Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Ima kdo izkušnje z koncentratorjem kisika?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
5 komentarjev na to temo

#1 Vanesa84

Vanesa84
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 12. januar 2018, 11:06

Mene zanima zakaj vse je dobra ta stvar, ker sem prebrala, da priporočajo tudi študentom pri učenju, izboljšanju zdravja srca, možganov in podobne stvari.

 

Ima kdo doma in ima izkušnje s tem? Kakšnega kupiti, koliko dolgo ga uporabljati?



#2 Vanesa84

Vanesa84
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 12. januar 2018, 12:47

Ne prodajam. So pa drgač poceni na amazon.de in yuwell.pl kar je za evropo.


To temo je popravil/a Vanesa84: 12. januar 2018, 12:47


#3 Vanesa84

Vanesa84
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 15. april 2018, 18:46

Kupila enega preko aliexpress za 140 EUR. Prišel me je pa potem s poštnino 200 EUR. Davek in carina pa 65 EUR. Vendar je majhen in ravno pravšnji, preizkusila sem pa tudi Yuwell 3L. Vsem, ki imate težave z zrakom pri spanju, ker živite recimo na vasi in ljudje kurijo svinarijo, je ta stvar dobra naložba. Jaz spim 100% bolje in nimam več problemov z vnetji. Pri nas so pa cene take, da se niti sposojati ne splača, v nekaj mesecih maš že vse povrnjeno, če kupiš kar novega.



#4 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 696

Objavljeno: 17. april 2018, 20:16

tole je pa zanimivo. ampak ne za zdaj. mal dolg dan je bil.

upam, da še kej prideš powedat, kako se ti bo dogajal naprej ylflower.gif


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#5 Vanesa84

Vanesa84
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 14

Objavljeno: 23. maj 2018, 18:52

Evo izkušnje. Ne pretiravaš z njim, če nimaš resnih zdravstvenih težav, ker je namenjen tistim, ki ne dobijo dovolj kisika preko normalnega zraka. Jaz sem opazila, da če imam predolgo uklopljenega dobiš lahko tudi posledice, podobno kot če bi tekel veliko ur, ker pride do visoke oksidacije v telesu. Če narediš nekajkrat dnevno po 15 minut je vse vredu. Drugače pa so ugotovili znanstveniki, da visoke koncentracije kisika poškodujejo mrežnico na očeh poleg drugih notranjih organov. Zato je takšno napravo potrebno uporabljati resnično samo takrat ko jo potrebuješ. Veliko bolje iz mojih izkušenj je, da se odpraviš večkrat dnevno v naravo.

 

Ne priporočam nakupa sploh pa če si zdrav. Če potrebuješ svež zrak, potem kupi rekuperator, ker ti resnično pomaga in dovede svež zrak v stanovanje in dovede slabega. To je najbolje kar lahko narediš in imaš povsem dovolj svežine in še filtracijo. To so moje izkušnje.



#6 nelaa

nelaa
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 19. september 2018, 15:34

Res nisem strokovnjakinja na tem področju, ampak a ne bi bilo smiselno najprej preveriti, če ti sploh primanjkuje kisika? 

 

Nekaj takega morda: https://medigo.si/pr...rave/oksimetri/

 

Al pa katerikoli drugi, malo pogooglaj ;)






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0