Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Pojem lepe ženske


  • Prijavi se, če želiš komentirati
1236 komentarjev na to temo

#1 majica

majica
  • D član
  • Št. objav: 4 304

Objavljeno: 11. marec 2003, 01:00

Ok fantje in tudi dekleta, zanima me vaše mnenje glede teže žensk. No, pa ne tiste, ki opisuje težo karakterja.. no, no, sej vemo, da znamo bit včasih malce zahtevne... ampak tiste dejanske teže izražene v kilogramih.

Zanima me namreč, če so vam res všeč same trlice s tretjih strani, ali iščete najprej pamet, dušo, sočutje, razgledanost... potem pa telo in obraz?

Kakšne ženske so vam všeč, kaj vas na njih privlači?
Dobrodošla vsa mnenja!

LP

Majic@
majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!


Objavljena slika

#2 Mašinca

Mašinca
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 667

Objavljeno: 11. marec 2003, 01:00

Hello Majica!

Zanimivo vprašanje, ampak mene predvsem zanimajo moški komentarji na to temo. Drugače je po mojem lepota v očeh opazovalca. In tu sploh ni mišljena samo zunanja lepota.
Če pa govorimo o lepoti kot estetiki pa se je potrebno vprašati, če suhljata dekleta z naslovnic res so estetska. To je pač stvar mode, medijev,... V baroku npr. so bile opevane in oboževane ter za tisti čas za družbo estetske bolj "razbohotene" ženske. Danes mora biti punca že kar anoreksična, da je "mod(er)no lepa".
Ker pač nisem takšna, bi mi lahko nekateri očitali pristranskost. Pa kaj zato. :vragec: x;)x
Drrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.........

#3 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 11. marec 2003, 01:00

Objavljena slika

bemu
baba mora bit tok suha, de k jo od zadi pogledash,
ne vesh, kaj je vech,
)!( al rit

Objavljena slika ma vas rad

ORA, LEGE, LEGE, RELEGE, LABORA ET INVENIES
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#4 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. marec 2003, 01:00

Hojla! Objavljena slika

... Podobna tema: Privlačnost...

Marsa

Vsakdo ima toliko pravic, kolikor ima moci. Latinski pregovor
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#5 Mašinca

Mašinca
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 667

Objavljeno: 11. marec 2003, 01:00

quote:
Marsa pravi:

Hojla! Objavljena slika

... Podobna tema: Privlačnost...

Marsa

Vsakdo ima toliko pravic, kolikor ima moci. Latinski pregovor



Ej a se tle čist vse teme nekako ponavljajo? Jest sm namreč nova in se že vnaprej opravičujem, če dam na diskusijo kako temo, ki je že bla predebatirana.

LP, M
Drrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.........

#6 Mašinca

Mašinca
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 667

Objavljeno: 11. marec 2003, 01:00

A pol je tista varjanta, da maš vsaj kej za prjet, samo iluzija nerahitičnih in neatletskih žensk?

LP M
Drrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.........

#7 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 11. marec 2003, 01:00

Objavljena slika

predvsem njihova nepoteshena zhelja

Objavljena slika ma vas rad

ORA, LEGE, LEGE, RELEGE, LABORA ET INVENIES
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#8 Mašinca

Mašinca
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 667

Objavljeno: 11. marec 2003, 01:00

Jest osebno sm čist potešena.

LP
Drrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.........

#9 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 11. marec 2003, 01:00

Objavljena slika

ma ja...
pr bajsah bi morala posredovat komisija za estetsko zashchito okolja

Objavljena slika ma vas rad

ORA, LEGE, LEGE, RELEGE, LABORA ET INVENIES
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#10 Mašinca

Mašinca
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 667

Objavljeno: 11. marec 2003, 01:00

Verjetno sta vidva tiste vrste moških, ki jih vidimo samo na filmskih platnih in sicer z ravnopravšnjo mero mišic, ploskim in narebranim trebuhom, čvrsto in ravno prav "napihnjeno" zadnjico, trikotnikom, da glava boli in sploh bi pometla s celim manekenskim svetom itd. Skratka še manekenke se za vaju tepejo.
Drrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.........

#11 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 11. marec 2003, 01:00

Objavljena slika

no j...
tepejo glih ne,
vrsta je pa res dolga...

Objavljena slika ma vas rad

ORA, LEGE, LEGE, RELEGE, LABORA ET INVENIES
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#12 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. marec 2003, 01:00

Mašinca - ponavljajo se zato, ker se jih ponovno odpira...
Vcasih je to smiselno, ker je postavljena tema drugacna od obstojece - obravnava podoben ali celo isti predmet malo drugace...
Sicer pa, ja - imamo dve poroki, kaksnih 5 ascendentov, kaksnih 10 sanj, dva ali tri feng shuje, da ne govorim o Saturnih...
Pa kaj je bolje - Lepota? Ali Privlacnost? Ali nas naslov Zunanjost moti, pa odpiramo Videz...

Kaj je torej najbolj smiselno... Ce zelis odpirati novo temo, gres na Iskalnik na Forumu in vtipkas kljucno besedo (in das moznost "Samo v naslovu sporocila") - pa vidis, ce ze kaksna obstaja.
Ce obstaja, se pripopas zraven in odgovarjas naprej.
Zastarele teme niso zastarele zato, ker ne bi bile vec zanimive, pac pa zato, ker se odpira toliko novih tem. Na eno in isto temo pa se nam navadno ne da petkrat odgovarjati...

Potem pa jaz pritezim s temle obvestilom, da tema ze obstaja, in dvomim, da je odziv navdusen...
Poleg tega pa praviloma nihce ne bere ze obstojecih tem...
Npr. : Evtanazije in smrtne kazni ni nihce prebral - kljub temu, da sem podala link in opozorila na to - morda celo veckrat.

Vcasih sem potem "tiho", ker se mi ne da skoz teziti, samo tudi odgovarjati oz. komentirati se mi potem ponavadi ne da vec. Ce pa kdo vprasa, ces, kako ni nobenih odgovorov, potem pa pac uletim s taksnimle pojasnilom.

Torej - stare teme so stare zato, ker so se pomaknile navzdol, in so na vrhu na novo odprte teme.

Ce imamo 3 teme poroka in 6 varanj, ne samo, da forum postane nepregleden, tudi ne ves, v katero od razpolozljivih tem bi odgovarjal - in tako morda ne odgovarjas v nobeno - ker se v nobeni ne razvije pravi pogovor...
Res, da se kaksne stare teme se niso razvile, preprosto zato, ker ko sem jo recimo postavila, nas je na Forumu sodelovalo 10, ki smo se s komentarji potem ze izkasljali.
In vsakic, ko uleti nekaj novih clanov, se po pravilu odpirajo te teme, ene in iste..

Najbrz se ti tudi lahko zdi, da je recimo na takem forumu tema Ascendent ze odprta... in da ni treba, da je prva stvar, ko prides na Forum, odpres temo Ascendent. :)))

Drugace je, ce gre za specifiko - v tem primeru ze v naslovu nakazes tako.
Ko se je npr. odprl 4. Ascendent - sem popravila naslov - Kako izracunamo ASC, ce ne poznamo ure rojstva (da bomo ze takoj videli, kaj tocno ta "Ascendent" obravnava).

Objavljena slika

Marsa

p.s.
Lahko za stos probate - ko das Search Saturn, se odpre 9 tem s tem naslovom... Ko das Ascendent, se ti odprejo 4, Partnerstvo 5 ...
(in vendar se seveda isti naslovi dodatno odpirajo)...
Vsakdo ima toliko pravic, kolikor ima moci. Latinski pregovor
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#13 Mašinca

Mašinca
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 667

Objavljeno: 11. marec 2003, 01:00

A od vaju noben ne gleda osebnosti?
Se pravi, da je dejansko res, da moški na ženski prvo opazi noge in prsi (čeprov bi rekla, da jih suhice ponavadi nimajo ravno veliko)?
Razočarana sm.
Drrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.........

#14 majica

majica
  • D član
  • Št. objav: 4 304

Objavljeno: 11. marec 2003, 01:00

Marsha...
Nekaj bi te vprašala, še prejh opozorila in bi si delili mnenje, če si za to...
Najprej bi naredila temo, katere teme že obstajajo, potem pa temo o lepem obnašanju na forumu, v kateri naj bi sodelovala najmanj dva osebka, že omenjena v tej temi... Samo, če prav razumem, neka tema že obstaja, vedno pa se najdejo novi odgovori, ampak na stare teme nihče ne odgovarja, še manj pa jih bere, in če že kaj napišeš na staro temo, je to tako, kot bi se pogovarjal s seboj.
Lepo te je spet "slišat"!



Majic@
majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!


Objavljena slika

#15 špela25

špela25
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 11. marec 2003, 01:00

jaz bom rekla takole: nazalost je tako da moski prvo pogledajo zunanjost (sej je tud pri nas zenskih tako)! vseeno pa je to popolnoma normalno, ker ce te nekdo ne privlači vizualno pol je ze na zacetku vse izgubljeno, ker pac ni tiste naelektrenosti. seveda pa ni prav to, da smo z tem tako zelo obremenjeni. povedala bom svoj osebni primer: pred dobrim mesecem sem spoznala enega zelo cednega tipa in sva se zacela sestajati, nakar meni tip po enem tednu rece ( v bistu sem dobila ultimat) da morem shujsati 5kg in zaceti hoditi v fitnes. (sem velika 164 cm in tehtam 52 kg) meni se je zdelo to zelo poniževalno in zato sem ga lepo odslovila. vseeno pa je v meni ostalo neko vprasanje ali sem res mocne kot se je on izrazil. tako je to, nazalost. sem mnenja, da ti moski v tako kratkem obdobju ne more ocitati nekaj take, no da ti sploh ne more ocitati nekaj takega, razen ce bi se v obdobjo ko sem z njim res zredila za npr. 10 kg, lj Špela

špela

#16 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. marec 2003, 01:00

quote:
Majica pravi:

Marsha...
Nekaj bi te vprašala, še prejh opozorila in bi si delili mnenje, če si za to...
Najprej bi naredila temo, katere teme že obstajajo, potem pa temo o lepem obnašanju na forumu, v kateri naj bi sodelovala najmanj dva osebka, že omenjena v tej temi... Samo, če prav razumem, neka tema že obstaja, vedno pa se najdejo novi odgovori, ampak na stare teme nihče ne odgovarja, še manj pa jih bere, in če že kaj napišeš na staro temo, je to tako, kot bi se pogovarjal s seboj.
Lepo te je spet "slišat"!



Majic@

Objavljena slika No, saj sem rekla - odziv seveda ni navdusen..

Imamo ze odprto temo Bonton... Objavljena slika - ko smo ravno pri odpiranju tem in lepem obnasanju...

Da bi se z bonotom tezila... hmmmmm. :|||
Ves - ze dovolj je, da tezim s temi prakticnimi... konec koncev pa potem enkrat vidim v temi: Halo? Kje ste astrologi, in podobno..
In to opazim slucajno, kajti tem, kot so Moja prihodnost, Vprasanje, Moja zveza, Partnerska zveza ali Moja sluzbica ..., praviloma sploh ne berem (sploh, ce vidim, da gre za petic odprto temo z enakim naslovom).

Pa se nekaj je - ko sva bili ravno pri bontonu.
Nekateri mislijo, da smo nekateri nekako dolzni odgovarjati oz. da smo tu zato, pa ni tako redko, da na odgovor na tocno doloceno vprasanje tocno dolocenega posameznika, za katerega si vzamemo nekaj casa, ne dobimo niti besedice v reply, kaj sele preprostega hvala.
In ker sem sama nekoliko staromodna in dam nekaj na to, bom tem posameznikom odgovarjala toliko redkeje potem...

Motis se - tudi na stare teme odgovarjamo... In tudi berejo se...
Res pa je, da se morda komu zdi iz konteksta na nekaj odgovoriti oz. komentirati, kar je ze nekako zvodenelo.
Vendar - kako ne bi, ce ljudje raje zacenjajo na novo.
Poleg tega pa ti nihce ne zagotavlja, da tudi ta, danes in sveze odprta tema ne bo zavila cisto mimo...
Dovolj so trije odgovori cisto iz konteksta, pa se morda nikoli ne razvije naprej..
Vcasih treba malo presekati in/ali se drzati teme, kot je bila zastavljena v naslovu - in ni nujno, da komentiramo ravno zadnje poste ali te, ki se nam zdijo mimo - tudi ce je to glava sporocila...

Gre pa predvsem za preglednost Forumov - za vse je lazje, ce je manj strani tem.
Vsake toliko pa je potrebno malo obrazlozitve...

Sicer sem pa to ze nekje pisala (samo dvomim, da bi prebrali, ce bi samo postnila link, pa sem se enkrat vse tole nakladala...): Obvestilo članom foruma v zvezi z odpiranjem novih tem


Marsa

Vsakdo ima toliko pravic, kolikor ima moci. Latinski pregovor
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#17 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 11. marec 2003, 01:00

Objavljena slika...evo ker sem se ravno vrnila iz dežele temperamentne
ena anekdota: je med smehom in debatiranjem Srb za hec dvignil Slovenko in je takoj padel komentar, da bi Slovenec rekel:
Kak si težka... Srb pa: ma Nema problema...!
Stanka

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#18 Mašinca

Mašinca
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 667

Objavljeno: 11. marec 2003, 01:00

quote:
Bobnar pravi:

Eh daj Mašinca, ne bluzi nekaj...
Že vprašanje si butasto postavila, da človek ne ve kaj pravzaprav hočeš, pol pa ti ni prav kaj dobiš kot odgovore.Objavljena slika

A ti hodiš z zavezanimi očmi po svetu al kaj?
Vse ostalo pride na vrsto kasneje, razen na ircu, hehe
Pol pa vagaš...




Direktor



Jest pač pri človeku iščem še kaj več, kot samo lepo telo, npr. pamet in smisel za humor.Objavljena slika
Drrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.........

#19 majica

majica
  • D član
  • Št. objav: 4 304

Objavljeno: 11. marec 2003, 01:00

Marsha, ti dam čisto prav...Objavljena slika, samo bistvo forumov je obdelat "novo temo", kar je sicer res, da ni nova za dolgoletne člane, za nas smrkave pa je. Priporočilo bi bilo, da bi pred članstvom prebiral teme... je pa res, da tega ne bi nihče delal. Vsak pa želi izraziti neko svoje mnenje... glas ljudstva ni bil nikjer tako glasen, kot v forumu, to verjetno ljudi "rajca". Bistvo je, povedati čimveč, kakorkoli in karkoli...

PS; imava očitno enaka zanimanja... (tvoja spletna)

Majic@
majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!


Objavljena slika

#20 Mašinca

Mašinca
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 667

Objavljeno: 11. marec 2003, 01:00

Sori ampak to ni moja tema. Zato se poskušam držat odgovorov na temo popolne ženske.
Drrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.........

#21 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. marec 2003, 01:00

Majica, saj je kul... jasno... - thanx za tvoje reply-je... Objavljena slikaObjavljena slika
Masinca, Objavljena slikaObjavljena slika

Evo - odpekete' (ker mnenje pa sem ze povedala... Objavljena slika)...


Marsa

Vsakdo ima toliko pravic, kolikor ima moci. Latinski pregovor
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#22 Mašinca

Mašinca
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 667

Objavljeno: 11. marec 2003, 01:00

Ej sori Marsa. Tale zadnja objava ni letela nate, ampak na Bobnarja. Ker pa je tvoja objava priletela pred mojo, je izpadlo malo nerodno. Sory
Drrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.........

#23 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 11. marec 2003, 01:00

lepa in povsem naturno šarmantna, brez pomožnega kiča in opazkov x:Dx
Zmerna in na mestu, ko mora bit! :palec:
privlačna simetrija duhovnega in telesnega znanja :eek:
Prejle sem na radiu slišal en zanimiv vic:naj ga povem; zakaj je Bog´ naredu žensko zato, ker mu je živali zmanjkalo x:Dx

#24 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. marec 2003, 01:00

Ma saj glih gledam... Objavljena slika
Vse sem pomesala... Sem ti ze 'duhovito' Objavljena slika napisala, da kar zagodi... potem pa videla, da je itak Majicina tema, no, potem pa se itak izkaze, da tvoj odgovor ni bil namenjen meni, ampak Bobnarju... :)))))))

Evo - pa imas 'malo manj resne teme', ko si tako postavljala... Objavljena slikaObjavljena slika

Marsa

Vsakdo ima toliko pravic, kolikor ima moci. Latinski pregovor
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#25 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. marec 2003, 01:00

No, saj... potem pa komentiraj, ko je cisto popolnoma VSE iz konteksta! Objavljena slikaObjavljena slika



Marsa

Vsakdo ima toliko pravic, kolikor ima moci. Latinski pregovor
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0