Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Dinamika in kompatibilnost partnerstva


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 2 x ocenjeno
1343 komentarjev na to temo

#76 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 9. julij 2003, 15:03

....................

*******
Načrti za letos? Zame je to leto, t.i. Kristusovo leto. V meni se dogajajo potresi in pretresi. Spremembe 100 na uro.
Imam eno željo. In po mojem, sem na pravi poti.

Vojko, hvala ti, za čas, ki si si ga vzel.

Pozdrav
P.

Sasha

Hvala ti Sasha. Vedno si želim, da bi mi tisti, ki sem mu kaj napisal, odgovoril na način, kot si si ga izbrala ti, pa čeravno bi bilo to zanikanje. Res lepo! x:)x :vio: :palec:

************

Koga imaš ob sebi kot prijatelja, je tvoja stvar, posebej, če boš to znala skomunicirati s tisto/tistimi osebo/osebami, s katerimi boš živela bolj intimno življenje.

****

Kaj ti jemlješ za leto sprememb kaj pa jaz je velika razlika.
Sam tega ne jemljem kot leto sprememb (zate) ampak samo viden začetek tistega, kar se je v tebi "kuhalo" zadnji dve leti.

Lepo se imej in še kaj se javi, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#77 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 9. julij 2003, 15:21

Pozdravljen Vojko!
Tudi jaz bi te prosila za analizo odnosa med menoj:16.11.1972 in mojim partnerjem:5.2.1968? Sin je poln energije in že zdaj sanja o sodniškem ali pravnem poklicu. Mu bo to uspelo?Sin:7.10.1992 Kakšen je odnos med menoj in sinom in odnos med sinom in možem?
Zelo me skrbi tudi za brata:6.5.1978 Si bo našel ustreznega partnerja in si ustvaril družino? Vnaprej se zahvaljujem za tvoje odgovore!

Pozdravljena Contesa

Najprej o tvojem bratu - čisto izven DZKja!
Moje mišljenje je, da je prav, da bratu pustiš bratovo življenje! Bolj ko te skrbi, večje težave mu delaš!

In iz KI-jevskega stališča!

Tvoj brat sega po stvareh, ki so daleč in težko dosegljive. Večkrat bo poskušal - in letos je spet leto, ko bo srečal polno novih ljudi, spoznal mnogo stvari........ x;)x

Pa vi: x?x

Contesa 16.11.1972 1 8 7
Partner: 5. 2.1968 5 2 8
Sin: 7.10.1992 8 3 1

Kar zadeva družinske situacije, sem že večkrat omenil - prečitaj si prosim prejšnje objave, da so odnosi znotraj družine veliko bolj zapleteni in ne vedno enostavno rešljivi, težko opisljivi, še teže pa jih mi sami sprejmemo, saj smo vanje globoko vpleteni in jih vidimo popolnoma drugače kot pa drugi ljudje. Zato je morda dobro, da poslušaš svojo okolico, saj okolica spremlja zadeve veliko bolj neprizadeto kot pa mi sami.

Sin.
Sin je družinski član, torej zanj velja vse tisto, kar sem napisal zgoraj, poleg tega si o naših otrocih mi sami zgradimo slike, ki jih otroci dostikrat najprej prevzamejo - kasneje pa se jim uprejo.

Vajin sine bo skoraj zagotovo dosegel to, kar si bo zastavil, čeravno bo najbrž svoje interesno področje še spremenil. Pa tudi če ne - morda bo pa sodnik. To so namreč ljudje, ki si trdno zastavijo svoje cilje - in ko jih imajo, vztrajajo pri njih in vanje vložijo veliko energije zato, da jih dosežejo.

Otroci do 18. leta (lahko tudi kasneje) se obnašajo povsem drugače, kot odrasli. Zato se pri KIju reče drugemu številu - otroško število (tudi karakterno, komunikacijsko, stresno). Otrok med svojim notranjim in zunanjim jazom ves čas preklaplja. Ko je pri starših pa se obnaša tako, kot to opisuje otroško število. Tako, da mislim, da ima največje težave z vajinim sinom - tvoj partner. Težava pa je v tem, da tvoj partner za to najbrž sploh noče slišati - čeravno se tega zaveda. - Ravno zdaj je mesec, ko bi lahko zelo veliko naredil na sebi. Saj gre sine tudi tebi včasih na živce, vendar si ti njegova mama in seveda je dojemanje sina popolnoma drugačno s tvoje strani kot pa s strani partnerja - ti ga skušaš razumeti s srcem - partner pa se čuti napadenega - z glavo!


Lepo se imej, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#78 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 9. julij 2003, 20:30

Vojko, zahvaljujem se ti za odgovor, čeprav se mi zdi ,da si se direktnemu odgovoru, kar se tiče mojega in partnerjevega odnosa, rahlo izmuznil!
Ali je kaj zelo slabega ali pa dobrega? Rada bi, da mi poveš, ali moram kje popustiti jaz ali on, moram biti kje še bolj trdne volje?
Še enkrat hvala!

Ah ja, Contesa

Pa je ja boljše, da sem raje tiho, kot pa, da ti povem nekaj, česar nisi naravnost vprašala.
Zdaj je vprašanje tu in ti odgovarjam nanj:

Contesa 1 8 7
Partner: 5 2 8

Med vama je vsekakor velika privlačnost, ki je najbrž glavni element zaradi katerega sta še vedno skupaj, saj imata težave v komunikaciji in seveda tudi življenski smeri vaju obeh sta različni. Za uspešno skupno življenje je poleg mnogih lastnosti potrebno sovpadanje ali privlačnost - to imata vidva, in še en izmed navedenih pogojev, ki pa ju vidva nimata. Energija, ki vaju vleče skupaj, pa je v drugih trenutkih tista, zaradi katere ti gre tvoj partner močno na živce, ki te utruja in uničuje - tega ne dela nalašč, tako pač je. Ti mu daš energijo, ki jo on posreduje naprej in če v družinskem krogu ni nobene osebe rojene v znaku kovine potem ti je zelo težko, saj se tudi sama sebe "tepeš po glavi".
Vem, to je težko razumeti, mogoče pa vendarle.

Če sta že in če sta dejavna na področju razvijanja komunikativnosti, potem lahko veliko naredita, da bosta lahko srečno živela. Če pa le eden noče več sodelovati, potem je to težka situacija. Posebej je težko ta mesec, ko gresta en drugemu na živce (posebej, ker si greš dostikrat na živce sama sebi).

Seveda je vse skupaj kot rečeno odvisno od osebnega razvoja vaju obeh, vendar se nekaterim stvarem le težko izognemo.

Je dovolj, ali še naprej?

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#79 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 9. julij 2003, 20:34

Vojko, sedaj se je pipca radovednosti na široko odprla...

Kompatibilnost partnerstva....

Obstajajo kombinacije privlačnosti (potencialne), še bolje, ustrezanja...
Recimo v analizi, ki je na tvoji strani, piše, da se 4 ujema z x ....

A obstaja ujemanje celotne kombinacije?

Ujemanje znaka, podznaka in tretjega numberja? Kot celote?

Recimo...
463 xrolleyesx se ujema ..... najbolj s katero kombinacijo???

#80 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 9. julij 2003, 20:47

Vojko, sedaj se je pipca radovednosti na široko odprla...

Kompatibilnost partnerstva....

Obstajajo kombinacije privlačnosti (potencialne), še bolje, ustrezanja...
Recimo v analizi, ki je na tvoji strani, piše, da se 4 ujema z x ....

A obstaja ujemanje celotne kombinacije?

Ujemanje znaka, podznaka in tretjega numberja? Kot celote?

Recimo...
463 xrolleyesx  se ujema ..... najbolj s katero kombinacijo???

Sasha

Veš, dokončanih imam 70 od novih 80 strani, ki bodo v kratkem objavljene na internetu, iz katerih se lahko ugotovi kompatibilnost in tudi prečita lastnosti kompatibilnih partnerjev in mnogokrat tudi njihove potrebe. Zato se na tem mestu izogibam širokim razpravam na to temo.

Pa vseeno.

Teh ljudi s katerimi se ujemaš je veliko. In celo veliko več, kot jih je na listi, ki jo bom objavil, saj je konec koncev DZK le metoda, s katero si pomagamo v svoj uvid, saj DZK kaže več ali manj lastnosti nerazvitega človeka - torej človeka, ki je na sebi naredil bore malo. Tisti pa, ki se skuša ves čas razvijati, tisti je presegel marsikatere omejitve in je kompatibilen z mnogimi ljudmi tudi, če ni kompatibilen po nobeni moji ali kateri drugi tabeli!!! x:Dx

4 6 3 kompatibilna s tistimi, ki niso iz skupine dreves in imajo ali enak podznak ali isto življenjsko smer

9 6 x
8 6 x
7 6 x
6 6 5 - od takega bi najbrž zbežala in ga sploh ne bi utegnila spoznati, da je v bistvu :palec:
5 6 x
2 6 x
1 6 x - takbi bil po moje krasen (a ljudje smo različni veš!)

in pa:

9 2 3
8 x 3
7 x 3
6 4 3 - s takim bi se najbrž tudi prepirala ampak bilo bi kul, odvisno kaj si želiš
5 x 3
2 x 3
1 x 3

Sicer pa se ne sekiraj, življenje ti prinese prave stvari. Nekaj izkušenj pa ja moraš dobit, in če boš odprta in budna, pozorna, potem KIja ne rabiš za izbiro partnerja, :2src:

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#81 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 9. julij 2003, 21:42

Teh ljudi s katerimi se ujemaš je veliko.

in če boš odprta in budna, pozorna, potem KIja ne rabiš za izbiro partnerja,  :2src:

:onfire: ... juupi

:inlove: :wub: sem že odprta ... in budna.. pozorna :irs:

#82 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 9. julij 2003, 22:11

Hvala,Vojko! x:)x
Če sem te prav razumela, lahko nesoglasja zgladiva z veliko komuniciranja? :palec:

Contesa

S tem, da se naučita komunicirati tako, da boš ti razumela njega on pa tebe - in to preverjeno, se bosta lahko začela pogovarjati, kako bi rešila nesoglasja.

Ker šele potem, ko ti veš, da te je on razumel tako kot si ti hotela povedati. In ko on ve, da ga ti razumeš tako in tisto, kar je želel povedati, šele takrat se dva začneta pogovarjati.


Tisto prej že ni pogovor.

Potem, ja - potem bosta najbrž videla, da sta si še zmeraj všeč, da pa sta si ustvarila slike en o drugem, pozabila pa sta nase in na partnerja......

Ja?

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#83 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 10. julij 2003, 14:29

x:)x Najlepša hvala,Vojko, za tvoj izčrpni oddgovor! :palec:

Contesa

Saj veš, trdi del vedno ostane nam samim...

Imej se lepo in veliko uspeha, dobrodošla.

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#84 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 10. julij 2003, 22:49

Še eno vprašanje..... imam.
Pred slabim letom sem spoznala človeka, ki mi je izredno pomagal.
S tem, kar je, kar seva. Močne energije.
Kaj praviŠ o najinem odnosu?

Moj podatek že maš

On: 04.05.1964

#85 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 10. julij 2003, 23:01

Še eno vprašanje..... imam.
Pred slabim letom sem spoznala človeka, ki mi je izredno pomagal.
S tem, kar je, kar seva. Močne energije.
Kaj praviŠ o najinem odnosu?

Moj podatek že maš

On: 04.05.1964

Sasha

DZK je le metoda!

Ljudje smo ljudje, ki lahko presežemo vse omejitve
Pravzaprav smo presežek že ob rojstvu, potem prevzamemo omejitve!

Pa, da te malo okrcam. Kaj misliš je hitreje

1. da ti še enkrat napišeš tvojo dzk številko
2. da jaz iščem tvoj rojstni datum

Sasha- 4 6 3
Človek 9 3 2

S tem Človekom sta navezala zelo zanimiv odnos. Ko sta se srečala nekje na javnem mestu, je najbrž preskočila iskrica, za katero sta kasneje ugotovila, da je premalo, da bi bilo dovolj za parnerstvo, vendar je simpatija med vama izredno velika, hkrati pa se ta človek odlično počuti v tvoji nežni družbi, saj je najbrž eden redkih, ki je ugotovil, da se za trdo lupino skriva nežna dušica. Ti ljudje so tako ali tako običajno zelo samosvoji, vendar pa okolju dajo veliko življenja, saj jim energije nikoli ne zmanjka.

S tem človekom sta lahko dobra prijatelja, ljubimca, a težko verjamem v uspešno in srečno dolgoročno partnerstvo v smislu skupnega gospodinjstva.....

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#86 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 11. julij 2003, 18:55

x:Ix Vojko, točno tako je bilo in je. Svašta.
Saj vem, da je to le metoda. Ampak, napisal si na svoji strani, da bi rad, da ti pomagamo napisati knjigo.... x:Dx evo... jaz ti pomagam...
Ko rečem, da si zadel 100%, si zadel 100%. x;)x

Aja, sori, k si se matru najdt moje podatke. Sem mislila, da maš bl pr roki.

Hvala, veš. x:)x

#87 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 11. julij 2003, 21:02

x:Ix  Vojko, točno tako je bilo in je. Svašta.
Saj vem, da je to le metoda. Ampak, napisal si na svoji strani, da bi rad, da ti pomagamo napisati knjigo....  x:Dx  evo... jaz ti pomagam...
Ko rečem, da si zadel 100%, si zadel 100%.  x;)x

Aja, sori, k si se matru najdt moje podatke. Sem mislila, da maš bl pr roki.

Hvala, veš.  x:)x

Hvala ti Sasha

Veš, sem tudi malo skeptika. Ko mi kdo reče, da je bilo točno tako, kar težko verjamem. x:Ix
(Uf, kako bi včasih dvignil glavo in se nosil kot petelin na gnoju) x:Dx

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#88 Sasha3

Sasha3
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 392

Objavljeno: 12. julij 2003, 17:56

Veš, sem tudi malo skeptika. Ko mi kdo reče, da je bilo točno tako, kar težko verjamem. x:Ix

x:Dx x^x Vojko, kar verjemi... sem morala tudi jaz verjeti, da je res, prav res, možno, da nekdo na osnovi par številk opiše začetek spoznanstva (iskrica je preskočila prvi dan, srečala sva se na javnem mestu), bistvene elemente odnosa... On je izredno močan, zelo spontan, zanimiv, individualist, name včasih še preveč vpliva. Silovito. Brezkompromisne energije :xx!: . Si predstavljaš nekoga, ki hoče met zadeve pod kontrolo. x^x Evo mene... In pride On ... in gre gladko mimo vseh mojih "groznih" mask... direkt vame.. in spozna.. tako, kot si napsial, tisti nežni del mene. In to je to. Prišel mi je blizu. Ni se ustrašil nekih obrmb.. mask.. prišel je v moj center...

A močna sem tudi jaz nekako. Drugače in hkrati zelo podobno.

Na splošno sem samosvoja xNNx, samostojna (ne da se mi kaj preveč se ukvarjati z drugimi in rada vidim, da se drugi zna pobrigati zase)... Neizprosna in načelna. :vragec: Predvsem pa potrebujem jasnost.
Ne maram slepomišenj !!! :vtz: Imam rada samoto - kar pogosto.

Da ne bi mogla živeti v skupnem gospodinjstvu... utemeljujem s tem, da sama nisem kak gospodinjski tip... predvsem nisem ... pridna, skrbna, popustljiva... itd.
Podobna sva si. Verjetno bi se ne zmogla udobno namestiti v kakih tradicionalnih vlogah, kjer bi vse teklo mirno in gladko... predvidljivo... Veš tist ... moški in ženska, mož in žena... ph... Ne vem, no. Ne znam razložiti tega občutka.

#89 lena

lena
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 69

Objavljeno: 12. julij 2003, 18:27

Lep pozdrav!
Zdaj bi pa še jaz prosila, če mi lahko kaj poveš:
moji podatki:10.2.1977
on:7.9.1977

-pa še zame in mojo naj prijateljico:
oan:9.9.1976

Hvala, pa lepo se mej.
Lena

#90 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 12. julij 2003, 22:19

Eno vprašanje Vojko, če lahko.

Koliko lahko Devetzvezdni Qi  "pomaga" razsvetliti pot pri izbiri poklica (študija).

Koliko cifre povedo...v katero smer naj se človek spogleduje, ko išče svojo prihodnost.

Če odgovoriš, hvala, če ne pa ... lep sobotni večer in vročo nedeljo  x;)x .

Sanjalica

Koliko lahko karkoli pomaga, Sanjalica, res ne vem. Najbrž je to odvisno od človeka, koliko in kaj sploh hoče slišat o tem. In po moje - tisti, ki sliši sebe, skoraj gotovo ve v kateri smeri naj gre.

Res pa je, da z DZKjem lahko ugotovimo "življenjsko smer" - kar je lahko v pomoč pri izbiri poklica. Vendar - pomislek! Ali bo tisti, ki ga trenutno ne zanima nič od tega, kar mu življenjska smer kaže, sploh lahko uspešen v takšnem izobraževanju - na silo! Menim torej, da seveda, lahko je ta napotek koristen predvsem za tistega, ki ima veliko interesnih področij zato, da bolj prisluhne sebi in najde svoje področje.

Hvala za lepe želje. Lepo nedeljo ti želim, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#91 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 12. julij 2003, 22:55

Hvala Vojko, sicer bi prej želela imeti željo po lepem sobotnem večeru (hihihi x;)x  :vragec: ).

Je pa tako; s hčerko se pogovarjave o študiju. O tem, kaj bi jo zanimalo. In skače s področja na področje. Zato me je zanimalo, koliko lahko preko podatkov o rojstvu se ugotovi, kaj človeku leži, v katero smer bi bil uspešnejši in potem v okviru tega da najde svojo pot.

Vojko x;)x ...pa noč ti želim tudi mirno  x:Dx

Sanjalica

Ja odloči se no, in pošlji podatke, pa ti povem.

Pa tudi lep večer vama želim. Vojko

#92 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 14. julij 2003, 00:04

Takole Vojko; praviš, naj tudi konkretiziramo vprašanja - tokrat  jih, za hčerko, rojeno 5. 11. 1986 ob 13.05. uri.

Zanima me, življenjska pot - študij...jezikoslovja (ruščina) in geografija kot tandem oz. kot kje bi videl ti osebo po številkah najuspešnejšo (notranje zadovoljno).

Hvala Vojko in čudovit nedeljski večer (naj te polna luna nič ne moti; sij polne lune v temi je še kako dobrodošel x;)x  - premišljujem, če se Janko in Metka nista rešila prav zaradi polne lune)

Sanjalica poglejva

Seveda ti ne bom napisal poklica v katerega ji priporočam, da gre. Kajti danes so takšni časi, da tistega poklica, ki ga bo nekdo opravljal čez 10 - 15 let še ni. Razen v primeru, ko izbira zelo klasične poklice (medicina, manoterapija, dela fizično povezana s človekom in še nekaj jih je). Tako je dobro, da bi si človek izbiral smer v katero naj se izobražuje, izbira poklica je ozkogledost, ki pa je najbrž v letih, v katerih je tvoja hčerka, bila lastna tudi skorajda nam vsem.

Pa poglejva bolj konkretno lastnosti tvoje hčerke po DZKju:

Hčerka 5. 11. 1986 5 3 7

Sproščeno in direktno izražanje je pri teh ljudeh povezano z veliko občutljivostjo. Pogosto se zagovarjajo in pri tem postanejo tudi napadalni, kadar si kaj res želijo doseči. Takrat se zgodi, da jim ljudje ne verjamejo več v njihovo iskrenost. Običajno imajo zelo dober čut za posel in najdejo priložnosti skozi družbo v kateri se gibljejo - znance in prijatelje. Na primer: Znanec pride na dan z dobro idejo, ta človek jo spozna, zagrabi in razvije v zelo uspešen posel. Zaradi svoje močne energije (5), se trudijo doseči veliko različnih ciljev in tako jih mnogi ocenjujejo za pohlepne. Vendar zanje uspeh ni tako pomemben kot pa sama pot do uspeha. Na videz se ves čas premikajo k novim in novim stvarem, vendar pa se morajo za dosego ciljev dobro organizirati. Običajno so močno vezani na svoje matere in tako tudi v življenju iščejo zveze v katerih bi bili varni - tako kot pri mami - in tako moški pogosto iščejo zvezo z ženskami starejšimi od sebe, ko pa je družina urejena, si zopet iščejo interes zunaj nje. Tudi ženske iz tega znaka so zelo aktivne. Močno se potrudijo za cilje, ki jih zanimajo, vendar pa jih tudi hitro opustijo, če vidijo, da pri tem niso uspešne. Ti ljudje znajo potegniti ostro črto med privatnim in javnim življenjem, strogo ločijo ljudi med tiste, ki jih marajo in tiste, ki jih ne in zahtevajo spoštovanje njihovega privatnega življenja. Močno povzdigujejo kolege, ki jih imajo radi in potlačijo tiste, ki jih ne marajo. S takšnim načinom si pridobijo veliko težav med kolegi. Radi so v družbi in zanjo lahko zapravijo veliko denarja (če ga imajo), ko pa ga nimajo, zlahka zaprejo denarnico in pričakujejo, da bodo stroške poravnali drugi.

No, to so lastnosti in ni naravnost nič povedanega o poklicu.

O pooklicu pa takole. Ker zna hčerka vse stvari izredno dobro oceniti - stehtati in ker zna tudi zelo dobro in hitro reagirati v situacijah, v katerih je to potrebno in glede na to, da ima izredno rada družbo oziroma, da se v njej dobro počuti - na ta način je delni izbor poklicel že narejen. Ker pa gre njena življenjska pot proti lahkotnemu življenju - torej takšnemu, kjer bi čim več lenarila, oziroma počela le tisto, kar si sama želi, rečem sledeče.

Najbrž je hčerka pridna (5-tke so namreč lahko samo izredno pridne ali izredno lene), ker se znajde v novih situacijah in njen interes se kaže v organizaciji, v urejanju, hkrati pa ji je zelo pomemben materialni status - v tem primeru bi seveda svetoval neko šolo, kjer se bi lahko čimprej osamosvojila (pogovorita se malo o osamosvojitvi, o denarju in koliko časa jo misliš živeti, koliko sredstev si ji pripravljena dati in koliko časa).
Ker pa imajo ti ljudje ravno v teh letih veliko težav - skozi katere se večina uspešno pretolče zelo dobro in ker si želi lahkotnega in bogatega življenja je najbrž zelo dobro, da gre v splošno srednjo šolo in kasneje na katerokoli fakulteto, kjer bo spoznala veliko vplivnih ljudi - morda management (organizacija). Tam bi lahko povezala svoje cilje z realnim življenjem - torej, po eni strani bi delala tisto, kar si nekako želi - po drugi strani, pa si delati sploh ne želi ampak hoče zabavno življenje - v tisti sredini ima možnost spoznati ljudi, s katerimi bo skupaj lahko uresničila svoje cilje in potrebe.

Kot sem že enkrat preje omenil, so ti ljudje: ali zelo pridni - ali zelo leni, zato je dobro, da gredo v takšno šolo, ki jih zanima, mi pa od njih kasneje zahtevamo (določimo okolje) , da opravljajo svoje dolžnosti. Namreč, to so zelo sposobni ljudje, zelo inteligentni - s takšnimi pa so lahko tudi težave in če se obrnejo v nasprotno smer - v lenobo - so lahko le NKD. In le zakaj, ko pa tvoja deklica zna z ljudni (posebej, če omili svojo močno simpatijo in antipatijo do ljudi) in je lahko odličen politik, vodja velikega podjetja, ali pač soproga mogotca.

Še enkrat zelo na kratko: lahkotno, zabavno življenje - "ko pride težava jo bomo reševali" je cilj teh ljudi.

Pa lep pozdrav, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#93 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 14. julij 2003, 00:06

Lep pozdrav!
Zdaj bi pa še jaz prosila, če mi lahko kaj poveš:
moji podatki:10.2.1977
on:7.9.1977

-pa še zame in mojo naj prijateljico:
oan:9.9.1976

Hvala, pa lepo se mej.
Lena

Lena

Prosim, povej mi KAJ naj ti povem.
Prosim te, da zastaviš vprašanja, pa čeravno splošna.

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#94 lena

lena
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 69

Objavljeno: 14. julij 2003, 07:49

Zdravo Vojko!
Oprosti za mojo površnost-torej, zanima me odnos in če bi lahko bila uspešna zvezamed mano(10.2.1977-PO) in njim (7.9.1979-CE);
ter odnos in dinamiko med mano in mojo naj prijateljico(9.9.1976-IZOLA).
Hvala, pa lep dan še naprej.
Lena x;)x

#95 pikica

pikica
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 22

Objavljeno: 14. julij 2003, 09:25

Lep pozdrav!

Tudi jaz bi prosila za nekaj informacij, kako sva si s fantom kompatibilna (jaz: 01. 01. 1976 , on:12. 09. 1972). Naslednje leto se imava namen poročiti (junija) in me zanima, če bo zakon uspešen?

Hvala za odgovor!
... nekoč biti nekdo, nekoč spet biti nihče ...

#96 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 14. julij 2003, 14:04

Zdravo Vojko!
Oprosti za mojo površnost-torej, zanima me odnos in če bi lahko bila uspešna zvezamed mano(10.2.1977-PO) in njim (7.9.1979-CE);
ter odnos in dinamiko med mano in mojo naj prijateljico(9.9.1976-IZOLA).
Hvala, pa lep dan še naprej.
Lena x;)x

Lena

Uf, kolikokrat naj še napišem: Uspešno je lahko partnerstvo med katerimakoli človekoma, endar je to odvisno predvsem od njiju samih, njune osebne razvitosti, tolerance, načina reševanja težav itn....Vendar se izkaže, da so nekatera partnerstva bolj uspešna kadar so poslovna, druga kjer se dva srečujeta kot ljubimca, kadar pa je pod vprašanjem dnevno skupno življenje z vsemi izzivi pa se izkaže, da je še posebej pomembna energija, ki jo posameznik nosi s seboj.

Želim reči: Odločitev o tem, ali boš partnerstvo vzdrževala ali ne, ali je dobro ali ne naj bo vajina odločitev, vajin vložek v partnerstvo je pomembnejši od katerekoli astrologije. Partnerstvo je stvar vsakega trenutka posebej in najbrž ni dano vnaprej - za vekomaj.

Torej analiza naj ti predvsem pomaga izboljšati stvari, ki jih velja izboljšati!

Pa dosti moralizma
Le ž : 1 8 7
Lena: 10.2.1977 - 5 2 8
__ON 7.9.1979 - 3 8 9


Lena!
Prosim, da mi odgovoriš na nekaj vprašanj - za lažjo odločitev o tem, ali imaš žensko ali moško energijo!

Ali se ob njem počutiš bolj žensko kot ob drugih partnerjih?
Ali je bilo lansko leto zate prelomno - si naredila kakšne velike spremembe - se selila, zamenjala službo, pustila partnerja, itn.
Katere so tvoje najljubše barve sicer - katere letos
Kako rešuješ probleme
Koliko imaš res dobrih prijateljev
Kdaj se odločaš kakšno obleko boš oblekla za odhod na delo

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#97 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 14. julij 2003, 14:10

Lep pozdrav!

Tudi jaz bi prosila za nekaj informacij, kako sva si s fantom kompatibilna (jaz: 01. 01. 1976 , on:12. 09. 1972). Naslednje leto se imava namen poročiti (junija) in me zanima, če bo zakon uspešen?

Hvala za odgovor!

Pikica pozdravljena

Uspešnost zakona ni odvisna od tega, kaj ti kaže KI
ampak od vaju!

Sicer pa: Tudi po KIju imata dobre možnosti za uspešno skupno življenje.
Veliko energije pa OBA vložita v komunikacijo - kaj mislim s tem?

Kadarkoli se ti zdi, da te on ni razumel!
Kadarkoli si užaljena
Kadarkoli on povesi pogled po tvojih besedah
ali zamenja temo

itn itd

V takih primerih je - običajno težava razumevanje.
Običajno eden narobe razume drugega.
Takrat je potrebno sogovornika vprašati, mu povedati z drugimi besedami isto stvar itn, saj najbrž besede niso bile namenjene temu, da bi drugega užalile, užalostile itd.

npr; Iskrenost pri hvaljenju hrane!!!, iskrenost, iskrenost povsod.

lp, Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#98 lena

lena
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 69

Objavljeno: 14. julij 2003, 14:35

Zdravo Vojko!
Oprosti za mojo površnost-torej, zanima me odnos in če bi lahko bila uspešna zvezamed mano(10.2.1977-PO) in njim (7.9.1979-CE);
ter odnos in dinamiko med mano in mojo naj prijateljico(9.9.1976-IZOLA).
Hvala, pa lep dan še naprej.
Lena x;)x

Lena

Uf, kolikokrat naj še napišem: Uspešno je lahko partnerstvo med katerimakoli človekoma, endar je to odvisno predvsem od njiju samih, njune osebne razvitosti, tolerance, načina reševanja težav itn....Vendar se izkaže, da so nekatera partnerstva bolj uspešna kadar so poslovna, druga kjer se dva srečujeta kot ljubimca, kadar pa je pod vprašanjem dnevno skupno življenje z vsemi izzivi pa se izkaže, da je še posebej pomembna energija, ki jo posameznik nosi s seboj.

Želim reči: Odločitev o tem, ali boš partnerstvo vzdrževala ali ne, ali je dobro ali ne naj bo vajina odločitev, vajin vložek v partnerstvo je pomembnejši od katerekoli astrologije. Partnerstvo je stvar vsakega trenutka posebej in najbrž ni dano vnaprej - za vekomaj.

Torej analiza naj ti predvsem pomaga izboljšati stvari, ki jih velja izboljšati!

Pa dosti moralizma
Le ž : 1 8 7
Lena: 10.2.1977 - 5 2 8
__ON 7.9.1979 - 3 8 9


Lena!
Prosim, da mi odgovoriš na nekaj vprašanj - za lažjo odločitev o tem, ali imaš žensko ali moško energijo!

Ali se ob njem počutiš bolj žensko kot ob drugih partnerjih?
Ali je bilo lansko leto zate prelomno - si naredila kakšne velike spremembe - se selila, zamenjala službo, pustila partnerja, itn.
Katere so tvoje najljubše barve sicer - katere letos
Kako rešuješ probleme
Koliko imaš res dobrih prijateljev
Kdaj se odločaš kakšno obleko boš oblekla za odhod na delo

lp, Vojko

ZDRAVO!
Ja se popolnoma strinjam s tabo, da je vsaka stvar odvisna od človeka samega-še posebej pri partnerstvu,je pa astrologija dobrodošel pripomoček kdaj pa kdaj.
No naj ti odgovorim na vprašanja:
-ja, v bistvu sem se že velikokrat poleg njega zalotila, da bolj žensko odreagiram,torej to verjetno pomeni, da se počutim bolj žensko, ko sem z njim
-ne lansko leto zame ni bilo prelomno
-najljubše barve so mi rdeča,oranžna in modra,letos pa še posebej rjava
-probleme ponavadi rešujem kar se da mirno in zbrano, čeprav včasih za to porabim ogromno energije-sicer pa sem tip človeka, ki ga težko kakšna stvar resnično spravi s tira
-res dobrih prijateljev imam malo-najboljšo prijateljico pa absolutno samo eno in edino,kateri zaupam vse,vsi ostali pa me ne poznajo ne vem kako dobro
-kaj se bom oblekla,se odločim preden grem

Upam, da sem bila dovolj izčrpna in da bo to kaj pomagalo, da mi boš lažje odgovoril.

Hvala, pa uživaj in se lepo imej.
Lena x;)x

#99 Vojko

Vojko
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 343

Objavljeno: 14. julij 2003, 22:28

Vojko, srčna hvala.

Praviš, da ti je všeč...komentar... (komentirali sve skupno s hčerko)

Tako je...žena mogotca bi bila  x;)x  (upam da bi bila česa deležna tudi tašča) - (to je hec!!!) - dvomim; ker bi kot žena mogotca morala biti upogljiva, ona pa ni glih gibka pri teh rečeh...
Menagment; dvomim....ker potrebuješ organizacijske sposobnosti; ona pa je pri teh rečeh preveč... liberalna.
RESNICA je...rada je v družbi, rada ima družbo in družbo ima rada.
RESNICA je...da za prijatelje ubija, sovražnike pa ubije (karikirano).
RESNICA je...da je navezana name - mislim da zato, ker ji pustim svobodo.
RESNICA je...da je zato v takšni dilemi, ker je pametna (tudi pridna) in ker ve, da se odloča za življenje in hoče živeti nekje po načelu NAJ BO ŽIVLJENJE IN DELO ZABAVA.
NI RESNICA, da bi bila v stilu - ko pride do težav, jih bomo reševali - je zelo občutiljiva in nežna; strah jo je težav; panično strah. Stori vse, da se jim ogne.
RESNICA je, da je zaradi RESNICE večkrat tepena.
RESNICA je, da ima dober nos za posel, vendar si pozabil nadaljevati, da je tudi RESNICA, da se bo tam hitro umaknila... (vidi da je umazana posoda, pa se raje umakne...da pomivalni stroj to stori namesto nje x;)x ).

Skratka - Vojko. Veliko opisanih potez so res poteze moje hčerke.
Odločitev pa ni  nič lažja. Žal.
Vendar - če si želimo neko pomoč....bo le-ta prišla. Verjamem v to.
Kot namig, kot možnost...

Še enkrat Vojko, res lepa hvala .

Sanjalica

Hvala za komentar!

Govora je bilo o tem, kam vodi njena življenjska smer.

Miro Cerar je bil pri 9 letih rahitičen fant, za katerega niso vedeli
ali bo preživel - kasneje svetovni prvak na konju - ena najtežjih disciplin.

Albert Einstein je bil zelo slab matematik

Master Yu je študiral matematiko in fiziko, da bi dokazal, da orientalna astrološka znanja niso vredna nič - danes je eden med najbolj priznanimi astrologi na svetu.....

O resnici je na forumu Tema. Kolikor ljudi - toliko pogledov na resnico.

Moja misel je takšna:

Če bi kdo od nas poznal resnico, potem o njej ne bi spraševal drugih.

Res je. Čeravno je vsa resnica tukaj ves čas, odločitev ni nič lažja,

morda pa se po okrepčilnem spancu ali dveh, po tednu ali letu vseeno zasije

iskrica.

Lepo se imejta. Vojko

Si želiš več od življenja?
Privošči si življenjski coaching!


Vojko J Kalan

e: vojko@9zvezd.com

t: @vojko_9ki

t: @vojko629


#100 pikica

pikica
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 22

Objavljeno: 15. julij 2003, 06:52

Vojko, hvala za odgovor!

Res je bil najin največji problem komunikacija, ko sva velikokrat o isti stvari mislila enako, vendar se nisva reazumela. Sva se pa z leti naučila poslušati drug drugega in mislim, da sedaj oba veva, da tisto kar eden reče, ni nujno tudi tisto kar ga drugi razume!

Bi pa prosila še za eno analizo. Pred leti sem imela zelo zelo dobro prijateljico, s katero sva bile skoraj nerazdruzljive. Potem pa kar naenkrat črta in zdaj sploh ne najdeve več skupnega jezika. Kako to? Mi lahko prosim pomagaš tudi ta problem osvetliti?
Jaz: 1. 1. 1976
ona: 4. 4. 1975
Hvala!

Lep pozdrav!
... nekoč biti nekdo, nekoč spet biti nihče ...




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0