak sam vem, da ko vstopim v kroge z določenimi osebki, da sem potem delno obkrožen z njihovo energijo..  Zato pa sem zadnjič, ko so vaju z mgd-jem poslali risanko pogledat in spat, sem jo za vsak slučaj še jaz z vama, saj veš, da mi ne pride v glavo da sem karkoli več ot tistih s katerimi se dovolim zapletati..  griny.gif   Pa še super predlog za risano si dal (za risanko čist resen kompliment).

 

No če pa grem malp bolj resno dalje, ja ne dovolim štuporame glih dolgo, tako da to raje kar jasno povem..  Ne bom pa iz svojim osebnih motivov določal kdaj in na kak način, zgoraj sem omenil en namen, v skladu katerega delujem, še drugi so, mogoče kdaj drugič omenim kaj več o njih..  Dokler bodo ti nameni podpirali vse to OK, ko ne boš več na moji poti namena, pa ti nič več ne bo dalo možnosti, da se učiš od moje energije..  

 

A potem priznaš, da so se "tvoji" na nek način ustrašili mene (moje energije)...vse ostalo pa je bila tipična reakcija...tongue.png

 

Še sanja se ti ne kaj bi se dejansko res zgodilo, če bi vsaj delno bil obkrožen z mojo energije...občutil si jo samo v manjši meri pa so tvoji darkerji že ponorel...in ti misliš, da sem priklopljen nate...iluzija da večje ni...tongue.png

 

 

Verjetno ti ne bo znala razložiti, ker ženske večinoma zelo čutijo..  Mentalne razlage pa so domače polje moške energije..  Ampak kar čuti je vsekakor pravilno..  Kar pa želi Mantis povedati je to, da tudi "ko ne šariš" je tvoje delovanje lahko izrazito neprimerno in vsiljivo..   Saj imaš svoje polje sprogramirano, da vdira vsepovsod in za vso ceno..  In ko si svoje biopolje sprogramiraš s takimi nasilnimi programi, seveda sam ne rabiš nič več delat, saj ti potem se samo pojavlja, kot praviš..  Govorim iz izkušenj, ne samo iz teorij..

 

Če povem v prispodobi, ženska gre mimo gradbišča in tam je skupina moških, ki vrta v njo z pogledi skozi njeno majico, jo slačijo z pogledi, in se v domišljiji že valjajo po njej..   To pač ni prijetno izkušati, to vsiljivo energijo, če si nekdo pač ne želi vsiljivcev..  Je pa res, da tu in tam katera/kateri, ki pa išče te vrste pozornosti, od kogarkoli in v čimvečji meri, pa ji/mu to lahko tudi ugaja..  Če si v svoji celostnosti zadovoljen in izpolnjen sam v sebi, pa ti je taka prisotnost/vsiljivost od zunaj seveda odveč..

 

Brezo razmisli kaj, kdo, kje, na kak način, ti je sprogramiralo tvoje biopolje, da je sedaj tako vsiljivo do drugih in od kot si povzel prepričanje, da si ti nezmotljiv/popoln,..  In zakaj ti tako ugaja vzdrževati ta prepričanja, da ti ne dovolijo malo bolj vpogledati v samega sebe.

 

S to izjavo si pa dokazal, da se ti še marsikaj sploh ne sanja....v knjigi od Alice Bailey se uporablja izraz "dark brothers"...zdaj pa razmisli kako lahko ta bitjeca popačijo informacije, kdo ti jih je nabacil v tem lifeu, zakaj so še tam, če ni nobenega karmičnega dolga...resno preveri kaj oz. koga ti dejansko sploh zaznavaš...

 

Mantis ni mogla začutiti mojega "vdiranja", ker imam to zelo poštiman...to je predpogoj za tukaj kjer sem...

 

Vsak ki je začutil moje energijsko polje v zadnjem času, je doživel čisto kontra od tvojih nebuloz...In še za to kar so oni začutili, moja dušica ni odstranila vseh kamuflaž oz. se je zaradi xxx vzrokov vibra celo znižala...še to so komaj prenesli...

 

Kdo je pa rekel, da sem nezmotljiv...a ti resno misliš, da sem na tej poti sam...da ni še nekdo zraven, ki me opozarja na nekatere stvari, ki jih jaz ne opazim...in da jaz ne opozarjam njih- kot v vojski ko en čuva hrbet drugemu...in da nismo vsi pod nekim višjim vodstvom...

 

Najbolj smešno mi je pa ko govoriš o vpogledu v samega sebe, ko še običnih darkerjev ne prepoznaš, kaj šele kakšnih bolj ekstra ali xxx stvari...Jaz sem se te lekcije že skoraj naučil, tebe pa čaka še zelo zelo veliko. V bistvu se teh poglavij sploh še nisi lotil...In tukaj pridemo do točke, ko sem omenil, da ti zaznavaš svoje lastne stvari ali xxx in ne od drugih potem pa praviš, da so to njihove...Zahvali se pa svojim "darkerjem"...S tem postom sem ti povedal več kot preveč. Al boš začel procesirat in kaj delat na temu al pa ne, tvoja odločitev. Jaz se pa tvojim očitkom lahko samo nasmehnem, tako kot moj Master...tongue.png biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#246 Mantis

Mantis
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 378

Objavljeno: 15. december 2016, 08:48

In kaj ima manifestacija veze s planeti kjer materija taka kot jo mi poznamo, ne obstaja...v takem okolju ni kaj manifestirat...tongue.png

 

Razvojna stopnja je povezana z zavestjo...da pa se zavest razširi pa je predpogoj tudi določena manifestacija oz. izražanje tistega kar ta stopnja zahteva...Iz tega sledi da je razvojna stopnja skupek vsega, ne more biti najprej to in potem manifestacija...tongue.png

 

 

Pa sem mislil, da smo dali to že čez...Če ti ne ločiš med različnimi načini kako se pridobiva informacije potem lahko rečem samo tralala...

 

Ali pa razloži kaj imajo intuitivni flashi veze z vpogledom v biopolje tako kot si ti to predstavljaš...

Po domače povedano...človeček prebere tekst...se malo zamisli, skoncentrira, v mislih še do konca ne pomisli vprašanja in odgovor že prileti...Zdaj pa prosim po domače povej kakšno je to šarjenje po tujem biopolju...icon1_question.gif icon1_question.gif icon1_question.gif

 

Skratka moj pogled na vse to- še enkrat so ti butnili na površje isti vzorci kot že ne vem kolikokrat, ne vem kdaj...In sledi naqgradno vprašanje, zakaj tega še nisi predelala...tongue.png biggrin.png

 

Kaj pa recimo en višji duhec, ki svoje misli manifestira v zdravilno vibracijo za svojega varovanca? Tud to je manifestacija, ne samo: Beseda je meso postala

 

Zame je šarjenje po tujem biopolju zavestno vohljanje (kopanje za informacijami) in spreminjanje, vse to brez dovoljenja.

 

Predstavljaj si pravo (rodovitno) polje polno sočne zelenjave, kmet pa dela na tem polju in ga pridno okopava. Gledalec opazuje iz grmovja kot ninđa - samo opazuje kako je kmet oblečen, kako se znoji, kako dela, kakšne rastline so na polju. Potem gledalec skoči iz grmovja in začne hoditi ob robu polja in s svojo sprehajalno palico privzigovati zeljne liste in gledati, če so kje kakšne gosenice. Gosenice najde, akpak ker se mu gravžajo, jih pusti pri miru. Nato gledalec zagleda en velik plevel na robu polja in, ker hoče pomagat kmetu, gre in ga s težavo izpuli (ker rastlina bode), čist srečen, da je kmetu pomagal in v mislih že pričakuje, da bo dobil debelo zeljno glavo za domov. Kmet pride do gledalca in mu reče: "to kar si izpulil in kar držiš v roki je pegasti badelj, ki sem ga nasadil jaz, da si bi z njim očistil jetra". Konec basni.

 

*glas* je lepo opisal, kako si človek lahko naloži vohljalne in spreminjevalne programe. Glej, jaz ne bom šel  v tvoje biopolje gledat ali dobivaš informacije intuitivno ali programsko, rajši te bom lepo tule vprašal kako jih dobivaš? s tem sicer tvegam, da odgovora ne bom dobil, a je neprimerno boljše, kot izsiliti odgovore iz drugih vibracij.


Čuj, pa kaj me gledaš kot kremšnito? horro-cb.jpg


#247 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 15. december 2016, 12:35

Kaj pa recimo en višji duhec, ki svoje misli manifestira v zdravilno vibracijo za svojega varovanca? Tud to je manifestacija, ne samo: Beseda je meso postala

 
Z dovoljenjem ali malo po ovinkih brez kršenja svobodne volje...icon1_question.gif poslati misel in nekaj manifestirati sta dva različna pojma...tongue.png
 
 

Zame je šarjenje po tujem biopolju zavestno vohljanje (kopanje za informacijami) in spreminjanje, vse to brez dovoljenja.

 
Dobiti informacijo in spreminjanje sta dva različna pojma...navezuje se pa na zgornji del...in kar je že šamano nakazal...

 

Molitev za druge...a je to poseg brez dovoljenja ali je dovoljeno...icon1_question.gif icon1_question.gif icon1_question.gif

 

 

Predstavljaj si pravo (rodovitno) polje polno sočne zelenjave, kmet pa dela na tem polju in ga pridno okopava. Gledalec opazuje iz grmovja kot ninđa - samo opazuje kako je kmet oblečen, kako se znoji, kako dela, kakšne rastline so na polju. Potem gledalec skoči iz grmovja in začne hoditi ob robu polja in s svojo sprehajalno palico privzigovati zeljne liste in gledati, če so kje kakšne gosenice. Gosenice najde, akpak ker se mu gravžajo, jih pusti pri miru. Nato gledalec zagleda en velik plevel na robu polja in, ker hoče pomagat kmetu, gre in ga s težavo izpuli (ker rastlina bode), čist srečen, da je kmetu pomagal in v mislih že pričakuje, da bo dobil debelo zeljno glavo za domov. Kmet pride do gledalca in mu reče: "to kar si izpulil in kar držiš v roki je pegasti badelj, ki sem ga nasadil jaz, da si bi z njim očistil jetra". Konec basni.

 

 

*glas* je lepo opisal, kako si človek lahko naloži vohljalne in spreminjevalne programe. Glej, jaz ne bom šel  v tvoje biopolje gledat ali dobivaš informacije intuitivno ali programsko, rajši te bom lepo tule vprašal kako jih dobivaš? s tem sicer tvegam, da odgovora ne bom dobil, a je neprimerno boljše, kot izsiliti odgovore iz drugih vibracij.

 

Glas ni nič dobro razložil...taki programi ponavadi izvirajo iz prejšnjih lifeov...pa še to ni nujno da si jih je človek sam naredil...zato pa pravim da je ta del jeba...kdor bo začel kaj delati na temu, bo kmalu ugotovil zakaj...

 

En primer sem omenil...zakaj bi jih več...kot da bi tebe kdo spraševal kako prideš iz točke A do točke B- peš, z avtom, busom, kolesom...pač odvisno od počutja, vremena, prometa, itd...glih tako je pa pri preverjenju...zato pa obstajajo različne možnosti...tongue.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#248 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 15. december 2016, 12:44

Dejmo se tko zment.Bogje vseveden in vseprisoten. Ljudje so mu definiral maso in obliko.Temu recemo religija.Pol pa imamo biopoljske njuejdzerje ki so ocitno fejst al pa mal mn fejst glumci.
En miljon dolarjev se je ponujalo za prikaz misticnih biopoljskih moci.. se zmer se nihce od okultnih majstrov ni prijavil. Vam je ocitno vazn da dobite v krempeljce te prestevilne ovce na tuzemeljskem pasniku..
Globoko v sebi pa veste da ste navadne blefercine... in ja to je huda oblika offencea. Se prav tist ki mi bo napisal kaj delam v trenutku njegove povezave z mojim biopoljem... tistmu se globoko poklonim.. vsem ostalim pa ne gine vsaj samarcina.

prenos.jpg


#249 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 15. december 2016, 12:48

kaj pa ti, a si ji že poslala selfi svoje nepobrite pussycat ... da ti bo šlogala ... laugh.png laugh.png laugh.png     http://shrani.si/f/K...5o/pussycat.jpg

Kak bi ti vedel nepobrita ali pobrita...pha....ništa od tvojih jasnovidskih sposobnosti tongue.png



#250 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 15. december 2016, 19:58

Zdaj mi že sredi noči odgovarjaš, ne bi rad bil krivec, da sem te tako razburil, da ti je še nočni počitek prikrajšan..  

Saj poskušam ohlajati..  Vbistvu še kak dan dva in boš miren..  wink.png

Ene dva dni nazaj sem slikovito videl kako ti zdaj te dni energije švigajo, nato pa sem videl tudi kako se nato pomiriš/umiriš in tudi sam sem podprl to stanje.. Samo malo to pač vseeno rabi da se vsede..   saj bo..

 

A ti resno misliš, da sem jaz navajen žaliti ljudi...pa še tista zgornja žaljivka je bila malo v šaljivem tonu...Je pa zanimivo, da si opazil samo kao žaljivko ne pa energijo, ki je stala za njo...Vse ostalo so samo tvoje predpostavke...in spet si falil v večji meri...tongue.png

 

Citiran del sem popravil...glih zato ker sem predvideval podobne reakcije...popravljen je bilo zelo hitro, torej si moral citirati glih v tistem kratkem času...A se spomniš zgoraj omenjenega razmerja...v tem primeru je zelo podoben...tongue.png

 

To je predpogoj za xxx lvl...vprašanje je ali sem ga izpolnil ali ne...Jaz vem, moj Master tudi....vprašanje je ali ti poznaš različne načine delovanja v tej smeri ali pa samo tisto kar si ti predstavljaš kako naj bi to zgledalo (potekalo)..tongue.png

 

A potem priznaš, da so se "tvoji" na nek način ustrašili mene (moje energije)...vse ostalo pa je bila tipična reakcija...tongue.png

 

Še sanja se ti ne kaj bi se dejansko res zgodilo, če bi vsaj delno bil obkrožen z mojo energije...občutil si jo samo v manjši meri pa so tvoji darkerji že ponorel...in ti misliš, da sem priklopljen nate...iluzija da večje ni...tongue.png

 

S to izjavo si pa dokazal, da se ti še marsikaj sploh ne sanja....v knjigi od Alice Bailey se uporablja izraz "dark brothers"...zdaj pa razmisli kako lahko ta bitjeca popačijo informacije, kdo ti jih je nabacil v tem lifeu, zakaj so še tam, če ni nobenega karmičnega dolga...resno preveri kaj oz. koga ti dejansko sploh zaznavaš...

 

Mantis ni mogla začutiti mojega "vdiranja", ker imam to zelo poštiman...to je predpogoj za tukaj kjer sem...

 

Vsak ki je začutil moje energijsko polje v zadnjem času, je doživel čisto kontra od tvojih nebuloz...In še za to kar so oni začutili, moja dušica ni odstranila vseh kamuflaž oz. se je zaradi xxx vzrokov vibra celo znižala...še to so komaj prenesli...

 

Kdo je pa rekel, da sem nezmotljiv...a ti resno misliš, da sem na tej poti sam...da ni še nekdo zraven, ki me opozarja na nekatere stvari, ki jih jaz ne opazim...in da jaz ne opozarjam njih- kot v vojski ko en čuva hrbet drugemu...in da nismo vsi pod nekim višjim vodstvom...

 

Najbolj smešno mi je pa ko govoriš o vpogledu v samega sebe, ko še običnih darkerjev ne prepoznaš, kaj šele kakšnih bolj ekstra ali xxx stvari...Jaz sem se te lekcije že skoraj naučil, tebe pa čaka še zelo zelo veliko. V bistvu se teh poglavij sploh še nisi lotil...In tukaj pridemo do točke, ko sem omenil, da ti zaznavaš svoje lastne stvari ali xxx in ne od drugih potem pa praviš, da so to njihove...Zahvali se pa svojim "darkerjem"...S tem postom sem ti povedal več kot preveč. Al boš začel procesirat in kaj delat na temu al pa ne, tvoja odločitev. Jaz se pa tvojim očitkom lahko samo nasmehnem, tako kot moj Master...tongue.png biggrin.png

 

Še malo pa bodo ti "moji" darkerji prerasli v samega Satana, tako te moja prisotnost pač razburja..  yes.gif   Saj bolj ko ti kaj ni všeč kar jaz omenim/povem, bolj silno greš takoj "preverjati", ampak seveda na način, da bi tebi bilo ohranjeno staro udobje in krivdo zaradi motnje tvojega udobja mora prevzeti seveda nekdo drug..  (tukaj pustimo zdaj, da itak poskušaš neetično vdirati v moje in v druga biopolja..)    Ja in itak da ti in tvoj master vse "dobljeno" potrdita..  heh a obstaja kaka možnost da ne bi?  cool.png

Drugače pa obstajajo recimo šlogarce tipa, da kdorkoli gre k njim, mu te najdejo urok, potem obstajajo pa tudi ljudje, ki skozi iščejo in tudi najdejo neka bitja prisesana..  saj ne da zanikam to, ker itak so ljudje lahko napopani z vsem živim.. govorim le o temu, da kje ima nekdo pozornost, tam preverja in le tam dobiva..

ja in predvsem pa dobiva rezultat, ki seveda odgovarja njegovim prepričanjem in tudi željam..  tako da če sem glede na tvoje vsebine, jaz le darkerje skasiral potem sem itak izredno dobro tam skozi prišel..  smile.png

 

Je pa zanimivo, ti "mistično izmeriš" določeno stvar, le ko ti jaz kaj namignem..  Pa če bi vsaj namig še razumel, bi tudi bilo..  Saj bi bilo zanimivo se naprej še poigrati s tabo, ampak raje ne bom, ker vidim da preveč za res vzameš potem vse skupaj..   Drugače pa saj ne da se želim braniti pred tvojimi diagnozami, ljudem je treba pustiti njihova veselja, saj kaj pa boš druga..    Ampak drugo pa je, kar ti dejansko počneš; obešaš se pač na izjave, meritve delaš nestrpno in potem seveda dobivaš kar dobivaš,,. dobivaš pa itak to, kar ti trenutno koristi, tako da pač ja uživaj, če ti koristi ideja, da na mene kaj prilepiš..  wink.png   saj ti si itak vbistvu eden izmed tistih, ki komaj čaka da najde neke priseske, tako da koga tukaj te vrste energije zelo privlačijo je jasno..  ker se skozi s temi polji ukvarjaš, že kar obsesivno..     A ti res misliš, da si koristiš s tem?

 

Vglavnem Brezo malo se pa sprosti no, saj menda vidiš, da se ne ukvarjam glih zares s tabo..  tako da malo bolj na mehko jemlji tudi izjave..  Saj pri osebi, ki ima take primitivne pristope, sam ne vidim glih smisla, da bi se trudil z njo tako bolj zares..  In kar vseeno še vedno čutim iz tvoje strani, je tvoje pretirano ukvarjanje z mano (in to je tisto kar ti že ves čas sporočam na različne načine - ki jih razumeš enkrat tako drugič spet čisto dugače),  ker očitno pa, da sem ti jaz kot neka velika grožnja.. le čemu?   zdaj se že noč in dan z mano ukvarjaš   wink.png   

 

Drugače pa na silo, kot ti deluješ, lahko prodreš le tam do ene 75%, potem pa niti na silo več ne gre..  In je treba potem malo bolj uravnotežiti moški pol z ženskim polom v sebi, dagre še naprej..  In ko ti to uspe, potem ne boš več rabil vse le z silo vse prodirati, po moško, ampak ti bodo postali naravni še kaki drugi pristopi, ki so ti zaenkrat še tuji..  Mehki ženski del tebe, ti je še vedno zelo nedostopen..  saj veš tisti vojak tam notri ima vse preko pri tebi.  

 

Zato recimo če bi želel biti tako daleč na duhovni stopnji, kot se ti širokoprsno predstavljaš drugim, bi za to stopnjo že zdavnaj moral uravnovesiti ravnovesje med moško/ženskim v sebi, in pri tebi je očitno, da delujes večinoma skoz, le v moški energiji..   No pa že tvoje izrazoslovje, nesramnost, provokacijska osebnost, nasilno delovanje in vstopanje v druge, neetičnost, nestrpnost ...  pove že vso zgodbo o tebi in o tvoji zaenkrat realizirani stopnji duhovnega razvoja..

 

Zdaj pa ti sporočam tudi:

da pa tvoja znanja/informacije, ki jih širiš so potrebna in so koristna. Tako tudi tvoje sposobnosti so zaželene in mi vsi ostali ne obstajamo zato, da bi se kakorkoli borili proti tvojemu bistvu v tebi..  Te sence, ki pa trenutno še opletajo, pa se bodo tudi naravno izpele (dosti prej seveda, če boš zavestno sodeloval pri temu). Tako da le uživaj in ne skrbi, nič ti ne morem (ne jaz ne drugi) porušiti, kar ima zdrave temelje in nič kar resnično sodi k tebi, ti ne more nikdar biti odvzeto..  Ko se ti vklopi tisti mehanizem, da moraš braniti, se ponavadi le ukvarjaš s stvarmi, ki nimajo pravih temeljev..  ker izvorne stvari pa ne rabijo truda, niti jih ni treba braniti, saj naravno obstajajo pri tebi za vedno..

 

No tako, zdaj pa lahko greš in popljuvaš vse to kar ti sporočam, tako da pač ohraniš to zunanjo farso, ki jo furaš in vzdržuješ, na znotraj pa si le vzami na znanje, kar ti sporočam..  wink.png    vse dobro.


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0