Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Polna luna


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
762 komentarjev na to temo

#76 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 24. oktober 2003, 11:14

ja, mene je tud lunca nosla! Naprej sem spala v dvevni sobi in sred noči me je mami zbudila in kr znašla sem se v svoji sobi! xwizardx

ampak zakaj? mi ni najbolj jasno! ampak je pa blazno zanimivo, ker ima lunca takšen vpliv! :palec:

#77 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 24. oktober 2003, 11:16

jaz se ob vsaki polni luni spemenim v bevskajoče bitje, ki se plasi po vseh 4. ja pol pa oropam hobby program in se nažrem konzerv  :xx!:

Ja in to bevskajočebitje ma kodraste lase in hodi v šolo! x;)x :xx!: x:Dx x:Dx :vragec: x:px :o|o: :palec:

:shsh:

ok, ok!

#78 nord

nord
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 334

Objavljeno: 24. oktober 2003, 11:16

ko smo bli v simonovem zalivu je en sosolc ponoči kozarce umival :vragec: - se spomniš krstalka ?
mejte se radi....

#79 Kristalka

Kristalka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 088

Objavljeno: 24. oktober 2003, 11:18

Ja, točno! Mislim, kul! :vragec: x:px x;)x x8Dx

Ampak jaz sem to ful pozno zvedla, no ne spomnim se ! v bistvu si mi ti povedla!

#80 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 24. oktober 2003, 12:58

Name pa je polna luna najbolj vplivala ob rojstvu x:Dx pol pa nikol več tolk... hehe, x:px
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#81 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 8. november 2003, 06:59

Upajmo, da bo OK počutje x!x

#82 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 8. november 2003, 22:20

Zdele pa se tale mrkec.... jebem mu boga... da je mogu narest sonce in luno, sonce se se lune pa ne, pol pa ob vsakem mrku, al pa sploh polni luni novembra mi gre racunalnik v k.... lani se je proc skuru, letos virus, heh, zdej pa smeskotov ne morem uporabljat prav tako ne morem quote, uporabljat ne nic.... heh, torej, a je tud merkur retro? privzemimo da ja, ce pa ni je pa vedno moj natalni, hehe, bom pa napisal sem no t ce se uresnici moja prerokba, da takoj ko gre mrk mimo bo vse kul, kaksen dan dva...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#83 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 8. november 2003, 22:29

Pa kak toti mrk nekam čudno vpliva na ludi.......okoli mene vsi tečni....jaz pa ful naspidiran pa :vragec: -st..................No, moj PC tud ful tečen :xx!: , stalno nekaj zeza, pa počasen kot xpolzx....pismo, še moj mačkon (hm....tigrasti muc x;)x x:Dx ) je tečn....... :xx!:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#84 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 8. november 2003, 22:41

Haj Mick!

Praviš, da je PC počasen.....mogoče si pa ti preveč hiter.......pa praviš, da jih je veliko tečnih, mislim, da je čas za tvojo obrambo....pa lep večer :palec:


#85 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 8. november 2003, 22:51

Ojla Borism x:)x ...ja res, tudi mogoče, zelo mogoče x:Dx ....hm, kak to misliš.....čas za mojo obrambo?........pozdrav x:o)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#86 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 8. november 2003, 22:57

Mick zdravo!

No, da ti odgovorim preden grem v horizontalo.....glede obrambe, boš moral vrniti tem, ki te dražijo ali pa se povsem umakniti, da boš bolj mirno spal......šalim se, pa če si razumel ali pa tudi ne!
Lep večer polne lune, ko se bo zgodil MRK in prijetno nedeljo ti želim, kot tudi tvojim v bližini....LAHKO NOČ :palec:


#87 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 8. november 2003, 23:00

Hm.....mhm.....bom malo poštundiral o tem x^x ....lahko noč tudi tebi :palec:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#88 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 8. november 2003, 23:09

MICK, nič ne študiraj, ker ni nič takega......pri tebi vsi "naspidirani", pri meni pa izredno mirno, kar mi tudi ni povsem všeč......kot zatišje pred burjo, tale mrk je pa zvit, ali pa res samo na določene vpliva x?x x!x

#89 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 9. november 2003, 00:02

mirno je, nevem, taka tišina, nič kaj pompoznega, ni...morda mau blaženga umes, hmmm

#90 nord

nord
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 334

Objavljeno: 9. november 2003, 13:38

p. luna tut na računalnik vpliva ???
jaz v petek in včeraj nisem mogla na net :huh: :o :mellow:
mejte se radi....

#91 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 9. november 2003, 21:54

kot sem rekel marsi

Upam da ko bo mrka konec bo moj racunalnik cudezno popravljen

vse je spet v najlepsem redu... nevem zakaj folk tolk benti cez microsoft, vstavim not cd windows xp professional, kliknem upgrade, pol kliknem se enkrat dvakrat najvec petkrat... grem igrat kitaro, pridem nazaj vse dela, as blizu as cudež could get... hehe sicer pa je bil moj fotr dežuren (zdravnik) da je bilo nadpovprečno udarcev v glavi, ponavadi tako na vikend je kakšne eden danes čez noč pa kar 6... pa precej se jih je urezalo.... sicer pa sej v bistvu se kul počutim, mal je tistega neka reč visi v zraku, nevem, morda mi ni kul ker mam vse skupaj nekam opozicije, pač sem razklan med ovna bika in tehtnico škopijona, pa mi ful aspektov pade not, sicer pa po svoje če gledam posledice, je bilo neverjetno dobro, vsaj na ljubezenskem področju.... (hahja mrk se mi je zgodil na moji arabski tocki ljubezni) hm najbrž res mrk vse obrne na glavo... moj popolni racunalnik zacne stekat, moja nesreca v ljubezni, dobi neverjetne srecne izpade... :) hehe, Celo prav spontano sem sel meditirat, nobene volje nisem rabil za to, in hja celo študiral sem... kdo bi si mislil, da lahko clovek naredi 12 let sole, ne da bi se vsedu k knjigam bolj zares.... hja tale mrk obrača vse živo, čeprav z zadržkom, bi mu segel v roke in čestitam, dan kasneje je boljše kot dan prej.... hahja na lotu pa nisem zadel no ja, mam itak dovolj denarja, res ne vidim kaj bi bilo drgac ce bi mel se 80 miljonov.... (khm 25% pojejo davki torej 60, ampak...)
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#92 Natasha

Natasha
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 045

Objavljeno: 9. november 2003, 22:00

Kaj pa vem.....mene "trga" že par dni x:px  :vragec:  x;)x ......sam.....ko pa poskusim malo pozitive prenest na nekatere druge ljudi pa ne rata......... :xx!:

Še probej Mick, razdat svoj pozitiven naboj, ker mene bo pa razgnal od žalosti, besa, nervoze.... :xx!: :sori: :wacko: :switz:
Najhuje je DA JE VSE BREZ RAZLOGA :xx!: :xx!: :xx!:
Če vam ne uspe prvič, vam gre v povprečju tako kot drugim.
M. H. Alderson

#93 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 9. november 2003, 22:01

:vragec:



BLEDA LUNA SIJE.....

GOR Z NEBA.....

DOL NA TLA....



666 zlobijeu....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#94 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 10. november 2003, 07:15

O, tale pesmica je bila pa Mateji všeč .... x:o)x

x:)x x;)x
Objavljena slika

#95 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 10. november 2003, 07:27

Tina!!!!!!!! x8Dx x:Ix :palec:


x:Dx x:o)x x:Dx

#96 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 8. december 2003, 09:35

Tale polna luna v Dvojčkih je pa res prijazna... x^x

#97 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 8. december 2003, 23:24

Jaz sem pa kar živčna. Že nekaj dni, tako, da ne vem, ali je to od lunce. Slutnja. Hm. :o|o:

#98 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. december 2003, 10:28

Jaz tudi, Sasha - ja, to je (tudi in predvsem) od Lunce. x;)x
Polna Luna v Strelcu pomeni Sonce v Strelcu, Luna v Dvojckih, torej v opopziciji, torej za sam po sebi ta aspekt nakazuje to, potem pa se v (nemirnih nestalnih) znamenjih...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#99 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 9. december 2003, 10:32

Tale polna luna...je pa mene zlo zdelala.. :xx!:
Kolk sem bla pa jest zoprna..tokrat... xrolleyesx

Hvala bogu...da je mimo...danes kot prerojena.. x^x ...pa še sonce sije...

Astra
Per aspera ad astra

#100 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 9. december 2003, 10:41

Še dobro, da priznaš, marsikdo ne......se ti polovica oprosti xDDx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0