Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino

Fotka

Propolis

• Prijavi se, če želiš komentirati
33 komentarjev na to temo

#26 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 4. november 2004, 23:22

no in sedaj mene zanima če se lahko tale ,Danilov, propolis lahko kje naroči oz.
kje v Ljubljani ga je moč nabaviti.Morda Sanolabor?

Je propolis dober tudi za bolečine v želodcu.Ga daš ravnotako na sladkor, ali ga konzumiraš na kakšen drugačen način?

Hvala
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#27 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 729

Objavljeno: 5. november 2004, 14:17

Cveka, Danilov propolis lahko narocis na njegovi domaci strani, pejt na cebelarje in klikni nanj, se ti bo pokazal www njegov, pa ima tam v ponudbi, al pa mu poslji kar mail ali os, povej da si z LNF in da ti naj poslje. :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#28 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik

Objavljeno: 5. november 2004, 22:06

Hvala za tale info...grem že naročat.
Sem včeraj gledala pa je tako star datum,da nisem vedela če se še lahk naroči.

Lep pozdrav :palec:
Objavljena slika

#29 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik

Objavljeno: 5. november 2004, 22:18

živjo,

sem že našla in naročila pa še ena prima muzka me spremlja x:Dx

lep pozdrav in ,še enrkat,hvala x:Dx
Objavljena slika

#30 bogglefreak20

bogglefreak20
  • Zavrnjeni
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 79

Objavljeno: 9. november 2004, 10:52

A ima kdo izkušnje z učinkom propolisa na kožne glivice. Prijatelj je namreč fasal eno hudo infekcijo z glivicam, krema, ki jo je dohtar predpisal pa ne učinkuje. Sam propolis uporabljam za vse mogoče zadeve od ustne higiene, zdravljenja grla, prask itd., ne vem pa kako bi se obneslo pri glivicah.

Vsaka infromacija je dobrodošla.
Beatus, qui venit in nomine Domini!

#31 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 729

Objavljeno: 9. november 2004, 11:06

Boggle, imam nekoga bliznjega, ki se je nekoc bodel z njimi in ki sicer prisega na propolis (ki je pozdravil res ze svasta), pac pa za glivice pa ni kul, ker ce je alko, prevec razzre, ce pa je oljni, pa ni kul, da se tam paca.

Je pa precej ucinkovito cajevcevo etericno olje, to si ubodi. :palec:
Mesat z vodo, na vatko pa gor, ne cistega, tud mal zazge, redcit skratka z vodo.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#32 Črvek

Črvek
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 6. avgust 2008, 15:15

Pozdrav vsem!

S propolisom sem si ravno v teh dneh pozdravila močan kašelj, ki se je že razvil v bronhitis. Sem mislila že k zdravniku po antibiotike pa sem rekla, bom še prej probala s propolisom. Ne bi verjela, ampak res dobra stvar! Priporočam pri bronhialnih obolenjih.

#33 cebelica_maja

cebelica_maja
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 4. december 2010, 20:11

V podjetju HEDERA so uspeli z inovacijskim postopkom proizvesti NATIVNI PROPOLIS, v celoti naraven preparat, pridobljen brez kemijske obdelave in v izvorni obliki kot so ga ustvarile rastline, dodelale pa čebele.

Na spodnji povezavi je veliko koristnih informacij o propolisu in njegovem delovanju.

Nativni propolis

#34 mamita

mamita
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 22. december 2010, 19:51

Pozdrav vsem!

S propolisom sem si ravno v teh dneh pozdravila močan kašelj, ki se je že razvil v bronhitis. Sem mislila že k zdravniku po antibiotike pa sem rekla, bom še prej probala s propolisom. Ne bi verjela, ampak res dobra stvar! Priporočam pri bronhialnih obolenjih.

tudi jaz

Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0