Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Mars potuje nazaj


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
76 komentarjev na to temo

#1 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 28. julij 2003, 09:00

Bliža se čas retrogradnega Marsa, le kaj nam bo prinesel...

29.07.2003: R na 10 Ribi - 27.09.2003: se obrne D na 0 st Rib

že samo numerološko sta zanimiva datuma 29.07-27.09,
pa še Uran je čisto blizu Marsu,
in npr. danes je Mars v kontraparaleli z Merkurjem...
stankaa

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#2 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 28. julij 2003, 09:33

Pozdravljena Stankaa!

Tole pa mene tudi zanima,ker je Mars moj vladar!

Kaj ti moram povedati prej ali potem(kaj nam bo prinesel)?Bomo v Oktobru naredili analizo/inventuro dogodkov!

Numerološko sta si pa datuma res identična,pa po mojem bo začetni kot končni dan mineval v čustvenem vzdušju nasplošno....
Poleg je pa pomembno katero je tvoje število(seštevek datuma)!

Prijeten dan in ves teden ti želim!

Lp,BorisM x8Dx :palec:

#3 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 28. julij 2003, 11:15

...pa še mlaj je jutri, tako da spet dober dan za post
Strinjam se s tabo, močneje ga bodo gotovo čutili tisti, ki jim je Mars osebni planet-vladar asc ali Sonca ali Lune... in Ribice, Device...
Navadno gre pri retroobdobju kaj narobe, potem pa v direktnem spet popravljamo x:o)x
važno, da se iz lekcije kaj naučimo
stankaaaa

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#4 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 28. julij 2003, 23:57

Irreversible
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#5 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 29. julij 2003, 01:16

:vragec:

lekcija sht......
kolk zhe?



:vragec: x;)x
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#6 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 29. julij 2003, 07:42

... help eni začetnici plizzzz... x:Ix

maš natalno karto, pol gledaš še progresijo in tranzite... x?x :eek: ... kako je s tem vplivom... ker... istočasno recimo Saturn tranzitira čez natalni Mars, ampak... v progresivni karti je položaj drugačen... pa trenutno je recimo Mars čist drugje in tud po svoje vpliva spet na položaj ob rojstvu... mamamia a bom tole sploh kdaj zapopadla...
:ermm: :wacko:

#7 Tina

Tina
  • D član
  • Št. objav: 2 142

Objavljeno: 29. julij 2003, 08:04

Mateja, tole tako kot pri matemetiki. Najprej enostavni računi (1+1), potem pa pridejo na vrsto bolj zahtevne zadeve. x;)x
Objavljena slika

#8 mojcapu

mojcapu
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 49

Objavljeno: 29. julij 2003, 08:42

tole pa izgleda zanimivo in zapleteno, kje lahko dobim več informacij kakšna knjiga za začetnike....da sestavim in razumem svojo karto xrolleyesx x?x x?x

#9 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 29. julij 2003, 10:27

tole pa izgleda zanimivo in zapleteno, kje lahko dobim več informacij kakšna knjiga za začetnike....da sestavim in razumem svojo karto xrolleyesx  x?x  x?x

Pozdravljena Mojcapu!

Pojdi na enega spletnih iskalnikov in napiši COBISS,pa izberi sebi najbližnjo knjižnico.Ko boš že tako daleč pa vpiši pod iskane besede ASTROLOGIJA in mogoče slovenski jezik in boš prijetno presenečena z izbiro.Ostaja le še tvoja odločitev...

Lep dan....

BorisM

#10 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 29. julij 2003, 10:37

... help eni začetnici plizzzz... x:Ix

maš natalno karto, pol gledaš še progresijo in tranzite...  x?x  :eek: ... kako je s tem vplivom... ker... istočasno recimo Saturn tranzitira čez natalni Mars, ampak... v progresivni karti je položaj drugačen... pa trenutno je recimo Mars čist drugje in tud po svoje vpliva spet na položaj ob rojstvu... mamamia a bom tole sploh kdaj zapopadla...

Mateja...pust zaenkrat progresije pri miru...progresije imajo bolj dolgotrajen vpliv...progresije kažejo...kakšne spremembe...se dogajajo v nas...
osredotoči se raje na tranzite...zaenkrat...preučuj natalno karto...da boš razumela...v osnovi...kaj aspekti v tvoji natalni pomenijo...potem boš razumela tudi...kaj sprožijo tranziti...

Astra
Per aspera ad astra

#11 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 29. julij 2003, 10:41

TNX astra x:Ix x:)x

#12 mojcapu

mojcapu
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 49

Objavljeno: 29. julij 2003, 10:45

Pojdi na enega spletnih iskalnikov in napiši COBISS,pa izberi sebi najbližnjo knjižnico.Ko boš že tako daleč pa vpiši pod iskane besede ASTROLOGIJA in mogoče slovenski jezik in boš prijetno presenečena z izbiro.



sem imela v mislih kaj bolj konkretnega: naslov knjige, avtor (kje jo najdem pa lahko sama tudi poiščem x;)x )

#13 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 29. julij 2003, 10:52

Mojcapu...natalno karto in osnovno razlago lahko najdeš na Luninem netu...

V knjižnici pa poišči kakšno knjigo Zdenke Andrijić...za začetnike..
Če boš želela, ti pa lahko tut jaz pomagam...s kakšno knjigico...

Astra
Per aspera ad astra

#14 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 29. julij 2003, 11:19

Z Zdenko Andrijič sem tudi jaz začela.

In na ugotavljam, da me bo vsaj Mars pustil pri miru tokrat. V ribah nimam nič se pa sicer nahajajo v 4. hiši. Ker pa je menda treba gledati vse..in če je vladar 4. hiše luna sem pa vseeno potem v rahli zagati..ali pa tudi ne.

Natano ga imam v tehtnici in 11.hiši.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#15 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 29. julij 2003, 11:21

Hehe...Nataly...praviš, da se ne bo nč dogajalo...pa vidiš, da se že...Mars..v hiši doma, družine... x;)x

Astra
Per aspera ad astra

#16 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 29. julij 2003, 11:30

In če je Mars kot v mojem primeru le kulminantni planet (9. hiša) . Ima to kaj vpliva?


xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#17 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 29. julij 2003, 11:37

Saj Astra! Točno to sem se zdaj spomnila..pa valjda mi Mars ne ruži kje in evo...če pa pomislim, da ga ima -tranzitnega -partner v ovnu in 5 hiši..ne

Hja definitivno spremembe...in to bogami kakšne. Jaz, ki se otepam z vsemi štirimi :xx!: x:Dx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#18 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 29. julij 2003, 12:01

... meni pa Mars čez kulminantnega Jupitra na 8 st. Rib (9. hiša)... x?x

#19 mojcapu

mojcapu
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 49

Objavljeno: 29. julij 2003, 13:03

Hvala astra x:Xx

#20 RAKICA

RAKICA
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 405

Objavljeno: 29. julij 2003, 15:18

..hi, I am back.

Opažam, da je odprta spet zanimiva tema...
Meni gre pa jupiter čez marsa v 6. hiši in če je mars retro, pol.....
Je pa vladar asc in karte.
Kako potem s tem marsom-Jupi, kakšna tvoja beseda ali sestavek bi nam dobro del v teh marsovskih tednih...

....in seveda, tudi ostali.....

carpe diem

#21 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 29. julij 2003, 15:29

Mateja...kolikor vem, imaš asc v raku...in sklepam, da Mars v 12.hiši...torej se trenutno tudi Saturn nahaja v 12. hiši...
Bi rekla, da to ni obdobje za nove začetke...tudi, če te Mars priganja v akcijo...jo bo Saturn blokiral...
To je bolj čas za zaključevanje...za razčiščevanje...za dokončanje...
Hm...pa mal zdravstvenih težav se lahko pojavi...nič hudega, samo bolj dovzetna si lahko...
V tem času...lahko narediš nekakšno bilanco...zadnjih let...in dokončno počistiš s stvarmi, ki so te obremenjevale....

Astra
Per aspera ad astra

#22 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 29. julij 2003, 15:32

Rakica...mal si narobe razumela...tranzitni Mars je retro...in če je vladar asc...boš gotovo čutila njegov vpliv...kje, pa je najbolj odvisno od tega, po kateri hiši se ti bo sprehajal...

Astra
Per aspera ad astra

#23 anaconda

anaconda
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 668

Objavljeno: 29. julij 2003, 15:39

in kakšne vplive bo imel na ljudi?

mogoče sem že kje spregledala, ker sem napeta kot 300 hudičev, a ob kateri uri se je začel, mamicu mu sisam x:Dx
ANGELI LETIJO ZATO KER SE NE JEMLJEJO RESNO

#24 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 29. julij 2003, 16:16

Mateja...kolikor vem, imaš asc v raku...in sklepam, da Mars v 12.hiši...torej se trenutno tudi Saturn nahaja v 12. hiši...
Bi rekla, da to ni obdobje za nove začetke...tudi, če te Mars priganja v akcijo...jo bo Saturn blokiral...
To je bolj čas za zaključevanje...za razčiščevanje...za dokončanje...
Hm...pa mal zdravstvenih težav se lahko pojavi...nič hudega, samo bolj dovzetna si lahko...
V tem času...lahko narediš nekakšno bilanco...zadnjih let...in dokončno počistiš s stvarmi, ki so te obremenjevale....

Astra

astra - zlata si x:)x xsrcx x:)x ! vse, kar naštevaš, se že dogaja...

#25 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 29. julij 2003, 16:35

Itak...Mateja... x;)x

Vem...zdaj gledaš nazaj...verjetno ti ni lahko...po drugi strani pa imaš Venero v prvi hiši...in verjemi...to pomaga...daje ti samozavest...drugače bi utonila v preteklosti...pa če gledam še sam mal naprej... :wub: ...
Zato pa...najprej počisti...da greš lahko naprej... x^x

Astra
Per aspera ad astra




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0