Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Horarna astrologija


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
772 komentarjev na to temo

#701 Trinity

Trinity
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 515

Objavljeno: 19. marec 2005, 11:14

Beli Vran!

kot vedno imaš čisto prav!
Hvala! x:Ix :palec:

#702 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 20. marec 2005, 21:54

Ooo Beli Vran :2src: Hvala! Lepo! KOnčno malo vzpodbudnejše novice::(se rahlo sprašujem kaj neki bi bil vzrok, da ne bi vzela te službe - denar verjetno :vragec: )

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#703 Lara26

Lara26
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 27

Objavljeno: 21. marec 2005, 10:24

Pozdravljen Beli Vran,

Zanima me, če lahko karte pokažejo, čez koliko časa bom diplomirala. Hvala za tvoj odgovor in lep pozdrav.

Lara

Dramlje, 10:24

To temo je popravil/a Lara26: 21. marec 2005, 10:25


#704 April

April
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 23. marec 2005, 23:10

Pozdrav Beli Vran,

razmisljam o prijavi za jedan posao koji me jako zanima i stvarno bih ga voljela dobiti..zanima me kakve su sanse da ga dobijem...zapravo hocu li ga dobiti???

vrijeme je 23.03., 22.05, Zagreb, RH

Unapred se zahvaljujem!!

#705 ODRI

ODRI
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 121

Objavljeno: 25. marec 2005, 10:41

Beli vran

najverjetneje bom ostala kar kmalu brez službe... :C: ..mi lahko poveš kako bo nadalje z mojo zaposlitvijo, kaže kaj boljše?

Hvala!

Lep dan ti želim, Andreja

Maribor, 10.40
Nikoli se ne umikaj z odra pred koncem predstave, razen če sam ne presodiš, da je to lahko del tvojega lastnega scenarija; pravico imaš BITI...

#706 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 25. marec 2005, 12:59

Smola, ne najdem fotoaparata, a so mi ga ukradli ali sem ga doma kam sama pred sabo pospravila? In par dobrih fotk sem naredila, sončni zahodi in Bg...
Prav škoda mi je, prosim te za pomoč
:8):

Lj, 13:00, 25.03.2005
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#707 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 26. marec 2005, 11:26

beli Vran odgovarja:

Lara 26 za tvoje vprašanje karta trenutka vprašanja sporoča, da je še prezgodaj za vprašanje in da se moraš vzeti v roke.

April, žal imam premalo podatkov, vsekakor pa vidim, da ta posel že poznaš, da si se zanj že potegovala ali pa izrazito zanima že v preteklosti. Toda tudi sedaj ni čas, da bi ga dobila, čeprav pa si neverjetno vztrajna in si ga želiš. Nasvet pa je, da se zadev loti iz drugega zornega kota.

Odri, ne boj se, zadeve se bodo iztekle v poziitvni smeri in boš ostala v tej službi. V primeru, da si že dobila odpoved (oz. so zadeve že tako daleč, da moraš oditi) se ne bojm, kajti kmalu boš zadovoljna in zaradi tega ostani mirna.

Stanka... fotoaparat je bližini tebe, išči ga na jugu, to je lahko študijska soba ali pa tam, kjer imaš kaj za šolo ali pa so zadeve vezane na potovanje (potovalna torba...), pomaga ti ga najti nek moški (možno je, da je v službi - oz je tam, kjer si postavila vprašanje). Upam, da danes že veselo fotkaš naprej.

Veliko poziitvnosti in miru v duši,

vam želi vaš beli Vran
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#708 melissa

melissa
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 131

Objavljeno: 26. marec 2005, 15:15

:sori: xsrcx


Ojla beli Vrana!


Komaj uredim kakšno zadevo pa spet.............

Želja- dolgoročen cilj: želim si mooooooooooooooooooooooočno ven iz stanovanja in VEN iz lokala. Vse to si MOČNO želim združiti s , da prodam zamenjam stanovanje za majhno hiško malce ven iz mesta in imam svoj lokal za majhen welnes in bivanje.
Vprašanje: mi bo to uspelo, je sedaj pravi trenutek?

Želim ti lepe praznike in pazi preveč šunke............

Melisa


MB 15,15

#709 ODRI

ODRI
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 121

Objavljeno: 29. marec 2005, 07:04

Beli Vran..HVALA TI!!!

Bom sporočila kako bo v nadaljne..ta teden izvem "kaj in kako bom v naprej"...

Lep torek ti želim!

:palec: :palec: x:)x
Nikoli se ne umikaj z odra pred koncem predstave, razen če sam ne presodiš, da je to lahko del tvojega lastnega scenarija; pravico imaš BITI...

#710 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 29. marec 2005, 08:09

[quote name='ODRI' date='29. Mar 2005 ob 07:05']
<{POST_SNAPBACK}>Beli Vran..HVALA TI!!!

Bom sporočila kako bo v nadaljne..ta teden izvem "kaj in kako bom v naprej"...

:palec: :palec: Odri držim pesti, tudi jaz imam občutek, da se bo vse dobro izteklo.

#711 ODRI

ODRI
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 121

Objavljeno: 30. marec 2005, 07:06

Beli Vran!

Danes je tisti dan D! Najverjetneje bom pristala na Zavodu za zaposlovanje in še tukaj delala po potrebi. Po eni strani želim, da se že razreši kaj in kako bo, da se psihično spočijem, po drugi strani pa me stiska v želodcu, kajti ko se spomnim na Zavod za zap.... :V: :C: :V: Srčno si želim ene vsaj malo stabilnejše službe ....

Lep dan!

Andreja

Maribor, 8.05

Lunca HVALA ti za vse besede... xsrcx
Nikoli se ne umikaj z odra pred koncem predstave, razen če sam ne presodiš, da je to lahko del tvojega lastnega scenarija; pravico imaš BITI...

#712 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 30. marec 2005, 16:23

<{POST_SNAPBACK}>

  Srčno si želim ene vsaj malo stabilnejše službe ....


ODRI, tudi jaz držim zate.... xgoldfishx :detelca: :flower: xrainbowx xcrossfingx

#713 gala

gala
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 117

Objavljeno: 30. marec 2005, 23:03

Dragi Beli Vran!
Hvala za odgovor glede stanovanja, ti sporočim, ko bo končano.
Muči me vprašanje glede prijatelja, s katerim sva bila zelo blizu in odnos je v veliki krizi, če že ni na koncu. Ali bova rešila probleme in bova kdaj v prihodnosti skupaj?
Hvala!
Bodi dobro!

#714 ODRI

ODRI
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 121

Objavljeno: 31. marec 2005, 08:31

...s 01.04.2005 mi prične teči 45 dnevni odpovedni rok :C: :C: :V: :C: :C:
Nikoli se ne umikaj z odra pred koncem predstave, razen če sam ne presodiš, da je to lahko del tvojega lastnega scenarija; pravico imaš BITI...

#715 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 31. marec 2005, 13:34

<{POST_SNAPBACK}>Stanka... fotoaparat je bližini tebe, išči ga na jugu, to je lahko študijska soba ali pa tam, kjer imaš kaj za šolo ali pa so zadeve vezane na potovanje (potovalna torba...), pomaga ti ga najti nek moški (možno je, da je v službi - oz je tam, kjer si postavila vprašanje). Upam, da danes že veselo fotkaš naprej.


Doma sem že vse "na glavo" obrnila, a fotoaparata ni.
Mogoče jug vseeno pomeni Bg-oz. nekje vmes med Beogradom in Ljubljano...
Žal. Vendar upanje umre zadnje pravijo.

Hvala za odgovor


Odri glavo pokonci bejba in novim delovnim doživetjem naproti!
Kar tu kje napiši kaj bi si želela delat, išči, povej vsem prijateljem, tudi morda na avtobusu znancem, prodajalki, komurkoli in povsod, da iščeš. Škoda, da bi čas porabila za slabe občutke, usmeri svoj pogled naprej. Kaj veš za kaj je dobro, da je tako, morda je pred tabo še čudovita nova služba, ki te čaka. In čaka prav tebe!
Začni se zavedati tega in samozavestno zastavi svojo pot naprej.

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#716 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 31. marec 2005, 13:51

:2src:

Ojla Beli Vran...se me spomneš xDDx .
Evo jaz poročam...dobila sva stanovanje...sva vseljena od 15.11.04 (to sem že napisala), dobila tudi službico od 29.11 zaposlena...Tako da so se mi stvari fino poštimale...
Sedaj pa imam vprašanje glede odnosa s svojim partnerjem...misliš,da bova uspešno obdržala najin odnos in ga peljala do neke skupne družine x?x

do sedaj moram reči da odkar sva se preselila je odnos veliko boljši in vsak dan rasteva skupaj...kar mi je zelo všeč.

Hvala z tvoj trud in odgovor.

Drži se,

Sončk x:)x
Objavljena slika

#717 armani

armani
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 3. april 2005, 13:34

Ojla, Beli vran!

Bi se še jaz obrnil nate, ker sem v veliki krizi.Sem poročen, vendar z ženo živiva vsak po svoje.Zelo sem se zaljubil v eno samsko dekle vendar je nenadoma izginila brez besed.Čez nekaj dni mi je poslala sms kjer piše, da je sprejela iracionalno odločitev in šla z drugim.Ne morem verjeti, ker sva se zelo dobro razumela.
Vprašanje je:

Ali se bo vrnila k meni in kdaj?

3.april, 14.04.ljubljana

Hvala in lep pozdrav x:)x

#718 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 7. april 2005, 20:33

beli Vran odgovarja:

Gala, moje osebno mnenje je, da v povezavi z tvojim vprašanjem pride do pomembnega preobrata, potreben pa bo tudi pogovor.

Sončk, nakazano je, da sta si usojena in da sta skupaj močnejša, zaradi tega ne vidim razloga, da bi se razšla.

Lep pozdrav tudi tebi Armani, nakazano je, da si močna oseba, vendarle pa sta z osebo, ki jo imaš v mislih imela nek spor oz. te je nesporazum. Zaradi tega je tudi odšla. Toda tako kot je odšla se bo tudi pojavila in če želiš kaj več, se boš moral potruditi. Odprt pa je rok števila deset (ur, dni...)

x:)x Vsem želim prijeten večer,

beli Vran.
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#719 gala

gala
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 117

Objavljeno: 7. april 2005, 21:02

Dragi beli Vran!

Zanimiv odgovor, čeprav mi ne da odgovora. Upam le, da se bo ugodno izteklo, saj sedaj ni nič bolje.

Vem, da veliko delaš in se trudiš, zato ti še enkrat najlepša hvala!
Bodi dobro!

#720 sončk

sončk
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 892

Objavljeno: 8. april 2005, 07:11

:2src:

hvala Beli Vran za tvoj trud x;)x .


Hvala in LP,

Sončk x:)x
Objavljena slika

#721 blackie

blackie
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 274

Objavljeno: 8. april 2005, 12:07

lep pozdravcek beli vran x:Dx mene pa zanima, ce bom sploh kdaj spoznala pravega zame oz. ce ga ze poznam? Sm ze cist obupana... :C:

kranj, 8.4.05, 13:09

hvala za odgovor x;)x
Če hočeš najti zaklad, bodi pozoren na znamenja. Bog je v svet zapisal pot, ki ji vsak od nas mora slediti. Vse, kar moraš storiti, je to, da prebereš, kaj je zapisal tebi. P. COELHO

#722 melissa

melissa
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 131

Objavljeno: 8. april 2005, 19:21

:sori: Beli Vran,

name si pa pozaaaaaaaaaaaaaaabu, smrk.

Prosim te mi lahko pomagaš......bom imela kakšno spremembo glede moje lokacijne dela, bivanja.

Kar preveč dolgo se vrtim v začaranem krogu neznam , nemorem, neznam.....ven.


Pozdrav,

Melisaa

#723 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 11. april 2005, 08:36

PRAV SI IMEL! ČESTITAM!
Fotoaparat je našel moj mož v petek zvečer v nahrbtniku, ki sem ga imela zraven v Bg, je dvodelen in na polovici z zadrgo, ki je bila napol odprta. Ker sem imela v spominu, da so v spodnjem delu samo čevlji v vrečki, nisem tu iskala fotoaparata, ki je padel od zgoraj navzdol na dno nahrbtnika. Ob petkih hodimo na badbinton in je v hitenju mož našel in mi nastavil fotoaparat kot "čisto slučajno", čeprav je vedel, da sem ga ves čas iskala. Res se je nahajal na jugu stanovanja!! :palec: :palec: :palec:

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#724 ODRI

ODRI
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 121

Objavljeno: 11. april 2005, 09:36

Beli Vran

...sedaj sem doma, na čakanju, s 15.05. pa se moram prijaviti na Zavodu za zaposlovanje...pišem prošnje, vsem govorim da iščem delo, UPAM in močno želim ene stabilnejše službe svojega poklica. Mi lahko poveš kako in kaj bo v prihodnje, kdaj bo služba?

HVALA in lep dan ti želi Andreja


Hoče, 10.34
Nikoli se ne umikaj z odra pred koncem predstave, razen če sam ne presodiš, da je to lahko del tvojega lastnega scenarija; pravico imaš BITI...

#725 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 11. april 2005, 12:26

Pozdravček Odri od Zgornjehočanke!! :palec:
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0