Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Genska terapija in COVID-19


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
122 komentarjev na to temo

#1 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 24. marec 2021, 17:07

Odpiram novo temo, ker se mi ne zdi prav "cepiva" proti covid-u imenovati cepiva, ker to po definiciji niso! Gre za eksperimentalno gensko terapijo, ki se še nikoli v zgodovini ni izkazala kot učinkovito! Zato seveda obstajajo znanstvene študije, katere se ne propagira v medijih. Živimo v zelo strašnih časih, ki jih lahko primerjamo z časom 2. svetovne vojne in eksperimentiranja v koncentracijskih taboriščih predvsem na nezaželjenih rasah!
Zanimiv prispevek na temo!!! Veliko resnih znanstvenikov in zdravnikov svari pred tem!
https://www.bitchute...o/QGkpQnqVcj3o/

dReAM

 

 

 


#2 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 25. marec 2021, 14:03

Odpiram novo temo, ker se mi ne zdi prav "cepiva" proti covid-u imenovati cepiva, ker to po definiciji niso! Gre za eksperimentalno gensko terapijo, ki se še nikoli v zgodovini ni izkazala kot učinkovito! Zato seveda obstajajo znanstvene študije, katere se ne propagira v medijih. Živimo v zelo strašnih časih, ki jih lahko primerjamo z časom 2. svetovne vojne in eksperimentiranja v koncentracijskih taboriščih predvsem na nezaželjenih rasah!
Zanimiv prispevek na temo!!! Veliko resnih znanstvenikov in zdravnikov svari pred tem!
https://www.bitchute...o/QGkpQnqVcj3o/

 

Pozabila si napisat "eksperimentalna genska terapija..." 

Ker človeštvo je pravkar v eksperimentu in se na njemu pravkar igrajo s temi eksperimentalnimi genskimi strupi..   

Moje mnenje je da ne gre sploh za "kovid", ampak je glavni eksperiment, ki poteka injektiranje "smart dust-a" v celotno populacijo..  kar je glavni plan izza ozadja..  in agenda, ki dejansko sve to poganja..  100% nadzor, 5G mreža in vključitev bioloških bitij v to omrežje..

In to poteka tudi preko testiranja, ne samo preko cepljenja.. 

 

preko testirnih palčk recimo, se vnašajo v ljudi EMF občutljiva vlakna:

 

https://www.youtube....F_WKP53A&t=101s


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#3 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 26. marec 2021, 23:22

 
Pozabila si napisat "eksperimentalna genska terapija..." 
Ker človeštvo je pravkar v eksperimentu in se na njemu pravkar igrajo s temi eksperimentalnimi genskimi strupi..   
Moje mnenje je da ne gre sploh za "kovid", ampak je glavni eksperiment, ki poteka injektiranje "smart dust-a" v celotno populacijo..  kar je glavni plan izza ozadja..  in agenda, ki dejansko sve to poganja..  100% nadzor, 5G mreža in vključitev bioloških bitij v to omrežje..
In to poteka tudi preko testiranja, ne samo preko cepljenja.. 
 
preko testirnih palčk recimo, se vnašajo v ljudi EMF občutljiva vlakna:
 
[url=https://www.youtube...._WKP53A&t=101s]https://www.youtube....F_WKP53A&t=101s[/url

Sem slišal! Kar koli ali nano partikli, ali 5G, ali celo 6G nič ni dobro za človeka, ker danes ni več dovolj biti človek. Moraš biti robot, fake, trans bla bla...

dReAM

 

 

 


#4 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 26. marec 2021, 23:30

Kaj lahko človek sploh reče, ko država proda svoje državljane svetovnim korporacijam? V imenu višjih ciljev (katerih že?) zatira, muči, zastruplja, poneumlja, ponižuje ter ropa državljane in jim laže!?! Na koncu pa jih spremeni v poskusne zajčke medicinskega in socialnega eksperimenta. In mi se kar postavimo v vrsto?!?

Motite se, če mislite, da se bodo dejanja oblasti ustavila pri “cepljenju”. Šli bodo do smrti. Zakaj? Ker smo jim to dopustili. Spet in spet. Najprej so se začela ustrahovanja prek medijev (in vsi so se poskrili v hiše), nadaljevala so se zapiranja zdravih ljudi ...

...

https://czb8.wordpre...Mj0HgOzYiCXpSTQ


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#5 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 27. marec 2021, 07:05

Res je večina je ovčk, ki so zaradi lastnih interesov udobja prodali svoje duše bankam in zato so tudi v primežu sistema!

 

Kaj lahko človek sploh reče, ko država proda svoje državljane svetovnim korporacijam? V imenu višjih ciljev (katerih že?) zatira, muči, zastruplja, poneumlja, ponižuje ter ropa državljane in jim laže!?! Na koncu pa jih spremeni v poskusne zajčke medicinskega in socialnega eksperimenta. In mi se kar postavimo v vrsto?!?

Motite se, če mislite, da se bodo dejanja oblasti ustavila pri “cepljenju”. Šli bodo do smrti. Zakaj? Ker smo jim to dopustili. Spet in spet. Najprej so se začela ustrahovanja prek medijev (in vsi so se poskrili v hiše), nadaljevala so se zapiranja zdravih ljudi ...

...

https://czb8.wordpre...Mj0HgOzYiCXpSTQ

 

J. D. Krishnamurti je nekoč dejal, če si reven bodi reven, komu mar!

 

Dokler človek mrzi sam sebe in se ni pripravljen soočiti sam sabo tako dolgo bo ta svet za večino živi pekel!


dReAM

 

 

 


#6 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 27. marec 2021, 08:01

Poslanci zavrnili dostop do varnostnih študij cepiv

 

Screen+Shot+2021-02-06+at+18.09.53.png?f

 

 

 

članek:

https://www.zdravo-s...stdHjDSlLuIQAd8


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#7 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 30. marec 2021, 22:56

Berlin je začasno ustavil cepljenje z AstraZeneca za mlajše od 60 let, saj nemški Inštitut Paul Ehrlich (PEI) poroča o 31 sumih možganske tromboze in devetih smrtnih primerih po cepljenju po vsej državi..

 

 

166783092_2801689293428725_9921198567263


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#8 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 21. april 2021, 11:01

Gibanja, ki širijo resnice glede plandemije, so cenzurirana in mediji o njih ne poročajo.
A vseeno se svet prebuja; 20. aprila je bil svetovni protest, ki se je dogajal sočasno v 40 državah po svetu. Mainstream mediji in TV poročila to prikrivajo in tudi ta video je bil v nekaj minutah odstranjen iz youtube: (iz tega portala ga ne morejo izbrisati)

"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#9 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 2. maj 2021, 11:45

Ali bo italijanska študija zamajala temelje te PREVARE!

 

https://www.odpriteo...BA3XT_hCG_T7q5E

 

 


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#10 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 2. maj 2021, 14:53

Michale Yeadon, bivši podpredsednik Pfizerja, doktor mikrobiologije in imunologije, v UDARNEM INTERVJUJU razkrije vso resnico o načrtovani lažni epidemiji covida in o tem, kakšne grozovitosti se še obetajo.

 

 

https://rumble.com/v...ija-covida.html


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#11 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 6. maj 2021, 16:30

182842220_561084031913071_51191865145719

 

 

Povečanje okužb v Indiji ni posledica mutacije koronavirusa SARS CoV-2 temveč cepljenja, diareje, tuberkuloze in lakote zaradi ukrepov vlade..

 

https://publishwall....wVvALU4quuTBKLg


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#12 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 6. maj 2021, 17:18

183049937_1064644047396758_8682705136625
 
Uradni model iz Velike Britanije napoveduje: v tretjem valu bo 60-70% hospitaliziranih in umrlih tistih, ki so prejeli dva odmerka COVID-19 cepiva
Po projekcijah najvišje agencije združenega kraljestva za modeliranje bo vrh tretjega vala COVID-19 hospitaliziral in/ali ubil 60 do 70 % tistih ljudi, ki so vzeli oba odmerka cepiva. V dokumentu piše, da bodo v bolnišnicah in smrtnih primerih prevladovali tisti, ki so prejeli dva odmerka cepiva, in ki predstavljajo približno 60 % oziroma 70 % tretjega vala.

 

https://publishwall....UqBmGca7ya8Jlpc


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#13 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 14. maj 2021, 10:18

Denar vedno pali..  Čeprav pri nas bi jih veliko prodalo dušo, že za en dopust na Hrvaški..

Taki ljudje si res zaslužijo biti transhumanizirani, čipirani in depopulirani..

 

 

 

186115537_3068337386732101_2298847241237


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#14 none

none
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 400

Objavljeno: 14. maj 2021, 14:41

Preprosto dokler imamo razglašene izredne razmere lahko uporabljajo ta eksperimentalna "cepiva"! Nobeno cepivo ni redno odobreno in vsi, ki pravijo a priori, da gre za varno cepivo lažejo!!! Najbolj pa lahko zamerimo naši RTV televiziji, ki jo financiramo državljani ampak poroča izjemno ne diferencirano kot bi delala reklamo za cepiva!!!

dReAM

 

 

 


#15 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 16. maj 2021, 10:31

Se vidimo kmalu zopet na občini na uveritvi podpisov..   ylflower.gif 
 
Referendum za ukinitev vsake oblike obveznega cepljenja in prepovedi vseh oblik diskriminacij cepljeni/necepljeni:
 

"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#16 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 17. maj 2021, 06:28

dr. Mateja Černič
Ideološki konstrukti o cepljenju
 

"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#17 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 18. maj 2021, 11:22

A ste že napisali pritožbo na svojemu operaterju, zaradi zlorabe GPRS in kršenja ustave?

Ste se že pridružili skupinski tožbi A1, Telekom, Telemach itd..

Če se želite pridružiti skupni kazenski ovadbi, pišite na: ovadba.kazenska@gmail.com

 

 

A1_ovadba.png


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#18 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 23. maj 2021, 06:33

Iniciativa slovenskih zdravnikov;
18 razlogov, zakaj se ne bom cepil

 

1. Proizvajalci cepiv ne nosijo nobene odgovornosti

Edina industrija na svetu, ki ne nosi odgovornosti za poškodbe ali smrti, do katerih lahko pride pri uporabi njihovih proizvodov, so proizvajalci cepiv. ...

 

2. Preverjena zgodovina proizvajalcev cepiv

Štiri glavna podjetja, ki proizvajajo COVID cepiva:

 

3. Temna plat zgodovine poskusov izdelave cepiv za koronaviruse

Mnogo poskusov je že bilo, kako izdelati virusno cepivo in številni so se končali kot popolne polomije — zato tudi nismo imeli cepiva za koronavirus v letu 2020. ...

 

3. Temna plat zgodovine poskusov izdelave cepiv za koronaviruse

Mnogo poskusov je že bilo, kako izdelati virusno cepivo in številni so se končali kot popolne polomije — zato tudi nismo imeli cepiva za koronavirus v letu 2020.

V 60-ih letih so znanstveniki poskušali izdelati cepivo za dojenčke proti RSV (respiratorni sincicijski virus). V tej študiji so preskočili poskuse na živalih, ker ti takrat niso bili predpisani.

Po izpostavljenosti virusu v naravnem okolju pa so cepljeni otroci postali veliko bolj bolni kot necepljeni otroci. 80% cepljenih otrok je potrebovalo bolniško oskrbo. Dva od njih sta umrla.

Po letu 2000 so znanstveniki večkrat poskušali izdelati cepiva proti koronavirusom. V preteklih 20-ih letih so se vsi končali kot polomija, saj so živali v kliničnih poskusih zelo zbolele, mnoge pa tudi umrle, tako kot otroci v 60-ih letih.

Povzetek te zgodovine/znanosti si lahko prebereš tukaj. Če pa bi rad prebral o posameznih študijah, lahko preveriš naslednje povezave:

Vsem zgoraj navedenim študijam je skupno to, da so otroci in živali po cepljenju razvili zelo dober imunski odgovor z visoko vrednostjo protiteles. Proizvajalci so si že meli roke in mislili, da so zadeli glavni dobitek.

Težave so nastopile kasneje, ko so bili otroci in živali izpostavljeni naravni različici virusa.

Ko se je to zgodilo, je prišlo do nerazložljivega pojava, imenovanega pospeševanje bolezni s protitelesi (antibody dependent enhancement – ADE), znanega tudi kot s cepivi povzročeno pospeševanje bolezni, kjer je odziv imunskega sistema povzročil nastanek citokinskega viharja, kar je vodilo v smrt otrok in živali.

Dejstvo, mimo katerega ne moremo, je – proizvajalci cepiv nimajo nobenih podatkov, ki bi kazali na to, da so pri svojih na hitro izdelanih cepivih presegli ta problem.

...

 

... ... ...

 

 

Iniciativa slovenskih zdravnikov;

cel članek: 

"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#19 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 550

Objavljeno: 27. maj 2021, 11:24

Ha fantje moji ... vidim, da študiramo iste zadeve ... Popolnoma se strinjam z vama ...icon1_thumbup.gificon1_thumbup.gificon1_thumbup.gif

 

Zanimivo pa je, kako so vsi pri tej temi tiho.

Poniknili so vsi ljubitelji edinega kapitalizma, neoliberalizma, globalizacije, vsi tisti,ki so tu leta pisali kako delavski, primitivni narod izkorišča zdravstveni sistem, vsi tisti, ki so pisali o nekakšnih socialnih kapicah, o tem, da morajo tujci voditi naša podjetja ker kao v celi državi nimamo sposobnih, o tem kako je Janša samo konstrukt Murgelj in levajzerjev, ki mu pripisujejo preveliko pomembnost, potihnili so vsi tisti, ki so se delali norca iz tega, da se je začel fašizem, nacionalizem skozi spreminjanje zgodovine, potihnili so vsi tisti, ki so večno zagovarjali stroko farmacije - in njihova cepljenja, češ kako, da so naše institucije kot NIJZ in statistični uradi pošteni in sledijo zdravstvenim who smernicam zaradi zdravja ljudi in jim nobeno cepivo nikoli ni bilo sumljivo, če ga je le propagirala ozka politično prodana zdravstvena stroka, potihnili so vsi tisti, ki niso zastopili kdo uničuje zdravstveni sitem, potihnili so vsi tisti, ki so vedno nasprotovali ulici in združenim civilnim iniciativam, potihnili so vsi tisti, ki so tu zagovarjali ukinitev nesmislenih referendumov kot glas ljudstva, vsi tisti,ki so se delali norca iz peticij ... Đizus, ko se spomnem koliko samozavestnih debat posameznikov tu, ki jih ne bi mogla prištevati med neizobražene, pa vendar samodestruktivne, ki so kot škorpion uničevali samosvoje zdravo jedro razmišljanja z nekim grupiranjem in priključvanjem širjenju ideologij iz totalno napačnih, umetelno, namesko šundovsko plačanih virov ...

 

Skratka viri neke inforamcije so danes zlato.Od tega kako se sami povežemo z virom najbolj verodostojnih informacij, bo nadalje odvisno naše delovanje, hitrost ukrepanja, sprememb ...Če ne spremenimo komotnosti in ne pričnemo pospešeno delati na  samoiniciativnem  kritičnem mišljenju, smo kot humana družba že zelo kmalu za vedno gotovi.

Zlato je pridobljeno znanje instikta, meditacije, povezanosti z vesoljnim virom ...

Zlato je neizčpani vir želje po resnici, svobodi, pravičnem ravnanju, po spoštovanju do narave, po zaščiti vsega naravno danega ...

 

Upam samo, da so vsi Plejadsko - Andromeški feni dandanes primerno pogumno zaščitili svoje potomce na Zemlji ... da le ti po cele dneve ne nosijo poslušno ( 8 urnih  nagobčnikov pri šolskem pouku) ... in da se bodo v petek, v Ljubljani, za začetek pridružili rušenju te najbolj fašistično prodane koaliceje ... ?!

Potem pa naprej v borbe z referendumi za zaščito naših voda, z referendumom proti obveznem cepljenju in proti diskriminaciji zaradi uvedbe  cepitvenih potrdil posameznika ter proti totalitarnem nadzoru ljudi, proti fašističnim "kao" covid ukrepom, proti neoliberalno imperialističnim idejam, proti NWO ideologiji, ki hoče gensko uničiti dobršen del prebivalstva ostale pa zasužnjiti, v borbo,da se bodo priključili podpisu kazenske ovadbe proti koristoljubnim, izkoriščevalnim prodanim vladam, proti vsem koristoljubnim lahkomislenim kršiteljem  svobode, zdravja, kisika... prodane stroke na položaju moči v  Nürnberški proces, ki se bo odvijal nekje novembra meseca letos in v katerega se je že priključila tudi Slovenija ...

Do takrat pa se ne cepite tako brezglavo samo zato, da boste lahko odšli na hrvaško morje  ... rainbow.gifvitez.gif

P.S.

Mi imamo stanovanje na hrvaškem morju ...pa če bo potrebno se bom švercala čez mejo ali pa bom odkrivala lepote slovenskih kotičkov ... Ko jih hebe. Če se gostinci ne bodo znali postaviti zase - pač ne bom hodila v restavracije. Dokler se vsi ne upremo tem bedarijam - bom pač solo nudistka kjerkoli bo nanesel kotiček naše dežele ...tongue.pngylflower.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#20 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 4. junij 2021, 22:44

prepovedano.png

AKTUALNO

31. 05. 2021 AVTOR: OZAVEŠČENI 
· ČAS BRANJA: 9 MIN

 

Dr. Žiga Zebec

Ker sem mikrobiolog in sem v svojem doktoratu raziskoval interakcije med virusom in mikroorganizmi, sem na začetku epidemije želel tudi sam prispevati k obvladovanju virusa. Zaradi narave svojega dela v laboratoriju, sem poznal hitro in cenovno ugodno metodo razkuževanja z UV-C svetlobo. To je svetloba, ki jo uporabljajo pri razkuževanju operacijskih dvoran, za čiščenje vode in v sterilnih proizvodnih linijah. Ker je UV-C svetloba primerna za razkuževanje površin in tudi aerosolov, v katerih se pogosto prenašajo virusi, sem mislil, da bi takšen način razkuževanja bil najbolj primeren za uničevanje virusa. Nikjer nisem zasledil, da bi se za razkuževanje uporabljala UV-C svetloba, zato sem o tem obvestil pristojne. Kot ste verjetno že ugotovili, odziva na mojo pobudo ni bilo.

Že takoj na začetku pojava virusa sem se poglobil v literaturo, ki je prihajala na dan v zvezi z novim virusom, pa tudi v obstoječo literaturo, ki je nujno potrebna, če želimo novosti postaviti v ustrezen kontekst. Kot uporabnik PCR in qPCR testov, sem najprej natančno proučil qPCR test, ki ga uporabljajo za detekcijo SARS-CoV-2. Takoj mi je padlo v oči, da test bazira na amplifikaciji fragmenta samo 100 nukleotidov, na dveh različnih predelih dednega materiala virusa, ki ima sicer 30000 nukleotidov. Opazil sem tudi, da ima eden izmed začetnih oligonukleotidov neujemanje z viralno sekvenco, kar je bilo zelo zaskrbljujoče, glede na to, da gre za diagnostični test. Zadeva se mi je zdela neustrezna in kmalu so začeli skrb izražati tudi mnogi drugi znanstveniki po svetu.

V naslednjih mesecih so zadeve postale še bolj zmedene in nelogične. Najprej smo pričeli z uporabo mask v zaprtih prostorih, kmalu za tem še zunaj. Ker to ni pomagalo, smo začeli zapirati zdrave ljudi, in ker tudi to ni delovalo, smo zaprli še vse ostalo, čeprav smo takrat že vedeli, da COVID19 ni nevaren za otroke. Tudi retorika v medijih se je začela spreminajti. Sporočila, da naj ostanemo predvsem mirni ter skrbimo za lastno zdravje in zdravje svojih najbližjih, so zamenjali s sporočili, da je virus smrtno nevaren, da vsak ogroža vsakega in da se je treba bati vsakogar, vsepovsod, tudi lastne sence, če smo ponoči sami v gozdu.

Na tej točki sem se začel spraševati, zakaj bi vodilni v državah med tako resno situacijo povzročali dodatno paniko, namesto da bi ljudi mirili? Organizem, ki je pod stresom, je bistveno bolj dovzeten za viralne infekte kot organizem, ki ni v stresu. V mikrobiologiji uporabljamo različne stresorje, da lahko inficiramo svoje bakterijske kulture (kemikalije, temperaturo ali električni tok). Postalo mi je jasno, da ukrepi kreirajo ozračje z veliko stresa in tako prej pripomorejo, da so ljudje dovzetni za viralne infekte, kakor da bi to preprečevali.

V naslednjem koraku je prišlo cepivo, ki so ga opevali vsi strokovnjaki, ki so nastopali v medijih. Takrat sem še jasneje opazil, da so informacije strokovnjakov, ki jih povzemajo mediji, zelo neuravnotežene. Tudi to področje sem raziskoval sam in ugotovil veliko zanimivih stvari, ki so mi pomagale, da si izoblikujem svoje mnenje, ki pa ga z vami ne bom delil. Z vami bom delil le nekaj podatkov javnega značaja, dostopnih vsakomur, ki pa jih naši strokovnjaki in mediji ne predstavijo.

Kaj še ni bilo povedano o cepivih? Marsikaj, predvsem pa to, da marsičesa enostavno ne vemo. Določene stvari pa vendarle vemo in tudi o tem se ne poroča v medijih.

Ena od stvari, ki se zelo nejasno predstavlja ljudem, je učinkovitost cepiv. Na spletni strani NIJZ je pod rubriko »Najpogostejša vprašanja in odgovori glede cepljenja proti covidu-19« tudi vprašanje »Kaj pomeni 95 % učinkovitost cepiva Comirnaty?« Comirnaty je cepivo za preprečevanje COVID19, ki ga je izdelal Pfizer. Odgovor NIJZ se glasi: »Tako kot vsa cepiva, tudi cepiva proti novemu koronavirusu ne zagotavljajo popolne zaščite vsem cepljenim. 95 % učinkovitost pomeni, da je 95 % cepljenih zaščitenih pred okužbo, 5 % pa jih lahko kljub cepljenju zboli.« Ta razlaga statistike je izjemno problematična, oz. lahko rečem popolnoma napačna. Kaj pravzaprav pomeni?

Pri kliničnem testiranju cepiv in zdravil nas zanima ocena učinka zdravljenja. To je v bistvu primerjava tveganja za neugoden izid v kontrolni (v primeru cepiv necepljeni) in testni (cepljeni) skupini. Z drugimi besedami, v našem primeru gre za vprašanje, kolikšno znižanje tveganja, da zbolimo za COVID19, prinaša cepljenje. Za odgovor na to vprašanje imamo na voljo javno dostopne podatke.

Pa vzemimo podatke s spletne strani Javne agencije RS za zdravila in medicinske pripomočke (JAZMP). V svoji objavi iz 21. decembra 2020 pojasnjujejo (povzeto po Polack idr. 2020) 1, kaj je Comirnaty (Pfizer) cepivo, kako deluje in kako je učinkovito. Najprej pojasnijo, da gre za cepivo, ki vsebuje mRNA molekulo, ki kodira za protein virusa SARS-CoV-2. Nato odgovorijo na različna vprašanja, med drugim tudi na vprašanje »Kakšne koristi cepiva Comirnaty so pokazala klinična preizkušanja?« JAZMP pojasnjuje: »V preizkušanju je sodelovalo 44.000 ljudi. Polovica je prejela cepivo, polovica pa lažno injekcijo. Ljudje niso vedeli, ali so prejeli cepivo ali lažno injekcijo. Učinkovitost so izračunali pri več kot 36.000 ljudeh, starejših od 16 let (vključno z osebami starejšimi od 75 let), ki niso imele znakov predhodne okužbe. Študija je pokazala 95-odstotono zmanjšanje števila simptomatskih primerov COVID-19 pri ljudeh, ki so prejeli cepivo (8 primerov od 18.198 je dobilo simptome COVID-19) v primerjavi z ljudmi, ki so prejeli lažno injekcijo (162 ljudi od 18.325 je dobilo simptome COVID-19). To pomeni, da je cepivo v kliničnem preskušanju pokazalo 95-odstotno učinkovitost.«

Če pogledamo razlago NIJZ, bi naj zgoraj omenjena 95 % učinkovitost pomenila, da torej v cepljeni skupini (oz. populaciji) 5 % ljudi zboli, 95 % pa ne. Ta interpretacija statistike ni ustrezna, v nadaljevanju bomo pogledali, zakaj.

Vrnimo se najprej k našemu osnovnemu vprašanju, ki nas zanima pri kliničnih študijah, in sicer, za koliko se zniža tveganje za neugoden izid, če vzamemo zdravilo oz. v našem primeru, za koliko se zniža tveganje, da zbolimo zaradi virusa, če se cepimo. Na to vprašanje neposredno odgovarja t. i. »absolutno zmanjšanje tveganja« (ang. absolute risk reduction, ARR). Vzemimo za primer iste podatke, ki jih navaja JAZMP za Pfizerjevo cepivo. Izračun za ARR je zelo preprost: od tveganja v kontrolni (necepljeni) skupini (ang. control event rate, CER) odštejemo tveganje v eksperimentalni (cepljeni) skupini (ang. experimental event rate, EER). V zgoraj navedenem primeru to znaša: ARR = CER – EER = 162/18.325 – 8/18.198 = 0,00884 – 0,0004396 = 0,0084, to pomnožimo s 100, da dobimo odstotke, kar znaša 0,84 %. ARR ali absolutno zmanjšanje tveganja je v zgornjem primeru 0,84 %. Ta številka nam pove, da se verjetnost za okužbo v cepljeni populaciji zniža za 0,84 %, v primerjavi z necepljeno populacijo, kjer je ta verjetnost 0,88 %. Zakaj se ne poroča ta številka in kaj pomeni številka 95 % učinkovitost?

Skoraj neverjetno se zdi, da je statistična manipulacija tako enostavna, vendar je žal temu res tako. Kar poročajo mediji, stroka in NIJZ, je t. i. »relativno zmanjšanje tveganja« (ang. relative risk reduction, RRR). To sicer ni nekaj zelo nenavadnega, saj se RRR poroča za veliko zdravil, vseeno pa je dobro vedeti, kaj ta podatek pomeni v ustreznem kontekstu. Takoj bomo pogledali, kako se izračuna RRR, še pred tem pa odprimo članek v renomirani znanstveni reviji The Lancet, kjer so zapisali takole: »ARRs tend to be ignored because they give a much less impressive effect size than RRRs: 1·3% for the AstraZeneca–Oxford, 1·2% for the Moderna–NIH, 1·2% for the J&J, 0·93% for the Gamaleya, and 0·84% for the Pfizer–BioNTech vaccines«. 2 V prevodu: Vrednosti ARR so ponavadi ignorirane, ker dajejo veliko manj impresivne velikosti učinkov kot RRR vrednosti. 1,3 % za AstraZeneca-Oxford, 1,2 % za Moderna-NIH, 1,2 % za J&J, 0,93 % za Gamaleya in 0,84 % za Pfizer-BioNTech cepiva.

Za izračun RRR vzemimo za primer številke, ki smo si jih sposodili s spletne strani JAZMP za Pfizerjevo cepivo 1 za SARS-CoV2. Najprej moramo vedeti, koliko znaša relativno tveganje (ang. relative risk, RR). Relativno tveganje je razmerje dveh tveganj, eksperimentalnega (EER) in kontrolnega (CER), kar v našem primeru znaša 0,0004396/0,00884 = 0,04937. RRR dobimo, če relativno tveganje odštejemo od 1, da vidimo, za koliko se je torej znižalo relativno tveganje. 1 – 0,04937 = 0,95, kar znaša 95 %. RRR je torej 95 % odstotkov.

Sedaj pa odprimo slovenski Farmacevtski vestnik, 2012;63, kjer je na strani 211 prispevek z naslovom »Od kontroliranih kliničnih raziskav do na dokazih temelječega zdravljenja z zdravili«. 3 Avtor pojasnjuje, da kljub temu, da sta RR in RRR številki v študijah precej impresivni, saj nakazujeta na velik učinek zdravljenja (v našem primeru cepljenja), bralcu ne posredujeta popolne informacije, če ta ne pozna osnovnega tveganja, to je CER. V našem primeru je to 0,884 %. Avtor v omenjenem prispevku nadaljuje, da samo z RR in RRR ne moremo ločiti velikega učinka zdravljenja (v našem primeru torej cepljenja) od majhnega. Pri 100-krat manjših ali večjih vrednostih CER in EER, je namreč RR in RRR enak. Avtor na svojem primeru za neko zdravilo, kjer je CER 4,1 %, nadaljuje, da ima v primeru tako nizkega tveganja dodatno znižanje tveganja majhen klinični pomen. RR in RRR sta zato le malo uporabna v klinični praksi. Nasprotno, pravi avtor članka, pa je v absolutnem znižanju tveganja (ARR) zajeto tudi osnovno tveganje. V njegovem primeru je ARR 1,4 %, za kar pravi, da lahko zdravnika prepriča v bistveno drugačno odločitev kot podatek RR in RRR, ki je v njegovem primeru 66 % oz. 34 %.

Ker ljudem oz. tistim, ki nam je potrebno pojasniti, kako učinkovito je torej cepivo, morda niti ARR niti RRR ne pomenita veliko, se uporablja tudi izračun za potrebno število zdravljenj (ang. number needed to treat, NNT). Gre za inverzno vrednost ARR (1/ARR), ki v našem primeru Pfizerjevega cepiva znaša 119. To pomeni, da je potrebno cepiti 119 ljudi, da pri enem preprečimo, da zboli.

Ko imamo vse navedene podatke, nas zanima še tveganje za stranske učinke cepiv, v primerjavi s tveganjem za primerljivo težek potek bolezni ali v skrajni fazi smrt v enem ali drugem primeru. Študije, ki bi primerjala tveganje za različne starostne skupine, nimamo na voljo, podatki pa prihajajo sedaj, v realnem času, ko poteka masovno cepljenje.

Po uradnih statistikah (21. 5. 2021) EU (https://www.adrrepor...rch_subst.html#) je zaradi COVID19 cepiv zabeleženih 431740 neželenih stranski učinkov in več kot 11000 smrti. Ob podatku, da je na ta dan bilo v EU cepljenih približno 200 milijonov ljudi (https://qap.ecdc.eur...istribution-tab), to pomeni, da ima približno 1 oseba na 500 cepljenih neželene stranske učinke in 1 oseba od 20000 cepljenih umre. Te informacije nisem zasledil v prav nobenem mediju, kljub temu, da so to javno dostopne informacije in lahko do njih dostopa prav vsak.

Kaj vse je še prepovedano? Govoriti o izvoru virusa pa o obstoječih zdravilih pa o …

Pred kratkim je npr. dr. Antony Fauci naenkrat dovolil, da se v javnosti debatira o izvoru virusa SARS-CoV-2, ki je do nedavnega veljal za virus naravnega izvora. Seveda je teorija, da je virus dejansko narejen v laboratoriju s pomočjo človeške roke, bila raziskovana in v znanstvenih krogih debatirana že hitro po začetku izbruha virusa, hkrati pa prepovedana za javne debate ali objave v peer reviewed znanstvenih revijah. Smo sedaj, ko je dr. Antony Fauci priznal, da je virus morda bil narejen v laboratoriju, dobili dovoljenje za širšo razpravo? Kakšne so implikacije tega, da je virus morda narejen v laboratoriju? Je tako enostavno ustvariti problem (virus), nato pa ponudi rešitev (cepivo)? Kaj vemo o takšnem virusu in kaj o takšnih cepivih? Ali je znanstveno, etično, pravno sprejemljivo najprej precepiti ljudi, nato pa opazovati morebitne kratkoročne, srednjeročne in dolgoročne učinke?

Na tej točki je vse, kar bi si sam želel, možnost razprave vseh znanstvenikov in strokovnjakov, kar v trenutnem ozračju ni mogoče. Trenutno je prepovedano izražati svoje znanstveno ali strokovno mnenje, razen, če podpiraš zapovedano narativo. Kljub temu, da so marsikateri podatki javno dostopni vsem, je praktično o vsem hkrati prepovedano razpravljati. Prepoved razprave pa je smrt za napredek, znanost in vsako svobodno družbo.

 

vir: https://www.ozavesce...bOADmVl1I3IMXiY


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#21 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 5. junij 2021, 08:22

Dangerous side effects of genetically induced production

of SARS CoV-2 spike proteins

 

https://www.wodarg.c...719YYsF7Fxqv6Y0


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#22 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 7. junij 2021, 13:30

Ko se Andraž Teršek preveč na glas sprašuje po verodostojnosti PRC testov !!!
 
"
Na Novinarsko častno razsodišče sem vložil pritožbo.
***
***
Andraž Teršek

"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#23 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 24. junij 2021, 00:21

Italija:

 

197644969_10159044476411195_127469405621

 

WHO priporočilo:

 

https://www.rtvslo.s...CNgCcFFJuqJZcfA

 

 

 

Slovenija:

 

203149398_10218904013646664_771664652037


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#24 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 27. junij 2021, 08:55

"Sprva smo mislili, da gre za napačne podatke ali lažno novico, kajti čeprav spremljamo podatke o smrtih in poškodbah s C-19 cepivi, nas je močno presenetil podatek, da je v kratkem času število smrti do 19. junija 2021 naraslo na 14.472, medtem ko je bilo celo 1.509.266 203c.png poškodb, od teh je bilo 50% resnih poškodb, ki zahtevajo hospitalizacijo.

Evropska baza podatkov o posledicah cepljenja proti Covid-19 je EudraVigilance, ki spremlja podatke za 27 držav EU, tako da te visoke številke ne odražajo stanja v vseh Evropskih državah, ki jih je okoli 50.

Posledice eksperimentalne mRNA genske terapije Tozinameran (koda BNT162b2,Comirnaty) od BioNTech/ Pfizer so: 7,420 smrti in 560,256 poškodb do 19/06/2021

Relativno najhujše, glede na število uporabljenih odmerkov, so posledice mRNA eksperimentalnega cepiva 1273 (CX-024414) od Moderne: 4,147 smrti in 122,643 poškodb do 19/06/2021

 

 

206691630_1096555474205615_7097102480571

 

 

15,472 Dead 1.5 Million Injured (50% Serious) Reported in European Union’s Database of Adverse Drug Reactions for COVID-19 Shots

članek:

https://www.globalre...U-NAk1IC-WqPLG0


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#25 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 004

Objavljeno: 27. junij 2021, 14:03

ZELO VISOKA SMRTNOST C.O.V.I.D CEPIV

 

Dekan medicinske fakultete in sodelavec nekaj evropskih znanstvenih fundacij, prof. dr. sc. Krešimir Pavelič, govori o zaskrbljujočih posledicah C-19 cepiv.
Do 15.6. 2021 je bilo cepljenih 20,8% svetovne populacije z vsaj enim odmerkom cepiv, ki imajo pogojno dovoljenje za uporabo. Uporabljenih je bilo okoli 2,4 milijarde odmerkov.
Podatki o škodljivih posledicah pa so zastrašujoči. Samo Pfizer je priznal 220.000 komplikacij, največ v starostni skupini od 18-44 let.
V prvih 4 mesecih uporabe C-19 cepiv je umrlo več ljudi kot od vseh ostalih cepiv od leta 1990 dalje. To bi moral biti zadosten razlog, da se takoj zaustavijo cepljenja proti C-19. Izraelski Izraelski „Emergency Covid council” je zahteval prepoved cepljenja oseb, mlajših od 30 let, zaradi dramatičnega števila umrlih.
Koristi cepiv niso znane, ker so podatki manipulirani, posledice pa so dolg seznam bolezni. Predstavnica WHO je rekla, da je ta organizacija korumpirana in da njene odločitve ne temeljijo na znanosti. Vse, kar ni v skladu s priporočili WHO, se cenzurira.
Po drugi strani pa imajo ljudje dolgotrajno naravno imunost.. mRNA se širi po celem telesu in gre celo v možgane. Napovedan tretji val bo posledica predvsem cepljenja, ki proizvaja nove inačice koronavirusa. Zaključimo lahko, da se naravna imunost zanemarja s ciljem uvedbe zelenega cepilnega potnega lista, kar je absurdno.

 

https://www.bitchute...o/vFCnjIvbXgID/


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0