Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Zalost


  • Prijavi se, če želiš komentirati
489 komentarjev na to temo

#476 Gost_Mačona_*

Gost_Mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 8. oktober 2007, 10:34

hvala, mačona
bom probala
znam bit zajebana do sebe do skrajnosti

ja, biti zajeban do sebe in to do skrajnosti, je stvar, ki ti lahko najbolj zajebe življenje. ne, dejansko ga. x!x zato le ... bodi mila do sebe. zajebana do sebe in drugih le v pozitivnem smislu - v smislu, jaz sem vredna, drugi so vredni - DOBRIH stvari. x:)x

probaj. jaz sem iznašla svojo metodo. no, nisem je iznašla, to vse obstaja že od nekdaj ... le da sem si našla svojo pot, ki najbolj deluje. :palec:

Mačona, hvala za lepe želje! Lep konec tedna, fajn družba in zabava so me kar prijetno "socializirali". A nisem mogel iz svoje kože, poslal sem ji mnda 10 sms-ov, za kar sem kar malo jezen sam nase :xx!: Žalost je še vedno vseprisotna, a brez izrazitih nihanj. Le nekje v duši neki tihi glas ne dovoli da bi pozabil na njo.
Ko pa prebiram ostale prispevke, čutim žalost in obup drugih oseb, a mi postane jasno da bo za vse nas prišla ljubezen, slej ko prej. In potem je spet malo lažje...

pa, že to, da si šel v družbo, pomeni, da je v tebi želja, da ti gre na bolje.
ja, poznam ta občutek, ko nekomu panično pošiljaš SMS-e, kličeš itd. bolj ko ni odgovora, bolj pošiljaš in kličeš, ali pa če že je odgovor, se skušaš prilepiti na vsako besedo. no, prav iščeš izgovore, da lahko kontaktiraš s to osebo. to je ful žalostno, ker vem, kak je občutek. nimaš nobenega miru, vse te tišči, vrtiš se v začaranem krogu, misliš si, da ne moreš več živeti. v bistvu neke vrste izsiljevanje.

ej, definitivno vse nas čaka ljubezen. vsak jo bo našel takoj, ko jo bo našel v sebi. potem bo privabil pravo osebo. x:)x lažje mora biti najprej nekje noter, v srcu, duši, mislih ... status quo ... sprijaznjenje. potem pride prava stvar slej ko prej do tebe. prepričana sem, da je tako. x:)x

:palec: Točno. Jaz tudi izjočem svojo žalost ... vedno. Se ne zadržujem. Priznam, da večkrat jočem. Če me ima kdo zaradi tega za občutljivko, mi ni mar. Potem gre vsa ta žalost ven in lahko spet diham ... do naslednjega šusa krize. :o|o:

ne, to je normalno. nisi občutljivka. žalost je del življenja in zahteva solze ... no, lahko tudi ne ... mislim, da smo lahko kar srečni tisti, ki brez zadržkov jokamo ... da sprostimo napetost ... na en način jo moraš.

#477 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 8. oktober 2007, 11:06

:vragec:

OBUP SE JE CHEZ VSE RAZPEL,
DO MEJA NESKONCHNEGA PROSTORA.
TVOJE IME SEM VANJ IHTEL,
IN ZDAJ SE VRACHA, KAKOR MORA,
NJEGOV TISOCHKRATNI ODME
V.

zlomk....tralala



:palec: lepo

jst pa ne vem a čem bit žalostna al ne....
lihkar poštar vrtnice prnesel :vio:
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#478 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 8. oktober 2007, 11:08

:palec: lepo

jst pa ne vem a čem bit žalostna al ne....
lihkar poštar vrtnice prnesel :vio:

:vragec:

bot vesela
za zhalost je zmeri cajt.... x:)x x;)x

zlomk....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#479 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 8. oktober 2007, 11:42

:vragec:

bot vesela
za zhalost je zmeri cajt.... x:)x x;)x


:palec: modra misel tole


x:Xx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#480 Gost_Mačona_*

Gost_Mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 8. oktober 2007, 12:35

ti tudi jokaš kdaj?
ko ne pomagajo več, pa pomaga kaj drugega. nekaj sigurno pomaga.

#481 Apogej

Apogej
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 64

Objavljeno: 11. oktober 2007, 06:31

Spet noč brez spanja. Pa kako naj delam potem?? Celo noč sem se premetaval po postelji, žalost in solze so kar lile iz mene.... občutek nemoči je ponoči tako grozen, jezen boksam v povšter, ihtim..... želim vsaj spat..vsaj nekaj ur... pa ne gre... komaj diham, čisto plitki in kratki vdihi, srce mi razbija. Zdi se mi da me bo od notranjega pritiska razneslo. Komaj verjamem da se mi dogaja vso to....
Tako jo pogrešam, zraven mene, objeta drug ob drugem. Naj zdržim vsaj še ta dan...

Honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere. -
- "Pošteno živeti, drugega ne prizadeti, vsem pa dati to, kar jim pripada."


Objavljena slika

#482 Kylie

Kylie
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 047

Objavljeno: 12. oktober 2007, 17:20

Spet noč brez spanja. Pa kako naj delam potem?? Celo noč sem se premetaval po postelji, žalost in solze so kar lile iz mene.... občutek nemoči je ponoči tako grozen, jezen boksam v povšter, ihtim..... želim vsaj spat..vsaj nekaj ur... pa ne gre... komaj diham, čisto plitki in kratki vdihi, srce mi razbija. Zdi se mi da me bo od notranjega pritiska razneslo. Komaj verjamem da se mi dogaja vso to....
Tako jo pogrešam, zraven mene, objeta drug ob drugem. Naj zdržim vsaj še ta dan...




bošček, :sori: joj me je kr stisnilo pri srcu, poznam ta občutek
vedi, da vse enkrat mine...
Življenje je sestavljeno iz številnih drobnih kovancev.
Kdor jih zna pobirati, si nabere celo premoženje.

JEAN ANOULIH

#483 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 18. februar 2008, 14:50

:cry: Jutri bo zame en najtežjih dni, vendar moram to narediti. Prosim, naj si ne premislim, ni druge .... :( :(

xsrcbumx xgoldfishx xcrossfingx :C:
Težko bo, ampak boš zm xgoldfishx xyesx ogla!
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#484 NVK

NVK
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 509

Objavljeno: 19. februar 2008, 09:20

Žalost.

Kako si dovolit bit žalosten in občutit vso to njeno težo a ob enem se ne smilit samemu sebi in sprejet nekaj, kar je dejstvo, realnost, ki boli, ponižuje in se ne zatekat v svoje iluzije.

To je trenutno moje delo, naučit se kako.

Pa spet sem totalno destuktiven, najraj bi šel k direktorju in dal odpoved, pobegni nekam, nekam kjer bi mi bilo pomagano hipno se sprijaznit z dejstvom, da me nima rada. Bog pomagaj mi, pokaži mi pot, kako odgnat to temo.

Mmm,... nima me rada. Torej ona je zame bog in ker me nima rada, nisem vreden nič. Kako bolano a resnično. Saj verjetno, če bi občutil njeno ljubezen do mene, mi sploh ne bi bila več zanimiva, bi ego dobil, kar hoče.

Boga iščem, tam, kjer ga ni.

Saj ne vem, nič ne vem.
Let it be a bee.

#485 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 19. februar 2008, 09:25

xvrtcx xvrtcx :cry:

xvrtcx xvrtcx xvrtcx xvrtcx

Drz se xsrcx
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#486 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 19. februar 2008, 09:32

xsrcx xvrtcx

#487 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 19. februar 2008, 18:17

:cry:

ni besed..


Mystica, te lahko probam malo potolažit?

glej:

Objavljena slika


Dogs heaven

Objavljena slika
~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#488 mayan

mayan
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 999

Objavljeno: 19. februar 2008, 18:28

Joj, hroza, karkoli rečem je preveč...

Moje sožalje skratka.
~THE LESSON IS ALWAYS LOVE.~

#489 Zasavka

Zasavka
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 044

Objavljeno: 19. februar 2008, 20:17

Mystica moja, drži se... xsrcbumx xvrtcx
Objavljena slika

#490 Kylie

Kylie
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 047

Objavljeno: 7. marec 2008, 00:01

[attachment=15102:ben.jpg] xvrtcx xvrtcx :cry:

o, Mysti, nisem vedela
full mi je hudo, sem si kar predstavljala, da moje Bonny nebi blo več... :V:

vedi pa, da te gleda od tam gor in ti maha
Življenje je sestavljeno iz številnih drobnih kovancev.
Kdor jih zna pobirati, si nabere celo premoženje.

JEAN ANOULIH




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0