Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Se komu dogaja kaj podobnega?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
42 komentarjev na to temo

#1 odpisani

odpisani
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 28. marec 2003, 12:04

Pozdravljeni!

Zanima me ali ima kdo podobno izkušnjo ali pa je vsaj slišal za koga s podobnimi izkušnjami. V bistvu bi potreboval nekoga, ki bi mi uspel razložiti to, kar se meni dogaja!

Ok...redno se mi pojavljajo številke mojega rojtsnega dneva. Na registrskih tablicah, na računih, na tekmah, po TVju,...kjerkoli! Predvsem se mi zdi, da je teh pojavljan več, v trenutkih ko sem v kakih extremnih situacijah - kot da bi mi "nekdo" rad povedal, da nisem sam. Ima še kdo podobne izkušnje? Ima kdo kakšno pametno razlago?

Hvala

#2 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 28. marec 2003, 12:18



VSE JE ENO! :P :P


*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#3 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. marec 2003, 12:35

Hoj, Odpisani! Vse najboljse! :) ;) (*ocitno nisi takoj letel gledat v temo cestitke ;))

Seveda - jasno, da se nam mnogim dogaja to... To smo ze razpravljali v nekaterih temah (tretje tisocletje, petek 13...).
Sama imam ful tega - sem petek 13., tako moja osebna izkaznica kot tudi voznisko dovoljenje se zacneta s 13. :)
Foro imam tudi s stevilom 9 (no, to je tudi vsota mojega rojstnega datuma - 27)... Tega imam tudi ogromno...
Tesno sem sodelovala z bendom 2227 - kar je tako 13 kot 9.
Forum je 'rojen' 1.3., tale pa preseljen 27. 3.
...
...
...
...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#4 odpisani

odpisani
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 28. marec 2003, 12:37

Hvala...za čestitke

In kako si ti to razlagaš? Mislim..to, da se ti to pojavlja? Ker kolikor jaz vem...vsaj tisto nekaj ljudi, ki jih jaz poznam..se nobenemu ne dogaja nič takega..ali pa niso pozorni ...

#5 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. marec 2003, 12:48

Hoj!

Ma - v glavnem si nic kaj vec tega ne razlagam, ker se mi zdi normalno, predvsem jemljem to kot nekaksno potrditev, da sem v skladnosti, da se mi je kaj poklopilo...
Nekaksna znamenja so to, seveda.

Ja - to je. Nepozornost. V glavnem.

Kdor lahko gleda, naj vidi.
Kdor lahko vidi, naj opazi.
(Esej o slepoti)

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#6 Tjazy

Tjazy
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 112

Objavljeno: 28. marec 2003, 12:48


ODLICNO! Hvala Administrator.
he


Moj Datum je 01.06... Vceraj sem dobil 5.000 SIT za placat, ker nisem bil privezan..

6-1 = 5 * 1000... JE 5000...

Ejj tudi meni se zdi, da povsod dobivam moje stevilke ven.. :o :P :)

Ce pa ne bom placal, kar se mi zdi, da ne bom, pa bom potem dobil 10.000 SIT

Potem pa ni treba nic racunat.. 10.000 = 1 :)
*** SVET JE NAREJEN PREPROSTO *** Tjazy

#7 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 28. marec 2003, 13:24

ja novi forum je v znamenju cifre 3 :lol:

#8 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 28. marec 2003, 14:43

:P

hihi...

obstajajo pa tudi institucije kjer to zdravijo... :rolleyes:

hudichek (kje le si?) ma vas rad
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#9 vila vetra

vila vetra
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 192

Objavljeno: 28. marec 2003, 15:09

:D
Holjali Pomladnik Oven
Vse naj za tvoj dan!!

veš kaj, tud meni se večkrat to dogaja, npr. izrečem besedo Salzburg in čez sekundo na radiu omenijo Salzburg in Mozarta.... ha, aha... To je tisto, da je v določenem trenutku podobna energija in podobne misli... Pri tvojem primeru je to, da o tem razmišljaš in tako Tvoje številke še bolj pritegneš k sebi oz. jih prej najdeš v svoji okolici kot bi jih sicer. Razmisli o svojem odnosu do tega in ne pusti, da se te take situacije dotaknejo. Raje pusti, da plovejo mimo tebe in ne zmotijo tvoje akcije. Svoboden si! Nobena številka, veter, pesem, reka luči ni pomembno, temveč ti si Sonce, volja in osebna moč ognjenega Ovna!

Poljubček
Vila Pomladi
Nikoli ne podcenjuj moč vetra
in moč strasti...!

#10 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 28. marec 2003, 15:11

:huh:

a zato jst zadne cjate po lublan same mariborske registracije vidm :blink:

hudichek ma vas rad
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#11 Mašinca

Mašinca
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 667

Objavljeno: 28. marec 2003, 15:15

:P


hudichek (kje le si?) ma vas rad



Najdla sm enga hudička zate

http://www.gamespy.c...av/AT/at358.gif


LP
Drrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.........

#12 odpisani

odpisani
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 28. marec 2003, 15:17

Sej meni je cool to, ko "vidim"...ker imam občutek, da nisem sam...mene to ne omejuje...bi pa rad izvedel "kdo" je to...ali "kaj" je to...
In zakaj se to dogaja?

#13 vila vetra

vila vetra
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 192

Objavljeno: 28. marec 2003, 15:29

Sej pravim to si Ti in to je normalno, da se ti dogaja, sploh zato, ker razmišljaš o tem in take številke privabiš k sebi ;)
.... moja teorija, to pač tako razumem
Vila Pomladi
Nikoli ne podcenjuj moč vetra
in moč strasti...!

#14 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 28. marec 2003, 16:17

... nekje, davno od tega in onega sem prebral; da nas tut številke vodijo; se pravi,da nam polagajo skrit´geometrijski scenarij usode. Gre se zato, da so ponavljajoče cifre ,namreč nepredelana poglavja trenutnega, realnega´ stanja človeka.
Če bi poznali natančen jezik teh števil, bi se morda znali pravočasno umaknit, nepravilnemu morda podajanju na pot, sprejemanju novih želja., odobravanju novic...poizkusov...
sej je že sama struktura človekova narejena iz samih skrivnostnih in natančnih števil, meritev in raznih kombinatorskih logičnih povezav.
:lol:

#15 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 28. marec 2003, 21:39

Haj, hoj! Prvič objavljam v novem forumu - upam, da mi bo uspelo! :huh:

Odpisani, jaz mislim, da gre pri takih stvareh, kot se tebi dogajajo, le za pozornost, ki jo ljudje posvečamo določenim stvarem... Poglej n.pr.:
- noseča ženska vedno opazi ful nosečnic okoli sebe (če pa ni noseča, pa nosečnic skoraj ne opazi)
- kdor kupi novega Megana, opazi ful Meganov na cestah (ostali pa jih ne opazimo)
...itd...
Menim, da je tudi s tvojimi številkami tako. Pač opaziš tiste, ki so povezane s tvojim datumom rojstva, tistih drugih, ki pa niso povezane..., pa jih ne opaziš - ti ne padejo v uč.

Tudi jaz sem mahnjena na cifre. Ne vem zakaj, ampak vedno, ko vozim za kakim avtom ali čakam v koloni, seštevam cifre na registrski tablici avta pred mano... ;)

Tamara

#16 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 28. marec 2003, 22:15

UFF, KAM VLAGAŠ ENERGIJO, HEEE :lol:

#17 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 29. marec 2003, 00:26

Haj, hoj! Prvič objavljam v novem forumu - upam, da mi bo uspelo!  

Odpisani, jaz mislim, da gre pri takih stvareh, kot se tebi dogajajo, le za pozornost, ki jo ljudje posvečamo določenim stvarem... Poglej n.pr.:
- noseča ženska vedno opazi ful nosečnic okoli sebe (če pa ni noseča, pa nosečnic skoraj ne opazi)
- kdor kupi novega Megana, opazi ful Meganov na cestah (ostali pa jih ne opazimo)
...itd...


Tamara, to si zelo dobro zapisala, se kar strinjam s tabo, a samo do določene mere.

Pa povem še svoj primer:

Ko sem odslužil vojsko - ko sem stopil ven iz kasarrne je bil petek 13. ob 13. uri po 13. mesecu služenja (do dneva točno).

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#18 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 29. marec 2003, 02:20


Ej "odpisani"! Da ti še jest odgovorim.

Mogoče pa to ni slučajnost. Nekatere stvari niti ni potrebno razumeti. So preveč izven meja našega razuma.

Ja sam ka mali pao s lipe

#19 odpisani

odpisani
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 29. marec 2003, 09:18

 
Ej "odpisani"!  Da ti še jest odgovorim.

Mogoče pa to ni slučajnost. Nekatere stvari niti ni potrebno razumeti. So preveč izven meja našega razuma.

Jep..se strinjam! Mogoče je "bolje", da ne vem...si pač predstavljam po svoje...

Hvala vse za odgovore!

#20 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. marec 2003, 09:52

Hoj...
Tam sem samo omenila tele teme, zdaj pa jih se nizam tule...
Morda pa bo kdo vseeno kaj prebral oz. morda bo koga vseeno zanimalo, kaj smo o tej in podobnih temah ze govorili.
Konec koncev, da imamo to na kupu in vse povezano.

Tretje tisocletje
Petek 13
Cudezi in neverjetna nakljucja

Verjetno (itak) pa smo to omenjali se v stevilnih drugih temah...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#21 Emilija

Emilija
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 62

Objavljeno: 4. april 2003, 22:47

Živio! Saj je to tudi naključje, da sem jaz rojena 1. aprila, kakor moj ded, ena sestra na Božič, druga na Miklavža, tretja pa na bivši dan vstaje. x:Dx

#22 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. april 2003, 23:03

x:(x
Kaj pa nisi vpisala v koledar, da bi ti lahko cestitali... xmusicx
Pa se ti morda se fejst nemarno kaj zlagali... xsurprisex :fool:

Vseeno se ni prepozno - vse najboljse! Saj to si zdaj v elementu - 3 dni gor al' pa dol. :vio:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#23 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 9. april 2003, 01:57

V glavnem odpisani don't worry, be happy.
Ja sam ka mali pao s lipe

#24 zirosi

zirosi
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 594

Objavljeno: 9. april 2003, 07:01

Če znaš malo bolje računati lahko prideš do katerekoli številke (če pa malo slabše imaš še vedno kar nekaj možnosti, da se rodiš 1., vse poti pa vodijo do 1, do 0 ali pa v :vragec: minus-če gre za denar).

:vragec: ma pa 666 rad
Človek lahko dela, kar hoče, ne more pa hoteti, kot bi želel.

#25 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 9. april 2003, 07:11

:vragec:

narobe si obrnu

:vragec: ma rad 999
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0