Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Dlake,dlačice


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
609 komentarjev na to temo

#126 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 18. maj 2005, 15:34

<{POST_SNAPBACK}>...v neki drugi temi je bilo omenjeno, da ne bi bilo slabo, če bi izmenjali izkušnje z odstranjevanjem nezaželenih dlak.

kateri način je najboljši?
kateri najmanj boleč?

itd.



Še vedno velja dober način, ki je na voljo le eno dopoldne v letu in to 18.junij, letos bo ta Saturnova ura v Saturnovem dnevu že zjutraj ob 7h. Ampak, premišljeno, ker izpuljene dlake in dlačice ta dan težko zrastejo nazaj, torej točno čez en mesec BO TO!
Enkrat bom še obudil v astro temi "VSE OB PRAVEM ČASU", ko bo ta čas, lep pozdrav in veliko uspeha, B. x;)x


#127 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. maj 2005, 16:32

ampak vseen je brivnik pac?
Kolk pa kosta in vse tole?
Joj men je to tolk grozn... :sori:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#128 češpljica

češpljica
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 772

Objavljeno: 18. maj 2005, 20:53

nabolj je bit brez dlak....me temne ženske mamo s tem ful več problemov..sam kaj k ravo in to res drži...hehehe porašene so bolj strastne!!!:)))) x:px

sam klinc.....pač brijanje i šišanje večkra na sporedu...na ka način..hja da vse skup odtranimu......a kolk..ja tolk kot nam paše....enkrat vse na golo...drugič he miken pusimo..spet tretjič kej novega pogruntamo.......
tam kjer pa dlakce defnitivno ne pašejo ( pod pazduho,bikini...noge.....pa seveda nulaaaaaa režemo vse...)


Nikol ampak nikol več voska..heheheh se spomnim sem z ritjo sedela v lavorju,ku mi tist popast vrag ni šel dol z mene.... :xx!: :xx!:


še najbolj se obnese klasika,klinca pa moška penca heheheheh pa gre..čez pa lotion....pa maš mir...in koj ko začutiš bodenje...jiha kosilnica poje.. x:Dx .ma to je to..ka bi komplicirali preveč..je ni recnije,če smo pa nekatere pač HOt bejbe...)))))
:onfire: privilegij..hehehehehehe ga je treba znat vnovčit...)))
matr se mi učke zdej bliskajo...))) x;)x x:px
Vse kar dobro je izgubi se v večnosti..
vse najboljše v času obledi....
še vedno si želim sanjariti
saj ženska sem ki več in bolj želi.......

#129 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. maj 2005, 08:15

joj men pa cist nic... :sori:

x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#130 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 19. maj 2005, 08:20

ma js se z britju sploh ne ukvarjam k nima smisla.....enkrat na mesc populim zadevo pa mirna bosna x:Dx k brit bi se vsak dan mogla, pa se mi ne da, pa še tk se vidjo tiste pikice k mam temne dlake, pa je to pol bljak :xx!: sm se pa čist navadla, tk da boli me sploh ne več, ponavad kr z voskom, je pacarija sicer, mam oa tud ono zadevo od filipsa, sam se mi pa vraščajo pol dlake, tk da je to sam za vmes, ko se mudi x:Dx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#131 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. maj 2005, 08:24

aja, ne, jaz se po nogah ne brijem... sam pod pajsko pa... bikini, drugje pa ne rabim brit. x^x mater mam sreco, a ne? x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#132 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 19. maj 2005, 08:25

x:Dx maš ja x:Dx dobr da se zavedaš x:Dx a zamenama mal x:px sam za čez poletje, pol pa nazaj vzamem x:Dx x:Dx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#133 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. maj 2005, 08:36

komaj cakam! x:Dx x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#134 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 19. maj 2005, 08:36

x:Dx k ne veš kaj te čaka x:Dx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#135 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 19. maj 2005, 08:43

<{POST_SNAPBACK}>ampak vseen je brivnik pac?
Kolk pa kosta in vse tole?
Joj men je to tolk grozn... :sori:


To je čisto navaden **brivnik žilet** stane okoli 1.500 sit se mi zdi, mogoče še manj....
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#136 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. maj 2005, 08:44

si pa predstavljam, mucenje!!! :sori:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#137 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 19. maj 2005, 08:46

najslabš je res tista pacarija z voskom, ne prenesem tistga občutke mastnih rok :O: že ko sm bla mejhna sm če sm kako liziko mela al pa sladoled baje zmeri čist panično tulla pol :mastne roke mam!!! mastne roke mam!!!! x:Dx x:Dx
bljak :xx!: sam klinc, tak zarščen pa tud ne morš okol hodit x:Dx x:Dx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#138 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 19. maj 2005, 08:53

jaz pa MOKRE!!! tolk me je motil, al pa ce me je kdo z mokrimi rokami prijemal!!! :OO!: :sick:

nekoc je bil blazoten potres, tak da se mi je bela kava polila, zvenketal, cist hudo..
mama je pomivala posodo, priletela iz kuhinje in me zagrabila za roko.
Mene pa je najbolj zmotilo to, da ima mokre roke oz. da me z njimi prijema! x:Dx x:Dx Potres sploh ne.. :P

pa mastnih tud ne maram, bljek, si namazem roke s kremo za roke, pol si jih grem pa z zajfo umit. :D
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#139 Surangeni

Surangeni
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 565

Objavljeno: 19. maj 2005, 08:53

Jaz sem tud precej kosmate narave ženska, pa smešno, samo od kolen navzdol, pa po rokah od komolcev do zapestij. In tam sem si pred par leti pozimi (ko se črne dlake vidijo bolj) pobelila, no tisto poletje sem šla na Sri Lanko in porjavela in dlake seveda ne z menoj, tako da so izstopale. In tam so otroci taki,da se nagnetejo okrog tebe in se dotikajo te bele (v primerjavi z njihovo bronasto) kože in me je ena punčka pogledala in rekla: "O, you have gold hair!" Pa sem ji pokimala in se mi je čist fajn zdelo. No zdaj se ne belim več, se mi zdi da sem manj odlakana, ker se tolk praskam; po nogah pa silkepil, boli samo, če so dlake daljše. Aja da vam povem prigodo iz 7. razreda, ko je vse kazalo na to, da bom imela dlake na nogah :sori:
no sem si na 1 kvadratnem cm populila s pinceto, ker sem takrat nekje prebrala, da tam dlake ne rastejo več. In si zapisala datum puljenja na mizo. Datum je še zdaj na tisti mizici v kleti, pominjam pa se razočaranja, ko so dlake VSEENO začele rast matr jim dlakasto!!!! :xx!:

se pa brijem tam spodaj - ker se mi zdi bolj higiensko in "zračno" xDDx

aja pa ena prijateljica si silkepila podpajske - a ni to celo nevarno??

#140 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 19. maj 2005, 09:00

<{POST_SNAPBACK}>
aja pa ena prijateljica si silkepila podpajske - a ni to celo nevarno??


verjetno ni najbol fajn, k so bezgavke tam, pa bikini glih tk. to js kr pobrijem, k to še ni tk hudo vsak dan narjest, vse ostalo pa spipam ven x:Dx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#141 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 19. maj 2005, 09:57

Jaz si s tem ne delam problemov.
Cez zimo mi najbolj ustreza kvalitenta britvica in pena za britje ( za noge, pazduho in bikini), poleti si dam velikokrat povoskat ( se posebno ce grem na morje, ker se mi ne da se tam depilirat). Drugace pa nisem lih "zarascena", zato ni panike...

Zdaj je v "modi" brazilska depilacija? Je kera probala??? x:Dx :vragec: baje boli k s..... :) :D
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#142 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 19. maj 2005, 09:58

:eek: in kk gre to po brazilsk
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#143 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 19. maj 2005, 10:04

Kolikor sem jaz razumela, gre za totalno depilacijo bikini predela z dolocenimi voski ( res celo povrsino in se...malo nizje)...od 1-10 boli za okoli 8,9 x:Dx
V ZDA je to ze zelo popularno, pri nas pa tudi izvajajo ze v precej salonih.
Fora je v tem, da ti res se dolgo ne zrastejo x:Dx
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#144 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 19. maj 2005, 10:05

"Brazilska depilacija je zelo natančna tehnika voskanja, pri katerem so vse dlake odstranjene, razen tanke črte v predelu bikinija ( ce hoces). Po brazilskem voskanju bomo lahko veliko svobodneje nosile tudi najbolj odkrite kopalke do spodnjega perila, zlasti pa obvezne tangice. Sam postopek brazilske depilacije se izvaja s posebnimi smolami in lotioni, ki zavirajo in upočasnijo rast dlak. "
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#145 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 19. maj 2005, 10:05

auč tam pa js nebi pustila nč pulit :o|o: sploh nebi pustila da mi kdo žoka tam okol neki...... x:Dx bom se kr sama matrala še naprej :o|o:
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#146 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 19. maj 2005, 10:08

Ja sej, to je to x;)x Sam baje so tam navajene tega...
Sej men tudi ne disi prevec...se posebi k sm zvedla, kako bolece je x:Dx
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#147 kokica

kokica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 176

Objavljeno: 21. maj 2005, 17:15

Dlake, dlačice so nadloga nas žensk, za katere se pa nekatere sploh ne sekirajo (jih ne razumem).

Sama sodim med ženske, ki morajo po mojem mnenju biti vedno urejene, tudi kar se dlakavosti tiče. Sama si jih redno odstranjujem po nogah z Braunovim Silk-epilom, pod pazduho z britvico, bikini del pa delno s Silkepilom, delno britvica. Seveda pa po depilaciji obvezno nahraniti kožo z dobrim hidratantnim losijonom..... :palec: Res je, da me je od začetka odstanjevanje dlačic z depilatorjem bolelo, ampak, če ga redno uporabljaš tudi te bolečine popolnoma izginejo. Tako meni odstranjevanje dlačic sploh ne predstavlja neprijetno opravilo.... xDDx

Osebno mi pa sploh ni všeč, da se moški depilirajo. No, saj ne rečem tisti,ki so res prekomerno poraščeni.....Ampak pri moškem je lepo, če ima poraščene noge in malo tudi prsi x:Ix

Smisel življenja je največja sreča

#148 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 21. maj 2005, 18:35

Osebno mi pa sploh ni všeč, da se moški depilirajo. No, saj ne rečem tisti,ki so res prekomerno poraščeni.....Ampak pri moškem je lepo, če ima poraščene noge in malo tudi prsi  x:Ix [/color]


Mene pa prevelika porascenost pri tipih cist odbija...se posebi tepih
>_> Aja pa porascen hrbet mi je tudi bolj mim kot ne....tako da nimam nic proti, ce se tip tam depilira. Tud pod pazduho me ne moti, ce se...pac gre za neko higieno. Noge naj pa le ostanejo taksne kot so x;)x
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#149 kokica

kokica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 176

Objavljeno: 21. maj 2005, 20:42

<{POST_SNAPBACK}>Mene pa prevelika porascenost pri tipih cist odbija...se posebi tepih
>_> Aja pa porascen hrbet mi je tudi bolj mim kot ne....tako da nimam nic proti, ce se tip tam depilira. Tud pod pazduho me ne moti, ce se...pac gre za neko higieno. Noge naj pa le ostanejo taksne kot so  x;)x


Ja no, pa saj jaz ne mislim na neko prekomerno poraščenost (hrbet, pa totalno zaraščen ljubavni tepih spredaj-bljak...)Vse v mejah normale in estetskega izgleda. :palec:
Smisel življenja je največja sreča

#150 NikaNika

NikaNika
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 108

Objavljeno: 21. maj 2005, 20:46

meni so tudi všeč negovani moški (higiena) če pa je že kosmat, mi je všeč,da ima tisto črtico po trebuhu x:px pa čist mal po prsih, preveč mi tud ni x:)x
party girl :)




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0